Opinie o Global Water Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Global Water Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Water Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Water Sp. z o.o. w Czeladź

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
OK Nowy wpis
Inne

I jak tam? Można spokojnie pracować tak jak ktoś zasugerował kiedyś? chce się upewnić, bo pomocnika magazyniera poszukują do siebie. chodzi o ogarnianie i wydawanie klientowi towaru „na sklepie”. jak oceniacie teraz pracę? i jak się przy niej zarabia?

QRka wodna Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Na ki h wodę mącić? Ważne by był szacunek wzajemny - relacja pracodawca/pracownik , wtedy można spokojnie pracować .

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w Global Water Sp. z o.o.?

Adrian
Inne

Na serwisanta widziałem szukali ostatnio. Podali w ogłoszeniu, że umowa o pracę. Ale do rzeczy. Czy po zatrudnieniu będę miał osobę, która pokaże, co i jak na początek, czy już samemu wszystko? Na rękę jakie zarobki? To tyle. Dzięki. Adrian.

Były Nowy wpis
Kandydat
@Adrian

Co w ogłoszeniu to w ogłoszeniu.... Na początek dają umowę zlecenie i najniższą i masz się wykazać...

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Global Water Sp. z o.o..
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(20 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz Manualny
Wałbrzych
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Mechanik Robotyk
Hamburg
Kenig Spedition Kenig Adam
(38 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik maszyn i urządzeń budowlanych
Polkowice
Wigropol Sp. z o.o.
(22 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Fox
Pracownik

Nie polecam. Nie rozpisuję się bo zaraz i tak GoWork usunie. Ale zdecydowanie z daleka... Nie do polecenia pod każdym względem.

12
Olek
Kandydat
@Fox

Jak się nie umie czytać Regulaminu i go narusza, to samo w sobie świadczy o poziomie wywnętrzającego się tutaj. Pogratulować umiejętności czytania i czytania ze zrozumieniem

Y.
Pracownik

Najlepsze jest to, że Ty się tak wyżywasz w tych opiniach, a każdy ma ubaw z tego :)

Xyz
Były pracownik
@Y.

Ja go popieram. Człowiek wie co mówi, zobaczył na własne oczy, przekonał się i wyrobił sobie zdanie.

Smutno
Pracownik
@Olek

Wy Tylko potraficie być mili dla Tych co podchodzą do was jak stoicie na mieście z ulotkami.... To smutne

Były...
Były pracownik

Odradzam. Bez szans rozwoju i docenienia pomysłowości i ambicji.

Kamil
Inne
@Były...

Na czym ta pomysłowość polega twoim zdaniem? Proponowałeś jakieś rozwiązania które mogłyby usprawnić pracę, a kierownictwo to ignorowało? Czy o co chodzi?

Karol
Kandydat
 Pytanie
@Kamil

Ile tam pracowałeś?

Kropelka
Pracownik
@Były...

Wiadomo, że nie wdrożysz swoich pomysłów bo to firma rodzinna. Pan właściciel bardzo nieprzyjemny :(

Justyna
Inne
@Kropelka

Rodzinna nie rodzinna kreatywność pracownika warto docenić. Ktoś już się tutaj żalił, że nie można się rozwijać ale nie wiem czy chodzi o szkolenia czy awans? Wiadomo, że jak szef wymaga to niekoniecznie jest przyjemnie. Ważne żeby szanował pracowników.

Kropelka
Pracownik
@Justyna

Znaczy wiesz co, na moich oczach darł się na Ukraińców dosłownie o bzdety... Ja poprosiłem o pomoc, do mnie też wyskoczył....Ja się nie dziwię, bo żeby być traktowany jak człowiek musiałbyś nie być ,,światusem,,. Powiem tak, trzeba samemu spróbować i zobaczyć, może praca Ci będzie pasować, pozdrawiam

Małgorzata
Inne
@Kropelka

A czy oprócz tych minusów o których piszesz to płacą na czas? Można wyrobić jakieś premie do wypłaty sobie?

Kropelka
Pracownik
@Małgorzata

Jak to mówi młody kierownik(młodszy ode mnie) Każdy musi na siebie zarobić... Płacą na czas, ale co do premii to musisz rozmawiać z nimi....

Wojciech
Inne
@Kropelka

Premia zależy od odpowiednich negocjacji że radzisz z nimi rozmawiać? Ty nigdy jej nie dostałaś, czy co?

