Opinie o Jd-Kulej Jarosław Kulej w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jd-Kulej Jarosław Kulej. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jd-Kulej Jarosław Kulej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jd-Kulej Jarosław Kulej w Gdynia

baner wywiady
Jaruzelski
Były pracownik

Nie polecam, unikać tej firmy. Były pracownik działu handlowego. Pierwszy raz w życiu złożyłem wypowiedzenie z powodu (usunięte przez administratora)i czystej złośliwości, z jakimi się spotykałem. Nie chciałem być tam ani jednego dnia dłużej. Koleżka Łukasz Cyrankiewicz to pracownik, który będzie: a) walił wam długimi do lusterek jadąc za wami, b) "żartował" poważnym tonem żebyście pojechali zatankować EV6 (model elektryczny) i to w towarzystwie kierowniczki, c) doniesie jeśli przyjdziecie do pracy i nie podacie księciu ręki (nie celowo, po prostu zaczniecie robić swoje) d) powie wam że musicie się ze wszystkiego tłumaczyć jeśli będziecie chcieli usiąść obok przy biurku (a mówimy o mniejszej ilości biurek niż jest handlowców więc nie było często gdzie usiąść). I wiele innych. Wszystko to jeśli księciu coś się nie spodoba. Kolejnym harcerzykiem jest pracujący tam Paweł Szybowski, który lubi zaglądać w twój komputer i pytać się czy to związane z pracą. Jak do kogoś przyjdzie wiadomość na messenger i odczyta, to harcerzyk też lubi się przyczepić. Mankamentów było wiele. Przez 3 miesiące nie dostałem telefonu służbowego, a dzwonienie to podstawa pracy z klientem. Po dwóch miesiącach dostałem dostęp do drukarki. Absolutnym hitem było to, że kazano mi wyjść na ulicę i zatrzymać ruch żeby lohra (laweta) mogła sobie wycofać. Żadnej kamizelki, przeszkolenia, nic. Ostatnio jak sprawdzałem takie rzeczy mogły robić osoby do tego uprawnione np. policja. Jest inna perełka - nadgodziny i szeroko pojęte poświęcenie dla firmy. Chłopak, który wdrażał się ze mną dostał od kierowniczki działu pochwałę za to, że któregoś dnia przyszedł zupełnie gratis. To jest niedopuszczalne. Pracownicy działu serwisu nie wyrabiają się z robotą nawet zostając po godzinach a prezes Kulej któregoś razu powiedział im, że powinni w takim razie zostawać dłużej. Ryba psuje się od głowy. Nadgodziny oczywiście nie były płatne i nie działał żaden rodzaj ewidencji godzin, nie wiem jak na serwisie. O tym pracodawcy źle świadczy brak parkingu dla pracowników. Auta można parkować na pasie gołej ziemi wzdłuż ogrodzenia, który po pierwszym deszczu wygląda jak (usunięte przez administratora) Żadnej geokraty nic. Na zakończenie kolejny typek, który za bardzo wszedł w rolę. Igor Sracz, jakoś tak miał akurat na nazwisko niefortunnie. Kończysz właśnie pracę ale typ każe ci szukać jakichś kluczy, iść na plac szukać auta, w ogóle nie wiadomo co jakbym miał dług wdzięczności. Nawet nie mój temat. Gadanie nic nie daje. Potem wieczna spina i obgadywanie z każdym po kolei gdzie się da. Ten (usunięte przez administratora) nawet w kuchni na przerwie próbował coś udowodnić. Z buźki hary poter w okularkach, tylko bez blizny, ale może kiedyś się doczeka ;) ;) Naprawdę, jeśli możecie wybierzcie innego dealera. Pracowałem w innym dealerstwie więc wiem o czym mówię - mianowicie, że takie miejsce może funkcjonować dobrze i zespół może być normalny, bez oszołomstwa i pretensji.

