Opinie o Tybura-Trans Łukasz Tybura Par King Piotr Józefecki Łukasz Tybura w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tybura-Trans Łukasz Tybura Par King Piotr Józefecki Łukasz Tybura. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tybura-Trans Łukasz Tybura Par King Piotr Józefecki Łukasz Tybura o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tybura-Trans Łukasz Tybura Par King Piotr Józefecki Łukasz Tybura w Kutno

Monika blond Nowy wpis

Super załatwiona sprawa i super auto.Chłopaki na 6 . Mają kilka firm i widać że mają głowę na karku i super podejście do klienta.

Mariusz Nowy wpis

Powiem tak to co piszą negatywnie to chyba konkurencja bo 14 maja kupiłem auto i mega jestem zadowolony z podejścia. Chłopaki są mega pomocni i pomagają i udostępniają wszystko co chciałem zeby sprawdzic auto. 6+ dla tej firmy

Iza Nowy wpis

Witam i jestem mega zadowolna z auta i podejścia Panów i za to że pozwolili wszystko sprawdzić mojemu mechanikowi i jechać na stacje i podłączyć pod kompa. Pozytyw 6+

maly Nowy wpis

kupiłem zapłaciłem i mega jestem zadowolony. 6+ za podejście do klienta

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Tybura-Trans Łukasz Tybura Par King Piotr Józefecki Łukasz Tybura na stanowisko Kierowca C + E? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
PORAŻKA!!!

Zdecydowanie nie polecam tych naciągaczy... Przez telefon wszystko miód-Malina. Na miejscu okazało się, że auto było bite, szpachli grubo nawalone, że aż pękała, szyba świeżo wklejona- silikon jeszcze dobrze nie związał i parę innych rzeczy. Miała być tylko lekka parkingowa przecierka na lewym błotniku a z prawej strony było bezczelnie widać odcięcie po taśmie maskującej.... Poprostu dramat i zmarnowane paliwo (250 km w jedną stronę). Także przestrzegam przed zakupem czarnego S-Maxa od tych Panów!!!

Justyna
@PORAŻKA!!!

Właśnie dlatego nie jeżdżę po auta zbyt daleko. A inne samochody tam oglądałeś? Stan taki sam czy ma też jakieś porządniejsze?

Łukasz
@PORAŻKA!!!

Jak pisaliśmy wcześniej to nie było nasze auto tylko sąsiada który prosił o sprzedaż. I proszę nie oczerniać firmy.

Justyna
@Łukasz

A co to za różnica? Skoro sąsiad chciał sprzedać to czemu sam tego nie zrobił?

maniek

Witam Właśnie zakupiłem pojazd u panów i jestem mega zaskoczony że w tych czasach pomagają i nie przeszkadzają w zakupie auta. Aut mało ale ładne dlatego zostawiam pozytywna opinie.

Grażyna
@maniek

A to spoko, że zadowolony jesteś. ;p Ale w jakim sensie tak właściwie mieliby przeszkadzać w zakupie, bo tego nie zrozumiałam chyba?

mały

Super sprzedawca i na wszystko pozwala na sprawdzenie. Napewbo wrócę do tej firmy .

Weronika
@mały

pozwolił ci jechać do jakiegoś zaprzyjaźnionego mechanika by sprawdził czy z wozem jest wszystko ok?

paweł

Super I mega podejscie do klienta.

michał

Witam , właśnie kupiłem u fajnych panów auto i trzeba powiedzieć ze większość komentarzy jest prawdziwa a reszta to chyba konkurencja. A to dlatego ze przyjechałem auto było nie odpalone , pojechaliśmy na jazdę próbną a wybrana stacje i pojeździłem sobie bez problemu i zakupiłem auto. Dlatego duży pozytyw dla tej firmy.

