Opinie o Euro-Car Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Euro-Car Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Car Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Car Sp. z o.o. w Gdynia

Ford Nowy wpis

Żałosna firma. Zarząd rodem z komuny nie ogarnia nowej rzeczywistości. Ludzie tu pracują z przyzwyczajenia lub lenistwa, bo na pewno nie dla pieniędzy.

Katarzyna Nowy wpis
@Ford

Kwestia wysokości pensji jest indywidualna, dlatego też byłoby trochę lepiej, jakbyś nie oceniał tu w taki sposób innych. Wiem już, iż zarobki w Euro-Car są dla Ciebie zbyt niskie. A jak z atmosferą między pracownikami firmy: jest w miarę ok czy jednak nie za bardzo?

Jan

Witam, czy ktoś może powiedzieć mi czy firma Euro-car posiada jakieś benefity w swojej firmie, może trzynastki lub wczasy pod gruszą ? Z góry dziękuję.

Absolutnie nie!
@Jan

Żadnych trzynastek, żadnych wczasów pod gruszą. Możesz sobie wykupić kartę typu multisport, ale o bardzo małej ilości obiektów za około 100 zł na miesiąc, czyli żadna łaska. Nic innego.

Anna Nowy wpis
@Absolutnie nie!

A czy prócz karty multisport jeszcze coś jest oferowane? Na przykład prywatna opieka medyczna? Fajnie jest móc liczyć na jakieś dodatki będąc pracownikiem firmy. Interesuje mnie też kwestia wynagrodzenia. Czy wypłacana jest tylko podstawa czy też jakieś premie?

VIN Nowy wpis
Kandydat

Oh, nie ma tygodnia żeby ta firma nie zalewała portali swoimi ogłoszeniami.

CO

@T to nie wiedzą ile im potrzeba pracowników, że za dużo zatrudniają czy o co chodzi?

Nikt nie wie o co chodzi
@CO

Najpierw się ogłaszają zatrudniają okres próbny i dowodzenia a najlepsze jest to że sam prezes ostatnio mówił że nie planuje żadnych zwolnień ci ludzie są nie poważni sami nie wiedzą co chcą.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Euro-Car Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent Doradcy Serwisowego .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

T

Nie polecam pracy w tej firmie szkoda czasu na nich ci ludzie są nie poważni mówią co innego i robią co innego sami nie wiedzą czego chcą najpierw zatrudniają ludzi potem ich zwalniają no i te pensje małe.

T
@T

Jak pisał poprzednik ten statek idzie na (usunięte przez administratora)

y

tu nie ma czego ratować, ten statek tonie

Przemysław
@y

Dlaczego tak uważasz? Nie podałeś żadnych argumentów na poparcie swoich słów. Warto wiedzieć, co w firmie można zmienić lub poprawić, żeby lepiej prosperowała, a pracownicy mieli korzystniejsze warunki pracy.

X

Atmosfera w pracy w serwisie blacharsko lakierniczym poprawiła się po zwolnieniu pana Marka teraz jest ok ale jeszcze mogłyby się się poprawić pensje.

Iwan

Hmm co by tu pisać, jeszcze dużo do poprawy Lubię atmosferę w Euro-Car Sp. z o.o. za: Ludzie

Paulina
@Iwan

Jeśli jeszcze tu zaglądasz to daj znać, co konkretnie miałeś na myśli pisząc, że jest jeszcze dużo do poprawy w Euro-Car. Pod jakimi względami? Dziękuję

Magda

Lubię atmosferę w Euro-Car Sp. z o.o. za: W Euro-Car pracuje się dobrze. Ludzie są bardzo fajni i pomocni, wypłata jest zawsze na czas, warunki pracy dobre. Szczególnie polecam osobom, które są na początku swojej kariery- można się sporo nauczyć i np. po jakimś czasie zmienić dział i rozwijać się w innym kierunku, który bardziej nam odpowiada.

Magda

Słabe miejsce pracy, słabe płace, zerowy socjal. Plany sprzedażowe niemożliwe do wyrobienie a tym samym brak premii. W ostatnich miesiącach ogromna rotacja, nowi ludzie pojawiają się co chwilę i na chwilę. Już na dzień dobry musisz prosić się tygodniami o umowę, a jak ją dostaniesz to będzie na niej 1000 zł brutto. I nie ważne że to poniżej minimalnej. Taka jest "tradycja w Euro-Carze ". Opis stanowiska najprawdopodobniej nie będzie zawierał 1/3 tego z co będziesz musiał zrobić w ciągu 8 godzin. A osoba, która będzie Cie zatrudniać nie będzie znała Twojego stanowiska, więc nic Ci o nim nie powie ani nie oceni rzetelnie. Nie polecam, szczególnie dla kobiet.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Car Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Euro-Car Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.