Opinie o Fruitful Investment Sp. z o.o. w Zielonki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fruitful Investment Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fruitful Investment Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fruitful Investment Sp. z o.o. w Zielonki

Witam.Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat pracy w zakładzie? Zastanawiam się nad aplikacją ,pracowałem w zakładzie gdzie były minusowe temperatury. Co dwie godziny była przerwa na 10 min żeby zdjąć ubranie ,wypić herbatę z termosu po prostu się rozgrzać ,po 4h ciepły obiad zapewniony przez pracodawcę oraz prywatna opieka medyczna , oczywiście dodatek do warunków niekorzystnych.Jakie warunki są w tym zakładzie? Proszę o merytoryczną wypowiedź nie wylewanie swoich żalów o ile to możliwe...

Dominika

W zasadzie to czemu? Były kiedyś tego typu rozmowy już podejmowane? Jaka ewentualna reakcja? Do tego po nicku widzę, że przytoczone zostały zasady bezpieczeństwa? Jakie najistotniejsze w zakładzie są ściśle utrzymywane? I czy pojawiają się szkolenia przypominające?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w Fruitful Investment Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ciekawa Nowy wpis

Ja to ciekawa jestem ile obecnie zarobi specjalista ds. kontroli jakości. jest teraz dostępna oferta przy czym widełki płacowe nie są podane wprost. możecie do tego opisać pracę na tym stanowisku? nie mam doświadczenia ale piszą, że jest ono mile widziane

Karcia z januszowic Nowy wpis

Pan kierownik M. super gość praca z nim to była czysta przyjemność, bardzo polecam tą pracę

Jeszcze w marcu jedna Pani pisała o braku informacji dotyczącej premii w ofercie dla specjalisty ds. handlu i faktycznie w tej aktualnej ofercie także nie ma o niej żadnej mowy, dlaczego? swoją drogą te nabory teraz to rotacja czy zespól się powiększa?

Pracownik Produkcji

Rozmowa była dzień po wysłaniu Cv. Pan opowiedział mi o firmie co robią i jak sie pracuje. odpowiedział na wszystkie moje pytania

czy nnie przeszkadza praca zmianowa. Czy nie przeszkadza praca w zimnie

Sałata

Podwyżka jest co rok... najniższej krajowej. Jeżeli jesteś mało ogarnięty w życiu i nie znajdziesz pracy z przynajmniej przeciętnym wynagrodzeniem to trafisz tu jezeli jednak posiadasz jakies umiejetnosci to szukaj czegos lepszego.

Gośka
@Sałata

Czytałam właśnie, że stawka to najniższa. Inni tutaj wspominali też coś o premii. Zdradzisz ile minimum tej premii może wpasc? Ona jest co miesiąc? Czy zdarza się czasami, że po prostu nie przysługuje i jej w ogóle nie ma?

Jest jedną przerwa 30 minut, ciepły posiłek (drugie danie), kawa i herbata oraz woda. Cukier też jest :D nie ma potrzeby schodzić co 2 godziny bo temperatura nie jest aż tak uciążliwa, poza tym nie zawsze pracuje się w ujemnych. Jest jedna taka hala, jeden etap produkcji. Wypłaty wszystkie na konto, premia też i wszystkie należne dodatki, od tego w sumie odprowadzane składki, więc w razie choroby czy na emeryturę wychodzi ładnie. Premia do tej pory była zawsze, co miesiąc. Jeśli ktoś nie dostał to musiał odstawić jakąś konkretną akcje na szkodę firmy a i tak zazwyczaj szef się litował i i tak rzucił chociaż 2 stówki takiej osobie. Prywatnej opieki medycznej nie ma.

Ubrania ochronne, również te ciepłe, ocieplane spodnie, kurtka, czapka, polar, t shirty, rękawice, buty, również są. Nie zawsze każdy nowy dostanie od razu bo to zależy od tego czy jest na stanie czy trzeba zamawiać i wtedy się czeka. Czasem wychodzi długo.

Aleksander

A mógłbyś powiedzieć w jakiej wysokości jest premia? Jest stała czy zależy? No właśnie, trzeba wyrobić jakieś normy, spełnić jakieś cele, żeby dostać premię? Jak to wygląda?

