Opinie o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TeamQuest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TeamQuest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Osobiście mam bardzo pozytywne doświadczenia z firmą TeamQuest. Znaleźli mnie, "namówili" do skorzystania z oferty co poskutkowało zmianą pracy. Osoby z firmy bardzo miłe i na bieżąco mnie o wszystkim informowały. Jeżeli prowadząca osoba nie była obecna to zawsze był ktoś kto prowadził sprawę. Bardzo na plus

Kacper

Polecam Panią Diane, oraz Pana Mikołaja, takich miłych ludzi w procesie rekrutacyjnym jeszcze nigdy nie widziałem, a byłem już w paru. Są troskliwi, ludzccy, i na prawdę chcą dla ciebie dobrze! Bardzo polecam tą firmę.

@CGM

Proces rekrutacji przebiegł dosyć szybko i zaczynam już pracę. Kamil Pacut był zainteresowany i doglądał czy wszystko idzie dobrze po stronie pracodawcy i mojej,

Bart

Cała ekipa TeamQuest była niesłychanie zaangażowana i pomocna; szczególnie miło wspominam kontakt z panią Wioletą i panem Robertem, nie pomijając reszty grupy :) Pomimo pewnych losowych trudności proces rekrutacji dobiegł końca pozytywnie i czekam już tylko na rozpoczęcie współpracy z nowym pracodawcą :)

Czarna
@Bart

Ale fajnie, serio. No ale właśnie jak wyglądała sama rekrutacja?? Ile trwa ten cały proces?? Ile było w sumie spotkań albo ile było w sumie etapów tej rekrutacji? Czy jeden z tych etapów to było spotkanie z całą grupą, zespołem?

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji. Bardzo miła Pani Natalia, bardzo dobry kontakt.

Pytania zależa od firmy i poziomu na którym chcesz pracować

Hubert

Świetna współpraca, firma mocno pomogła mi przy zatrudnieniu u klienta :)

Mateusz

Pani Wiola to naprawdę bardzo dobra rekruterka. Zawsze była gotowa odpowiedzieć na moje pytania i udzielić pomocy na każdym etapie procesu rekrutacji. Polecam ją jako skuteczną i profesjonalną rekruterkę.

Lidia
@Mateusz

O, super, że mowa o rekrutacji. Ile jest w sumie tych etapów rekrutacyjnych? I czy podczas każdych z nich jest tylko rekruter, czy też np. jakiś manager, ceo czy ktoś?

@Lidia

Te wszystkie komentarze dotyczą rekrutacji, które TeamQuest przeprowadza w innych firmach czyli ich klientach a nie na stanowiska do TeamQuestu. Czas trwania zależy od procedur i decyzyjności danej firmy a nie od rekruterow, którzy pracują w TeamQuest.

JarosławW

Bardzo sprawnie przeprowadzony proces rekrutacyjny. Pan Kamil był bardzo aktywny i pomocny w kontakcie z przyszłym pracodawcą. Polecam.

Klara
@JarosławW

Hm a na jaką posadę była rekrutacja? I co do samego procesu to ile czasu trwał? Sprawnie, znaczy ile dni, tygodni? I ile było etapów/rozmów?

LukaszK

Proces rekrutacyjny przeprowadzony na najwyższym poziomie! Na każdym etapie otrzymałem pełne wsparcie od Pani Anny, która odpowiadała za moją kandydaturę i na bieżąco się interesowała i kibicowała mi przy długo trwającej rekrutacji. Do tej pory nie spotkałem się z takim zaangażowaniem i życzliwością przy zatrudnianiu. Polecam każdemu firmę TeamQuest, a szczególnie Panią Annę Burakowską.

@LukaszK

No to ile trwała ta rekrutacja? Jaki to był czas, że aż kibicowanie było potrzebne. O jakim czasie mowa i ile rozmów jest w tym okresie?

Piotrek

Bardzo dobry kontakt, obszerne informacje na temat pracodawcy oraz częste zwrotne wiadomości o statusie procesu. Profesjonalizm oraz miłe nastawienie Pani Ani :)

Lidia
@Piotrek

Fajnie, że jest mowa o procesie rekrutacyjnym. A kto prowadzi rekrutację, czy jest to rekruter z HR? Te odpowiedzi zwrotne, tą są telefoniczne czy jakoś mailowo czy jeszcze inaczej?

Dorota
@Piotrek

Po czym poznałeś dobry kontakt ? Jak obszerne to informacje ? I jak częsty kontakt ?

Jak długo trwa proces awansu w TeamQuest Sp. z o.o.?