Emilia
@Jaruzelski

A mówili na rozmowie, że od razu będziesz miał telefon i dostęp do reszty sprzętów? Tak sobie pomyślałam, że być może to kwestia tego, że na wdrożeniu uważali z takimi rzeczami, bo nie byli jeszcze pewni pracownika, jak myślisz? Co do reszty to widzę, że kwestia obowiązków. Na umowie były jakoś rozpisane jasno?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Jd-Kulej Jarosław Kulej dogadują się między sobą?

222
Pracownik
@Bbb

już nie pracuje

Klient
Inne

Pan Grzegorz R. Od likwidacji szkód komunikacyjnych. Podejście do klienta na +, fachowa obsługa na +, kompetentna osoba - po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Podwyżka dla tego pracownika.

Nick Nowy wpis
Inne

Salon w Rumii upadł, w Gdyni już też podobno same auta używane tylko są, a w Gdańsku nie ma komu pracować. Pewnie sprzedał wszystko już do Plichty, tylko to kwestia czasu.

Dora Nowy wpis

No dobra, a coś o stanowisku Doradca ds. Sprzedaży części i akcesoriów?? Dają tam umowę o prace i napisali nawet, że dają motywacyjny system wynagrodzeń. Ale ja ciekawa jestem czy pracuje się zmianowo? Jest jedna zmiana? Kilka? I dajcie też godziny tych zmian od od.

Aaa

Jest jeszcze chwila na aplikację na stanowisko mechanika. Dokładnie 4 dni. Chciałbym najpierw wiedzieć czego spodziewać się w sferze finansowej? 5 tysięcy na tym stanowisku go realne oczekiwania? Atmosfera jest faktycznie tak miła jak jest napisane w ogłoszeniu?

On87
Były pracownik
@Aaa

Unikaj tego miejsca. Posypały się zwolnienia ze strony pracowników. Był jeden zatrudniony ale już po tygodniu podziękował- zobaczył co się tam dzieje. Obecnie szefostwo idzie w deweloperke i ma delikatnie mówiąc wylane. Pracownicy oczywiście mają trzymać jak najlepsze standardy ale oni sami już nie...

Miro Nowy wpis
@On87

Też jestem mechanikiem, przez lata na własnej działalności i patrzę po okolicy, gdzie od czasu do czasu mógłbym sobie dorobić w niepełnym wymiarze czasu pracy w dobrze wyposażonym i zadbanym warsztacie. Możesz ciut więcej napisać o co poszło, że zwolnienia ludzie dali, i czemu nowy po tygodniu podziękował?

Marcin Nowy wpis
Były pracownik
@On87

Jeśli w deweloperkę to dopiero będą jaja. Jak zbudują domy jak te ich salony to będzie największa patodeweloperka w Gdyni.

Klient
Inne

Pan Grzegorz R. Od likwidacji szkód komunikacyjnych. Podejście do klienta na +, fachowa obsługa na +, kompetentna osoba - po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Podwyżka dla tego pracownika.

logo firmy Operator Wózka Widłowego
Śrem
Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
(676 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik utrzymania ruchu
Wrocław
Partner Serwis sp. z o.o.
(30 opinii)
Wyślij CV
logo firmy MECHANIK MASZYN DO OBSŁUGI KROSIEN
Łódź
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(261 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds.handlu międzynarodowego
Krosno
Feniks Sp. z o.o.
(12 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Mam doświadczenie w pracy jako Mechanik Samochodowy. Myślicie, że firma Jd-Kulej Jarosław Kulej będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Xx
Inne

Panie kulej oferta pracy na lakierni za najniższą krajową to chyba jakiś żart powodzenia w szukaniu pracowników za te pieniądze.

Kandydatka
@Xx

Nie można negocjować tej kwoty? Albo może jakieś premie dochodzą do tego? Dowiadywałes się coś o tym?

