Opinie o Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda w -

2 7 24 5 1
qwerty

Zarobki słabe, o jakiej kolejek podwyżce można zapomnieć. Nieliczni na umowę o pracę. W sezonie zimowym trzeba siedzieć w kurtkach bo góra przechadzajac się po salonie każe wyłączać ogrzewanie, czy latem klimatyzacje bo za duzo pradu. Atmosfera super, ale to tworzą ludzie zatrudnieni.

Tak6Nie

@qwerty

Chciałabym dopytać jeszcze o kwestię związaną z warunkami zatrudnienia w Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda. Wspominasz, że nie każda osoba ma umowę o pracę. A na jaki okres czasu firma obecnie podpisuje z pracownikami umowę zlecenie, bądź o dzieło? Użytkownicy, którzy planują wysłać tam CV, chętnie dowiedzą się czego mogą się spodziewać.

SARUMAN
@qwerty

qwerty czy możesz sprecyzować co oznaczają słabe zarobki?? Jesteś w stanie podać przybliżone zarobki dla kilku stanowisk pracy w tej firmie???

Marzena

@SARUMAN chciał po prostu poznać konkrety na temat zarobków w Carsed - stąd też zapewne dopytywał. Wnioskuję, iż pracujesz w tej firmie, a więc byłoby dobrze, jakbyś to Ty powiedział coś więcej o tamtejszym wynagrodzeniu. Można na Ciebie liczyć?

@Marzena

A czyje zarobki was interesują? Sprzątaczki, myjkowego, mechanika, lakiernika, blacharza, asystentki serwisu, doradcy serwisu, handlowca , księgowej,kierownika, dyrektora? Lokalizacja Warszawa, Mińsk, Siedlce, Biała Podl.?. W firmie pracuje prawie 300 osób. W niektorych lokalizacjach od kilku lat nikogo nie zwolniono ani nikt sam się nie zwolnił. Atmosfera pomiędzy samymi pracownikami jest spoko. Na pewno nie jest to korpo, 3 właścicieli i chcą wszystko wiedzieć tak więc nie siedzą tylko w gabinetach ale doglądają biznesu od dołu.

Antoni
@DESRAC

A może odpowiesz na pytanie @Marzena z perspektywy swojego stanowiska? Też chciałbym poznać szczegóły dotyczące wynagrodzenia. Dostępne są dodatki poza pensją?

Asystentka
@DESRAC

Chciałabym dowiedzieć się jakie są zarobki jako np asystentka działu serwisu ????

@Antoni

Wszystko jest uzależnione od stanowiska. Wiadomo że jak ktoś ma stanowisko powiedzmy administracyjne/księgowe/biurowe to musi negocjować podstawę. Dla stanowisk typu mechanik/doradca serwisowy wiadomo - podstawa + prowizja od przerobu, dla stanowisk handlowych podstawa + prowizja od marży. Podstawa też w zależności kto co wynegocjuje ale nie jest wysoka bo musi motywować do generowania dodatkowych przychodów. Nierzadko prowizja jest wyższa od podstawy. Podstawy też nie należy porównywać do loco Siedlce/Mińsk czy Warszawy - wiadomo koszty życia itp. Inne dodatki - też , w zależności od stanowiska i działu. Co jakiś czas imprezy/wyjazdy integracyjne, jakieś vouchery do kina, paczki świąteczne, minus - wczasy pod gruszą - śmieszna kwota Jedno jest pewne . Z doświadczenia - kto pracował w Carsedzie , w każdej firmie o tym samym profilu działalności będzie przyjęty z otwartymi rękoma. Pozycja firmy w branży motoryzacyjnej jest top. Firma z zadupia a od lat jest w 10 największych delerów w Polsce . Skoda i VW kilka razy zdobywały tytuły Dealera Roku.

@Asystentka

Co ustalisz i będzie do zaakceptowania to będziesz miała. Zależy jaka lokalizacja. Załóżmy przychodzisz i mówisz 3000 zł, po Tobie przychodzi lady po szkole , pierwsza praca i powie że 1500 ją urządza. Jak myślisz kogo wybiorą przy założeniu że nie trzeba mieć fakultetów aby dobrze umówić na serwis, być serdecznym i miłym dla klienta oraz dokładnym przy wypełnianiu papierów?

@qwerty

Co rozumiesz przez pojęcie nieliczni na umowę o pracę? Firma zatrudnia prawie 300. Ponad 200 jest na umowę o pracę. To jak mam problem z matematyką?

Honorata Nowy wpis
@DESRAC

Wcześniej napisałeś, że Carsed to uznana firma i gwarantuje szanse na rynku pracy w tej branży, to świetnie. Chciałabym dowiedzieć się jeszcze czegoś. Czy rozwijają jakoś kompetencje pracowników, np. poprzez szkolenia?

Desrac Nowy wpis
@Honorata

Szkoleń jest mnóstwo, które narzuca importer Skoda, Seat czy Vw. Różne, zależne od stanowiska: techniczne, handlowe, finansowe itp. W zasadzie rolą pracodawcy jest jedynie zapisanie pracownika na konkretny cykl szkoleń i dokonanie opłat.

Honorata Nowy wpis
@Desrac

Niedawno pytałam o szkolenia. Teraz jestem tu, bo chciałam dowiedzieć się o inną kwestię. Wiecie, jakie targety sprzedażowe mają handlowcy w Carsed?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda?

Barnaba

Żeby mieć dobre zarobki trzeba pokazać dobra pracę!!

zwrort
Nazwa działu: Handlowy
@Barnaba

a ty to (usunięte przez administratora) chyba kierownik i do tego idealny pracownik

Leon

Co jest powodem, że nikt nie pisze?

Ranking
Klara

Czy są jakieś szanse na poprawę zarobków?

anonymous

Wynagrodzenia słabe, nawet Ukraińcy się zwalniają.

Marzena

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda ? Wiecie może jak wygląda rekrutacja? @Anonim, jak długo trwa okres próbny w firmie?

Anonim

Pracodawca słaby nie dba o pracownika, muszą się tylko zgadzać słupki, socjal prawie zerowy,atmosfera zależy od ludzi. Ja osobiście nie polecam.

Tak5Nie

Marzena

Czy macie opinie o samym pracodawcy? Jaka panuje atmosfera a Carsed? Koś może podzielić się opinią? Polecacie tego pracodawcę?

anonymous

Uwaga na auta które ten dealer sprzedaje

Tak23Nie2

Quatro

Firma z polskim kapitałem, dla ludzi nie bojacych się pracy. Atmosfera której nie można odnaleźć w wszechobecnych korporacjach niszczących młodych zmotywowanych pracowników. Polecam

Tak14Nie1

Zostaw opinię o Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda - -

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie