Auto-Gazda Group

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Auto-Gazda Group

Klient

(...) zakup samochodu to niecodzienna przyjemność, której często towarzyszą emocje i stres. Jednak nie tym razem!!! Stało się tak za sprawą doradcy handlowego P. Łukasza Gruszka z salonu Auto -Gazda w Bielsku - Białej. Cechujący doradcę spokój, rzeczowość, ogromna wiedza, cierpliwość, życzliwość, kultura osobista i umiejętność przekonywania niech posłużą za najwyższą notę, którą stawiam z całym przekonaniem i satysfakcją. P. Łukasz Gruszka to profesjonalista w każdym calu, znakomity handlowiec, przeprowadził nas bezproblemowo przez często zawiłe formalności, czyniąc nas niezwykle zadowolonym klientem. Świetny kontakt na każdym etapie zakupu samochodu - mieliśmy dużo pytań i tyle samo wyczerpujących odpowiedzi. Pomoc nieoceniona i godna wszelkiego polecenia.

Opok Damian

Ta opinia bedzie inna niz wszystkie. Niedawno przejezdzajac przez Bielsko B. w kierunku Katowic na wysokosci salonu Seata zepsul mi sie samochod innej marki. Podejrzewajac, ze sprawa dotyczy akumulatora udalem sie z prosba do salonu, czy ktos moglyby pomoc zlaczami. Mila Pani na recepcji poprosila pana z dzialu serwisu o pomoc. Okazalo sie, ze padl nieakumulator ale inna czesc, co nie zmienia faktu, ze pracownicy salonu okazali mi wielkie wsparcie i udowodnili, ze sa nie tylko do uslug uzytkownikow seata ale po prostu zyczliwymi i dobrymi ludzmi. Wielkie dzieki!!!

Fieldorf

Serwis jak również dział handlowy na bardzo wysokim poziomie. W żadnym salonie samochodowym nie zostałam tak " dopieszczona" jak w salonie Seat Auto-Gazda. Na każdym etapie doradcy pomagali oraz doradzali. Naprawdę świetny salon, w którym pracują ludzie z pasją. Polecam!!!

Marek P.

Jestem mile zaskoczony. Zaczynając od pierwszej wizyty, jazdach testowych, załatwieniu formalności z zewnętrznym leasingiem, na obsłudze gwarancyjnej kończąc

Zbigniew Kolonko Nowy wpis
Klient

Chciałem podziękować Pani Beacie Drobek za życzliwe, miłe i profesjonalne przeprowadzenie przez proces jakim jest zakup nowego samochodu do tzw produkcji. Odwiedziłem wcześniej kilka innych salonów samochodowych, nie tylko marki volkswagen - ale to właśnie profesjonalne podejście do sprawy Pani Beaty przesądziło ostatecznie o decyzji, że to będzie VW T-roc, i zostanie zakupiony w tym salonie. Życzę wszystkim dilerom takich pracowników.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Na jakie wsparcie w Auto-Gazda Group mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Mikołaj Nowy wpis

Czy w firmie jest elastyczny czas pracy? Można dopasować godziny do studiów ? Czy praca jest również dla studentów ?

xxxxxxx...porz..

JAkie są warunki finansowe? Podobno zwolnili cała załogę czy to fakty?

qwerty Nowy wpis
@xxxxxxx...porz..

Zwolnili całą załogę salonu DS i kilka osób z serwisu :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Gazda Group. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. Windykacji?
xxxxx...../porzadki
Kandydat

Dzień dobry, jak wygląda sytuacja w Auto Gazda teraz? Jakie warunki finasowe, warto się zatrudniać? xd Podobno zwolnili cała brygade czy to fakty?;/

Jan
@Renata, Sylwester Czarny

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony z tego, jak zostałeś obsłużony przez doradcę handlowego zatrudnionego w firmie Auto-Gazda Group. Możesz do swojej wypowiedzi dodać, jak to się w ogóle stało, że skorzystałeś z tego właśnie salonu?