Były pracownik
Były pracownik

Jako były pracownik działu handlowego nie polecam tej firmy nikomu, gdyż: 1. Nikt Cię nie szkoli, sam się szkolisz biegając i prosząc się innych. Musisz być wytrwały. Błędy popełnisz. Nikogo to nie interesuje, zabiorą Ci z pensji. 2. Jesteś od wszystkiego i za wszystko odpowiedzialny. Nikogo nie interesuje, że nie wyrobisz się z tym pracując nawet 12h na dobę. Generalnie odbierasz auta z dostawy, sprawdzasz je, parkujesz, dbasz o ekspozycję, ładujesz, sprzedajesz, umawiasz wszystko, biegasz i pilnujesz, zamawiasz akcesoria, części, wydajesz auta, wystawiasz faktury, przeklikujesz w kilku programach/CRMach, piszesz maile, dzwonisz, tankujesz i ustawiasz auta demonstracyjne. Tylko leasingi ogarnia ktoś inny. Nie ma czasu na sprzedaż bo ogarniasz to co sprzedałeś. Bywało nawet, że łapaliśmy za (usunięte przez administratora) bo myjnia się nie wyrabiała. Nie ma asystenta, placowego, nie ma nikogo do wydawania aut. 3. Łatwo nie jest w załodze, większość pracowników jest mocno sfrustrowana nawałem pracy, brakiem procedur i niskimi wypłatami. Wszystkiego i wszystkich jest po prostu za mało. 4. Premia jest coraz niższa, Kulej za coś Mercedesa i Porsche musi tankować. Premię za sprzedane auto dostaniesz dopiero jak je wydasz i osiągniesz pewne limity. Do tego czasu ani grosza. Tak czy siak są to kwoty dosyć śmieszne typu 200-800zł za auto. 5. Premia co miesiąc i tak się nie zgadza i trzeba upominać się o swoje. A nawet wtedy i tak Ci źle policzą albo coś zabiorą bo XYZ. 6. Prezes coś obiecuje, premię dodatkową za usługi i nic dalej się z tym nie dzieje więc robisz za free połowę rzeczy. Góra siedzi u góry, ty jesteś na dole. Nie ma procedur, nie ma na papierze, to znaczy, że nie ma. A nawet jakby było to patrz pkt. 5. 7. Z tego wszystkiego i innych bzdur w tej firmie nabawisz się różnych chorób, a przewlekły stres stanie się twoim chlebem powszednim. Choćbyś tyrał za trzy osoby i tak w końcu Ci podziękują albo sam się zwolnisz. Zostają najwytrwalsi, nie najlepsi. Ewentualnie Ci co mają wszystko w (usunięte przez administratora) bo i tak zatrudnili ich po znajomości i na chillu robią co chcą za 2800zł. Nadgodzin nikt nie pilnuje, mało kiedy płacą. W ogóle dziwię się, że ta firma nadal działa... czeski film.

Aleksander
@Były pracownik

Co z tymi nadgodzinami, jak się samemu je pilnuje i pójdzie do księgowości, żeby wiedzieli, ile ich zrobiliśmy, to po jakiej stawce je płacą? I co z weekendami, wolne, czy też praca ale płacona cosik ekstra? Zastanawiają mnie też te limity do premii, po osiągnięciu których jest wypłacana, na jakim poziomie są one wyznaczone?

