Polo Market

Płock

Opinie o Polo Market

Marek

Polomarket w Świdnicy przy ul. Kopernika - obsługa na stoisku mięsnym TRAGEDIA !!!!! mieszkam obok a jeżdżę do innego sklepu w centrum ponieważ zawsze Pani sprzedająca na stoisku mięsnym ma problemy. To ma przerwę śniadaniową to znowu słyszy się odzywkę typu"nie rozerwę się" ; dziś nie chciała sprzedać polędwicy z nowej paczki ponieważ trzeba sprzedać końcówkę.

maja
@Marek 03.11.2017 10:27

bo w polo nie wolno odpisywać za dużych końcówek szynek bo jest za dużo odpadów i o premii zapomnij a co do przerwy to najczęściej jej nie ma bo kto ma cię zastąpić jak jesteś sama na mięsnym. To ciężka praca i czasem naprawdę ciężko wytrzymać bez przerwy ale kto tam nie pracował to nie wie jak to wygląda. Oczywiście kultura obowiązuje wszędzie.

@Kasjer 25.06.2017 17:36
Co Wy chcecie od kasjerów? Dostają na start kilka drobnych i musi im starczyć na 8-9h na kasie. Macie ból d*py a to Wasza wina...

Cala prawda. Czesto zdaza sie ze ktos przychodzi, kupuje gume do zucia i placi 100zl, tylko po to zeby ja rozmienic.. .pracuje w takim sklepie gdzie w takich sytuacjach odmawiamy sprzedazy, majac pelne poparcie zmianowych. Ale to co sie nasluchamy od takich klientow to juz tylko my wiemy.. najbardziej irytujacy tekst: "od tego pani tu jest".

G
@Nn 02.07.2017 18:52

@Nn zazdroszczę. U mnie zawsze trzeba kombinować, bo sklep ma zasadę, że towar trzeba sprzedać. Wydawanie ze 100 zł w złotówkach? Żaden problem. Koleżance jeden klient rzucił kiedyś drobnymi w twarz, bo nie miała całej dychy...

POLO

Ludzie, nie bójcie się płacić kartą ;) możecie to robić od dowolnej kwoty, większość z nas płaci nawet za kilkadziesiąt groszy, dzięki temu sprzedawcy nie muszą szukać drobnych, zwłaszcza, że często ich nie mają

visa
@kasjerka 28.06.2017 12:23
nie wprowadzaj ludzi w błąd - płatność kartą jest od zakupów za 1 zł, a nie kiladziesią groszy!!!

to ty nie wprowadzaj w błąd ludzi. mi wczoraj przyszło zapłacić 45 groszy kartą i poszło

G
@kasjerka 28.06.2017 12:23

Jeśli ktoś dotarł do tego momentu (jak ja), to płatność zależy od sklepu. Robię zakupy w 3 polomarketach, zależnie gdzie akurat mam bliżej i w jednym jest płatność od 10 zł, a w 2 innych od grosza. W tym od 10 jest mały ruch i za niskie płatności sklep ponosiłby straty.

byly pracownik

Polo market na osowej gorze w bydgoszczy to jakas masakra. pracownicy sa traktowani przez jedna Pania kierownik jak niewolnicy. jest to (usunięte przez administratora). jak siwiecisz oczkami i dekoltem do kierownika to jestes cenionym pracownikiem. bedac na rozmowie o pracy mialam ubrana sukienke. myslalam ze zostane zjedzona wzrokiem. na poczatku bylo wszystko pieknie. pracowalam tam 5 miesiecy. bylam na kazde zawolanie do czasu kiedy strzelilo mi cos w plecach, bylam na chorobowym, moglam normalnie funkcjonowac, chodzic, ale nie moglam dzwigac wiec lekarz dal zwolnienie...odprowadzajac dziecko do szkoly zauwazyla mnie jedna z pracownic sklepu, odrazu bylo doniesione do kierownika ze chodze po miescie zadowolona a podobno chora jestem. i milion wiadomosci od kierownika kiedy wroce , ze to nie moze tak byc, dowiedzialam sie tez ze jak wroce do pracy to albo odejde sama albo zostane zwolniona a kolezanka ktora swiecila (usunięte przez administratora) do kierownika byla delikatnie przeziebiona i nie bylo problemu z jej chorobowym... Pani A. wyzywa pracownikow od nieudacznikow. w ciagu 5 miesiacy mojej pracy zwolnily sie 4 osoby razem ze mna..

życzliwy

supermarket do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w lipcu byłem w Dziwnowie pszłem do sklepu i stwierdziłem że produkty promocyjne z gazetki są dużo droższe .Po zapytaniu personelu dlaczego usłyszałem że polo w Dziwnowie nie obowjązuje gazetka promocyjna .Kaszana

Kura
@życzliwy 11.10.2017 12:05

A czytniki po co są

Kura
@życzliwy 11.10.2017 12:05

Polo markety to porażka oszustwa wykorzystywanie pracowników jeżeli macie jeszcze troche zdrowia to nigdy polomarket wiem to z doswiadczenia

Julita

Na portalu branżowym pojawił się artykuł opisujący akcje jaką dla pracowników przygotował Polo Market. Chodzi o motywację przy pomocy grywalizacji. Czy Projekt PoloCup działa również w Waszym sklepie? Co o nim myślicie? Więcej pod linkiem: http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/polomarket-motywuje-pracownikow-poprzez-grywalizacje,150428.html

Gds post

Janikowo po zmianach ustawien regałów porazka,nie ma jak człowiek na wozku inwalidzkim czy matka z dzieckiem przejechac nawrt przez bramke wjazdowa w sklepie.Nie wiem czyj to pomysl ale ten człowiek nie ma wyobrazni.Podobnie a nawet tak samo jest w Dziwnówku.Czekam na otwarcie biedronki,to nie wejde do tego sklepu wiecej Tak mysli cala moja rodzina,. PANIE na miesnym tez nie kompetentne.Duzy problem dla nich to sprawdzenie skad jest mieso i do kiedy termin do spozycia.Oczywiście jak widza znajomego to pogaduszki z 20 min jak nic,co tam klient stojacy w kplejce.No i umiejscowienie kas to debilizm.

Morze

Byłem z rodziną w tym roku na wakacjach w Mielnie i muszę bardzo pochwalić Polomarket, zwłaszcza na tle innego marketu. Tutaj było czysto, dużo miejsca, dużo kas otwartych, miła obsługa i bardzo dużo młodzieży (co pokazuje, że polska młodzież jest pracowita). Ceny mogłyby być niższe, ale jest to ośrodek nadmorski, więc w mniejszych miejscowościach jest dużo drożej.

Student

Czy ktoś może coś powiedzieć o Gdańsku??? Wiem, że są tam 3 sklepy, ale różne opinie od klientów (znajomych). Zaczynam niedługo studia i potrzebuję się gdzieś zahaczyć do pracy

Julita

@zalpiszesz, że nie ma dla pracowników żadnych pakietów socjalnych. Jednak w treści oferty pracy można znaleźć informację, że można liczyć m.in. na pakiety socjalne- prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, zniżkowe karty, bony na święta oraz wyprawki dla dzieci. Ktoś jeszcze może wypowiedzieć się w tej kwestii? Czy benefity te są dla Was dostępne, czy też może jest to zależne od konkretnej lokalizacji w jakiej się pracuje?

nn
@Julita 06.09.2017 10:25

Prywatna opieka jest dostepna, za dodatkowa oplata takze dla czlonkow rodziny. Znizki, na karte pracownicza, funkcjonuja na takiej samej zasadzie kak Polokarta, z tym ze sa to specjalne znizki dla pracownikow. Bony tylko na swieta Bozego Narodzenia, wysokosc uzalezniona od czasu pracy, oczywiscie placimy za nie podatek i przez to dostajesz nizsza wyplate, premie tez. Paczki na swieta dla dzieci ze slodyczami "polowskimi, jezeli przyniesiesz stroik, poniewaz wszystko jest robione w formie konkursu. Co do wyprawki, to niestety sie nie orientuje. I to by bylo na tyle :-)

MIELNO

MIELNO - nie zrobię tu więcej zakupów, wysoki blondyn ochroniarz "wozi" się po sklepie jakby był jakimś szefem całego POLO. Głupie docinki jego, cieknie mu ślina jak gapi się na kobiety i zastawia kasę, by pogadać przez telefon.

zal

Śmiech na sali, w ogłoszeniu piszą "atrakcyjne wynagrodzenie". Takie atrakcyjne, że najniższą krajową to ja mam w każdym osiedlowym i przy tym nie ma tak gł*piego regionalnego, który przyjeżdża ciągle i się czepia i pracownicy dostają po du*ie. Socjal? Premia? Hahaha za kłamstwa powinni karać ten market

tubylec

POLOMARKET MIELNO: lubię tu robić zakupy, dostaję to czego chcę, obsługa jest bardzo miła, na sklepie czysto, świeże owoce i warzywa, a także mięso i ser. W razie załatwienia jakiejś faktury czy pytań to pracownicy zawsze chętnie służą pomocą. Nie podoba mi się natomiast, że w sezonie cierpią mieszkańcy, bo nie obowiązuje tu gazetka i nie ma promocji, które są w innych POLOmarketach

