goldstein

Wejherowo

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o goldstein

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie goldstein

slejw

anonim, słyszałem, że nie szukają za często pracowników ponieważ, kontraktów nie wygrywają. Problem jest taki, że bez odpowiedniego przeszkolenia nie ma szans na lepsze robótki. Oni wymagają min, 2 lata doświadczenia.

anna

kupilam v tom sklepie v Leborku Kauflandu zloty weszorek chanel bardzo ladny i czasem do roku čarny jest i drugy zlotnik mluvil ze v tym zloto vogule niema!!! to jest tylko měd i teraz co mam robit jak ten sklep juž tam niema Anna

nikt

Przestrzegam wszystkich przed pracą u tej osoby. Brak profesjonalizmu, zrzucanie winy pracodawcy na pracownika w połączeniu z odpowiedzialnością finansową - to jest za duże ryzyko. Wszystkie osoby które zostały skrzywdzone przez tego pana, zachęcam do kontaktowania się z Inspekcją Pracy, oraz Sądem Pracy, bądź prawnikiem. Ten człowiek ma złe doświadczenia z tymi instytucjami i boi się każdego, kto wchodzi na ścieżkę prawną z jego firmą. Macie szansę wywalczyć swoje.

były pracownik

Witam, chciałam poinformować Panie pracujące w Goldstein jubiler, zeby sprawdziły sobie w zusie czy mają odprowadzone składki, ja właśnie byłam sprawdzić i bardzo się rozczarowałam [usunięte przez moderatora]Pan S.jest nie uczciwym człowiekiem a zawsze uważałam że jest dobrym i uczciwy a tu wyszło szydło z worka, nie zapłacił mi za miesiąc pracy, nie dostałam pitu za 2011 rok i jeszcze nie płacił składek do zusu, tak zostałam potraktowana za swoją uczciwą pracę, przestrzegam wszystkie panie które pracują w tej firmie.

były pracownik

witam, szukam pań które pracowały w /w firmie obojętnie w jakim mieście i dostały wypowiedzenia bo ja pracowałam i dostałam wypowiedzenie ale nie dostałam wynagrodzenia za ostatni miesiąc czy ktoś miałtaką sytuację?

nieznajoma

witam,chciałam uzyskać informacje na temat właścicieli od pań które pracują w tej firmie o traktowaniu pracowników, zarobkach czy sa ok.

Zostaw opinię o goldstein - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie goldstein