On-Zin Aldona Zitzman

Piotrkowice

Opinie o On-Zin Aldona Zitzman

Oskar123321

Oj komuś żal tego że układy się skończyły i teraz trzeba będzie samemu sobie premię wypracować.

guci2222

chcac przestrzec przed lojalnoscia kolego w on zin.Igor awansowal na brygadziste i w glowie mu sie pomieszalo,kiedy kierownik robil kontrole w szafkach,gdzie cytuje zgazylismy ogarnac to co mielismy,gdzie niby kierownik trzepia sie o papierek na podlodze,Igor obrabia tylek kierownikowi ze temu ladnie ujmujac odjebalo ,ze jest taki i owaki,nie bede wdawac sie w szczegoly.Chodzi codziennie do gory,patrzy w twarz kierownikowi poczym jasnie mowiac obgaduje go.kierownik to wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu ,i brawo dla niego ze wkoncu ktos zabral sie za porzadki w on zin.A postawa kolegi w sklali do !0 to jest zero.masz cos do kierownika powiedz mu w twarz,nie stac cie na odrobine odwagi,a taki wyszczekany jestes.przestrzegam przed kolega .

Guci2222
@Moze Tak 19.02.2018 19:04

Hahaha ktos (usunięte przez administratora) trzesie.prawda boli a jak

Sprawiedliwy102
@guci2222 12.02.2018 08:45

Chapeau bas!!!Guci2222

Gucio 22.

W tym zakładzie nic się nie zmieniło jak było podlizywanie się do kierownika i do chłopców co ważą tak jest do dziś, A poza tym niech kierownik i prezes spojrzałem w kamery kto ma ostrzytka niby zakaz a co druga osoba ma w korytkach pochowany. Monika niech sprawdzi.

matrix543
@Gucio 22. 19.02.2018 09:10

moze kg dopisuja hihi tak jak igor hihi napewno ktos sprawdzi.a komentarz gucci jest adekwatny do osoby.sama prawda

Ciekawski

"Luidzi" (nick adekwatny do osoby)chyba nie bardzo się orientujesz w sytuacji. Jeżeli to jest tak "dobra firma" to dlaczego robisz za najniższą krajową? A może z twoim wykształceniem nie stworzono jeszcze takiego stanowiska? Pozdrawiam wszystkich którzy oczerniają innych.

Luidzi

Jak stracili pracę z własnej winy to teraz nie mogą się pogodzić z faktem, że w dobrej firmie nie ma dla nich miejsca.

Ciekawski

Jeszcze trochę to będziecie się oskarżać,ze ktoś ukradł cebule. Paranoja. Ci panowie nie robią juz X czasu a ktoś próbuje afere wykręcić. Ogarnijcie sie ludzie. Pomówienie to poważna sprawa.

Renia 2122

Chłopcy dopisują kilogramy A.B.z Janikowa i matce jednego z pracowników J. M.Wybieraja sobie cebulę bo chcą tylko ładna i czysta robić,. A biuro o tym nic nie wie o to jedna (usunięte przez administratora).

Ticzja90

Przy wejsciu do pracy panowie powinni dmuchac w alkomaty wtedy co drugi wrocil by spowrotem do domu!!!!tego kierownictwo nie widzi!a A.M.jezdzi wozkiem widlowym podchmielony!do tego w szafkach maja pochowane piwo!

Gruby67

Pracuja tu sami alkoholicy!!!!skacowani pracuja jezdza wozkami widlowymi!gdzie alkomaty!gdzie inspekcja pracy!pytam ja

Gruby67
@Gruby67 29.08.2017 16:14

Dzis piatek.niech dzis dmuchaja w alkomaty.to dopiero by byly jazdy .niktore osoby maja procenty jeszcze w sobie.a laski puste leca na takich ochlajusow.i tworza sie w on zin.ciagle to nowe smieszne zwiazki.

Oskar 123321

Kilku "wesałych" dzisiaj w pracy było.kota niema myszy"wesołe" ciekawe czy w poniedziałek też im tak wesoło będzie.

she

Najlepiej współpracuje się tam z Ukraińcami, bo nie są jeszcze przesiąknięci chciwością i zazdroscią.... oby tak było jak najdłużej.

Neo

Haha nie ja pierwszy i nie ostatni.ta kobita nie patrzy na wyglad!byle byl.sorry i to prawda .jak nie wisz to nie godej babo.

Gruby

Chyba jestes naprawdę brzydki skoro ta pani na Ciebie nie zwróciła uwagi. No chyba ze jesteś kobieta wiadomych uroków i dlatego takie komentarze :-) :-)

Gruby

Kto z kim przystaje takim się staje. W tym zakładzie trzeba się dostosować do otoczenia. A że pracują tam w większości panie to niestety ale trzeba się do nich dostosować. Chcesz pracować,pracuj. Nie chcesz to się zwolnij. Proste

Zorro 89

Bo to plotkary, pierdusnice i śliniace się na nas śmierdziuchy! Kolego

Niewidzialny20

Moze wypowiem sie i ja. Jedynym kierownikiem ktory nie ignoruje pracownikow jest Kierownik Patryk. Nie dziwie sie ze Adrian K. byly brygadzista nie wytrzymywal nerwowo z Paniami na krazkach. Najwieksze plotkary i ktore zamet wprowadzaja to sa panie z krazkow . Pani Halina ktora niby wszystko zalatwia na reke grupy pracownikow z krazkow a to gowno prawda . Pani Agnieszka i Ania .. nastepne plotkary ktore leca ze wszystkim do kierownika chociaz same potrafily miec po 3 skrzynki ladnej cebuli . O obieraniu nie chce mi sie gadac ... Pozdro

Jaro69

Tymon

sprawiedliwy

jesli piszesz o kims to tak jak bys pisala o sobie jesli tak dobrze znasz zaklad to tez tam pracujesz i twoja opinia jest tez o tobie

Ktoś coś

Droga gobi22 Po pierwsze zanim napiszesz kolejny bzdurny komentarz radzę przestudiować słownik języka polskiego i poćwiczyć ortografię :-) Po drugie.. Nie wiem czy wiesz, ale używanie czyjegoś nazwiska bez zgody podlega pod zniesławienie za co możesz mieć problemy. Po trzecie.. Zanim wypowiesz się jeszcze na czyjś temat upewnij się, że sama jesteś idealna bo nie bez powodu zostawił Cię kiedyś facet :-) Nie pozdrawiam!!

Zyga48

Alkomaty powinny być w on zin!!!!!!! Albo inspekcja rosły!

dżina

Żenada.................

gobi22

Ja się zgadzam z powyższymi kom. Nie mowie to o wszystkich. Ale widzę nie tylko ja mam takue zdanie na temat on zin lasek. Do udowodnienia zucone jest jedno nazwisko. A mozna by żucac UJ wieloma. Jak widać nie tylko jak mam negatywne zdanie na temat lasek z on zin. Większości ludzi. jest nazwisko.

To poszła na całego . Ale nie porównuj każdej do niej . Ok

nick1234

Masz się czym szczycić naprawdę ... Ciekawe czy twoja partnerka też nie doprawia ci rogów . I ciekawe co by powiedziała na to gdyby widziała że tak robisz ... Żałosny jesteś

Zorro 89

To jesteś ok gratulować. Popytaj koleżanki co się robi w szatni tak żeby nikt nie widział. Jasne ze tak robię jak dają sama piszesz, że dużo się dzieje w on zin wiec wiesz o co biega śmieje się z mężów tych lasek i chłopaków rogacze

nick1234

Nie wszystkie dziewczyny z tamtąd są takie jak myślisz . Są ważniejsze cele niż przelecieć jakiegoś tam opszymurka z on zin. U nas na szatni nic się nie dzieje a na męskiej nie bywam . Widziałam nie jedno w tej firmie ale nie moja sprawa każdy ma swoje na głowie . Ja przychodzę do pracy robię swoje i wychodzę . A jeśli twierdzisz że tylko przebrać w laskach i jest twoja to widocznie tak robisz .

Zyga48

Akurat jestem facetem nie żona ani dziewczyna i widzę jakie są łaski w on zin tylko przebierać i jest twoja

Zorro 89

Tylko i nas w on zin jak juz tez zauważyłeś one nie mają zahamowań.. Czy żonaty czy nie na wydre do celu. Co się w szatni wyrabia nie wspomnę. Zresztą sam wiesz nick

nick1234

Zgadzam się z tym , że kobiety są jakie są , ale pamiętajcie jeżeli wasi mężowie moją w domu co jeść to nie będą podjadać w pracy. I nie mylcie zwykłej rozmowy z romansem . A po drugie nie oszukujmy się żadne z nich modele , co jeden to gorszy ... druga sprawa przestańcie wypisywać jakieś żale bo robicie z siebie zazdrosne dewoty a nikogo nie obchodzi to że twój mąż może się pościć na boku . Są ważniejsze sprawy w tej firmie do obgadania ... Cebula do d*py i wogole ...

Zyga48

Na 100% zgadzam się z kom wyżej!!!!

Desu580

Szukasz żony przyjaciółki kochanki to tylko w on zin wybór i kategoria wiekowa do woli. To do roboty do on zin ludziska a wesoło wam będzie. Kobiety facetów mało ale też jest w czym przebrać. Szukasz kochanki to tylko w on zin

Zetka131

Zgadza się do tego jeszcze nie zakład tylko burdel!! Pilnuje swoich chłopców i mężów! Tam żadna nie odpuści!

Gerard

10 kierowników a nikt nie umie zarządzić robią co chcą z ludzmi same wynalazki skupują reklamacjami straszą jak cebula do dupy to na ludzi najlepiej zegnać dobże ż tam nie pracuje bo tam można się dorobić ale garba tylko współczuć tym co tam pracują biedni ludzie wszędzie pracować tylko nie w on zin

Neo

"Emerytka" to ze ludzie prosza sie o 2,20 zl swiadczy ze jest ch to jedyny dochod. Dlaczego jako emerytka pracujesz? Brakowalo ci kasy? Zanim kogos oczarnisz spójrz na siebie.

Zetka131

Jak ci się nie podoba to zmień prace.. Co myślałam że brygadzista będzie Cię po dupie głaskać!

Zetka131

Emerytka innym babci brygadzista się podoba.. A ty czego dasy na niego... Zaszedł ci za skórę.. Czy ignoruje.. Haha

emerytka

Tez bym miala z tego ubaw... Z "tych ich żalów " z tego ze biegna do biura bo im sie 2.20 do wyplaty nie zgadza... Albo brygadzista kaze na krotko obierac drugi dzien z rzedu...

Matrix

"Obserwator" na tym polega ten portal. Opini podlega pracodawca jak i kadra kierownicza. Nie ineresuja mnie wypowiedzi ludzi obrazajacych sie nawzajem albo podajacych nazwiska ludzi ktorzy w jakis sposób zasluzyly sobie na przywileje szefostwa a sa za to szykowani. Kazdy wie jakie sa fakty ale dopóki pracuje boi sie o swoja prace. Wszyscy maja prawo do wyrazenia swojej opini na temat tego zakladu. Oczywiscie w granicach rozsadku. Sadze ze moja wypowiedz byla prawdziwa i wyrazala to co zaobserwowalem i sluszalem w "biurze" .

obserwator

Juz nie macie co robic i za kierownika sie bierzecie?? Do kierownika oczywiscie glownego kazdy szanujacy sie pracownik ma powazanie i bedzie mial... Facet na poziomie. Ludzie jak macie za duzo czasu to zajmijcie sie czyms pozytecznym, bo ci co komentuja Go work on-zin to czysta patologia kochajaca sensacje wyssane z palca... Kiedys byla taka gazeta skandale... Dowidzenia.

Matrix

Nie no litości. Ludzie jest takie powiedzenie: Kto z kim przystaje takim sie staje. TEN "kierownik" zrobil sie jak Ci ludzie. Kiedys czuło sie respekt , poważanie ale te czasy minęły. Ludzie sie żalą w biurze a oni mają z tego ubaw.

ktoś

Witam wszystkich powiem ze ludzie sami robią tam taki bałagan.Pracowałem w firmie długo i nie narzekam praca nie taka zła ,wypłaty na czas to chcial pracować to zarobił a kto chodzi do pracy by pierdołami się zajmować to zarobił tylko na bilety.Wielki suczynek dla kierownika p.Patryka za wysłuchiwanie tych pierdoł od ludzi co latają do biura kierownika i bzdury opowiadają.wiem ze niektórzy wspominają dawnych pracowników nawet kierownictwo

Zetka131

Cicha przestań pierdolic bzdury! Bo gobi ma rację! Jesteście żonate macie dzieci nie wszystkie a to na co pozwalacie facetom to aż żal! A wielce ciekawe się gobi! Szanujcie się to nikt nie będzie pisał takich rzeczy. Są romanse i tyle.

Zetka131

Zgadzam się z Gabi 22 w 100% do tego co pisze..!! To wszystko prawda! Jestem z tobą!

Tomi21

Żal mi prostych Pan...

gobi22

Żenada .moja pisownia dostosowana jest do waszego poziomu... Poczytaj instrukcje obsługi szczotki do WC.. Bo kibel obrany.. Odbieraj cebulę.... Pani magister.

żenada

Gobi22 poczytaj trochę słownik ortograficzny. Twój poziom pisowni jest żenujący. Same błędy ortograficzne.

Zaplakana

Mateuszku wróć

gobi22

Cicha.. Ty chyba masz kompleksy.. I żal ci ściska ze mężczyźni w firmie nie zwracają uwagi na ciebie.. Dlatego tak się żucasz.. Haha przykro mi... Ale oni doceniają swoje żony i kobiety.. I nie oglądają się za smierdzacymi cebula laleczka mi...

gobi22

Cicha wodo.... Wystarczy ze ty za dużo patrzysz...w domu... Swoim tu ty jesteś pudrem... Wara od mojego domu!!!!!!!!!!!!!

cicha

Pudło to pewnie masz w domu . Nie wiem dlaczego tak cięty jesteś na te dziewczyny z tamtą. Pewnie żadna na ciebie nie spojrzała . Przykro mi .

Zostaw opinię o On-Zin Aldona Zitzman - Piotrkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie On-Zin Aldona Zitzman