@Aleksander

Nie ma żadnej normy ani celu. Wysokość premii zależy od wyników wspólnej pracy z całego miesiąca. Np jak są reklamacje takie z naszej winy to premia będzie mniejszą. Kwoty różnią się między pracownikami bo jak komuś się nie chce robić, trzeba go pilnować, nie można ufać ani liczyć na taką osobę to dostaje mniej niż ktoś kto przychodzi do pracy żeby uczciwie zrobić co do niego należy, wie co robi i nie trzeba milion razy tłumaczyć tych samych rzeczy. Pytacie ciągle o tą premie tutaj na forum anonimowo, a na rozmowie zapytał ktoś?

Czyli tak jak wszędzie. To co wymieniasz każda firma zapewnia pracownikom i to w dniu podpisania umowy. Tu nie zamawiają ubrań od razu bo nowi szybko rezygnują….

@Kandydat

Jeśli w jakiejś firmie dostajesz ciuchy od razu to albo jest bardzo duża i trzyma w zanadrzu wszystkie rozmiary, albo są to ubrania po kimś. Przecież zamówienie i wykonanie ubrań roboczych ologowanych i imiennych trwa...

Dominika

Generalnie na forum było dość głośno na temat premii a z tego co widziałam w ogłoszeniu na stanowisko speca do spraw handlu nie było na jej temat żadnej wzmianki. Wiadomo dlaczego? Szukali teraz niedawno i się nad tym zastanawiam. Generalnie na jaką stawkę można liczyć? Jej również nie określili. Ktoś pracuje obecnie i oceni? Jak będą szukać jeszcze to warto aplikować?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fruitful Investment Sp. z o.o.?

Bul

Minimum + premia. Miały być podwyżki ale czekają pewnie na podniesienie minimalnej krajowej.

Iwona
@Bul

Praca na czym polega? Bardzo ciężko jest? Na produkcji 3000 na rękę raczej sie nie wyciągnie? Na ile zmian pracujecie?

@Iwona

Jak potrafisz pracować, to i będzie. Czy ciężka? Zależy kto co potrafi...

Iwona
@pracownik

Najniższa krajowa i praca na 4 zmiany to jakaś kpina. Można się starać i ciężko pracować a premie dadza jeśli zechcą i ile zechcą.

@Iwona

4 zmiany czyli ile to godzin miesięcznie wychodzi? I jak w ogóle wygląda kwestia urlopów, zawsze można iść kiedy się chce czy to zalezy od pracodawcy?

@Agnieszka

A masz jakąkolwiek pracę w której urlop masz zawsze kiedy chcesz ? Urlop to kwestia porozumienia między pracownikiem a pracodawcą. 4 zmiany czyli 4 dni po 8 godzin na rano, 1 dzień wolnego, 4 dni na popołudnie, 1 dzień wolnego i 4 dni na nocki po czym dwa dni wolnego, i znów 4 dni na rano. Nie ważne czy święta czy niedzielę. Za pracę w święta wypłacany jest dodatek, tak samo za godziny które wychodzą ponad normę z danego miesiąca płatne jest więcej, jak za nadgodziny. Do tego dochodzi premia. Skladki chorobowe i emerytalne odprowadzane są od całości czyli podstawy plus premie (czyli lepsza wypłata w razie choroby lub do emerytury). Premia zazwyczaj jest dość pokaźna, o czym oczywiście nikt tutaj przecież nie napisze, bo w większości udzielają się zapewne ci, których w pracy już nie ma, albo swojego życia nie mają i dlatego bardzo interesuje ich czyjeś. Pozdrawiam.

Agnieszka

Podstawa, czyli najniższa krajowa + ochłapy w postaci groszowych dodatków i pokaźnej premii w kwocie? Za pracę na 3 zmiany to trochę mało.

@Agnieszka

To szukaj dalej, pracy w okolicy nie brakuje.

Agnieszka

Niestety, nie jestem z okolicy. Pracuje w Wolbromiu, ale szukam czegoś innego.

Olxy

Podstawa to minimalna krajowa Z tym że premie som pszyznawane nie wiem na jakiej zasadzie. . W jednej brygadzie som rużne premie.

@Olxy

Premie są przyznawane UZNANIOWO. Jeśli w jedne brygadzie jedna osoba pracuje rzetelnie a druga nie, to wiadomo że premie będą się różnić.

