Ewa Szpot

Opinie o Ewa Szpot

pepe

podczas serwisu, również napraw, więcej popsuli, niż naprawili. oni tam mają takie pomysły, że najbardziej rozwydrzony dzieciak by na to nie wpadł, jak może sponiewierać i zdewastować Twój samochód. dzięki temu serwisowi zrezygnowałem z marki, aktualnie idąc wprost do Renault, mimo że chciałem mieć nową Insignię - ale nie, dziękuję. nie chcę mieć nic do czynienia z autoryzowanymi serwisami Opla w Poznaniu.

Mmmmmmmmmm

Uwaga!! Oszukują na rozmowie o pracę!!!!!!!! Nie idźcie tam. (usunięte przez administratora) i wodorosty. Tragedia powinni tą firmę zamknąć.

Bylypracownik

Najgorsi z najgorszych. (usunięte przez administratora) pracownika maja głęboko w piważaniu i patrzą tylko jak na nim zarobić. Ewa to rozwydrzona baba, która wpiernicza się we wszystko, a kierownicy działów nie robia nic dla pracowników, bo się boją. Mobbing i darcie ryja na pracowników to codzienność.

Szukasz pracy?

DyferOdNysy

Brak słów tam jest. Wypłaty to śmiech na sali. Brak pieniędzy na ubiór pracownika, naprawę drzwi, bramy i innych urządzeń, mechanicy nie mają narzędzi, chęci i wypłaty, kierownik drze ryja i każe zap.... za te marne grosze k....wa.

Opelek

Byłem na serwie z moim oplem , obsługa średnia , pojazd nie naprawiony prawidłowo , po wyjeździe z serwisu okazało sie że usterka która miała być wykonana nie została zrobiona ! Porażka . Poprosiłem kierownika serwisu , takiego poniżenia nigdy nie doznałem , ludzie skąd wy bierzecie tych pracowników ! Niekompetentny , nieuprzejmy i do tego brak podstawowej wiedzy. Nie wrócę juz tu na serwis , nie chce mieć z tym panem nic do czynienia , szkoda że taki niby renomowany serwis pozwala sobie na takich ludzi. Żal !

globi

pracuje w firmie już od jakiegoś czasu. Najniższe stawki na rynku, patrzą tylko jak okroić z wypłaty. niskie premie, a tak na prawdę to prawie ich brak. Pracujesz jak beduin, a zarabiasz grosze, gorzej niż na kasie w biedronce... atmosfera kiepska, kapusiostwo i jedna wielka masakra

Basia

Nie polecam tego serwisu!!!. Prosze jeśli nie chcecie mieć problemów ze swoim autem to poszukajcie innego. W moim przypadku auto wydali naprawione częściowo!!! Dzień po odbiorze odprowadzałam auto ponownie. W trakcie pobytu w serwisie zginęły zaślepki do belek bagażnika. Do dziś ich nie otrzymałam, a minęło kilka miesięcy. W moim imieniu interweniował wielokrotnie pracownik leasingu. Totalna ignorancja, klienta mają za nic. Na szczęście skończyła się im autoryzacja na KIA z końcem września tego roku. Omijajcie szerokim łukiem !

Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Zatrudniają w firmie "córka" umawiają się na kwoty netto a później mówią że t o brutto. Warunki socjalne jak by 20 lat temu przestali inwestować. Jedno wielkie kolesiostwo. Kierownictwo pijaki nie znające się na tym co robią. Nie polecam tam pracować ponieważ wykorzystać pracownika na max a zapłacić minimum.

@pracownik 15.10.2018 11:00

Nie masz pozytywnej opinii o Ewa Szpot jako pracodawcy. Jak konkretnie mógłbyś opisać warunki socjalne, o których wspominasz w swoim wpisie? Chcę Cię przestrzec również przez opiniami obraźliwymi, które naruszają dobre imię osób pracujących w tej firmie. Powinny być zgodne z regulaminem, który każdy z użytkowników zobowiązuje się przestrzegać decydując się na aktywność w tym wątku.

Labo

Tak to prawda , ta firma bardzo mało płaci , kobieta w biedronce więcej zarabia. Na rozmowie o prace mydlą oczy jak tu jest pięknie , a przyjdzie czas wypłaty i czar pryska . Władze tej firmy zatrzymały sie na czasach , które były 15 lat temu , szpot płaci najmniej ze wszystkich firm motoryzacyjnych w Poznaniu i to na każdym dziale , ale oni sa zaślepieni . Mówią ze nie ma ludzi do pracy , ludzie sa , ale nie za ochłapy i traktowanie pracownika jak byle kogo . Władze zacznijcie doceniać swoich pracowników bo dzięki nim macie prace i wypłatę . Ta firma to jedno wielkie kolesiostwo , połowa z kierowników gdyby nie plecy by nie pracowała bo niczego sobą niereprezentują, pomijając juz wiedzę której nie posiadają . Tylko prężyć sie i tors wypinać to potrafią ( szczególnie jeden ) burak . Pozdrawiam i szczerze odradzam