Klient

(...) zakup samochodu to niecodzienna przyjemność, której często towarzyszą emocje i stres. Jednak nie tym razem!!! Stało się tak za sprawą doradcy handlowego P. Łukasza Gruszka. Cechujący doradcę spokój, rzeczowość, ogromna wiedza, cierpliwość, życzliwość, kultura osobista i umiejętność przekonywania niech posłużą za najwyższą notę, którą stawiam z całym przekonaniem i satysfakcją. P. Łukasz Gruszka to profesjonalista w każdym calu, znakomity handlowiec, przeprowadził nas bezproblemowo przez, często zawiłe formalności czyniąc nas niezwykle zadowolonym klientem. Świetny kontakt na każdym etapie zakupu samochodu - mieliśmy dużo pytań i tyle samo wyczerpujących odpowiedzi. Pomoc nieoceniona i godna wszelkiego polecenia. Renata, Sylwester Czarny

Ewa i Zbigniew z Krakowa
Klient

Serdecznie chcemy podziękować Panu Jarosławowi Dyczek doradcy handlowemu z salonu Auto - Gazda w Bielsku-Białej, który okazał się profesjonalistą w swej dziedzinie i pomógł nam w zakupie wymarzonego Volkswagena. Pan Jarosław prezentuje przede wszystkim wysoki poziom kultury osobistej, aż miło z takim człowiekiem prowadzić dialog, jest osobą słowną i merytorycznie przygotowaną do swej pracy. Panie Jarosławie,dziękujemy za życzliwość, cierpliwość i wszelkie porady przed podjęciem ostatecznej decyzji przed zakupem samochodu,który odebraliśmy 16 lipca 2020 roku. Przełożonym Pana Jarosława GRATULUJEMY takiego pracownika i życzymy więcej takich ludzi w całym Zespole - a zapewne już tacy są:)!!! Wszystkim Państwu, którzy szukają swojego Volkswagena,szczerze polecamy Salon Auto-Gazda w Bielsku-Białej, a przede wszystkim doradcę handlowego Pana Jarosława Dyczek:):):)

Taboret :-)

Jazda, jazda, jazdaaa auto gazda. Nie polecam. Miałem okazje krótko popracować w Citroenie w Katowicach. Jeden wielki bajzel. Umysłowi nie szanują fizycznych, każdy patrzy wyłącznie na siebie i swoje interesy, kierownictwo...hehe STATYŚCI, wszystko wiecznie na wariackich papierach, samochody szykowane na godzine przed wydaniem i wieczne pretensje do wszystkich o wszystko. O Panu dyrektorze B. nawet mówić się nie chce. Kadra kierownicza wzięła się za czystki w niższych szczeblach, a tak naprawdę to oni są tam najmniej potrzebni, bo winni są całemu temu bałaganowi. Chociaż dział handlowy citroena to też ludzie którzy wyżej (usunięte przez administratora) Dobrze wspominać będę tylko załogę DS'a, dział obsługi klienta serwisu(poza pseudo kierownikiem), mechaników i likwidacje szkód. Mógłbym pisać i pisać, a to tylko kilka tygodni było. Podpisałem się tak, aby każdy wiedział kto to pisze, bo napisałem samą prawdę, więc to nic złego. Jazda jazda jazda, auto gazda

Roli

Już chyba wiem skąd się kolego twój nick wziął-Taboret.;) Gdybyś chwilę popracował dłużej to wiedziałbyś że Auto Gazda i Ganinex Auto Gazda to 2 oddzielne firmy są z oddzielnym kierownictwem i nawet nipem;) To się nie dziw że pracownika fizycznego nie szanują jak nawet nie wiesz gdzie pracujesz ;)))

Abdul wisi Mu Lacha
@Roli

Taboretem do musiał dobrze zarobić jak nie ma pojęcia gdzie pracował :)

Taboret
@Abdul wisi Mu Lacha

Bardzo dobrze wiem, gdzie pracowałem i kogo opisałem. Jak jeden z drugim masz problemy z czytaniem, to już nie moja bajka.

Handlowy

A ja Wam mówię że to klątwa bielskiego seata jest. Każdy dealer co się za to chwycił poległ-jeden to nawet dosłownie... A lokalizacja idealna była co pokazała Toyota. Nie wiem jak teraz jest w AG ale inni dealerzy już sprzedają w miarę normalnie. Z resztą serwis u nas pracował jak by nic się nie działo. Mimo wszystko po zmianie pracy okazało się że po AG potrafię obsłużyć kilka stanowisk gdzie indziej-i za to doświadczenie mogę być wdzięczny. Szef nie uznaje porażki ale myślę że 5 lat współpracy z dyrektorem to i tak cud że ta firma jeszcze istnieje. Powodzenia całej ekipie- jesteście świetni i wszędzie sobie poradzicie!

