goldstein

Wejherowo

Opinie o goldstein

slejw

anonim, słyszałem, że nie szukają za często pracowników ponieważ, kontraktów nie wygrywają. Problem jest taki, że bez odpowiedniego przeszkolenia nie ma szans na lepsze robótki. Oni wymagają min, 2 lata doświadczenia.

anna

kupilam v tom sklepie v Leborku Kauflandu zloty weszorek chanel bardzo ladny i czasem do roku čarny jest i drugy zlotnik mluvil ze v tym zloto vogule niema!!! to jest tylko měd i teraz co mam robit jak ten sklep juž tam niema Anna

nikt

Przestrzegam wszystkich przed pracą u tej osoby. Brak profesjonalizmu, zrzucanie winy pracodawcy na pracownika w połączeniu z odpowiedzialnością finansową - to jest za duże ryzyko. Wszystkie osoby które zostały skrzywdzone przez tego pana, zachęcam do kontaktowania się z Inspekcją Pracy, oraz Sądem Pracy, bądź prawnikiem. Ten człowiek ma złe doświadczenia z tymi instytucjami i boi się każdego, kto wchodzi na ścieżkę prawną z jego firmą. Macie szansę wywalczyć swoje.

były pracownik

Witam, chciałam poinformować Panie pracujące w Goldstein jubiler, zeby sprawdziły sobie w zusie czy mają odprowadzone składki, ja właśnie byłam sprawdzić i bardzo się rozczarowałam [usunięte przez moderatora]Pan S.jest nie uczciwym człowiekiem a zawsze uważałam że jest dobrym i uczciwy a tu wyszło szydło z worka, nie zapłacił mi za miesiąc pracy, nie dostałam pitu za 2011 rok i jeszcze nie płacił składek do zusu, tak zostałam potraktowana za swoją uczciwą pracę, przestrzegam wszystkie panie które pracują w tej firmie.

były pracownik

witam, szukam pań które pracowały w /w firmie obojętnie w jakim mieście i dostały wypowiedzenia bo ja pracowałam i dostałam wypowiedzenie ale nie dostałam wynagrodzenia za ostatni miesiąc czy ktoś miałtaką sytuację?

nieznajoma

witam,chciałam uzyskać informacje na temat właścicieli od pań które pracują w tej firmie o traktowaniu pracowników, zarobkach czy sa ok.

Zostaw opinię o goldstein - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie goldstein