Opinie o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Egger Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Zdzisiek

Czy ktoś wie jakie stawki proponują dla magazynierów?

Wszystkowiedzący
@Zdzisiek

2500 - 2850 brutto plus premia jeśli jest wszystko ok i nie chorujesz 10 % :D , tyle co wszędzie a nawet i mniej, zadzwoń to samo Ci powiedzą

@Wszystkowiedzący

Słabo????

DziadzioJaga

Jeśli mieszkasz nie za daleko to wal jak w dym. Firma startuje wiec możliwości rozwoju duże. Czas pokaże jak to się przełoży na zarobki. Na razie szału nie ma jak pisał Wszystkowiedzący

Magazynier
@Zdzisiek

byłem na rozmowie, miałem spotkanie, przede wszystkim, duża firma, angielski ma znaczenie-przynajmniej takie że jesteś w stanie odpowiedzieć na pytania mniej skomplikowane, umowa na 3 miesiące później na stałe od razu, możliwość szkoleń z odpowiednim aneksem wiadomo. Zarobki są na małym poziomie, nie wiem czy po rozpoczęciu działalności znacząco wzrosną. Dla osob miejscowych praca za 2000 z premią może być dobrym początkiem ale dojeżdżający nie zarobi na życie w Olsztynie. Ogólnie szału nie ma. Pozdrawiam

Mirosław
@Magazynier

Czy zdecydowałeś się przyjąć tę ofertę pracy? Jak oceniasz możliwości negocjacji wynagrodzenia. Może warto było chociaż spróbować. Wielu kandydatów nadal zapomina, że wynagrodzenie zawsze warto negocjować.

Magazynier
@Mirosław

Nie

Tesy

Brygadzista od 4000 brutto

wredna
@Mirosław

O czym ty mowisz jakie negocjowanie daja ile chca i jak sie nie podoba to idz gdzie idziej . Pani od rekrutacji to jakas bez szkoly i bardzo nie mila. Nigdy tam nie wroce . I nikomu nie polecam tam pracy.

Mirosław
@wredna

Mogłabyś napisać, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia firma Egger Polska oferuje pracownikom ewentualne dodatki w postaci premii bądź nagród? Możliwe jest uzupełnienie swojej pensji tak, aby była bardziej atrakcyjna? Jeżeli tego typu dodatki występują, to chciałbym, abyś napisała również, jakie są zasady, aby móc je osiągnąć.

ROBOL

Mam pytanko czy z Szczytna jest darmowy dojazd ?i jaką stawkę oferują na początek pracy czy w ogóle są przyjęcia uwas

Grażyna

@Zdzisiek, każdy pracownik ma inne oczekiwania względem zarobków. Dla jednych pracowników nie będzie to satysfakcjonujące wynagrodzenie, dla innych znowu będzie wystarczające. Jaka jest Twoja opinia na temat wynagrodzenia w firmie Egger Polska? Czy informacje podane przez @Wszystkowiedzący są według Ciebie zgodne z prawdą?

@Grażyna

Jak dostane możliwość spotkania się na rozmowie kwalifikacyjnej to wtedy odpowiem na te pytanie????

Grażyna

@Zdzisiek, czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Egger Polska i zapytać o kwestię zarobków? Coraz częściej działy rekrutacji pomagają kandydatom jeszcze przed rekrutacją. Przy okazji będziesz mógł zapytać o inne ważne kwestie dotyczące tego stanowiska, jak na przykład o formę umowy. Czy zdecydujesz się na kontakt z tą firmą?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Egger Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Poznań
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Grażyna

@Grażynka żona Janusza, czy nadal pracujesz w firmie Egger Polska? Rozumiem, że namawiasz inne osoby do zmiany pracy, ale wiele tak na prawdę zależy od osobistych preferencji pracowników. Pewne aspekty, które nie odpowiadają tobie w tej pracy, dla innych mogą być bardzo atrakcyjne. Czy próbowałeś popatrzeć na to z tej strony?

Grażyna

@Yryt, Przecież sukces firmy zależy tak na prawdę od wszystkich pracowników, a każdemu z nich powinno zależeć na wspólnym dobru i rozwoju firmy. Ambitny i zdolny pracownik zawsze będzie doceniony prędzej czy później. Może warto uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać pozytywnych zmian w firmie Egger Polska?

Grażynka żona Janusza
@Grażyna

Nie. Uciekajcie z tej wiecznej budowy. Jest pełno pracy za podobne a nawet lepsze pieniądze w regionie w lepszych warunkach. Niedługo zrobi się zimno, wykorzystajcie jesień do szukania pracy pod dachem. Wywalcie szczoty, ściągaczki i łopaty, czas zająć się normalną pracą jako magazynier, operator, logistyk, mechanik, wózkowy.