Qwerty

A ja na ten temat postaram wypowiedzieć się bardzo kulturalnie. Jeśli chodzi o klimat - ludzie z najwyższej półki. I zawodowo i prywatnie. Zawsze znajdziesz ciepło i pomoc wśród ludzi z którymi pracujesz na codzień. (usunięte przez administratora) Jako osoba która pracuje w Auto-Gaździe mogę otwarcie powiedzieć, ze więcej zarobisz na kasie w Biedronce niż za podstawę + premie od szefa. Oczywiście uprzedzam komentarze typu „nikt Ci tam nie każe pracować”. Owszem, nie każe. Ale jeśli ktoś chce nabyć doświadczenia w branży a teraz ciężko o jakąkolwiek prace w branży trzyma się wszystkiego. Mój błąd, ze nie zwolniłem się wcześniej. Teraz w czasach koronawirusa wiele osób poleciało, z dnia na dzień. Przykre to jest, ze szef nie miał na uwadze tego, jak ludzie się dla niego starali. Zwolnili ludzi z wieloletnim stażem, współczuje w jakim stresie musieli spedzic ostatnie dwa miesiące. Nie tak traktuje się pracowników którzy z sercem podchodzą do pracy. Każdy dealer samochodowy w tym czasie przechodzi kryzys, ale wydaje mi się, ze AG już jest na dnie. W tak ciężkich czasach, szef powinien wspierać pracownika jeśli widzi, ze ten się stara. (usunięte przez administratora)Jest źle, a będzie jeszcze gorzej, przykre.

Olga

Zawsze można zmienić firmę, może gdzieś będzie lepiej skoro dobry pracodawca doczekał się jedynie takich wpisów.

Zdziwiona ????

Proszę doradzić mi jak wyżyć za 2000 PLN wypłaty. Tylko tyle znalazłam na koncie. Ze względu na wirus tysiąc mniej. Właściwie to w każdym miesiącu inaczej. To sto to pięćdziesiąt mniej. Nie wiem dlaczego? Jestem żoną pracownika. To ja prowadzę domową księgowość. To ja boję się jak z tego przychodu opłace rachunki (1600). To nagroda za 40 lat ciężkiej, sumiennej pracy w zawodzie. Prezesie obiecał Pan. Jak mąż zostanie z Wami to nie będzie narzekał. Na to co się dzieje jest pewne staropolskie przysłowie. Coś o radości i głupocie.

Ziom

A tam auta się nie czepiajcie. Jest prezesem, kupił bo ma taką możliwość. Każdy by takie chciał :) A kasa na koncie u pracownika jest wyznacznikiem stanu firmy. Oczywiście można powiedzieć że mniej pracy to mniejsza kasa jest ale skoro pracy jest mniej to firma się zwija a nie rozwija. Cała branża dealerów ma kłopoty ale mam wrażenie że AG to kolos na glinianych nogach. Ta firma już od pół roku jest po tyle za innymi. I to daleko.

Kick
@Zdziwiona ????

2000zł na rękę? Buchcha :) To Was w tym miesiącu wynagrodzili :) I jak zawsze choćby w przyszłym miesiącu wypłata była normalna-w co wątpie to straty za ten miesiąc już nigdy nie zobaczycie na koncie :) Zostało w kieszeni...wiecie czyjej:)) To już lepiej się na bezrobocie zapisać: dostaniecie 1300 do ręki+1500 dodatku za utratę pracy przez wirusa- i to gwarantowane przez 3 miesiące :) I nikt wypłaty nie okroi ;))))

FlexBass

Nie polecam, brak jakiejkolwiek organizacji w strukturach, każdy sobie rzepke skrobie.

Mike
@FlexBass

Kiedyś byłem świadkiem jak na salonie dwóch handlowców sprzeczało się między sobą w mojej obecności który mnie obsłuży... żenujące to było !!! Generalnie uważam to miejsce za bardzo stresogenne widząc jak pracownicy obsługują klientów. Tego samego dnia widziałem jak jakaś pani głośno krzyczała na kogoś i trzaskała drzwiami, nie pozwalając chyba komuś nic powiedzieć bo tylko ja było słychać. Byłem dwa razy i nic nie kupiłem, wiedziałem że skaczą tylko po to żeby sprzedac mi auto... jakiekolwiek. Tylko jakiś Pan na sklepie z częściami robiąc mi ofertę na koła zimowe był spokojny i bez parcia zrobił przystępną ofertę. Nie kupiłem ale tylko przez nie smak jaki widziałem i te kłótnie na górze. Jeżeli to był przypadek to dziwne a jeżeli nie tylko normą to współczuję... Ja bym to zgłosił prezesowi, może on nie dopuszcza do takich sytuacji.!??!