Jaruzelski
Były pracownik

Nie polecam, unikać tej firmy. Były pracownik działu handlowego. Pierwszy raz w życiu złożyłem wypowiedzenie z powodu (usunięte przez administratora)i czystej złośliwości, z jakimi się spotykałem. Nie chciałem być tam ani jednego dnia dłużej. Koleżka Łukasz Cyrankiewicz to pracownik, który będzie: a) walił wam długimi do lusterek jadąc za wami, b) "żartował" poważnym tonem żebyście pojechali zatankować EV6 (model elektryczny) i to w towarzystwie kierowniczki, c) doniesie jeśli przyjdziecie do pracy i nie podacie księciu ręki (nie celowo, po prostu zaczniecie robić swoje) d) powie wam że musicie się ze wszystkiego tłumaczyć jeśli będziecie chcieli usiąść obok przy biurku (a mówimy o mniejszej ilości biurek niż jest handlowców więc nie było często gdzie usiąść). I wiele innych. Wszystko to jeśli księciu coś się nie spodoba. Kolejnym harcerzykiem jest pracujący tam Paweł Szybowski, który lubi zaglądać w twój komputer i pytać się czy to związane z pracą. Jak do kogoś przyjdzie wiadomość na messenger i odczyta, to harcerzyk też lubi się przyczepić. Mankamentów było wiele. Przez 3 miesiące nie dostałem telefonu służbowego, a dzwonienie to podstawa pracy z klientem. Po dwóch miesiącach dostałem dostęp do drukarki. Absolutnym hitem było to, że kazano mi wyjść na ulicę i zatrzymać ruch żeby lohra (laweta) mogła sobie wycofać. Żadnej kamizelki, przeszkolenia, nic. Ostatnio jak sprawdzałem takie rzeczy mogły robić osoby do tego uprawnione np. policja. Jest inna perełka - nadgodziny i szeroko pojęte poświęcenie dla firmy. Chłopak, który wdrażał się ze mną dostał od kierowniczki działu pochwałę za to, że któregoś dnia przyszedł zupełnie gratis. To jest niedopuszczalne. Pracownicy działu serwisu nie wyrabiają się z robotą nawet zostając po godzinach a prezes Kulej któregoś razu powiedział im, że powinni w takim razie zostawać dłużej. Ryba psuje się od głowy. Nadgodziny oczywiście nie były płatne i nie działał żaden rodzaj ewidencji godzin, nie wiem jak na serwisie. O tym pracodawcy źle świadczy brak parkingu dla pracowników. Auta można parkować na pasie gołej ziemi wzdłuż ogrodzenia, który po pierwszym deszczu wygląda jak (usunięte przez administratora) Żadnej geokraty nic. Na zakończenie kolejny typek, który za bardzo wszedł w rolę. Igor Sracz, jakoś tak miał akurat na nazwisko niefortunnie. Kończysz właśnie pracę ale typ każe ci szukać jakichś kluczy, iść na plac szukać auta, w ogóle nie wiadomo co jakbym miał dług wdzięczności. Nawet nie mój temat. Gadanie nic nie daje. Potem wieczna spina i obgadywanie z każdym po kolei gdzie się da. Ten (usunięte przez administratora) nawet w kuchni na przerwie próbował coś udowodnić. Z buźki hary poter w okularkach, tylko bez blizny, ale może kiedyś się doczeka ;) ;) Naprawdę, jeśli możecie wybierzcie innego dealera. Pracowałem w innym dealerstwie więc wiem o czym mówię - mianowicie, że takie miejsce może funkcjonować dobrze i zespół może być normalny, bez oszołomstwa i pretensji.

Emilia
@Jaruzelski

A mówili na rozmowie, że od razu będziesz miał telefon i dostęp do reszty sprzętów? Tak sobie pomyślałam, że być może to kwestia tego, że na wdrożeniu uważali z takimi rzeczami, bo nie byli jeszcze pewni pracownika, jak myślisz? Co do reszty to widzę, że kwestia obowiązków. Na umowie były jakoś rozpisane jasno?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Jd-Kulej Jarosław Kulej dogadują się między sobą?

odpowiedź ;)
@Pytanie

Zależy od pracowników, ale gdybym miała wystawić ogólną ocenę to nie - pracownicy poszczególnych działów nie darzą się sympatią. Delikatnie rzecz ujmując. Ja nie miałam z tym problemu, bo rozmawiałam z tymi, których lubiłam, a z resztą ograniczałam kontakty do niezbędnego minimum, ale jest dużo gadania za plecami etc. Potwierdzam, że w tej firmie karierę można zrobić, jeśli zamiast na obowiązkach skupia się na podlizywaniu szefowi, który, nawiasem mówiąc, mając auto palące pewnie jakieś 20l/100 km potrafi przyjść i "zażartować" hahaha jaki to on nie jest biedny. Żenada. Wspominany tu dyrektor Marek N. faktycznie nie powinien mieć nic wspólnego z zarządzaniem ludźmi. Zdarzały się lepsze i gorsze momenty, ale taki poziom rozhuśtania emocji nie powinien cechować człowieka, którzy zarządza pracownikami. Lubiłam swoją pracę i byłam bardzo chwalona zarówno przez kierownika jak i wspomnianego dyrektora, ale propozycja podwyżki była tak żenująco śmieszna, biorąc pod uwagę zwiększenie zakresu obowiązków o pół etatu, że zrezygnowałam. Z całą pewnością są pracownicy, którzy sobie chwalą, nie wszyscy dlatego, że używają wazeliny, ale generalnie duże znaczenie ma sympatia (lub jej brak) przełożonych, a nie to, jak wykonuje się swoje obowiązki.