Bulimi

No chyba że prezes nie przeznaczy w ogóle pieniędzy na premie i wtedy możesz być najlepszą pracownicą pod słońcem a i tak dostaniesz minimalną krajową. Premia powinna być stała a nie zależna od widzi mi się jednego czy drugiego. Premia uznaniowa daje zbyt duża władzę kierownikom. A władza psuje ludzi.

Mariola

Nie pchaj się tam dziewczyno nawet

Najniższa krajowa + premia uznaniowa za prace na trzy zmiany .

Widziałem ogłoszenie do utrzymania ruchu do tej firmy. Mogę prosić o jakieś rzetelne opinie? Czy warto się starać o zatrudnienie?

Barbara
@Marek

Chętnie też się dowiem. Zapytam jeszcze czy oprócz wypłaty jest możliwość wyrobić jakieś premie?

@Barbara

Zawsze jest premia.

Ile % do wynagrodzenia netto?

@Kandydat

Uznaniowa. Zależy od wielu czynników.

V

Nie

@V

Możesz napisać coś więcej? Dlaczego nie?

No
@Marek

Bo rzetelnych informacji tu nie otrzymasz. Jeśli jesteś zainteresowany to sam się przekonaj. Umów się na spotkanie, obejrzyj firmę i porozmawiaj z kierownikiem. I to będzie najrzetelniejsza informacja.

Izabela

W takim razie od jakich czynników zależy ta premia uznaniowa? Wymień chociaż kilka :) I dostać ją można jak często? Czy nowi pracownicy zaraz po zatrudnieniu mają szansę na taką premię? :) I Zdradzisz w jakiej wysokości mniej więcej można ją otrzymać?

No
@Izabela

Firmie zależy na nowych zaangażowanych i pracowitych ludziach, ponieważ się rozwija i pracy przybywa. Więc nie dzieli na nowych i starych. Oczywiście na początku nie będziesz umiała lub umiał tego co inni, ale jeśli wykażesz się zaangażowaniem i pracowitością to cię docenia. Co do częstotliwości premii to co miesiąc. I mało jest ludzi w firmie, którzy premii nie dostają. Co do wysokości to za dużo nie pomogę, ponieważ nikt za bardzo nie chce się chwalić ile dostaje no ale patrząc na to co dostaje sama to w okolicy ... :)

@No

skoro mało jest tych co nie dostaną to ciekawa w sumie jestem konsekwencji ich braku, nikt problemów nie robi z tym czy tak naprawdę gołym okiem widać komu nie przyznają? szkoda, że wysokości nie da rady przybliżyć, nawet widełek? fajnie mieć wyobrażenie jakieś, gdzieniegdzie dają 300 pln gdzieś indziej 1000 pln itp

Ktoś

No to właśnie, zajmij się robotą a nie nowinkami z życia kolegów i koleżanek. Możesz też zająć się swoim życiem

Kida

Witam ???? Zakład znowu poszukuje pracownika . Ponieważ opinie są dramatyczne,ale zakład jak stal tak stoi i działa w myśl zasady" psy szczekają karawana jedzie dalej " proszę o merytoryczną odpowiedź.Czy warto składać tam CV czy odpuścić ? Jakie plusy jakie minusy ?

Cukiereczek
@Kida

Oczywiście że warto. Nie spróbujesz to się nie ukłujesz. Zawsze możesz zrezygnować.

@Kida

To co dla jednego jest plusem dla innego będzie minusem. Najpierw zadaj sobie pytanie czego szukasz i oczekujesz od pracy żeby czuć się w tym dobrze, a potem udaj się na rozmowę i o to wszystko zapytaj. Zakład stoi, ludzie pracują, a gownoburze tutaj nakręca kilku którzy nigdy nigdzie nie znajdą sobie miejsca.

Czyzby
@Kida

Indonezja im wyszła bokiem? Przecież to Polakom się nie chciało pracować. A tak poważnie to tam zawsze będzie rotacja nikt tam miejsca nie zagrzeje na przeczekanie można iść nic się nie oddzywac robić co każą i 10 trochę grosza wpadnie. Motywacji do czegoś więcej tam nie znajdziesz.

