Auto-Gazda Group

3.2 Dodaj merytoryczną opinię
Pracuj w Salonie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy AUTO-GAZDA zatrudnimy osoby na stanowisko:

Asystent/-ka Handlowy/-a

To stanowisko odgrywa bardzo ważną rolę w naszej firmie. Każda osoba, która wejdzie do salonu musi zostać zauważona i poczuć się wyjątkowo. Szukamy osoby z pozytywną energią, która lubi kontakt z ludźmi i z której uśmiech nie schodzi z twarzy.  Stanowisko Asystenta to nie tylko dbałość o Klienta, ale również o wizerunek salonu i firmy, dlatego szukamy osoby zaangażowanej, odpowiedzialnej i dobrze zorganizowanej.

Główne zadania:

  • Wsparcie działu handlowego i marketingowego w codziennych obowiązkach
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych
  • Obsługa klientów salonu i serwisu, połączeń telefonicznych oraz korespondencji
  • Prowadzenie i aktualizacja bazy danych klientów, prowadzenie dokumentacji działu handlowego
  • Obsługa systemu CRM
  • Uczestniczenie w akcjach promocyjnych wewnątrz i na zewnątrz firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, wyższe mile widziane
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej o ustabilizowanej sytuacji rynkowej
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • pakiet sportowy MultiBenefit

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na maila: praca@auto-gazda.pl.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zobacz więcej →