Opinie o Global Water Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Global Water Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Water Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Water Sp. z o.o. w Czeladź

Prawda boli

Szkoda się rozpisywać bo Gowork kasuje opinie - a chyba po to powstała ta strona ale cóż.. Omijać, omijać i jeszcze raz omijać. Nie polecam, odradzam, przestrzegam - NIE WARTO!

Nick

Jedna gwiazdka to zbyt wiele

filtry wodne
Klient

Współpracuję z firmą jako klient od bardzo dawna, wszystko jasno i czytelnie, każda transakcja udokumentowana. Dodatkowe wsparcie techniczne na telefon. Wyczerpujące, merytoryczne informacje w temacie. Bardzo sobie cenię współpracę z tą firmą i polecam innym.

Obecny pracownik Nowy wpis

Serio?? Ciągniesz takie tematy w sieci? Jak masz jakieś żale do współpracowników, to trzeba było załatwić to na bieżąco, twarzą w twarz, a nie nie wywlekać teraz jakiś staroci... Może warto było zabrać się do pracy zamiast patrzeć jak inni pracują (no chyba, że planowałeś wziąć przykład ;)). W internecie każdy może być anonimowy, więc wszystko wolno... czy można tak obrażać ludzi ??

Aleksandra S. Nowy wpis
Klient

Kupuję w tej firmie od 3 lat. Jestem zadowolona, zawsze szybka wysyłka.

Fox

Nie polecam. Nie rozpisuję się bo zaraz i tak GoWork usunie. Ale zdecydowanie z daleka... Nie do polecenia pod każdym względem.

Olek
@Fox

Jak się nie umie czytać Regulaminu i go narusza, to samo w sobie świadczy o poziomie wywnętrzającego się tutaj. Pogratulować umiejętności czytania i czytania ze zrozumieniem

Y. Nowy wpis

Najlepsze jest to, że Ty się tak wyżywasz w tych opiniach, a każdy ma ubaw z tego :)

Xyz Nowy wpis
@Y.

Ja go popieram. Człowiek wie co mówi, zobaczył na własne oczy, przekonał się i wyrobił sobie zdanie.

filtry wodne

Prawa ręka szefa
@filtry wodne

Dziwne wystawilem ocenę. Przed chwilą znika i pojawila sie nowa. Przypadek?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nick

Jedna gwiazdka to zbyt wiele

Miszczu
@Nick

Przy ocenianiu Ciebie i Twojego komentarza na pewno.

Prawda boli

Boli
@Prawda boli

Dokładnie Szkoda życia

Żal.pl
@Prawda boli

Ani jednej merytorycznej opinii nie dodajesz, żadnych konkretów, tylko żałosne próby szkodzenia. Najlepiej jak były, z naciskiem na były, pracownik ocenia firmę w kontekście uczciwej oceny. W normalnych warunkach nikt nie wchodzi na taki portal, żeby dowiedzieć się czegoś o firmie, w której zamierza pracować. Składasz CV, idziesz na rozmowę, ustalasz warunki, pracujesz okres próbny i wiesz czy warunki Ci odpowiadają czy nie i adekwatnie do tego przedłużasz umowę lub nie. Jak coś wcześniej nie pasuje, to przecież nie rozpoczynasz nawet okresu próbnego w miejscu, które Ci nie odpowiada. Skąd więc tyle żalu, odpowiedź jest oczywista..

Funny
@Boli

Fajnie się tak sobie odpowiada? - taki prywatny klakier :D nawet całego nicku z poprzedniego wpisu się nie chciało skasować?!

Roonie

Omijać!

Stiwi
@Roonie

Bardzo wyczerpująca informacja niosąca głęboką treść..

Czy w Global Water Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Waterman

Ciężko znaleźć pozytywy.. Ale negatywów mnóstwo - tylko GoWork usunie zaraz... Nie polecam. Szkoda czasu, nerwów.