Robotnik

To wybacz, bo widocznie ci co nie znajdą sobie nigdzie miejsca są winni temu, że prezes nie zawsze ma środki finansowe na premie i pracujemy za okuurwiny na cztery zmiany. Premie powinniśmy mieć stałą + uznaniowa dla kilku najlepszych pracowników. Pracodawca może sobie zastrzec, że premia przepada gdy ktoś bierze po kilka dni chorobowego w m-cu, albo spóźnia się do pracy lub wychodzi na papierosa. Ci palący szczególnie powinni mieć potrącane z premii. Palacze wychodzą niby na 7 minut ze 2x w ciągu zmiany, w ciągu miesiąca na jednego (usunięte przez administratora) wychodzi 140 minut nieprzepracowanych. Jeśli w grupie 3 osoby palą, to 4x140=560 minut co daje 9,3 h nieprzepracowanych przez cztery nałogowo palące osoby. Teraz załóżmy 20 zł netto za godzinę pracy to jest 20zł x 9.3 h =186 Na 4 palaczach pracodawca jest stratny 186 zł(46.5 zł na osobę) dodatków za pracę w święta i w nocy nie liczę, bo pewnie też wyciągają łapę za nieprzerobione. Palacze co najmniej po 50 zł powinni mieć odtrącany od wypłaty, albo niepalącym niech kierownicy tę kwotę dodają. Bo to nie jest Ok

@Robotnik

To jest policzone 7min na jedną osobę raz dziennie, a wiadomo że wychodzą nawet po 2,3, 4 razy w ciągu zmiany

@Robotnik

Drogi robotniku, jeśli uważasz że pracujesz za okurwiny to się zwolnij i idź do lepszej pracy, ktos trzyma cie na sile?. A w którym miesiącu nie dostałeś premii? Bo ja sobie takiego nie przypominam. Chodzicie do tej roboty i do każdego się uśmiechacie a potem anonimowo w internetach wypisujecie swoje mądrości jak to niby powinno być. A zbierz się człowieku na odwagę i idź porozmawiać z prezesem o swoich przemyśleniach. Bo tak bajdurzysz tutaj i bajdurzysz a jakoś pracujesz. Nigdy nie zrozumiem takich ludzi.

@Czyzby

Niektórzy jakoś grzeją i zadowoleni. Do czego motywacji szukasz ? To jest praca na produkcji. Przychodzimy pracujemy wychodzimy i tyle, proste. Nie ma po co komplikować. I nie potrzebujemy ludzi którzy ciągle szukają problemów tam gdzie ich nie ma.

Robotnik

Kogoś zabolała prawda.Zarząd się wypowiada. Zastanów się dlaczego ludzie się zwalniają, zostało tylko kilka osób które są w krytycznej sytuacji i nie mają wyjścia. Tyramy za grosze, tyle. Palacze powinni mieć obcinaną premię bo tylko zatruwają środowisko i łażą po kilka razy zapalić a my niepalący za nich zapieprzamy. Prezes o tym dobrze wie, ale jemu to koło hcuja lata

Robotnik

Nie, nie będę wychodzić na papierosa żeby podporządkować się tym co palą i wychodzą na papierosa po kilka razy w ciągu zmiany. Jeszcze palą szefowi pod oknem.

@Robotnik

A to ty jesteś dobry detektyw że wiesz kto kiedy wychodzi, i taki trochę szeryf, bo stajesz w obronie czystosci powietrza ktorym szef oddycha. W dodatku tez jakby ze skarbowki bo wiesz kto ile premii dostaje. Nie bój się chłopie, szef se poradzi, jego wolę przekazuje nam kierownictwo. Zajmijże się sobą to może w końcu wyjdziesz ze swojej krytycznej sytuacji i będziesz mógł zmienić ta okropna pracę.

Detektyw

Ale ja tylko chcę wynagrodzenia za swoją ciężką pracę, to dużo? Proszę o tyle, żeby po zapłaceniu rachunków starczyło na choćby wyjście raz w mu do kina a po odłożeniu kilku zeta na skromny urlop. To tak wiele?