Ja
@Mike

Auto Gazda ma wiele salonów i marek. Który to salon? Kiedy to było?

c

Ale rozwiązanie jest na wyciągniecie ręki : jak się ktoś czuje na siłach - niech zaklada Firmę . Przecież każdy ma wybór - pracować u kogoś lub u Siebie . To nie jest niewolnictwo , nikt nie przykuwa człowieka do wiosła na galerze . Wolny kraj , można w każdej wyjść , trzasnąć drzwiami i pójść własną drogą . (usunięte przez administratora)

D

Ludzie , zastanówcie się co robicie ! Hejtujecie własne miejsce pracy . Nie widzicie , że się wszystko wali dookoła !

A
@D

Kompletnie nie rozumiem skąd się biorą tacy ludzie i takie opinie i to w takim czasie jaki jest dzisiaj ... Pracuje w firmie już dobrych parę lat - raz jest lepiej raz gorzej (jak w każdej firmie) ale uważam że ani Szef ani Szefowa nie zasługują na tak ohydne opinie. Ludzie ogarnijcie się !!!! Powinniśmy sie cieszyć że w ogóle mamy robotę bo nie wiadomo co będzie jutro....

BYŁY PRACOWNIK

WSZYSTKIE OPISANE NEGATYWNE RZECZY TO PRAWDA! MOŻNA PODAWAĆ WIELE PRZYKŁADÓW JEŻELI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY. NAWIĄZUJĄC DO WCZEŚNIEJSZYCH WIADOMOŚCI TO SPECJALISTÓW TAM NIE MA JUŻ OD 2 LAT. TERAZ JEDYNIE HOSTESSY, KTÓRE NIE MAJA POJĘCIA O NICZYM. (usunięte przez administratora)TAK NIESTETY WYGLĄDA PRACA U FIRMIE AUTO-GAZDA. LEPIEJ SIEDZIEĆ W DOMU BO TAM ŻENADA!

olek

W nagłówku strony jest taki fajny filmik-polecam. Pracownik to czyjeś życie-może warto o tym czasem pomyśleć bo los bywa mściwy ale zawsze sprawiedliwy! Jesteście odpowiedzialni za ludzi którzy wam ufają więc rozmawiajcie z pracownikami bo knucie za plecami to najgorsze co na teraz może być. Pomyślcie że komuś się dziecko rodzi, ktoś ma chorych rodziców, komuś na święta nie starczy po zapłaceniu rachunków!(usunięte przez administratora). Jak można ratować firmę pozbywając się źródła dochodu jakim jest pracownik? W tym jest tyle logiki co w teoretycznej pomocy państwa-niby dadzą tylko ze świecą szukać tego co dostanie.

Szanowny Panie " Pracowniku ", ludzie honorowi stają do polemiki z otwartą przyłbicą . Kwestionuje Pan kwalifikacje , zarzuca niekompetencje, a nawet czyny karalne. Łatwo się kogoś opluwa będąc anonimowym . Przykro mi, że w tak lekceważącej formie próbuje Pan podważyć wysiłek ludzi, którzy oddają serce na rzecz klienta i Firmy AG. Jeżeli ma Pan odwagę zmierzyć się z rzeczywistością, zachęcam do podpisania się swoimi danym osobowymi. Wtedy dokonamy konfrontacji faktów, zakładam, że na drodze sądowej z mojego powództwa o zniesławienie. Rozumiem Pana motywy. Najtrudniej pogodzić się z własnymi słabościami czy zawiedzionymi ambicjami. Tak już jest na tym świecie, że tylko pracą można coś osiągnąć. Pragnę Pana zapewnić, że właśnie w AG etos pracy stanowi wartość samą w sobie i ludzi którzy to robią darzy się szacunkiem. Z poważaniem Piotr Boroń

gines
@Pracownik

(usunięte przez administratora)-w pyskówki się Pan wdaje a w niedługiej przyszłości może już nie być tematu jak postój się do pół roku przeciągnie. Krytyka może i nie na miejscu w całej tej sytuacji ale trafiona! Ta firma istnieje i funkcjonuje tylko dzięki Prezesowi-cała reszta jest otoczką łącznie z Panem. Dziwi się Pan że ludzie się stawiają? Przecież za pensję 1 dyrektora można kilka miejsc pracy miesięcznie uratować! I myślę że to kadra kierownicza powinna się obawiać bo jak szef będzie miał wybór Dyrektor czy pracownik-to wybierze pracownika(w liczbie kilku za 1 dyrektora). A wie Pan czemu? Bo Dyrektorem może zostać każdy((usunięte przez administratora) a pracować nie każdy potrafi...

TerazJa

Wielki PLUS! Współpraca z firmą już od kilku lat układa się bardzo dobrze. Polecam ,polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Gazda Group - Bielsko-Biała

Auto-Gazda Group