TV Okazje Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o TV Okazje Sp. z o.o.

Weteran

Przepracowałem ten ponad 2 lata więc może pomogę nieco szukającym pracy. Firma dzieli się na dwa działy - biuro oraz magazyn. Niewątpliwą wadą biura jest widywanie szefa, a raczej prezesika, niezrównoważonego, rozpuszczonego dzieciaka,który już jedną firmę wysyłkową doprowadził na skraj bankructwa i został z niej wyje*** i który nie ma jaj by wreczyć wypowiedzenie osobiście mimo, że wzywa go do siebie na rozmowę. Wysługuje się swoimi przydupasami, które tłumaczą ci że utknął w korkach o 10.30 a tak na prawdę boi się spojrzeć ci w twarz kiedy zwalnia cię na twoim zwolnieniu chorobowym (nieudawanym) podczas okresu wypowiedzenia. I stwierdza, że masz pecha zna panią doktor i mówiła mu że zwolnienie jednak było wystawione bezpodstawnie xDD dovry kabaret. Magazyn to lepsza historia bo to jeden wielki kołchoz. "System sprzedaży" nie zmienił sie od prawie poczatku i polega na recznym wystawianiu paragonów i listów przewozowych (dobrze ze nie trzeba wklepywać ręcznie danych). Co chwilę szukanie kozła ofiarnego - za dużo wydatków, trzeba zwolnić chlopaka z magazynu. Za chwile szukanie nowego bo sie nie wyrabiają z robotą. Kierownikiem zostajesz po trupach. Miejsca pewnie nie zabraknie, bo są miejsca na nowych kierowników, menadżerów, dyrektorów (pozdro P., szkoda, że już Cię nie ma). Notoryczny brak pracy i towaru do wysyłki. Kto by pomyślał firma telezakupowa nie ma towaru. Owszem - przez tydzień towar jest i roboty aż dostajecie nadgodziny (10-12h dziennie). Kompletny zajazd, po 400 paczek na głowę a potem przez 2-3 tyg szusza i brak czegokolwiek na magazynie. Przyjeżdżasz o 7 do pracy i o 8 każą ci isc do domu bo nie ma roboty (pieniedzy nie zobaczysz). Za to pieniądze są na nowe logo, nowe reklamy, premie dla biura itp. Wiosną 2016 przerzucili wszystkich na umowy zlecenie lub własną działalność poza kilkoma wyjątkami. Jeżeli jesteś zdesperowany to można popracować chwilę, bo na ogół kuszą świeżaków atrakcyjnymi pieniędzmi. 2k jak ma sie 19 lat to fajny pieniądz, ale zdecydowanie nie warto dla brudzenia sobie CV taką firemką.

ja

Szef super, ! Praca super! Wszyscy mili pomocni i sympatyczni- Polecam z czystym sumieniem!

on

Nie szanują pracownika, umowa to tylko świstek, zwalniają bez okresu wypowiedzenia albo obcinają pensje o połowę na wypowiedzeniu, nie podają powodu zwolnienia. Wszystkim tak robią.

ona

Wytrzymałam tam tylko chwilę, właściciel nienormalny.

Dobrze pracuje Ci się w firmie TV Okazje Sp. z o.o. czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o TV Okazje Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TV Okazje Sp. z o.o.