Kropelka
Pracownik
@Wojciech

Posłuchaj to czy dostałem, czy nie dostałem to już moja sprawa.... Przecież warunki współpracy to indywidualna sprawa...

Edyta
Inne
@Kropelka

Pamiętasz czy podczas rozmowy rekrutacyjnej mówią jak będą wyglądać finanse? jak w ogóle wygląda rekrutacja o co pytają? Długo już tu pracujesz?

Janek
Kandydat
 Pytanie

Gdzie się podziała opinia z 15.04.2022r.? Tak pięknie i realistycznie opisywała warunki pracy w tej firmie...

Asia
Pracownik

firma ok

Klient z Wielkopolski
Inne

Bardzo słabe produkty zwłaszcza RO PAD. Filtry i membrany zapychają się po kilku m-cach. Tragedia !.Urządzenie bardzo drogie w użytkowaniu , w zakupie zresztą też !!! Nie polecam tej firmy. Reklamują, żeby złapać Klienta, a potem serwis do niczego, każą sobie samemu naprawiać tłumacząc ,że ich dojazd i serwis jest drogi. Taka firma to TRAGEDIA !!! Lepiej kupić dzbanek z filtrami wymiennymi co dwa m-ce .Koszt to ok. 120 zł na dwa lata !!! Tak , Tak naprawdę ! Myślę ,że Potencjalni Nowi Klienci przeczytają mój wpis i wyciągną wnioski.

Bożena
Inne
@Klient z Wielkopolski

A to naprawy nie wchodzą w zakres jakichś gwarancji? Na ich stronie internetowej widzę informację o gwarancji na działanie tego urządzenia o którym mówisz..

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Obecny pracownik
Pracownik
 Pytanie

Serio?? Ciągniesz takie tematy w sieci? Jak masz jakieś żale do współpracowników, to trzeba było załatwić to na bieżąco, twarzą w twarz, a nie nie wywlekać teraz jakiś staroci... Może warto było zabrać się do pracy zamiast patrzeć jak inni pracują (no chyba, że planowałeś wziąć przykład ;)). W internecie każdy może być anonimowy, więc wszystko wolno... czy można tak obrażać ludzi ??

Aleksandra S.
Inne

Kupuję w tej firmie od 3 lat. Jestem zadowolona, zawsze szybka wysyłka.

filtry wodne
Inne

Współpracuję z firmą jako klient od bardzo dawna, wszystko jasno i czytelnie, każda transakcja udokumentowana. Dodatkowe wsparcie techniczne na telefon. Wyczerpujące, merytoryczne informacje w temacie. Bardzo sobie cenię współpracę z tą firmą i polecam innym.

Prawa ręka szefa
Pracownik
 Pytanie
@filtry wodne

Dziwne wystawilem ocenę. Przed chwilą znika i pojawila sie nowa. Przypadek?

Nick
Inne

Jedna gwiazdka to zbyt wiele

11
Miszczu
Kandydat
@Nick

Przy ocenianiu Ciebie i Twojego komentarza na pewno.

Prawda boli
Pracownik

Szkoda się rozpisywać bo Gowork kasuje opinie - a chyba po to powstała ta strona ale cóż.. Omijać, omijać i jeszcze raz omijać. Nie polecam, odradzam, przestrzegam - NIE WARTO!

12
Boli
Były pracownik
@Prawda boli

Dokładnie Szkoda życia

7
Żal.pl
Kandydat
@Prawda boli

Ani jednej merytorycznej opinii nie dodajesz, żadnych konkretów, tylko żałosne próby szkodzenia. Najlepiej jak były, z naciskiem na były, pracownik ocenia firmę w kontekście uczciwej oceny. W normalnych warunkach nikt nie wchodzi na taki portal, żeby dowiedzieć się czegoś o firmie, w której zamierza pracować. Składasz CV, idziesz na rozmowę, ustalasz warunki, pracujesz okres próbny i wiesz czy warunki Ci odpowiadają czy nie i adekwatnie do tego przedłużasz umowę lub nie. Jak coś wcześniej nie pasuje, to przecież nie rozpoczynasz nawet okresu próbnego w miejscu, które Ci nie odpowiada. Skąd więc tyle żalu, odpowiedź jest oczywista..

1
Funny
Kandydat
 Pytanie
@Boli

Fajnie się tak sobie odpowiada? - taki prywatny klakier :D nawet całego nicku z poprzedniego wpisu się nie chciało skasować?!