Mija

Firma masakra oszukują na wypłatach ostatni jednego oszukali o 500zl i nie wypłacili nadgodzin.... Masakra nawet nie umią wytłumaczyć dlaczego unikają pracownika jak tylko mogą żal .... (usunięte przez administratora) i tyle pracownicy tylko piją i udają że to normalne odradzam tą firmę to jest jakaś masakra

Fi fi

Pracowałem w tej firmie Ok . Pół roku , ale to wystarczyło by zobaczyć co sie w niej dzieje . Komuna jeszcze tam jest . (usunięte przez administratora) Płaca No niestety nie najlepsza , wiadomo ci co cic nie robią zarabiają więcej niż szary pracownik , który musi sie użerać z pracownikami , żenada . Ale juz jest coraz mniej chętnych by tam pracować , wiec firma umrze śmiercią naturalna . Szkoda , ze pracują tam naprawdę zdolne jednostki , które nie są doceniane i na pewno wkrótce odejdą .

Teresa

@CałaJA, to forum nie powinno skupiać się na opisie zachowania konkretnych osób zatrudnionych w Ewa Szpot, ponieważ nie są one ich tematem. Ważne, aby wątek ten zapełniany był informacjami dotyczącymi warunków pracy i innych aspektów ważnych z perspektywy użytkowników zainteresowanych aplikowaniem do tej firmy.

@Teresa 16.09.2018 19:45

@Teresa firmę tworzą ludzie w niej pracujący! Atmosfera w pracy jest jednym z najważniejszych czynników branym pod uwagę zarówno przez osoby już pracujące w danym miejscu jak i tych, którzy chcą się zatrudnić.

CałaJA

Pracowałam w tej firmie, z zewnątrz niby wszystko super pięknie...ale jak się wejdzie do wewnątrz to widać ogromne braki, na każdym kroku. Latem w salonie jest jak w piekarniku, zimą nie jest zimno z racji tych wielkich szyb. Ludzi którzy się starają zmienić firmę i jej podejście do pracownika jest mało. Dyr Tadeusz , miły gość ale nie potrafi zarządzać, nie wspomnę o Córce Tatusia :D Dorosła kobieta a potrafi zachować się jak rozwydrzona gówniara. Jest tam parę fajnych osób, szef działu części (super gość), szef citroena (facet z ideałami ale trafił do kiepskiej firmy...) i chłopaki "na dole".Dla nowych, uważajcie na kierownika nissana, niezła (usunięte przez administratora) i kapuś :)))))

cisowianka

firma wygląda na stabilną, ale w środku wrze temperatura, część pracowników kompetentna a część z przypadku na stołkach o kilku lat; codzienne dawki paradoksów zarządzania, warunki pracy okropne, umiejętności komunikacyjne kadry zarządzającej pozostawiają wiele do życzenia; bajkopisarstwo i klient .... na ostatnim miejscu

Teresa

@Biegacz, wynagrodzenie jest Twoim zdaniem jedynym minusem Ewa Szpot? Czy pracodawca nie oferował Ci systemu premiowego do podstawowej pensji? Jak długo pracowałeś w tej firmie? Są jakieś pozytywne aspekty wynikające ze współpracy z nią? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Jasiek

Powody rotacji mogą być bardzo różne. Zresztą nie ma ludzi niezastąpionych!

Teresa

@x, nigdy nie pracowałam w Ewa Szpot. Pytam jedynie o informacje dotyczące zatrudnienia w tej firmie, które mogą być ciekawe i istotne zarówno dla mnie jak i innych osób rozważających ubieganie się o współpracę z tym pracodawcą.

Biegacz
@Teresa 12.07.2018 12:03

Atmosfera w pracy na plus. A zarobki gorsze niż w pracy weekendowej. Grosze, grosze i jeszcze raz grosze. Szkoda czasu.

anonymous

Pracuję już kilka lat i pracuje mi się bardo dobrze. Atmosfera pracy jest normalna. To co przemawia na plus to dobry kontakt z kadrą zarządzającą - nikt się nie chowa, nie unika rozmów - czego doświadczyłam w innych firmach. Jeżeli ktoś nie chce być numerkiem w korpo to polecam.

x
@anonymous 26.06.2018 08:13

anonymous jeżeli tak tam w tej firmie jest dobrze to może odpowiesz mi na pytanie dlaczego tak wiele osób ostatnio od was odeszło? Ludzi z doświadczeniem, pracowników zarabiających dla was realne pieniądze. Ja wiem... nie umieli docenić mlekiem i miodem płynącej krainy dobra itd.. ;) choć byli szanowani oraz doceniani za swoje starania. NIEWDZIĘCZNICY!!!! ;)

Teresa

@Pracownik, dlaczego masz takie zdanie o firmie Ewa Szpot? Mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? @Były pracownik, czy próbowałeś rozmawiać na temat warunków, o których piszesz, z odpowiednimi osobami w firmie? Jak długo pracowałeś w Ewa Szpot? Jak najlepiej aplikować do pracy w tym miejscu? Osobiście? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

x
@Teresa 30.03.2018 13:07

Tereso, a czy Ty już tam nie pracujesz?

Teresa

@anonymous, a napisz jeszcze prosze jaka jest atmosfera wśród pracowników? Na jaka umowę może liczyć nowo zatrudniony pracownik? Ktoś jeszcze wypowie się odnośnie firmy Ewa Szpot? Czy polecacie z czystym sumieniem innym osobom?

Cezary

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Może to gorszy moment w firmie?

@Cezary 23.02.2018 14:16

Lepszych już nie będzie :)

Miałem kiedyś nieprzyjemność pracować w tej firmie, na szczęści bardzo krótko. W mojej ocenie gdyby nie szeregowi pracownicy, który codzienną pracą trzymają jakoś ten bałagan, nie wiem jakby to wyglądało. Pomijam fakt, że (celowo pominę dane personalne) jeden z kierowników chodził dość często pod wpływem do pracy, wszędzie atmosfera donoszenia, trzeba na każdym kroku uważać co się mówi. Dla tej firmy dobry pracownik to taki, który donosi i płaszczy się przed kierownikiem, pod żadnym pozorem nie można wykazywać inicjatywy, bo wyjdzie że pracuje się lepiej niż przełożony. Warunku...tragiczne. Praca w wygrzanym latem i wychłodzonym zimą pomieszczeniu, brudnym, do ubikacji dla pracowników strach wejść...Szkoda gadać i marnować czasu na pracę w Miasteczku Samochodowym...

Opel SZROT

Firma powinna zmienić nazwę z Opel Szpot na Opel SZROT! TAK SZROT!! Oszukali mnie na prowizjach bo mi jej nie wypłacili kiedy odszedłem pare miesiecy temu. Najbardziej na kosztach tnie Grzesiu Szpot, który wygląda jak cygan i za każdą złotówką ogląda się miliard razy. Wielki biznesmen z Murowanej GOsliny.... :D

anty.

Nawet praca u zdzicha za płotem w drewnianej stodole za piwo przy agro tiuningu ursusa kupionego za szpadel z kilow jest lepsza niż praca w tej firmie .

Paweł

Panie! U nas taka bida, że ostatnio jak przechodziłem koło jeziora to mi kaczki chleb rzucały

Paweł

Panie u nas taka bida, że ostatnio jak przechodziłem koło jeziora to mi kaczki chleb rzucały

Na dworze gorąco? Nie ważne, klimatyzację wyłączymy, smaż się w 33 stopniach w szklarni. Na dworze 10 stopni? Nie włączymy ogrzewania, marznij! "Pani" Ewa to idiotka, która oszczędza na każdym pracowniku jak tylko może. Mam nadzieje, że za te przekręty co do firmy pracy chronionej kiedyś dobiorą jej się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a Mirek? imbecyl, który nie ogarnia samochodów a jest kierownikiem i UWAGA CZŁONKIEM ZARZĄDU w firmie Ekspert sp. z o.o., firma męża "Pani" Ewy. PRZEKRĘTY!

on
@pracownik 03.10.2016 10:29

a jak z zarobkami?

antymirek

Czesc i czołem kluski z rosołem. Haha niedlugo zbliża sie pòłmaraton i zgadnijcie co robi Miron, Ewcia i Mikołajek? Noo? Ciepło ciepło? Tak! Szukają frajerów, czarnych murzynów co im rozstawią płotki po całym Swarzędzu, będą trzymać wode dla biegaczy i to caly dzien lub nawet ze dwa za ile? No tak. 100zl za cały dzień, ale tutaj uwaga, numer polega na tym ze te pieniążki dodatkowe odp.... z kolejnej wypłaty i tym sposobem za damke pracujesz w weekend. Dobre nie?

antySzpot

Hahahh. Mirek i wszystko jasne. Szczerze nie polecam, praca w której pracowników uważa sie za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ale debilem jest Mirek, Dyro, Ewa. To sa ściemniacze i nie warto im wierzyć. Praca za najniższą krajową na umowie. Mirek! Zarząd! Wsadźcie Se w d.... te pieniądze co zabieracie z wypłaty za odejście z firmy lub za jakieś j...bane szkolenia hahah. Pokazujecie tym że nie stać was na dobrych poważnych specjalistów! A w ogóle to was nie stać na pracowników bo co to za wypłaty tutaj w tym szrocie? CDN....

Praca w tej firmie to zmarnowany czas - nie mówiąc o pieniądzach. Zarobki żadne, firma zarządzana przez bandę nieudaczników, pojawia się również alkohol w pracy. Atmosfera pracy - tragedia, każdy każdemu wilkiem. Nie polecam, radzę omijać z daleka.

Zostaw opinię o Ewa Szpot - Swarzędz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa Szpot