Mielno

Ja pracuję w Mielnie i jest ok. Mogliby podnieść trochę wynagrodzenie

brak słów

Pracuję w polo w Ustce. Z racji tego, iż Ustka to miejscowość turystyczna jest to tak zwany sklep sezonowy. To znaczy, że w okresie letnim pracują w nim osoby zatrudnione tylko na sezon. I tak w latach poprzednich takich osób było ok 20, obecnie po zmianie kierownika regionalnego jest ich 8. Kierownik chce pokazać ,że załoga da radę. Efekt? Jesteśmy tak przemęczeni , ze ledwo chodzimy. 4 Kasy chodzą od rana do wieczora. Dostawy mamy dwa razy dziennie - o 4 rano i o 22. Czujemy się jak niewolnicy. Ostatnio zmarła mi babcia więc powinienem dostać urlop okolicznościowy. W praktyce okazało się, że kierowniczka sklepu kazała mi ten dzień odrobić czego efektem była praca 9 nocek pod rząd. Mając wolną rękę od regionalnej nasza kierowniczka zatrudniła swoją koleżankę do pracy na sezon. Owa koleżanka była wcześniej kierownikiem sklepu lecz za mobbing została zdegradowana do zmianowej, potem odeszła. Obecnie dzień zaczyna od kawki w biurze i dwóch papierosów a następnie wysługiwania się pracownikami. Jeśli ktoś się odezwie od razu spotykają go szykany. Ja nie dostałem wolnego dnia na komunię chrześnicy i musiałem brać urlop na żądanie. Zmiany w grafiku po kilka razy w miesiącu - nie da się niczego zaplanować. Generalnie jeden wielki syf. Stanowiska funkcyjne typu kierownik sklepu lub zmianowi są przyznawane nie ze względu na umiejętności lecz za włażenie w doopę lub poodpierdalanie. Atmosfera w pracy skandaliczna - strach się do kogokolwiek odezwać. Generalnie nie polecam tej firmy.

Hrh

Nie miła obsługa

Julita

@Gość czy sytuacje, o których piszesz są częste? Jeśli coś w danym sklepie nie do końca działa w porządku, to może warto takie informacje przesłać do centrali.

@Julita 20.07.2017 13:46

i co to da?

Gość

Nie zatrudniajcie się w tym sklepie. Zatrudniają na rok czasu aby dostać dofinansowanie i później [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak szmatę. Stanowisko pracy jedno a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się za dziesięciu.

Szkoda slow

Moja żona pracuje tam 3 miesiące i szkoda mi jej widząc jak wykończona wraca. Jedna z pań się zwolniła zaraz po przyjęciu mojej i harują za dwie osoby bo do tej pory nikogo nie zatrudnili!!! Nie wiem jak jest w innych marketach ale 1 osoba na stanowisko mięsne to katastrofa. A kierowniczka jeszcze bezczelnie potrafi przejść obok i pomarudzic bo coś jej wiecznie nie pasuje. 12 tyg pracy 12 sobót w robocie paranoja!!! Wypłata 1466zl. Jeszcze miesiąc i żona ucieka

dw

@dw 29.05.2017 20:56
Ile tam jest na rękę teraz? chyba w każdym mieście zarobki są takie same? a przynajmniej powinny skoro to jedna firma?...

okolo 1460, tyle wychodzi z 2000 brutto, do tego dochodzi premia, ktora ostatnio nie wychodzi ponad 100zl brutto. Po pol roku dostajesz dodatek stazowy 200 zl oczywiscie brutto.

Ola

Mam pytanie: jak to wygląda ze zmianami? Jak są ustalane godziny? Zawsze jest tak samo np 6-14, 14-22 itp czy mozna się spodziewać za każdym razem innych godzin?

@Ola 27.05.2017 11:38

sa tez srodki, np. 9-17, 10-18. Jednak to w duzej mierze zalezy od kierownika sklepu.

Nn

Ludzie co wy za glupoty wypisujecie?! Jakie dobre zarobki i zaplecze socjalne?! Jezeli dla was pensja 2000 brutto to wysokie zarobki to powodzenia zycze :-D Wprowadzili dodatek stazowy 200 zl brutto, ktory ze stazem nie ma nic wspolnego! Zabrali wszystko co mogli...premie uznaniowa, premie za audyt a nawet dodatek urlopowy. Ludzie obudzcie sie w koncu! Co wy nazywacie dobrym zapleczem socjalnym? karte pracownicza? Litosci!!!

tomek

Mam pracować w polo markecie na cały etat. Pensja 2000 brutto. Od pon. do soboty po 8 godzin i jedna niedziela w miesiącu 12 godzin.T o jest 60 godzin. Czy za nadgodziny polo market płaci

@tomek 24.05.2017 15:39

placi, ale szału nie ma..jednak u tego pracodawcy bez nadgodzin porzadnej wyplaty nie dostaniesz

Markus

Witam pochodzę z regionu gdzie jest ciężko o pracę zastanawiam się nad pracą w polo jest ogłoszenie potrzebują ludzi do kilku miast nad morzem i zapewniają zakwaterowanie może ktoś z tamtych stron napisać jak to wygląda czy opłaca się przyjechać z drugiego końca Polski ?

Natasza
@Markus 11.05.2017 15:15

teraz płacą 11 zł za godzinę na rękę umowa zlecenie i robisz 8,10 lub 12 godzin dziennie to zależy od zapotrzebowania ,w sezonie letnim masz chyba 13 albo 14 zł na rękę ale nie jestem pewna jaka będzie stawka,poza tym jest to zależne od zakwaterowania bo za to odciągają ale o to musisz się zapytać jak będziesz dzwonić i ocenisz czy ci się to opłaca,nasi sezonowi przyjeżdżają już trzeci sezon z rzędu i są zadowoleni bo zarabiają ok 4 tys.a z nadgodzinami więcej ,z resztą połączysz przyjemne z pożytecznym bo okolice są piękne więc wrażenia pozostaną na długo-zapraszam na Pomorze do Jastrzębiej Góry,Helu,Władysławowa ,Pucka a może w drugą stronę Koszalin,Kołobrzeg,Świnoujście lub Ustronie Morskie wybór należy do ciebie pozdrawiam

Zainteresowany

ŚwieżaPracownica 2017-04-05 12:55 Cieszymy się ze i firma wstawia swoeje komentarze. Ale trochę bardziej realizmu proszę. Hehe

ŚwieżaPracownica

Zdecydowałam się na pracę w POLO. Po opiniach myślałam, że będzie ciężko. Co prawda dużo brakuje do doskonałości, brak socjalu (może kiedyś to się zmieni). Plusem jest to że dostajesz od razu umowę o pracę. Współpracownicy są mili i pomocni. Nie zostaje się po godzinach jeżeli nie ma takie potrzeby (zdarza się rzadko). Wynagrodzenie jest niskie ale można liczyć na dodatki, premie, stażowe. Jeśli ktoś się decyduje na pracę w sklepie to trzeba się liczyć że jest to ciężka praca i nieraz bardzo męcząca (szczególnie kiedy zmienia się gazetka i w okresie świąt). Pracowałam wcześniej w innym sklepie gdzie stawka była trochę wyższa ale byłam niezadowolona, zostawiona sama sobie (bez doświadczenia, chociaż mówili że wszystkiego mnie naucza, pokażą objaśnia itd.), A do tego kierownictwo i reszta załogi nie miłe, wręcz chamskie. Natomiast w POLO zadbano o to żeby mnie wszystkiego nauczyć już od wejścia. Uważam, że mimo iż praca jest ciężka to nie jest to zła praca.

zmęczona
@ŚwieżaPracownica 05.04.2017 12:55

zaczęłaś dopiero pracę - przetrwaj tam rok i potem napisz. na początku jest zawsze pięknie, schody się zaczynają jak na sklepie zostaną dwie kasjerki, jedna na stoisku mięsnym plus zmianowa. Za bardzo nie wiesz za co najpierw się zabrać, bo wszystko musi być zrobione na już.

Ciekawa

Mam pytanie o pracę, pojawiło się ogłoszenie że Polo potrzebuje na sezon pracowników.Np praca nad morzem,oferują zakwaterowanie,dobre warunki płacowe itp. A jak to wygląda naprawdę czy ktoś z was pracował w ten sposób ?

aga

Najgorszy pracodawca bo polski czyli zlodzieje zero bonow zero socjala totalne dno nikomu nie polecam

Nick
@aga 27.03.2017 07:22

POLOMarket nie ma funduszu socjalnego. Pracownikowi na "start" proponuje się płacę minimalną czyli 2000 zł brutto. Dodatek na stanowisku mięso/wędliny 100 zł brutto Dodatek po 6 miesiącach pracy bez absencji chorobowej 200 zł brutto. Premia uznaniowa do 100 zł brutto. Oceń czy warto? Podobno to zachodnie koncerny wykorzystują pracowników? W Wigilię BN zachodnie koncerny pracowały do 14, "katolicki" polski pracodawca kazał pracowac do 16 + min. godzina na zamknięcie czyli kolacja wigilijna ok. 20 Od marca wydłużono godziny pracy w niedzielę do 20. Tak modna ostatnio "Dobra Zmiana"! Odpowiedź nasuwa się sama.