Joanna

Moja współpraca z TeamQuest była w zupełnie innej formie. Współpracowałam przez 1,5 roku jako zdalna copywriterka. Była to moja najlepsza współpraca na freelance, jaką miałam. Nie będę tutaj oceniać procesów firmowych, bo nie byłam pracownikiem etatowym, ale jako osoba współpracująca serdecznie polecam! Fajny, konkretny zespół, który zawsze rozlicza się w terminie. Żadnych problemów komunikacyjnych oraz jakichkolwiek innych. Naprawdę mogę z czystym sercem polecić współpracę na podobnych zasadach.

Zadowolony Kuba

Znalazłem nową pracę jako programista dzięki pomocy TeamQuest. Cały proces i kontakt przebiegł bardzo profesjonalnie i sprawnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam Panią Magdalenę oraz Pana Kamila :-)

Znalazłem nową pracę w IT dzięki pomocy firmy TeamQuest. Cały proces i kontakt przebiegł bardzo profesjonalnie i sprawnie. Jestem bardzo zadowolony i polecam szczególnie usługi Pana Kamila.

Marcin Lis

Z usług TeamQuest korzystamy od 2 miesięcy. W tym czasie Zespół Pana Mikołaja i Pani Katarzyny przekazał nam kilkadziesiąt wartościowych CV, z czego ostatecznie zatrudniliśmy 3 kandydatów. Współprace określam bardzo dobrze, Mikołaj i Katarzyna cechują się proaktywną postawą - pilnują terminów, dopytują i "delikatnie popychają do działań". Widzę tutaj duże zrozumienie dla bardzo wymagającego procesu rekrutacji programistów, w której to obie strony musza się sobie "spodobać" a nie tylko pracodawca wybrać odpowiedniego kandydata. Polecam usługi TeamQuest - działają profesjonalnie i skutecznie ;) Marcin Lis | CEO TravelTECH

Dariusz

Znalazłem ich na (usunięte przez administratora), szczerze mówiąc moją uwagę przykuły ogłoszenia o pracę z dość niskimi wynagrodzeniami więc z ciekawości sprawdziłem czy wszystkie oferty są takie, ale znalazło się parę lepiej płatnych i co ciekawe pasujące do mnie więc znowu z ciekawości wysłałem swoje CV i okazało się, że się skontaktowali i umówili mnie na rozmowę rekrutacyjną w wybrane przeze mnie miejsce a nawet kilka innych. Koniec końców podpisałem umowę z firmą na stanowisko na które aplikowałem i niedługo zaczynam. Jedyne do czego mógłbym się doczepić to to, że na umówione dodatkowe rozmowy o pracę musiałem sam prosić o szczegóły, żeby chociaż coś wiedzieć na jakie stanowisko dokładnie dokładnie aplikuję, bo z rozmowy dowiedziałem się tylko, że "jest to oferta bardzo podobna do tej na którą aplikowałem", ale sam fakt, że wpychają mnie na inne rozmowy moim zdaniem jest na plus (zawsze dobrze nabrać wprawy w rozmowach rekrutacyjnych)

Hanna

Hi I have founded job with the help of this firm. Everything was great, I received all the feedbacks about the interview process and updates about decition making process, so was really nice and productive cooperae with it. Thank you!

Honorata

Super się czyta takie dobre opinie. Ilu rekruterów tutaj pracuje? Można wybrać któregoś przy składaniu podania do agencji pracy? Czy to jest dobierane odgórnie?

AJ

Fajna rekrutacja przeprowadzona przez Wiolę zakończyła się podjęciem współpracy. Pomoc przy negocjowaniu stawki. Serdecznie polecam Wiole :)

js

Zaangażowanie Pani Wioli w rekrutację - pełen profesjonalizm. Sprawne przekazywanie informacji pomiedzy mną jako kandydatem a przyszłym pracodawcą.

Honorata
@js

A ta pani bierze też udział w rozmowach rekrutacyjnych? Czy tylko przekazuje te informacje? Możesz dać znać jaka atmosfera panuje na takiej rozmowie? Trudno ją przejść?

Kamil

Bardzo doceniam zaangazowanie Pani Karoliny i Mikołaja w rekrutację. Usługi firmy oceniam 10/10

Natalia
@Kamil

Co masz na myśli mówiąc o tej rekrutacji? Ilu etapowa jest ? Idzie łatwo ją przejść czy trzeba się namęczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o TeamQuest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TeamQuest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TeamQuest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeamQuest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TeamQuest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TeamQuest Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TeamQuest Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.

TeamQuest Sp. z o.o.