adas
Były pracownik
@Pytanie

co druga osoba to zawodowy podpierdzielacz także tragedią

Bbb
Kandydat
 Pytanie
@odpowiedź ;)

Hej, czy możesz coś więcej napisać o wspomnianym dyrektorze? Czy stosował mobbing? Jak zarządzał firmą i pracownikami?

222
Pracownik
@Bbb

już nie pracuje

aldo
Były pracownik

jeśli myślicie, że w tej firmie przysługuje dwutygodniowy urlop to się dziwicie, niektóre działy na dwutygodniowe urlopy nie chodzą i koniec. co z tego, że tak nakazuje kodeks pracy, Kulej jest ponad kodeksem pracy

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Jd-Kulej Jarosław Kulej?

Xxx
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Jakie narzędzia? Długopis jeśli się rzuci na niego od razu po dostawie i papier ksero. To wszystko. Komputer do pracy zdalnej? Zapomnij. Tyraliśmy całą pandemie

Joanna
@Xxx

w sensie, że gdzie podczas pandemii pracowaliście tak ciężko. Z firmy czy na własnym sprzęcie z domu?

xxx
Były pracownik
@Joanna

w firmie. nikt nie miał zdalnego. żadnym szyb do odgrodzenia z klientem. Jak wirus wpadł do firmy to odpadaliśmy jak muchy. Jedna osoba była w szpitalu

Pytanie
 Pytanie

Czy w Jd-Kulej Jarosław Kulej są szkolenia zewnętrzne?

Xxx
Były pracownik
@Pytanie

Żadnych szkoleń. Tylko handlowcy i serwisanci mają szkolenia wymagane obowiązkowo przez Stellantis. Reszta musi sobie radzić sama

Joanna
@Xxx

A reszta ich w sumie potrzebuje czy nie? Radzą sobie bez?

Nim
Inne

Nie polecam JD Kulej w Gdyni - oszukują klientów!!! Kupując nowe auto - Peugeot SUV, zamówiliśmy opony wielosezonowe i zostaliśmy zapewnieni, że takie zostały założone. Po niebezpiecznej sytuacji w zimę, kiedy wpadłam w poślizg i o mało nie potrąciłam młodej dziewczyny pomimo, że jechałam wolno sprawdziliśmy, że są to opony letnie, a nie wielosezonowe. Przez jakiegoś głąbą, który chciał zaoszczędzić dla szefostwa, albo zarobić dla siebie jakieś 4000 zł o mało nie zabiłam człowieka. :( Omijać oszustów z daleka. Nie polecam JD Kulej!!!

Joanna
@Nim

A na fakturze jest opisany konkretny model tych opon?

Zwolniony
Były pracownik

Nie polecam. (usunięte przez administratora) jak najszybciej. Fałszerstwo na każdym kroku. No i cudowni kierownicy salonu i serwisu którzy ze sobą knują jak tu (usunięte przez administratora) człowieka. Zero procedur. Wyścig szczurów. Jedno wielkie g.....