Wanda

Hej właśnie jestem po zakupie auta i muszę przyznać jestem b.dobrze zaskoczona podejściem Panów do klienta, tzn pozwolili mi jechać na jazdę próbna a mój mechanik wszystko sobie sprawdził na spokojnie i nikt mu nie zabronił jak u konkurencji. Więc mega pozytywna opinia Dziękuje i buziaki dla was

Urszula
@Wanda

No i tak to powinno wyglądać. A jak z ceną samochodów, nie są jakieś zawyżone przez takie podejście?

Volvo

Super zadowolony . Jestem bardzo zadowolony z podejscia Panów. Super I mega pozytywne nastawienie .

Mateusz

Witam byłem I kupiłem auto I nie mogę się zgodzić z innymi osobami I ich komentarzami. Panowie są spoko daj duże możliwości do kupna auta . A na stacji diagnostycznej proszą sami żeby wejść do kanału i zobaczyć co jest. Mogłem również zmierzyć auto czujnikiem i podłączyć pod kompa. Trudno jednak negocjacji ale to dlatego że wiedzą co mają. Dla mnie pozytywna opinia. Nie raz wrócę do nich. POLECAM

Kamil

Jestem super pozytywnie zaskoczony. Sprzedawca na 6 , bardzo kontaktowy od samego początku i pozwala na wszystko żeby auto sprawdzić przed zakupem .

(usunięte przez administratora) Auto przygotowane typowo pod sprzedaż . Sprzedawca zapewnił o wymienionej dwumasie, może i została ona wymieniona ale chyba na jeszcze gorszą niż była poprzednia . Auto po przejechaniu 50 km zagrzało się , pękł wąż od chłodnicy , w umowie kupna sprzedaży napisane dwumasa do wymiany ( chociaż podobno była wymieniona) zapomniał tyko dodać o pompie paliwa która wysiadła po 2 dniach , przetartych przewodach hamulcowych , pluciem auta olejem z każdej możliwej str ... chcieliśmy polubownie się z Panem dogadać miał oddać gotówkę lub zrekompensować krople w morzu napraw które wymaga to auto . Zostaliśmy zignorowani ... Szkoda słów . Na pewno zaraz Pan odp że o wszystkim wiedzieliśmy że mogliśmy podjechać na stacje diagnostyczną "wybraną " jedyną w waszym mieście . Proszę sobie darować . Jest Pan człowiekiem bez honoru . Mechanik jak zobaczył auto stwierdził że to cud że dojechaliśmy do domu . Nie polecam . Radze omijać . Fałszywie miłego Pana , który trzyma palec prosto w ... dopóki nie ma pieniędzy w ręce . Potem radź sobie sam ....

Lukasz
@Karolina

Witam Po pierwsze proszę nie pisać głupot i nie oczerniać moją osobowość. Mówiłem Panu kole dwumasowym że zostało wymienione ale ja słychać po drugie pękł przewód i to Pan mnie przepraszał ze to nie mój wina co mam sms jako dowód. Kupił Pan samochód o 4 -5 tysięcy taniej i prosiłem o sprawdzenie silnika jak i auta I o wszystkim Pan wiedział.

@Lukasz

o połowie rzeczy które sa do zrobienia nawet sie nie Pan nie zająknął . Dwumasa podobno wymieniona ... Widać że robicie to nie pierwszy raz . nabijacie ludzi w butelkę i tyle . Nie macie honoru żeby sie przyznać . Tacy jesteście uczciwi to czemu nie chcieliście oddać pieniędzy skoro powiedzieliśmy że odstępujemy od umowy ? karma wraca mam nadzieje że szybkko sie o tym przekonacie i znajdą sie inni którzy otwarcie powiedzą jak zostali przez waz (usunięte przez administratora)

Łukasz
@Karolina

Chciałem powiedzieć że cały czas miałem kontak z mężem i to on nie odbierał tel, później przepraszał ze źle sie zachował po tygodniu chciał kasę I zapytałem sie za co mam oddać pieniądze to mąż napisał bo mi się należy 3 tys i tyle ale nie potrafił napisać za co i na to mam dowód sms . Więc proszę nie cudować i nie wmawiać i nie pisać głupot. I też mam nadzieję że karma wróci waszą stronę.Jeszcze raz powiem mogliście skorzystać z stacji diagnostycznej ze swojego mechanika czy lakiernika o wszystkim wiedzieliście wiedząc że auto było tańsze o 4-5 tys co informowałem że trzeba go sobie przejrzeć zobaczyć I naprawić . Nie unikałem rozmow z mężem.