Pracowniku

Jeszcze raz napiszę bo nie dotarło! 1 pracownik x 7 min na papierosa x 22 (dniówki,nie licząc dodatków za nocki, święta i nadgodziny) to ile daje? Te osoby mają tak wypłacane jak my, niepalący. To jest w porządku?

Pracowniku

Palacze wychodzą nawet po 3 c w ciągu dniówki i kopcą a my niepalący harujemy za nich. Niech palą w czasie przerwy obiadowej i tyle. Dla każdego tyle samo. Jeszcze taka powie, nie palisz go haruj, a o premie pierwsza z ryjem się wydziera.

Alicja

Bardzo podzielone opinie są tutaj, jakiś pracownik mógłby się wypowiedzieć jak pracuje się w firmie aktualnie? No i co z tymi podwyżkami, faktycznie można ją dostać gdy chce się pracować, a nie udawać że coś robi? :)

@Alicja

Praca jest jaka jest. To zależy od człowieka czy potrafi ciężko pracować czy tylko narzekać. Forma czterobrygadowki daje tylko czasem popalić. Zwłaszcza w weekendy i święta. Podwyżki za dobrą pracę nie ma. Są premie - przyznawane co miesiąc przez kierownika. Co powoduje duże zamieszanie w zarobkach. Różnica między miesiącami może czasami zaskoczyć.

Skoro są czterobrygadówki to kto decyduje która pracuje w weekend czy święta? Losowo to idzie czy jakiś przydział?

@pracownik
@Marta

Żadnych decyzji, grafik i tyle

Zgrana ekipa
@Alicja

Odkąd Paweł G jest zastępca kierownika lepiej nam sie pracuje.Cieszymy sie ze poprzednia pani kierownik z Bożej łaski odeszła i mamy nadzieje ze nie wroci.

Zbigniew
@Zgrana ekipa

A co było nie tak?

Zdegustowani
@Zbigniew

Pan Paweł jest bardziej ludzki. Ale pani kierownik i tak wróci. Więc nie ma się co cieszyć. Ktoś wcześniej pytał o podwyżki. Więc po ostatnim zebraniu ma już odpowiedź.

Mini
@Zdegustowani

Po co chce wrócić, niech sie kaszojadem zajmie bo nikt tu jaj nie chce i nikt za nia nie tęskni

Niech żyje Król!
@Zdegustowani

Jak będą rządzić mężczyźni którzy są stabilni emocjonalnie i psychicznie zrównoważeni to wszystko będzie w porządku. Kobiety nie powinny bo z natury mają nam usługiwać, była dobra do pracy na produkcji nic ponad to i każdy doskonale o tym wie. Inaczej to będą fochy podziały i ogólne niezadowolenie. Jak jest dobrze to niech tak zostanie. Fajna pracę macie, dajcie ludziom normalnie pracować bez zbędnej napinki i szponcenia. Po wszystkich komentarzach wniosek jest oczywisty :)

@TG
@Mini

Ludzie! Ogarniacie się!!!! Co wy tutaj dziecko przypisuje cię?! Czemu jest dziecko winne?! Kogo co obchodzi? Portal podobnież służy dla opinii o pracy! O pracy! Zakładzie pracy! A nie ludziach!!! Proszę wrócić do ZDROWEGO rozumu!!!

@TG

I co dalej w związku z tym?

Zbigniew
@Mini

Czemu nie tęsknicie za nią? Co było nie tak?

Hugo
@Zbigniew

Jedna osoba nie może wypowiadać się za wszystkich , czemu pytanie w liczbie mnogiej ???. Wszystko było jak najbardziej na TAK.

Hugolin
@Hugo

Wszystko czyli co . manipulowała , podrabiała podpisy podmieniala karty (złożycie/zwrot) a my na tym cierpieliśmy dobrze ze jej juz nie ma bo była toksyczna osoba

@Alicja

Od stycznia praca jest Ok . Paweł jest równy gość i praca z nim to przyjemnosc .

Nuta

Panienko M. proszę przestać oczerniać liderkę, która próbowała wyegzekwować od Ciebie warunki postawione przez kierownictwo. Nie potrafiłaś się dostosować więc stało się co się stało.

Nuta

Ty potrafisz tylko obrażać innych. Muszę cię rozczarować bo nie jestem panią T.