Operejter

Firma Egger w Biskupcu strasznie oszukuje swoich pracowników. Ja złożyłem cv na operatora, na rozmowie nic nie mówili o pracy na budowie jednak rzeczywistość okazała się nieco inna. Już na start dostałem szczotę, kolega dostał łopatę inny wziął taczkę i tak sprzątaliśmy 10 godzin. Następne dni wyglądały tak samo, sprzątamy już od 2 miesięcy. Dzień w dzień szczota. Zarobki - 2850 brutto. Mówią, że po okresie próbnym firma daje umowy z jeszcze niższymi stawkami - 2500 brutto. Nie polecam tam pracy, jeszcze sie produkcja nie zaczęła a wyzysk i poniżanie

pamiętam rozmowę z Panią AK
@Operejter

jak dobrze, że nie podpisałem umowy z nimi (elektryk)

Wojtas
@Operejter

To jest budowa fabryki czego oczekujesz więcej puzniej będzie można wyższe stawki osiągnąć pracuje w tej firmie i nie dostałem wcale niższej stawki widocznie niechce ci się pracować dlatego narzekasz dać ludziom pracę źle niema pracy źle czego wy chcecie w życiu

Starszy szczotkowy
@Wojtas

Jeden lubi pracę za biurkiem, inny przy maszynach a jeszcze innemu szczota wystarczy :D

Tyry
@Operejter

Jak byś nie zauważył jest budowa i jak narazie zbierają ludzi więc ogarnij się i do każdego mówili że na budowie będą pogadać nawet na zamiatanie to jest też praca operatorem będziesz jak będzie koniec i tyle w temacie a co do zarobków będą podwyżki jak ruszy produkcja więc przemysl dwa razy co mówisz.

Yryt
@Tyry

@Tyry a mój kierownik w egerze , gdy podjąłem rozmowę o podwyżce (po kilku miesiącach pracy i sytuacji gdzie , po przyjęciu kolejnej tury pracownikow na równolegle stanowisko otrzymali większe wynagrodzenia ) oznajmił mi ze możemy wrócić do tematu po zakończeniu pełnego procesu inwestycyjnego - czyli jeszcze kilka lat. Więc o czym Ty mówisz @Tyry

Grażyna

@Tyry, czy możesz napisać coś więcej na temat aktualnie trwającej rekrutacji? Na jakie warunki może liczyć pracownik z kilku letnim doświadczeniem, ile stanowisk jest w tym momencie otwartych? Czy znajdą się oferty pracy także dla osób bez doświadczenia? Może orientujesz się w aktualnej sytuacji firmy Egger Polska?

Grażyna

@pamiętam rozmowę z Panią AK, dlaczego uważasz, że dobrze, że nie podpisałeś z nimi umowy? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej pytałeś o wszystkie interesujące Ciebie kwestie? Może warto było spróbować pracy w firmie Egger Polska i dopiero potem podjąć ostateczną ocenę firmy? Trudno oceniać daną firmę, jeżeli się w niej nawet nie pracowało!

pamiętam rozmowę z Panią AK
@Grażyna

Witam. Pytałem o wszystkie kwestie interesujące mnie. Z docierających do mnie informacji, jeszcze bardziej jestem zadowolony z NIE PODPISANIEM umowy z Wami Pani AK (pseudonim Grażyna). Pozdrawiam.

Zbyszek
@pamiętam rozmowę z Panią AK

Proszę Państwa , firma Egger bez powodu nie wybrała tego regionu w którym jest duże bezrobocie i ludzie sa zmuszeni pracowac za "psie pieniądze " Firma szuka "jeleni " ktorzy nie beda sie odzywac i dostaną nie cale 2 tys zl , smiech na sali .Dlatego apel do ludzi , nie dajcie sie wykorzystywac , kazdy z nas musi znac swoja wartość i cenę Ps : a ta ich rekrutacja to jeden wielki żart , ludzie którzy prowadza rozmowy to chyba sa tam tylko po znajomosci bo poziom ich wypowiedzi i zadawanych pytań jest mniej niz podstawowy . Takze zanim wyslesz swoje CV zastanow sie czy warto szarpac sie w "korpo -szczurach " pozdrawiam wszystkich z Fabryki marzeń ????????????

elvis

egger to (usunięte przez administratora) i zasyfi powietrze do 25 km

Grażyna

Egger Polska prowadzi otwarte rekrutacje, jak sądzicie, czy warto tam wysłać CV? Co powiecie o poziomie wynagrodzenia? Można liczyć na świąteczne dodatki, bony? Czy firma oferuje praktyki albo staże?

Kot

Ktoś ma informacje na temat rekrutacji na nową fabrykę? Chodzi o stanowiska produkcyjne

admin

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Egger POlska Sp z o.o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Egger Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Egger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egger Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egger Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Św. Michała 43
    61-119 Poznań