Witam ja właśnie napisze miłą opinię o tym Panu bo tu ktoś pisze głupoty. A TO DLATEGO ŻE zamówiłam sobie diagnostę przed wizytą i nie było problemu, chciałem żeby mój mechanik zobaczył auto bez problemu JEST jedyny problem i gorzej było z negocjowaniem bo to mocny zawodnicy

Xxx

Niestety zawiodłam się na tym Panu. Handluje autami z wadami. Jeździ na wyznaczoną przez niego zaprzyjaźnioną stację diagnostyczną i auta przechodzą przegląd. Nikomu nie polecam zakupu auta od tego Pana. Bardzo nieuczciwy człowiek.

łukasz
@Xxx

Witam. Proszę nie wypisywać głupot. Po pierwsze przyjechała pani o godzinie 17 na oględziny auta, na stacje diagnostyczna wybraliśmy się po godzinie 18 i to jedyna stacja w Kutnie która była otwarta. Po drugie Pani przyjaciel czy mechanik o wadach wiedział co była pani poinformowana i to jest na nagrane ( był pod autem i jak oglądacie auto) mieliście do dyspozycji 2 godziny i nikt was nie namawiał.

@Xxx

I to jest prawda o włąścicielu tej firmy . Miły do czasu kiedy nie dostanie pieniedzy do ręki . Auta przygotowane typowo pod sprzedaż . nie wiem jakim cudem ktoś dopuszcza je do jazdy na przeglądzie . Jest to bardzo ciekawa sprawa .

@łukasz

nagrywacie jak klienci oglądają auta , szkoda ze nie macie nagrań jak skręcacie auta na trytytki.

Dawid

Witam muszę pochwalić się opinią tej firmy. A to dlatego że jestem bardzo miłe zaskoczony. Więc kupując auto u tych panów miałem możliwość wszystkiego do korzystania tzn:jechac na wybraną stacje diagnostyczną, zmierzeniem miernikiem , podłączenie do komputera i co najważniejsze komunikacja z tymi panami bardzo wporzadku. Polecam bardzo i ważne że to nie jest komis. Jeszcze raz dziękuję

Sebastian
@Dawid

To bardzo miłe, że firma dała Ci możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej. Na pewno w Twoich oczach dobrze to świadczy o tym miejscu, gdzie zakupiłeś auto. Jak to się w ogóle stało, że trafiłeś właśnie na nich?

Ola

Witam jestem po zakupie auta, więc sprzedawca super wszystko wyjaśnia i pozwala na wszystko żeby sprawdzić auto, ponadto nalega na wizytę na stacji diagnostycznej lub serwisie przez kupującego wybrane, jazda próbna po dziurach i na trasie, auta czyste i zadbane. Super pozytywnie

Kierownik

Witam Jestem właśnie po wizycie i zakupie auta w tej firmie. Auto jak narazie ok ale chodzi mi tu o podejście do klienta. Pan sam zaprasza na dowolną staje diagnostyczną wybraną przez kupującego, pozwala wszystko sprawdzić i nie ma problemu i tu za to duży pozytyw dla tej. Pozdrawiam

Mloda

Witam byłam kupiłam i jestem zadowolona z obsługi. Wszystko sprawnie i co najważniejsze to nikt nie robi problemu. Pojechałam z mechanikiem i mógł sprawdzić wszystko. Dziękuję Panom super polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Tybura-Trans Łukasz Tybura Par King Piotr Józefecki Łukasz Tybura - Kutno

Tybura-Trans Łukasz Tybura Par King Piotr Józefecki Łukasz Tybura
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Łanowa 12a
    99-300 Kutno