2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 13 14 5 1

Opinie o Dls-Trans Ltd Sp. z o.o.

Jonasz Nowy wpis

Mam nadzieję, że tak dobrze dzieje się w firmie i dlatego przestaliście zaglądać na forum?

Nowy wpis

Pracodawca

@Jonasz

Staramy się być na bieżąco i uważnie śledzimy opinie na nasz temat. Firma DLS-Trans od 22 lat stale podnosi jakość swoich usług i świadczy profesjonalny serwis dla wszystkich swoich Klientów. Zapraszamy do aplikowania do naszego Zespołu i dajemy szansę rozwoju dla najlepszych i wśród najlepszych gwarantując stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Tak2Nie4
Michalina Nowy wpis

A ciezka atmosfera jest w księgowości?

Tak1Nie3
Cezary

A ja myślę, że wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę a nie będzie nikt narzekał!!!

Tak2Nie1
Iza Nowy wpis

@arturooo Tobie pomimo wszelkich starań nie udało się awansować w Dls-Trans? Jakie stanowisko obejmujesz w tej firmie? Powiedz co dokładnie należy do Twoich obowiązków?

Ania

Jaki jest zakres obowiązków jako księgowa ? Ktoś pracował ? Jakie zarobki?

Tak1Nie5
Użytkownicy czekają na odpowiedź 379 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dls-Trans Ltd Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

janka

radze nie aplikować do Gdyni zwłaszcza do działu księgowości!

Tak10Nie2
Ania
@janka

Możesz coś więcej napisać? Dlaczego nie?

Tak2Nie
Iza
@janka

Dlaczego uważasz w ten sposób? Podaj proszę konkretne informacje i podziel się swoimi wrażeniami związanymi z pracą w dziale księgowości. Wnioskuję, że byłaś jego pracownikiem, dlatego zachęcam Ciebie do dalszej aktywności na forum. Na początek powiedz, czy firma oferuje swoim nowym pracownikom do pierwszych dni pracy stabilną umowę o prace?

tola
@janka

napisz Swoje doświadzcenia w tej Firmie dlaczego odradzasz pracę w tej firmie zwłaszcza w dziale księgowośći!!!! napisz coś wiecej?

Szymo

Witam czy ktoś coś wie na temat pracy w dls?

Obciach

Zdecydowanie nie polecam!

Tak2Nie1

Dodaj komentarz o firmie DLS - TRANS Ltd. Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Tak20Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Dls-Trans Ltd Sp. z o.o. - Gdynia