Gregu

Pracuję w tej firmie wystarczająco długo, żeby powiedzieć, że opinie poniżej dotyczące awansu, czy też rozpatrywania reklamacji oraz podejścia właścicieli są kompletnie oderwane od rzeczywistości. Osobiście pracowałem na różnych stanowiskach - magazyn, produkcja, obsługa klienta, itd. Przez 10 lat nie zdarzyło się, żebym nie otrzymał wypłaty na czas, albo żebym dostał mniej niż mam na umowie. W ciągu roku jestem w stanie na placach jednej ręki policzyć ile dni pracowałem w weekend. Nadgodziny są ekstra płatne bądź do odebrania, kwestia dogadania się. Oczywiście, że nie jest idealnie, bo takie zakłady nie istnieją, zdarzą się nieporozumienia, konflikty, ale są to odosobnione incydenty. Firma ma charakter rodzinny, wszyscy wszystkich znają. Nie ma chamstwa, przekleństw, wyzwisk, w przeciwieństwie do wielu innych zakładów. Monitoring jest, służy ochronie. Jeżeli ktoś chce sobie lecieć w kule i liczy, że przyjdzie do pracy, zaszyje się w kącie, niewiele zrobi, będzie co chwile latał do wc, i robił sobie przerwy wg własnego uznania, to rzeczywiście nie tutaj. Natomiast każdy normalny, przygotowany do pracy człowiek będzie zadowolony. Ps. Opinie z marca - oczywiście wszystko źle i niedobrze, wszyscy są be, a komentator to chodzący ideał, wzorowy pracownik. Ciekawe kto jest na tyle bezczelny, żeby tworzyć takie oszczercze komentarze, człowiek czy bot w imieniu serwisu, hmmm

Asia

W firmie pracuję od ponad 3 lat i nie będę sie chować za nickiem, bo nie mam do powiedzenia nic rewolucyjnego, złego, czy dobrego. Pracuje się jak wielu innych firmach - są gorsze i lepsze dni, a co do wypłaty - ja dostałam to, na co się umówiłam. Jeśli zaproponowana stawka nie pasuje, nikt nie zmusza do podpisania umowy. Firma jest nieduża, sprzedaje filry do wody - ciężka produkcja to nie jest, praca nie wymaga specjalnych uprawnień, ani wielkiego doświadczenia. Wypłaty są na czas, godziny pracy są normalne - biura i magazyn generalnie pracują od 8 - 16, sporadycznie zdarza się, że trzeba zostać godzinę dłużej. Firma jest rodzinna, prawie wszyscy pracownicy się dobrze znają spoza pracy, z szefami jesteśmy na "ty". Nieporozumienia i stresujące sytuacje się zdarzają, trudno żeby nie, ale to jest nic w porównaniu z np. korpo, w którym pracowałam przed Global Water. Tam to był prawdziwy (usunięte przez administratora) Zastanawia mnie to, że kiedy się zatrudniałam, celowo szukałam komentarzy w internecie i nie widziałam żadnych wypowiedzi pracowników o GW, mogłam tylko polegać na info od znajomych, którzy tam już pracowali. Widzę też, że GoWork w zeszłym roku (2020) założył profil firmy i była długo cisza, aż tu nagle 25-go marca 2021 magicznie tyle agresywnych, chamskich komentarzy się pojawiło. Taki "przypadek" :-)

Jak długo trwa proces awansu w Global Water Sp. z o.o.?

Xyz

Szkoda czasu i nerwów na pracę w tym miejscu . Pieniądze marne , zero rozwoju osobistego i mozliwosci awansu , brak doceniania za wysiłki w pracy . Wiele wymagań od pracownika natomiast nic w zamian. Nie polecam

Czekamy na aktualne info odnośnie pracy. Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Global Water Sp. z o.o. w mieście Czeladź, bo dawno nic nie pojawiało się na ich temat? Liczymy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Global Water Sp. z o.o. - Czeladź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Global Water Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Daleka 7