Opinie o Polomarket (Polomarket Sp. z o.o.) w Giebnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polomarket Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polomarket Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket Sp. z o.o. w Giebnia

Ktoś

Polomarket w Toszku. Ogólnie nawet fajny sklep, ale Pani Mariola na mięsnym bez uśmiechu, obsługuje bo musi istna komuna, aż zakupów się niechce robić, Pani na kasie koszulka wymięta ani dzień dobry ani dziękuję, mina kwaśna. Palety na przejściu wąsko. Może ktoś to zmieni.

Ktoś2
@Ktoś

Looooooooooooooooooooool. Bo jak tam panie zapierniczają non stop, dźwigają skrzynie, kartony, to nie dziw się, że kobiety bez uśmiechu i koszulka wymięta. A co, one są robotami?

@Ktoś2

Jako klient nie raz zauważyłem że kierownictwo traktuje zwykłe pracownice jak roboty, zero szacunku, często odwiedzam ten sklep i widzę co chwilę nowe twarze, to chyba źle świadczy o szefowych!

Lol
@Klient

@Klient Nawet nie wiesz ile masz racji. Masakra.

@Ktoś

Nie polecam, najpierw Cie przyjmują na umowę o pracę ale jak nie jesteś robotem - wywalają, nie możesz mieć własnego zdania, . Pracujesz, w ofercie podają że są szkolenia, których nie ma, a jak coś to opierdzielają za niewiedzę której nie przekazują, procedury!!! A Panie na mięsnym są super :)

K.
@Ktoś

Nie polecam, kierowniczka zmiany chyba zapomniała, co to kultura i krzyczy na klientów, zwraca się do nich opryskliwie i nieuprzejmie.

Klient

Witam mam bardzo niemiłe wrażenia z zakupów w Polomarkecie w Ustroniu Morskim dotyczy działu mięsnego .prawdopodobnie trudna sytuacja na rynku pracy skłania dyrekcję do zatrudniania takiego personelu .Jeszcze nigdy nie udało mi się kupić mięsa zmielonego na miejscu ponieważ zawsze.jest zepsuta maszynka itp.wędliny nie kupisz świeżej ,obślizgła i tylko końcówki . Ekspedientki tylko pyskują są leniwe ,pozwalają sobie na docinki i zawsze nadąsane jakby za karę przychodziły do pracy .Dobrzeby było aby ktoś z kierownictwa się przyjrzal temu działowi, jakoś pozostały personel może być miły pomocny i zawsze pozytywnie nastawiony

ELŻBIETA

Moi drodzy,jakie moje było zdziwienie,kiedy w piątek robiłam zakupy w sklepie,ludzi dużo,przy kasach brak odstępów między ludzmi,brak dobrych zasłon między klientami a kasjerem,jest pleksa,ale to nie daje żadnej ochrony dla ludzi i kasjerów,,ludzie pchają się jeden na drugiego,,,BRAK OCHRONY,która by pilnowała jakiegoś porządku,,,,ja już ten sklep będę omijać,,,,,

M
@ELŻBIETA

Nic nie pomoże ochrona jezeli ludzie są idiotami i wiedzą lepiej. Niektórym możesz powtarzać 100 razy to w zamian usłyszysz ,że jesteś nie normalna albo coś podobnego.

Ola

Wszystko byłoby dobrze żeby kierownictwo zadbali o ochronę przy kasach!!!!!!!! To po prostu jest skandal....skupisko ludzi przy kasach jest duże ludzie nieprzestrzegają nowych zasad kupowania..gdzie jest ochrona????

Przywitały mnie trzy Panie. KRSka, HRka, kierowniczka sklepu. Zadawały pytania dotyczące treści CV, przedstawiły warunki finansowe, ogólne oczekiwania, odpowiedziały na moje pytania i się pożegnałyśmy. Na następny dzień otrzymałam telefon, że zapraszają mnie po skierowanie do lekarza medycyny pracy. Po badaniach dostarczyłam orzeczenia o zdolności do pracy. Niestety gdy poprosiłam o udostępnienie mi regulaminu pracy zanim podpiszę oświadczenie, że się z nim zapoznałam, usłyszałam, że to wewnętrzne dokumenty firmy i będę miała możliwość zapoznać się z nimi w pierwszym dniu pracy, ale by sporządzić umowę teraz potrzeba oświadczenia, że już znam jego treść. Mimo iż pierwotnie miałam zacząć pracę na następny dzień, usłyszałam, że umowa jest nie gotowa i żebym ponownie przyszła jutro. (Wtedy to miałam zapoznać się z regulaminem pracy i podpisać umowę.) 40 minut później zadzwoniła do mnie Pani z HR z informacją, że bardzo jej przykro, ale jednak nie może mnie zatrudnić, ponieważ ich stara pracownica wraca z macierzyńskiego pod koniec miesiąca i mieliby za dużo pracowników. Przypadek? Nie sądzę.