Joanna
@Zwolniony

To brzmi tak jakbyś miał mieć już uraz do końca życia przez to wszystko. Faktycznie dość nieciekawa sprawa, bo negatywów widzę tu więcej. Jak długo tu popracowałeś nim Cię zwolnili i z jakiego powodu w sumie? :(

Artur
Inne
 Pytanie

Nie polecam! Byłem „Kontrahentem”, obsługiwanym przez niepracującego już tam pracownika. Zaproponował mi współpracę na zasadzie przyprowadzania Klientów, wspólnych ustaleń i sprzedaży pojazdów. Nie dość, że leasing nie mógł doprosić się dokumentów to na domiar złego firma nie chce zapłacić należnej prowizji, podpartej wynikami. Sprawa została przekazana do prawnika i zostanie wytoczony proces sądowy. Jak firma ta traktuje tak Kontrahentów, to jak traktuję Klientów ? (usunięte przez administratora) jedno wielkie. Artur K.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Zadowolony klient
 Pytanie

Czyżby jakiś sfrustrowany BYLY pracownik, który musi sobie ulżyć w zamian za wilczy bilet ? Komentarz wyżej potwierdza tylko to jak słuszna decyzję podjęła dyrekcja. Zero szacunku do drugiego człowieka, nie ładnie. Z takim podejściem obyś nie znalazł już nigdy zatrudnienia wśród ludzi bo wstyd dla polskich biznesów. Dramat dramat dramat. Takie uwagi i niezadowolenie może warto byłoby zgłosić na miejscu w odpowiednim dziale zamiast obrażać ludzi na forach? dla niezorientowanych - to karalne. Życze trochę więcej oliwy w głowie i obiektywizmu. Jako czesty i wieloletni klient nigdy nie bylem swiadkiem scen o ktorych tu napisano. A pracowników pozdrawiam i życzę mniej okazji do czytania takich głupot.

Ja
Inne

I kto tam posadził na recepcji babe panią Kasia którą wysługuje się wszystkimi żeby nic nie robić. Wszystkich traktuje jak śmieci A ma się za prezesa tej firmy . To jest porażka A nie pracownik . Takiej nie miłej obsługi przez nią nigdy nie miałam. Nie polecam tej firmy

4
Pan
Były pracownik

To jest fakt co tu opisują , pracują same osy i fałszywi ludzie nie znający się na niczym A zwłaszcza na autach .koszmar nie firma tylko szkoda że szef niczego nie zauważa . Warsztat pracuje według wytycznych kierownictwa aż szkoda ludzi . A salon takiej wrednośći i złośliwości nigdy nie widziałem szok co się tam dzieje

Pracownik

Pracowalem, nie polecam, brak szacunku do pracownika, male zarobki, traktuja czlowieka jak pionka na szachownicy, szkoda czasu, sa lepsze "korporacje" które docenia chociażby finansowo prace i starania. Kadra zarzadzajaca jak i sam wlasciciel - szkoda slow.

Xxxx
@Pracownik

Daj namiary, chętnie skorzystam z lepszych pracodawców.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Jd-Kulej Jarosław Kulej są regularne szkolenia pracownicze?

MN
@Pytanie

Tylko wymagane przez importera, przy czym jak zechcesz zmienić pracę to każą ci zapłacić. Poza tym możesz liczyć co najwyżej na tresurę a nie szkolenie.

Ekspert
@Pytanie

Oczywiście że są. Tzn przez kolegę bądź koleżankę która wie więcej niż ty. A jak już na jakieś pojedziesz bo musisz to kwit do podpisu że jak się zwolnisz to oddasz za nie kasę ????

były
@Pytanie

Jakie szkolenia ? Ja jako nowy pracownik dostalem ok 60 szkolen online do......odpykania. Szkolenia mega nie intuicyjne ani nie przekazujace wiedzy. Zas sam Pan Dyrektor odbył ze mna 3 x po 4 godz szkolenia (systemy, ofertowanie, rabatowanie). Reszta ? hmm gdyby nie dobra wola i pomoc kolegów nie byłbym w stanie sporzadzic nawet oferty dla klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Jd-Kulej Jarosław Kulej - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Jd-Kulej Jarosław Kulej?

    Zobacz opinie na temat firmy Jd-Kulej Jarosław Kulej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Jd-Kulej Jarosław Kulej?

    Kandydaci do pracy w Jd-Kulej Jarosław Kulej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jd-Kulej Jarosław Kulej
2.2/5 Na podstawie 19 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Jd-Kulej Jarosław Kulej
Przejdź do nowych opinii