Zainteresowany

greg 2017-03-15 12:35 Raczej chodziło mi o to że ciągle ludzie sarkają na zagraniczne firmy, a z tego co wiem i sam doświadczyłem (przynajmniej w handlu) firmy z zagranicznym kapitałem maja jakies minima chociaż, trzymają się jakichś standardów- chociaż to już czasem zależy od swobodnej interpretacji konkretnego kierownika. Polskie firmy to dziadostwo. Chaos, zarządzanie na poziomie przedszkola kompletny brak pomysłow na sciąganie klientów. Jasne ze to kapitalizm i chodzi o ZARABIANIE ale tracenie dobrych pracowników i zrażanie klientów to chyba nie jest dobry biznesplan ;)

Pani P.

Ja chciałam króciutko o Polo Markecie w Obornikach Śląskich. Marker otworzono 1 czerwca 2016 roku. Po pierwszym miesiącu sklep zyskał miano najdroższego w okolicy. W następnym miesiącu odstraszał nie świeżym mięsem. W tej chwili sklep jest wyludniony, brakuje towaru na półkach. Za mało personelu o kasjerkach już nie wspomnę. Przyjmują ludzi z Ukrainy, nic do nich nie mam ale mało umieją i pracują bardzo wolno. Zdarza się sprzedaż produktów po terminie, co jest nie dopuszczalne !!! Obecna Pani kierownik Justyna P. to dopiero beznadziejny przypadek. Jest niekompetentna, pomiata pracownikami, rozmawia przez telefon na sklepie i nic sobie nie robi z kolejki (np. na mięsnym) przechodząc obok. Bardzo rzadko widywana przy pracy na sklepie. Polo market w Obornikach to - PORAŻKA !!!

lros
@Pani P. 09.03.2017 22:29

Mozna cos wiecej?

Pani P.
@lros 21.03.2017 18:25
Mozna cos wiecej?

Tam sytuacja ogólnie jest beznadziejna. Ludzie cały czas narzekają na brak kasjerek. Sklep kompletnie się nie rozwija. Jest już ponad rok i jakby stoi w miejscu. Kierowniczka Justyna to prawdziwa porażka. Myślisz, że czemu ogłoszenie o przyjęciu kasjerek nie schodzi ze stron ogłoszeń o pracę??? Nikt tam nie chce pracować z tą kierowniczką!!!

No a czy ktoś zna kierowniczkę z Polo w Częstochowie /? Jakieś wypowiedzi albo zastępców? Da się z nimi pracować.?

Kasia

W POLOmarket nie doceniają pracownika Pracujesz za 3 etaty , a premii nie dostajesz Dlaczego premie dostają tylko prezydupasy kierownika? Ciągłe zmienianie grafiku bez zgody pracownika Tak nie może być!! Łamane przepisy kodeksu pracy i czysty mobbing Nie możemy sobie pozwolić na takie traktowanie

SS

To znaczy ,że w Sosnowcu jest Polomarket i Mila dwa różne sklepy ?

P
@SS 10.02.2017 12:58
To znaczy ,że w Sosnowcu jest Polomarket i Mila dwa różne sklepy ?

Tak, Mila na Środuli, a Polo na Zagórzu.

brzęku

A ja odniosę się konkretnie o Polo w Kłobucku k. Częstochowy. Są jakieś opinie?

Mariana

na zagórzu w Sosnowcu otworzono nowy polo..super pomyślałam, robie zakupy codziennie, dobre wedliny, świeże mięso w miarę wygladajace warzywa..choć rzadziej niż bardziej..ale dzis odpuszcze sobie polo juz na dobre.na wejściu przy bankomacie jest świetna maszyna na 5 i 2 złotówki z pluszakami z bajek na czasie.do marketu chodze z dziećmi..w dniu dzisiejszym jak i wczoraj, w sobote, w piątek, w środe ub.tyg, w poniedz i jeszcze 3 razy prosiłam jedna, ``drugą kasjerkę, kasjera Michała..nikt, nigdy nie ma 10 ani 20 zł rozmienić na 5 i 2 złotówki,,zawsze narzekaja że nie mają drobnych..w zeszłym tyg.w czwartek jedna pani babcia stała z wnuczką i wnuczkiem za kasami jakies 10 min, i czekala aż któreś z kasjerów zlituje sie i rozmieni jej 10 zl...i sie nie doczekala..obserwujac to zauważyłam, że oni nikogo, ale to nikogo nie proszą o drobne....mają gadżety, zabawki, to niech tez maja drobne..litości..ja mam zaiwaniać z dziećmi w takie mrozy po calym osiedlu na rozmianke bo kasjerki z polo to sieroty..przykre, ale zrezygnuje..nie bedę kusić i rozczarowywać dzieci.pozdrawiam dyrekcje.dobrze się zapowiadało

ona
@Mariana 18.01.2017 19:10

witam. kasjerki nie mają drobnych bo nie otrzymują ich od klientów a poza tym kasa kasjerki jest daleka od kasy w banku, więc nie rozumiem dlaczego oczekujesz od tych biednych kobiet aby rozmieniały ci pieniądze!!! to nie należy do ich obowiązku!!!

OLA
@Mariana 18.01.2017 19:10

NO TEGO JESZCZE BRAKOWAŁO? A GDZIE ROZMIENIAJĄ W KASACH BANKNOTY. W SIECIACH ,CAREFOUR' CZY INNYCH KASJERZY MAJĄ ZAKAZ ROZMIENIANIA I TEGO SIĘ TRZYMAJMY. CHYBA SPECJALNIE PANI CHODZI DENERWOWAĆ KASJERÓW!!!A POTEM NARZEKAĆ.

Paulina M.

Masakra, jak dostaniesz jedną premię to uznaniową ci obetną, na święta dostaniesz 1400 zł i bez premii bo jeszcze jakieś 200 zł w bonach to po co ci normalna wypłata z premią uznaniową. tak czy inaczej nigdy nie zarobisz więcej. po ostatnich podwyżkach i dodaniu nowej premii dostajemy na konto jeszcze mniej jak przed tymi zmianami. generalnie ta firma zrobi wszystko żeby wycisnąć z ciebie wszystko jak najmniejszym kosztem balansując na granicy prawa, tylko dlaczego kierownictwo potem się dziwi, że "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" i my też mamy totalnie wyje***e na swoją pracę i wszystkie silne ideologie w formie szkoleń i reszty dziwnych bzdur marnujących nasz czas, a niepotrzebnie komplikujących banalnie prostą obsługę klienta. Przecież jakiś czas temu jakiś wielce oświecony człowiek w Giebni wpadł na pomysł że pracownikowi nie wolno wyjechać na sklep z tylko jednym produktem w wózku i zrobił z tego procedurę silnie wdrażaną w sieci polo. Przez lata uzbierało się mnóstwo takich absurdów podniesionych do rangi poważnych procedur za nasze ciężko zarobione pieniądze. Ludzi którzy propagują tak światłe idee powinno się zwalniać dyscyplinarnie zaraz po wstępnym jej zaprezentowaniu.

kasjerka
@Paulina M. 11.01.2017 14:19

o matko to w którym polo ty pracujesz,że tak ubogo Wam płacą???

Sylwia
@kasjerka 16.01.2017 20:59
o matko to w którym polo ty pracujesz,że tak ubogo Wam płacą???

A w którym POLO Ty pracujesz skoro masz tak dobre zarobki ? Pracuję w POLO 4 Lata i odpowiadam za swój dział Przed całą "podwyżka" wypłata i premia była bardzo zadowalająca , a od października Moja premia i innych dziewczyn wynosi 40 zł , 80 zł , a jak jest dobry miesiąc 100zł Wy też takie dostajecie ?? Dla mnie to jest nie docenienie pracownika i to pracownika z długim stażem Marne wypłaty i to bardzo marne Skąd mamy czerpać motywacje ? Chcecie żebyśmy zaliczali audyty to nas zmotywujcie , bo za takie pieniądze chęci do pracy maleją

Nowa

Witam dostałam ofertę z urzędu pracy do Polo-Marketu Sosnowiec. Czy coś wiadomo o tym markecie i kierowników tam pracujących?Wiem że ten sklep jest od niedawna,ale może ktoś coś.

P
@SS 09.02.2017 17:40
Nie znam kierownika tego sklepu ale Regjonalną w Sosnowcu jest Aldona totalna porażka zrobi wszystko żeby obronić swoj [usunię...

To jest strona o POLOmarketach. Mila to już inna firma.

Kris2017
@Pracownik 07.01.2017 18:28
Kierowniczka fajna, przychodź, jeszcze 3 wolne etaty są.

Witam. Czy polomarket wysyła nowego pracownika na badania, sanepid itp.? Chcę podjąć tam pracę...Pozdrawiam

Krolewna21)

Hej ostatnio robilam zakupy w polo markecie i przy kasie okazalo sie ze jednej rzeczy brakuje ktora sie znalazla pod kasa bo przeciez mogla wypasc z koszyka a ja zostalam nie slusznie oskarzona o kradziez tym bardziej ze tam robilam czesto zakupy i zostawiam duze pieniadze i nawet nie uslyszalam przepraszamy co moge zrobic w tej sytuacji???

joanna
@Krolewna21) 10.12.2016 10:22

Po pierwsze jest infolinia, w każdym sklepie przy kasach jest numer. A po drugie to dziwie się że jeżeli została Pani źle potraktowana nie zgłosiła tego Pani kierowniczce lub zmianowej? Są kamery w każdym sklepie. Słowo przepraszam? Myśle że nie każdy je zna lub udaje że jest mu obce . Działa to w dwie strony: klient-kasjer, kasjer-klient.

Zainteresowany

aaa1 2016-11-29 21:59:19 hm dzięki, kiedyś miałem inne spojrzenie na tą pracę, a szkoda- wiele zmieniają ludzie z którymi się pracuje, tak naprawdę do podtrzymania morale i motywacji jeśli pensja słaba ( a czasem i mimo tego :) ) najważniesze jest aby pracować z LUDŹMI a nie z bezosobowymi osobami pełniącymi funkcje kierownicze, i nie chodzi o głaskanie po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale po prostu o normalne podejście do człowieka. Kiedy zrobisz coś żle upomnienie to zrozumiała rzecz, ale trzeba tez przekazać jak można pracować lepiej i bez błedów, a gdy się osiągnie jakiś sukces trzeba tak go przekazac aby reszta zespołu nie ociekała zawiścią do biedaka któremu się udało haha :) W NADCHODZĄCYM NOWYM ROKU DUŻO ZDROWIA I POPRAWY WARUNKÓW PRACY

Pracownica

To że okradają to jedno , drugie nie przestrzegają kodeksu pracy zaległe urlopy z 2015 powinny b yć wykorzystane do końca września a już grudzień mamy i co i nic ,kierowniczka wiecznie naburmuszona zła ,potrafi popchnąć bo przecież ona idzie i ma prawo nas staranować,zastępczynie ciągle na papierosku a póżniej pretensje,że się nie mogą wyrobić .Pracuję w Polo w Barczewie ale juz niedługo uciekam ,mam nadzieję jeszcze przed świętami odradzam tam pracować

Mariola

Okradają nas pracowników sklepów ze wszystkiego, dają premię i podwyżki a na konto wpływa 100/200 zł mniej, to jest dopiero kreatywna księgowość. kiedyś informowano o wprowadzeniu trzynastek, w najlepiej zarabiającym polo w Bydgoszczy nikt nie widział tej trzynastki na oczy...

Becia

Wykiwamy Cię! To nowa polityka firmy w stosunku do pracowników sklepów, dali nam 200 zł premii za nie chorowanie i podnieśli minimalne wynagrodzenie a dostaliśmy średnio po 200 zl mniejsze wypłaty jak na starych umowach... brawo polo market...

Paweł

no cóż, kapitalizm opiera się na tym że aby zarobić kogoś trzeba można powiedzieć okraść- czy oszukać- a konkretnie dać mu psie pieniądze za zapieprzanie. Pracownicy mało zarabiają żeby właściciele mogli wyjść na swoje normalka ale bolesna dla pracownika. Szkoda tylko że oszukują przy zatrudnianiu. Nie polecam.

Lechu1

a jako co jesteś zatrudniona? mówili ci o potencjalnej premii? jak ci idzie wdrożenie w Zawierciu ?

Gosc1232

Witam, zostałam zatrudniona w tym nowym polo w Częstochowie. Zrobiłam badania ale pani która jest regionalnym kierownikiem jest tak zakręcona jak swinski ogonek. Jestem ciekawa jak będzie. PowiedZcie coś więcej

Smakosz

w zadnym markecie nie kupuje się z lady nic... :) chyba ze masz silny żołądek

remig
@Smakosz 02.11.2016 00:46
w zadnym markecie nie kupuje się z lady nic... :) chyba ze masz silny żołądek

Przeciez jesli chodzi o jakies uwagi co do sklepu to macie obsługe tam i mozecie zawsze się do nich udać i zwrócic uwagę. No proszę Was... W PoloMarkecie pracują normalni ludzie.

gość

delicja78
@gość 28.10.2016 19:43
W Kosakowie byłem kierownikiem i doskonale widziałem co się tam działo. Od tamtego czasu nie kupuje tam nic z lady ;)...

U nas w małym mieście jest Polo i naprawde powiem Wam że jesli chodzi o zarobki, całe zaplecze socjalne to ludzie nie narzekają. I warunki pracy też sa naprawdę dobre.

POLak

@global loveto więc sobie tam idż do pracy i wspieraj co Polskie. dobrze że ktoś pisze jak się sprawy mają, można się przygotować- tylko więcej może piszcie o pensjach i wymaganiach na niższych stanowiskach...