O obowiązki w poprzedniej pracy, jaki był powód rozwiązania umowy, czy jestem dyspozycyjną osobą, czy mam aktualne badania dc sanitarno-epidemiologicznych i czy je powtórzę na własny koszt w razie potrzeby. Czy odpowiada mi najniższa krajowa + 200zł dodatku "motywacyjnego"

Leszno
Jagoda

Normalna praca, mimo, że handel nie należy do lekkich to jest naprawdę dobrze więc polecam.

Marzena

Witam Serdecznie W środę miałam okazję do południa robić zakupy w Polo Markecie w Świeciu Ul.Krauzego.Obslugiwala mnie Bardzo miła Pani na dziale monopol,prosilam ją w wyborze dobrego alkoholu na prezent , .Bardzo dobrze mi doradzila.Pierwszy raz zostałam tak miło obsluzona przez Kasjerkie.Mozecie Być dumni z takiej pracownicy.Gratulacje

Wyzyskiwanie pracowników przez kierowniczke bród na sali sprzedaży nie miła obsługa przy kasie brak reakcji ze strony kierowniczki brak cen i towaru zastraszeni pracownicy cieć który tam się pałeta po sali sprzedaży w ubraniu roboczym pseudo ochrona czepia się kasjerów kierowniczka to widzi i słyszy ale nic ztym nie robi dziś 29-02 2020 rano paking nie odsnieżony tak się dzieje w polomarkecie Łomnica Dolny ŚLĄSK .

Były już klient...
@Andrzej

Prawda ja byłem już nie będę klientem od pewnego czasu jest jakaś masakra kupowałem mięso mówiła Pani w tatuazach że świeżutkie taaa wyłożyłam towar na kasę A mięso odniosłem bo tak smierdzialo ogarnijcie ten sklep no klienci już narzekają A obsługa szkoda pisać.Sklep Fordon Twardzickiego

klient

Dziś to samo bród na sali sprzedaży brak prawdziwego kierownika to jest żenada.

Były klient

W Lomnicy Dolnośląskie w polo jest (usunięte przez administratora) na sali sprzedaży zgniłe owoce warzywa wyrafinowana pseudo kierowniczka wyzywa pracowników nie miła do klientów cieć który.tam łazi nic niewidzi widziałem kilka razy jak kradną a on z pseudo kietowniczką śmieją się w obecności klientów na sali sprzedaży towar ceny inne przy kasie jak na półkach w mojej opini.klienta to najbrudniejszy market moja noga tam już nie stanie kolejki przy kasie zero reakcji pracownoka jednym słowem bród smród porażka.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Polomarket Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

machu

Są płatne

Gahah

Nadgodziny wyplacaja, ale potem Ci premie uznaniowa zmniejszaja, zebys wyszedl na zero.

@Gahah

Racja masz dużo nadgodzin to premia mniejsza hahahha

Polo

Pensja w polo to żenada. Jedyny pracodawca co potrafi dac mniejsze wyplaty po panstwowych podwyzkach niz przed podwyzkami.

Miki

Polo Jastrzębie Zdrój praca przyjemna bo i kierownictwo super grafik zawsze dostosowany do potrzeb wiadomo pracy dużo jak wszędzie ale jeśli jest zgrany zespół to i praca przyjemna

Nie zazdroszcze

Racja często (usunięte przez administratora) klientów i tez to byla perla i glupie tlumaczenie ze perla niepasteryzowana nie wchodzi w promocje to po co pisza rozne rodzaje ?!!!dziwne rzeczy się dzieją w tym sklepie często robię zakupy na Fordonie i chyba przestane szkoda moich nerwow!!!!nie polecamm

Kam
@Nie zazdroszcze

Dobra piszą rożne rodzaje a pod spodem jest cena regularna. Proszę sprawdzić cene czy jest żółta cena to po pierwsze a po drugie może to Pan zglosić na infolinie.

Nie zazdroszcze
@Kam

A co mnie obchodzi cena pod spodem widzę cenę więc biorę!Ta infolinia wogole nie odbiera A jak odbierze to i tak z tego nic nie robią ciągłą błędy mają druga biedronka....

Polomarket w Świdnicy przy ul. Kopernika - obsługa na stoisku mięsnym TRAGEDIA !!!!! mieszkam obok a jeżdżę do innego sklepu w centrum ponieważ zawsze Pani sprzedająca na stoisku mięsnym ma problemy. To ma przerwę śniadaniową to znowu słyszy się odzywkę typu"nie rozerwę się" ; dziś nie chciała sprzedać polędwicy z nowej paczki ponieważ trzeba sprzedać końcówkę.

maja
@Marek

bo w polo nie wolno odpisywać za dużych końcówek szynek bo jest za dużo odpadów i o premii zapomnij a co do przerwy to najczęściej jej nie ma bo kto ma cię zastąpić jak jesteś sama na mięsnym. To ciężka praca i czasem naprawdę ciężko wytrzymać bez przerwy ale kto tam nie pracował to nie wie jak to wygląda. Oczywiście kultura obowiązuje wszędzie.