Roonie
Pracownik

Omijać!

11
Stiwi
Były pracownik
@Roonie

Bardzo wyczerpująca informacja niosąca głęboką treść..

Waterman
Pracownik

Ciężko znaleźć pozytywy.. Ale negatywów mnóstwo - tylko GoWork usunie zaraz... Nie polecam. Szkoda czasu, nerwów.

12
Gregu
Pracownik

Pracuję w tej firmie wystarczająco długo, żeby powiedzieć, że opinie poniżej dotyczące awansu, czy też rozpatrywania reklamacji oraz podejścia właścicieli są kompletnie oderwane od rzeczywistości. Osobiście pracowałem na różnych stanowiskach - magazyn, produkcja, obsługa klienta, itd. Przez 10 lat nie zdarzyło się, żebym nie otrzymał wypłaty na czas, albo żebym dostał mniej niż mam na umowie. W ciągu roku jestem w stanie na placach jednej ręki policzyć ile dni pracowałem w weekend. Nadgodziny są ekstra płatne bądź do odebrania, kwestia dogadania się. Oczywiście, że nie jest idealnie, bo takie zakłady nie istnieją, zdarzą się nieporozumienia, konflikty, ale są to odosobnione incydenty. Firma ma charakter rodzinny, wszyscy wszystkich znają. Nie ma chamstwa, przekleństw, wyzwisk, w przeciwieństwie do wielu innych zakładów. Monitoring jest, służy ochronie. Jeżeli ktoś chce sobie lecieć w kule i liczy, że przyjdzie do pracy, zaszyje się w kącie, niewiele zrobi, będzie co chwile latał do wc, i robił sobie przerwy wg własnego uznania, to rzeczywiście nie tutaj. Natomiast każdy normalny, przygotowany do pracy człowiek będzie zadowolony. Ps. Opinie z marca - oczywiście wszystko źle i niedobrze, wszyscy są be, a komentator to chodzący ideał, wzorowy pracownik. Ciekawe kto jest na tyle bezczelny, żeby tworzyć takie oszczercze komentarze, człowiek czy bot w imieniu serwisu, hmmm

5
Asia
Pracownik

W firmie pracuję od ponad 3 lat i nie będę sie chować za nickiem, bo nie mam do powiedzenia nic rewolucyjnego, złego, czy dobrego. Pracuje się jak wielu innych firmach - są gorsze i lepsze dni, a co do wypłaty - ja dostałam to, na co się umówiłam. Jeśli zaproponowana stawka nie pasuje, nikt nie zmusza do podpisania umowy. Firma jest nieduża, sprzedaje filry do wody - ciężka produkcja to nie jest, praca nie wymaga specjalnych uprawnień, ani wielkiego doświadczenia. Wypłaty są na czas, godziny pracy są normalne - biura i magazyn generalnie pracują od 8 - 16, sporadycznie zdarza się, że trzeba zostać godzinę dłużej. Firma jest rodzinna, prawie wszyscy pracownicy się dobrze znają spoza pracy, z szefami jesteśmy na "ty". Nieporozumienia i stresujące sytuacje się zdarzają, trudno żeby nie, ale to jest nic w porównaniu z np. korpo, w którym pracowałam przed Global Water. Tam to był prawdziwy (usunięte przez administratora) Zastanawia mnie to, że kiedy się zatrudniałam, celowo szukałam komentarzy w internecie i nie widziałam żadnych wypowiedzi pracowników o GW, mogłam tylko polegać na info od znajomych, którzy tam już pracowali. Widzę też, że GoWork w zeszłym roku (2020) założył profil firmy i była długo cisza, aż tu nagle 25-go marca 2021 magicznie tyle agresywnych, chamskich komentarzy się pojawiło. Taki "przypadek" :-)

3
Xyz
Były pracownik

Szkoda czasu i nerwów na pracę w tym miejscu . Pieniądze marne , zero rozwoju osobistego i mozliwosci awansu , brak doceniania za wysiłki w pracy . Wiele wymagań od pracownika natomiast nic w zamian. Nie polecam

12

Zostaw merytoryczną opinię o Global Water Sp. z o.o. - Czeladź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Global Water Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Global Water Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Water Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Global Water Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Daleka 7
  41-253 Czeladź
 • NIP: 6252450289 REGON: 243474971 KRS: 0000494620
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Global Water Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii