Pco Group Sp. z o.o.

Bobolice

Opinie o Pco Group Sp. z o.o.

hohonse

Dno i kilogram mułu. Brygadzistki mają ludzi za nic! Anna W. razem ze swoją siostrą Izą B. opanowały cały zakład. Potrafią tak się drzeć na człowieka i rzucać tekstami "MACIE ZAPIED*LAĆ!!!" Przekleństwa krzyki i mobbing jest tak na porządku dziennym. Nie dość, że pracujesz za najniższą krajową w 35 stopniowym upale na 3 zmiany to zero poszanowania dla drugiego człowieka. Zdecydowanie odradzam pracę w PCO Bobolice.

Seba

Najlepszy jest Karolek z biura, no z takim burakiem to jeszcze nie pracowalem, wiesniak jakicj malo....masakra jakas!!!! Ciekawe czy smieszny prezesik za niemieckie pieniadze zmodzal i go wkoncu wy....il:)))) Podsumowując: Nie idz ta droga nie idz do PCO#!!!!!!!

Holo

Nie warto tam pracować. Szef kontroluje wszystko nawet pierdnąć nie można bez jego wiedzy. Załoga donosi na siebie trzeba uważać na strzelających z ucha. Dodatkowo kombinują jak się da żeby nie dać pracownikowi umowy na czas nieokreślony mimo iż przekroczył ustawowy okres 33 miesięcy. Płaca na produkcji najniższa krajowa - praca na 3 zmiany.

Wiesz czy w firmie Pco Group Sp. z o.o. można liczyć na dobre zatrudnienie? Jakie umowy można dostać? Czekamy na Twój komentarz!

Nicki
@admin 06.09.2015 21:35

Szukaj szczęścia gdzieś indziej: ))) dobrze radzę

Zostaw opinię o Pco Group Sp. z o.o. - Bobolice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pco Group Sp. z o.o.