Betti
@Marek

Nie stety takie procedury z pretensjami do góry. Bo cisną nas za właśnie takie końcówki czyli(pl protokół likwidacji). Tak jest w każdym polo. Zachodniopomorskie się kłania.

Gosc
@maja

Zgadzam się z Tobą.. pracuje na mięsnym w polomarkecie.tepo pracy nie takie że człowiek psychicznie nie wytrzymuje.....każdy ma pretensje do każdego...zmęczenie się udziela... brak pracowników. Nie polecam tej pracy...

@Marek

Nie jest wina sprzedawczyni, że nie może nowej szynki odpakować, żeby sprzedać tylko odgurnie ma powiedziane ze jak jest duaz końcówka to musi ja sprzedać, bo inaczej będzie że swojej kieszeni płacić za zmarnowany kawałek.. Jest tragedia w tym sklepie a ciasto... Nawet 4 dni po terminie jest sprzedawane... Masakra

Niezadowolony

Polecam Polo przy Fordońska, miłe panie, na mięsnym czekałem 15 minut, aż pani skończy myć kafelki. Nie doczytałem się. Polecam????Gdzie jest kierownictwo??? Porażka.

@Niezadowolony

Całe kierownictwo polomarketu daje dużo do myślenia....nie polecam tam pracować i kupować...

Joanna
@Niezadowolony

Polomarket mój ulubiony! Byłby gdyby było więcej Pracowników. Na zmianie pracuje się za trzy osoby, wszystko biegiem ale przecież Zarząd Firmy tego nie widzi! Płaca jak na taką tyrke też słaba. Obudźcie się ludzie bo zamkniecie swoje sklepy z braku Personelu!

@Joanna

Racja kadra prezesów ma wszystko gdzieś nie liczą się pracownicy tylko zera na koncie zero szacunku!!!!

Jola
@Jestem

Prawda np. na Fordonie , pracujemy za 3 a Pani Kierownik wielmożna spija kawki w biurze z pewną zmianową ???? no żal tak szanują pracę zespołową

Agnieszka
@Jestem

Nie polecasz? A ja po 6 latach w tej firmie stanowczo nie polecam. Socjal słaby, bony na święta to kpina, opieka medyczna też żart. Pensja słaba najniższa krajowa plus premia rzędu 100- 200 zł brutto. A pracujesz za trzech bo ludzie nie chcą za takie pieniądze pracować i nikt się nie zatrudnia. Każdy ma rodzinę więc ile można robić nadgodziny . Ja też jak każdy mam prawo do wypoczynku a nie wiecznie coś robić po godzinach pracy lub w dni wolne. No masakra. Nie szanują pracowników. Jak masz dobrego pracowitego kierownika to da się pracować godnie a jak lesera to wiecznie coś nie pasuje bo tylko potrafi narzekać spijając kawki ????

Bunia
@Niezadowolony

Kierownictwo sklepu w Fordonie to kompletne (usunięte przez administratora) Wcześniej chociaż współpraca była w porządku (bo o finansach nie warto wspominać, chyba że robi się masę nadgodzin) po zmianach z końcówki ubigłego roku praca jest nie do zniesienia. Nie polecam zakupów ani współpracy..

Klientka

Robiąc zakupy w Janikowie 7 grudnia wieczorem, przeraziły mnie brudne szyby na stanowisku mięsnym,a pani która mnie obsługiwała chyba pracuje tam z wielkiego musu. Tacy ludzie nie powinni pracować na takim stanowisku. Uprzejmości zero.

Panie z mięsnego te starsze to pracują jako skutki nieupszejme jak za komuny!!!

Staly klient

W Sosnowcu personel hamski zwlaszacza kierownictwo robie zakupy codziennie. Blondynka w okularach Zaneta strasznie hamska zwlaszcza do kasjerek I taki mlody szczypiorek co ja wspiera. Dwie pozostale kierowniczki spoko. Kasjerki zaley jak sie trafi a na miesku super obsluga

Ann

Braki w utrzymaniu stałej sprzedaży promocyjnych towarow mięso warzywa i owoce wiecznie brakuje atrakcyjnych towarów z gazetki, poniżej krytyki

Aneta

Sklep jak sklep super pieczywo. Czysto, szkoda tylko że cen się nie zgadzają albo ich nie ma. No i kasjerka Beta pozostawia wiele do życzenia. Chamska dla klientów kłóci się na kasie z innymi kasjerkami klnie i wyzywa je. Reszta obsługi super

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket Sp. z o.o. - Giebnia

• Jak się pracuje w Polomarket Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polomarket Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polomarket Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polomarket Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polomarket Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polomarket Sp. z o.o.

Polomarket Sp. z o.o.