Opinie o Pco Group Sp. z o.o. w Bobolice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pco Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pco Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pco Group Sp. z o.o. w Bobolice

Jadzia Nowy wpis

Znalazłam ofertę sprzed 3 miesięcy. Dotyczyła ona stanowiska serwisanta mobilnego. Małżonek chciałby zatrudnić się na takiej posadzie. Jak często poszukują kogoś na ten wakat? Myślicie, że jest sens złożyć CV, jak nie ma aktualnie rekrutacji? Poza tym, czy firma zapewnia samochód służbowy, skoro jest to praca mobilna? W jakich godzinach się tu pracuje? ;)

Jakie godziny pracy obowiązują w Pco Group Sp. z o.o.?

Byly pracownik Nowy wpis

Od 8 di 16.30

Magda Nowy wpis

Pracownicy są faworyzowani to znaczy: jeśli jesteś siostrą brygadzistki Anny dostajesz lżejszą pracę i urlop kiedy chcesz.

MistrzMagazynu

Jak wygląda praca magazyniera i na jakie zarobki mniej więcej można liczyć?

G.W.
@MistrzMagazynu

Byłem tam przez chwilę czyli do końca 3 miesięcznej umowy. Ludzie naprawdę spoko. Jeżeli odpowiadają Ci zarobki można się starać. Pauza pół godziny do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia. Można tam spotkać osoby zwolnione z firmy Maced które podobno były nie wydajne ale w tamtej firmie kojot (kontrola jakości) potrafiła wyrzucać ludzią jedzenie tylko dlatego bo jest w szklanym opakowaniu.

Elżbieta
@G.W.

Czyli tutaj kompletnie żadnych wad nie widzisz? I ogólnie to wyjaśnisz o co chodzi z tym szklanym opakowaniem, bo chyba nie rozumiem?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Pco Group Sp. z o.o. na stanowisko Optyk - Doradca klienta? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
Izabela

Pisaliście niżej że trzeba być multizadaniowcem jeśli chodzi o pracę w biurze, a czy to że robi się tyle zadań w biurze (niemal wszystko) to wynik tego że personelu jest za mało czy że taka jest polityka firmy aby każdy był za wszystko odpowiedzialny?

Zastraszona

Chciałam poruszyć na forum zachowanie jednego z serwisantów P.K w stosunku do kobiet jest chamski , opryskliwy , nie jest pomocny. Dlatego jeśli chcesz pracować to w ten firmie to nie na produkcji. P.K cię wykończy.

Izabela
@Zastraszona

Próbowałaś interweniować, zgłosić to do jakiegoś kierownika czy menagera tego punktu? Skąd wiesz, że jest taki tylko w stosunku do kobiet?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Pco Group Sp. z o.o.?

Tak można pracować bez doświadczenia, praca na produkcji na 2 lub 3 zmiany, jeśli praca jest w soboty to dodatkowo płatna, warunki pracy dobre.

Hanna

Jak wyglądają początki pracy osoby bez doświadczenia w PCO Groupie? Ile trwa wstępne szkolenie? Czy praca na początku wydaje się skomplikowana czy raczej szybko można wszystko ogarnąć? :D Jak są płatne wspomniane soboty?

Aga
@Hanna

Jest ok. Wszydtkiego nauczą. Praca jest latwa . Sobota platna.

@Hanna

Pracuje się w milej atomsferze , wyplata na czas, polecam!

Xxxx
@Hanna

Jest ok, za wszystko. Nie smierdzi tak jak praca w karmie. Wystarczy sumiennie pracować. Ludzie ok.

Antoni
@Xxxx

A jak z zarobkami? Ile się zarobi w Pco Group i czy oprócz pensji są jakieś benefity pozapłacowe, jak choćby opieka medyczna? Kwestia zarobków jest zawsze bardzo ważna, wiec liczę że dowiem się czegoś na ten temat. :)

Jak na realia okolicy firma przeciętna, trzeba być multizadaniowcem jeśli chodzi o pracę w biurze. Dobra posada to praca w dziale serwisu. Nic nie trzeba robić, a kasę się dostaje.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Pco Group Sp. z o.o. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mała

Szkolenia ? Zapomnij o takich rzeczach , prezesik myśli tylko o rodzince i całą resztę ma głęboko w (usunięte przez administratora) , nie polecam tej firmy

mulacik

Wredne pracownice pracują a jak młoda pracownica się przyjmie to się znencaja razem z brygadzistka i te stare pracownikiem są mega wredne i podpierdalace na przykład bronią z Bobolic zamiast pracować to latają palić papierosy na strych tam powinien być meszczyzna na stanowisku brygadzista o ostrym rygorze a w soboty jak ida to sciemniaja a godziny lecą taka jest prawda

hohonse

Dno i kilogram mułu. Brygadzistki mają ludzi za nic! Anna W. razem ze swoją siostrą Izą B. opanowały cały zakład. Potrafią tak się drzeć na człowieka i rzucać tekstami "MACIE ZAPIED*LAĆ!!!" Przekleństwa krzyki i mobbing jest tak na porządku dziennym. Nie dość, że pracujesz za najniższą krajową w 35 stopniowym upale na 3 zmiany to zero poszanowania dla drugiego człowieka. Zdecydowanie odradzam pracę w PCO Bobolice.

Seba

Najlepszy jest Karolek z biura, no z takim burakiem to jeszcze nie pracowalem, wiesniak jakicj malo....masakra jakas!!!! Ciekawe czy smieszny prezesik za niemieckie pieniadze zmodzal i go wkoncu wy....il:)))) Podsumowując: Nie idz ta droga nie idz do PCO#!!!!!!!

Holo

Nie warto tam pracować. Szef kontroluje wszystko nawet pierdnąć nie można bez jego wiedzy. Załoga donosi na siebie trzeba uważać na strzelających z ucha. Dodatkowo kombinują jak się da żeby nie dać pracownikowi umowy na czas nieokreślony mimo iż przekroczył ustawowy okres 33 miesięcy. Płaca na produkcji najniższa krajowa - praca na 3 zmiany.

admin

Wiesz czy w firmie Pco Group Sp. z o.o. można liczyć na dobre zatrudnienie? Jakie umowy można dostać? Czekamy na Twój komentarz!

Nicki
@admin

Szukaj szczęścia gdzieś indziej: ))) dobrze radzę

Zostaw merytoryczną opinię o Pco Group Sp. z o.o. - Bobolice

• Jak się pracuje w Pco Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pco Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pco Group Sp. z o.o.?

Pco Group Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Polna 13 A
    76-020 Bobolice