Opinie o Globe Marketing w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Globe Marketing. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Globe Marketing o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globe Marketing w Łódź

Kinga Nowy wpis

To znana firma? Dużo jest chętnych do pracy?

Minion Nowy wpis

Wiesz co, no pewnie korzystał z google ewentualnie z ich www bo nie sądzę, aby posiadał jakąś dziwną wiedzę tajemną, bo tak to chyba nie działa póki co

zzasada Nowy wpis

Ja też już sporo się naszukałem na temat tej firmy, dużo rzeczy nie znalazłem, Wiem tyle, że firma funkcjonowała w Łodzi i zajmowała się słuchawkami. Niestety nic więcej nie wiem ale mogę jedynie domniemać, że Global Marketing zakończyła już swoją działalność, szkoda bo coraz więcej firm tak kończy jak oni.

wikot Nowy wpis

ja niestety nie mogę znaleźć o nich obecnie żadnej informacji w sieci. Nie wiem od czego to zależy, ale może ich nazwa po prostu jest na tyle pospolita , że doszukuję się dużo większych spółek niż Globe Marketing w pierwszej kolejności. Może ktoś wie gdzie wrzucają swoje oferty pracy ? będę wdzięczny za info

Aplikowałeś do firmy Globe Marketing? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
prośba o kontakt

Mam pytanie. Czy ktoś ma telefon do tej firmy przy Kościuszki 132? Pytam ponieważ są mi coś winni.

uwaga

Ja również miałem okazje pracować w tej "firmie"...szczerze nie polecam chyba że ktoś zamierza marnować swój czas i otrzymywać za to grosze. [usunięte przez admina]

GM

osobiście nie polecam tej firmy ... JEDNA WIELKA ŚCIEMA ... Zarabia się ok 300-400zl. Brak stałej pensji , wszystko na zasadzie prowizji ... czyli caly miesiac pracuje sie za nie wiadomo jakie pieniądze...PORAŻKA.

ciekawy

To skoro tak "wspaniale" było w tej firmie to czemu zrezygnowałeś z pracy???

Johny

Jak czesto pracowales i po ile godzin dziennie osiagajac taki wynik? Spotkania miales umawiane tylko przez callcenter czy indywidualnie tzw. "z buta" wiekszosc chodziles? Pozdrawiam

Sharp

Dają duże mozliwości rozwoju i wzbudzają zaufanie a tego szukałem. Konkretna ekipa. Handlowcy maja wsparcie w call center!! Zarobki dużo wyższe w porównaniu do firm w których pracowałem. Polecam Pozdro dla Snake'a

Spoko:)

W pierwszym miesiącu pracy,po szkoleniach zarobiłem ponad 2200zł. Miła atmosfera, spoko ludzie i super biuro a spotkania dla handlowców umówione przez callcenter! Może "ździwiony" nie potrafi sprzedać szklanki wody na pustyni za 1 zł :)))) Niektórzy już tak mają. Polecam, jak na początek ponad moje oczekiwania.Spoko.

zdziwiony

Piszę ponieważ ostatnio natknąłem się na ogłoszenie tejże firmy(miałem w niej nieprzyjemność jakiś czas pracować). W ogłoszeniu tym napisane było między innymi że wynagrodzenie waha się między 2000 a 5000 zł. Nie powiem , uśmiałem się do łez ponieważ szczerze wątpię czy 2 tys. zarabia w tej firmie jej właściciel. Zasada jest taka ze firma przyjmuje całą masę ludzi bo a nuż komuś uda się spisać z kimś jakąś umowę(co zdarza się sporadycznie bo rynek jest już właściwie wyczerpany a ludzie nie mają zaufania do netii i dialogu a to dlatego że gro ludzi zawiodło się na nich). Reasumując - jeżeli ktoś chce być akwizytorem(chodzącym po firmach i blokach) zarabiającym 200-500 zł(przy dobrych wiatrach) to gorąco polecam ;) A dla Pana Właściciela - PALEC!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Globe Marketing - Łódź

Globe Marketing