Opinie o Goldstein Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Goldstein Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Goldstein Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldstein Sp. z o.o. w Wejherowo

Magda Nowy wpis

@slejw a uważasz ze nie wprowadzają dobrze do firmy ?

slejw Nowy wpis

anonim, słyszałem, że nie szukają za często pracowników ponieważ, kontraktów nie wygrywają. Problem jest taki, że bez odpowiedniego przeszkolenia nie ma szans na lepsze robótki. Oni wymagają min, 2 lata doświadczenia.

anna Nowy wpis

kupilam v tom sklepie v Leborku Kauflandu zloty weszorek chanel bardzo ladny i czasem do roku čarny jest i drugy zlotnik mluvil ze v tym zloto vogule niema!!! to jest tylko měd i teraz co mam robit jak ten sklep juž tam niema Anna

nikt Nowy wpis

Przestrzegam wszystkich przed pracą u tej osoby. Brak profesjonalizmu, zrzucanie winy pracodawcy na pracownika w połączeniu z odpowiedzialnością finansową - to jest za duże ryzyko. Wszystkie osoby które zostały skrzywdzone przez tego pana, zachęcam do kontaktowania się z Inspekcją Pracy, oraz Sądem Pracy, bądź prawnikiem. Ten człowiek ma złe doświadczenia z tymi instytucjami i boi się każdego, kto wchodzi na ścieżkę prawną z jego firmą. Macie szansę wywalczyć swoje.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Goldstein Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.

Witam, chciałam poinformować Panie pracujące w Goldstein jubiler, zeby sprawdziły sobie w zusie czy mają odprowadzone składki, ja właśnie byłam sprawdzić i bardzo się rozczarowałam [usunięte przez moderatora]Pan S.jest nie uczciwym człowiekiem a zawsze uważałam że jest dobrym i uczciwy a tu wyszło szydło z worka, nie zapłacił mi za miesiąc pracy, nie dostałam pitu za 2011 rok i jeszcze nie płacił składek do zusu, tak zostałam potraktowana za swoją uczciwą pracę, przestrzegam wszystkie panie które pracują w tej firmie.

witam, szukam pań które pracowały w /w firmie obojętnie w jakim mieście i dostały wypowiedzenia bo ja pracowałam i dostałam wypowiedzenie ale nie dostałam wynagrodzenia za ostatni miesiąc czy ktoś miałtaką sytuację?

nieznajoma

witam,chciałam uzyskać informacje na temat właścicieli od pań które pracują w tej firmie o traktowaniu pracowników, zarobkach czy sa ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Goldstein Sp. z o.o. - Wejherowo

Goldstein Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wałowa 20 lok. 27
    84-200 Wejherowo