Opinie o Dorota Suchomska M 10 Dorota Gospodarek w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dorota Suchomska M 10 Dorota Gospodarek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dorota Suchomska M 10 Dorota Gospodarek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dorota Suchomska M 10 Dorota Gospodarek w Rumia

Natalia Nowy wpis

@dmr jaki był twój powód zwolnienia się z firmy ?

dmr Nowy wpis

W M10 pranie tapicerki polegało na zalaniu samochodu i samochod był gotowy ,wiem to bo prałem z włascicielka firmy samochod i własnie tak zrobilismy.

dmr Nowy wpis

Wstyd sie przyznac ale sam nie dawno byłem pracownikem tej firmy dlatego nie polecam nikomu korzystanie z usług tej firmy bo wiem jak tam sie pracowało.w tej firmie zawsze liczyła sie ilosc przerobionych aut a nie jakosc usług.Serdecznie polecam myjnie as w rumi poniewaz jest to solidna firma, tak sie liczy dokładnosc a nie to co w M10

dmr Nowy wpis

Włascicielka duzo obiecuje lecz nigdy nic nie wychodzi z tego, wiem to ,bo sam jestem tego przykładem, pracowałem ponad rok czasu w tej firmie,starałem sie zostawałem po godzinach lecz szefowa nie potrafiła tego docenic najwidoczniej byłem złym pracownikem

Czy po rozmowie w Dorota Suchomska M 10 Dorota Gospodarek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Rumia
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (098)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
dmr

Sam byłem pracownikem tej firmy lecz zostałem zwolnimy ,szefowej nudza sie pracownicy i ich zwalnia po roku czasu,

Jak widzę nie wszyscy potrawią czytac i piszą tu same pierdoły.Zwracam uwage na ostatnią opinie jesli juz sie podajesz za klienta choc w to nie wierze to pomyliłes portal. Jak juz chcesz zapunktowac u szefowej lub sam jestes włascicielem tej firmy i podajesz się za kogos to reklamy rób gdzie indziej.Ten portal jest dla pracowników o pracodawcy a nie o tym kto tam pracował jaki był czy jak jest,jesli juz nawet opisujesz kogos kto tam robił a juz nie robi i sie tu nie wypowiadał jeszcze to sam masz tupet i jestes tepy bo robisz to wzłym miejscu wielbicielu motoryzacji.Niezawsze chce sie pisac o wszystkim co sie wie o danej firmie nieraz pracownicy widac są mądrzejsi od pracodawcy lub klienta.

Draszyr17

Wspaniała atmosfera niesamowity klimat polecam wszystkim miłośnikom motoryzacji jeżdżę tam już przez 4 lata jest super poza jednym że pracował i na szczęście nie pracuje bardzo wulgarny i bezczelny jeden pan jak wiecie sami to wyjątkowy tupeciarz,obecnie są nowi pracownicy i atmosfera jest niesamowita i nie ma co porównywać z tym co było. Pozdrawiam

oszukany

Człowieku ty chyba sam nie wiesz co mówisz przecież tam jest (usunięte przez administratora) na kółkach albo jesteś podpłacony przez tą kobietę aby to pisac. tam jest jeden (usunięte przez administratora) wypłaty nie są na czas i są robione uniki przez szefową żeby jak najpóźniej zapłacic, wyzysk pod każdym względem, rozwalający się sprzet za który jak się rozwali szefowa potrąca, brak umowy mimo iż jest obiecywana. Więc gdzie tu jest rozwój i ta rewelacja co ty opisujesz. TA FIRMA TO JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dorota Suchomska M 10 Dorota Gospodarek - Rumia

Dorota Suchomska M 10 Dorota Gospodarek