Dls-Trans Ltd Sp. z o.o.

Opinie o Dls-Trans Ltd Sp. z o.o.

Maria Nowy wpis

Widziałam, że w ubiegłym roku był potrzebny specjalista do działu rozliczeń. W benefitach widniało wtedy dofinansowanie do sportu oraz opieka medyczna. Na stronie firmowej za to jest komunikat o aktualnym poszukiwaniu spedytorów oraz ich asystentów. Czy benefity dostępne na tych stanowiskach są te same czy różnią się ze względu na stanowisko lub staż pracy? Jakie są obecne?

Nowy wpis

@Maria

Wszystkie benefity nadal są dostępne. Jednocześnie dla wszystkich pracowników są one identyczne. Różnice mogą wynikać tylko z wyboru opcji przez danego pracownika. W przypadku aplikowania zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nasza firmą.

kierowca Nowy wpis

Czy firma DLS prowadzi transport ADR dla firmy Linde?

Nowy wpis

@kierowca

Nie udzielamy informacji odnośnie naszych kontrahentów na forum ogólnym. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

RR

Firma ktora szanuje ludzi którym się chce pracować a nie marudzić. Polecam.

Stefan
@RR

Fajnie że szanuje ale przydałoby się żeby też dobrze płaciła. Zastanawiam się nad wysłaniem CV tylko mam pytanie czy zarobki są większe niż w innych konkurencyjnych firmach z branży transportowej? Podasz widełki?

@Stefan

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Odpowiemy na wszystkie pytania. Ciekawi kandydaci mogą liczyć na ciekawą ofertę od nas.

Łysy Piotr www

Dajcie sobie spokój. Praca w Polsce za dietę i nocleg czyli około 75 zł A czasami tylko za dietę...

@Łysy Piotr www

W odpowiedzi na zamieszczoną opinię firma DLS TRANS Ltd Sp. z o.o. oficjalnie informuje, że w naszej spółce wypłacane są następujące składniki wynagrodzenia: 1. Płaca podstawowa wyższa niż minimum 2. Wynagrodzenie za nadgodziny, prace w godzinach nocnych, prace w soboty 3. Delegacje według rozporządzenia 4. Dodatki za noclegi 5. Do tego różne benefity Dodatkowo musimy nadmienić, że kierowcy u nas pracują w transporcie międzynarodowym a nie krajowym. Jako spółka takie komentarze uważamy za krzywdzące i dalekie od prawdy. Wszystkich Niedowiarków zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i współpracy. Pozdrawiamy Zespół DLS TRANS

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dls-Trans Ltd Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Stażysta w Dziale Spedycji Międzynarodowej wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Mee

Jak tu z noclegami na trasie?

@Mee

Na wszelkie tego typu pytania odpowie nasz Dział Transportu. Prosimy o kontakt na numer 795 491 965.

Jonasz

Mam nadzieję, że tak dobrze dzieje się w firmie i dlatego przestaliście zaglądać na forum?

@Jonasz

Staramy się być na bieżąco i uważnie śledzimy opinie na nasz temat. Firma DLS-Trans od 22 lat stale podnosi jakość swoich usług i świadczy profesjonalny serwis dla wszystkich swoich Klientów. Zapraszamy do aplikowania do naszego Zespołu i dajemy szansę rozwoju dla najlepszych i wśród najlepszych gwarantując stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Michalina

A ciezka atmosfera jest w księgowości?

Cezary

A ja myślę, że wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę a nie będzie nikt narzekał!!!

Iza

@arturooo Tobie pomimo wszelkich starań nie udało się awansować w Dls-Trans? Jakie stanowisko obejmujesz w tej firmie? Powiedz co dokładnie należy do Twoich obowiązków?

Jaki jest zakres obowiązków jako księgowa ? Ktoś pracował ? Jakie zarobki?

janka

radze nie aplikować do Gdyni zwłaszcza do działu księgowości!

@janka

Możesz coś więcej napisać? Dlaczego nie?

Iza
@janka

Dlaczego uważasz w ten sposób? Podaj proszę konkretne informacje i podziel się swoimi wrażeniami związanymi z pracą w dziale księgowości. Wnioskuję, że byłaś jego pracownikiem, dlatego zachęcam Ciebie do dalszej aktywności na forum. Na początek powiedz, czy firma oferuje swoim nowym pracownikom do pierwszych dni pracy stabilną umowę o prace?

tola
@janka

napisz Swoje doświadzcenia w tej Firmie dlaczego odradzasz pracę w tej firmie zwłaszcza w dziale księgowośći!!!! napisz coś wiecej?

Szymo

Witam czy ktoś coś wie na temat pracy w dls?

Obciach

Zdecydowanie nie polecam!

admin

Dodaj komentarz o firmie DLS - TRANS Ltd. Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Dls-Trans Ltd Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Dls-Trans Ltd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dls-Trans Ltd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dls-Trans Ltd Sp. z o.o.?

Dls-Trans Ltd Sp. z o.o.