Zainteresowany

@Zuza napisałem jak się pracuje w supermarketach. Biedronka, Tesco, Lidl- w razie kolejek siadasz na kase i tyle. Wykładasz towar bo jak nie to lody Ci się rozpłyną albo mieso wyjdzie na nogach. jasne jak masz kogos kto to zrobi to super. Na początku jak pisałem na pewno będzie spoko, liczba pracowników jednak spadnie i ktoś będzie musiał to robić- może w innych miastach jest inaczej ale ja mowie z własnego doświadczenia. Nie tylko w Polo coraz gorzej - wszystkie supery ograniczają zatrudnienie- tj koszty., a co za tym idzioe wiecej pracy. Zastepca to najdurniejsze stanowisko jakie może być- robi to co kier a pensje ma prawie jak kasjer, jasne ciut wyzsza ale bezsensowny stres i nerwy. :) spróbować zawsze można, nie odradzam pracować- tylko pisze jak to wygląda, ktoś może znajdzie w tym cos dla siebie. Pozdro

aaa1
@Zainteresowany 15.10.2016 18:05

super wpisy dzięki wielkie ...

zainteresowany

wymagania? tylko kilkuletnie doświadczenie w branzy. Lub zapał. Zapał szybko przejdzie jak pojedziesz na wdrożenie (przy nowo otwieranym sklepie) do innego sklepu i będziesz tam siedział na kasie zamiast uczyc się tego co powinieneś wiedzieć jako zastepca. Ach zapomniałem- w przerwach na kasie na wdrożeniu jeszcze sobie posciagasz dostawy które przyjadą i je sobie rozłożysz- wdrożenie to fajny czas dla sklepu gdzie się odbywa bo mogą sobie poodbierać urlopy- wiec baw się dobrze- a później wejdź na swój nowy sklep i powiedz sobie "nadaje się jak ch...ra" bo wiem jak wyłozyc towar na półke i skasować kajzerke z odpieku. Otwarcie nowego sklepu- związane zwykle zatowarowaniem sklepu- robota o tyle spokojna ze nie ma klientów, aczkolwiek sporo tego, planogramy/shelfplany pokazuja gdzie ma być dany towar ale jeszcze trzeba go znaleźć... :) Normalny dzień zastępcy to przyjście przed pracownikami, posciaganie dostaw, obsługa linii kas, przyjecie dostaw do systemu, wykładanie W/O, pilnowanie piekarni (odpiek), pilnowanie czystości na sklepie, rozlozenie cen nowych, sciąganie dostaw, siedzienie na kasie.

Szczera
@Zuza 15.10.2016 17:05
Do rozkładania cen i siedzenia na kasie to zastępca nie siedzi i nie wyklada tylko robi to kasjer-sprzedawca jak juz . Wszys...

Szczera prawda, totalne bagno Zero szacunku.... Coraz wieksze wymagania, a kasa gówno totalne... Zarobki mierne w porownaniu z zakresem obowiązków. Oprócz codziennych czynności, trzeba jeszcze dbac o czystość. Mycie okien, półek, sprzątanie wokół molochu, należy w obowiązku zalogi.

Ann
@Szczera 07.05.2017 07:51

Moja mama pracuje w jednym z polo-marketów i opowiada dokładnie to, o czym Pani pisze. Co więcej-kasy, szyby i wszystko wokół trzeba myć między obsługą klienta. Regionalna przyjeżdża i znajduje przeterminowane gumy do żucia, mimo ich skrupulatnego sprawdzania chwilę wcześniej, nie wiem-w kieszeni je trzyma, czy co... Wstajesz ze świadomością, że masz np. na 14 do pracy, ale dzwonią z pytaniem, czy możesz przyjść na 12. W grafiku masz do 22 i nawet nikt Cię nie zapyta, czy chcesz zostać na nadgodziny, po prostu zostajesz, nieraz nawet i do północy. Galoty się palą przed audytem, stoi taka jedna z drugą nad Tobą "szybciej, szybciej!". A wystarczyłoby normalnie rozdzielić prace, wykonywać je należycie i nie byłoby potrzeby zostawać dłużej. Ale skoro niektórzy pracownicy pół zmiany spędzają na kawkach... Zgadzam się, że wiele zależy od ekipy i atmosfery jaka między pracownikami panuje, ale skoro nawet ja jako klientka przychodzę do tego sklepu i widzę syf, to i chyba wykwalifikowani kierownicy powinni widzieć i wiedzieć, że coś jest nie tak.

Zostaw opinię o Polo Market - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polo Market