WK

Łatwo być piękną kobietą, wystarczy pare szpilek i makijaż, a żeby być wielka kobieta trzeba ubrać MÓZG W CHARAKTER I OSOBOWOŚĆ, czego ci z całego serca życzę...

Lk
@WK

Ale dlaczego uważasz ze piękne kobiety sa głupie

@Lk

Nie powiedziałem tak, ten komentarz dotyczy Panienki M))))

Lk

M.O. ?

Buhaha
@WK

Tania po co udajesz faceta. Piszesz bez składu i ładu. Na zakładzie mamy cie po dziurki w nosie.nie jestes ani ładna ani mądra a panoszysz sie jakbys była właścicielka firmy.

@Buhaha

Muszę cię rozczarować bo nie jestem panią T.

FruitFul to żenada

Ten zakład to jakaś parodia. Założenie początkowe brzmi tak żeby płacić jak najmniej, bez znaczenia co ktoś potrafi. Już nawet nie dają od razu odzieży ochronnej tłumacząc się tym, że ludzie za szybko się zwalniają. Wizyta sanepidu skończyła by się natychmiastowym zamknięciem, na hali produkcyjnej wylewają się ścieki z kratek ściekowych. Ostatni hit to zatrudnianie Indonezyjczyków, bo jak się tłumaczą Polakom nie chce się pracować. Każda odpowiedź jest zawsze taka sama, do tego okraszona głupim uśmieszkiem i mówieniem "no i co z tego?", albo "tu było tak zawsze". Na początku tylko piękne słówka, a potem jest już tylko rwąca rzeka ekskrementów. Stosunek do każdego z pracowników jest przynajmniej olewczy, żeby nie powiedzieć pogardliwy. Podsumowując to jest najgorszy zakład z jakim się spotkałem na przestrzeni lat, nawet bezpieczeństwo pracowników mają za nic. Odradzam z całych sił.

Hahaha
@FruitFul to żenada

To się zwolnij, na siłę tam nikogo nie trzymają. Pokaż co potrafisz i dopiero proś o podwyżkę

Bum
@FruitFul to żenada

Odchodzą proste bo za te pieniądze nik przy zdrowych zmysłach nie będzie pracował proste. Powodzenia życzę wszystkim ????hihihi

None
@Bum

Kto odchodzi i gdzie? O jakich pieniądzach mowa?

Boom
@Bum

Za te, czyli za jakie?

Hanys Goryl
@Boom

Każdy ma inny komfort finansowy, jednej osobie wystarczy na przeżycie (firma karmi swoich pracowników na przerwach) ktoś inny wyjedzie na emigrację bo w Polsce ciężko jest. A jak chcesz wiedzieć więcej to aplikuj i zobacz to na własne oczy. Oprowadzi Cię taki mega fajny wyluzowany chłopak co ma w jednym palcu wszystko co się tam odbywa wewnątrz zakładu.

Oooo
@Hanys Goryl

Ja pytam Ciebie, nie tego fajnego wyluzowanego chłopaka

Derty
@FruitFul to żenada

Nie podoba się praca to po jaką "jasną ciasną " jeszcze tam jesteś? Myślę że zdrowiej będzie dla wszystkich jeśli podejmiesz męską decyzję i się pożegnasz z tą straszną firmą. A nie będziesz się zachowywał jak stara dewota, która tylko marudzi. Tak nawiasem mówiąc wszyscy już wiemy kim jesteś. P.

Koza
@FruitFul to żenada

Hm! Ja pracuje na produkcji owszem olewają pracowników ale reszczta to nie prawda

Haluks
@FruitFul to żenada

Nawet mniejsza o pieniądze. Jeśli teraz tam pracujesz to dużo zrozumiesz po odejściu. Nawet białe stópki znikną od filców. Zaufaj mi.

Witek Pifpaf

Nie pisz złego słowa o tym zakładzie bo ta praca jest spoko.

Olga
@Haluks

Co to znaczy: znikną białe stópki od filców? Macie filce do noszenia na hali i jakieś wkładki do nich? :)

Skarpeciorz
@Olga

Pod stópkami robi się takie bielutkie wis co od nagromadzenia wilgoci w gumiakach, mrozu i potu. Schodzi po czasie. Można zmienić skarpetusie w trakcie pracy.

Oferty
@Derty

Nie wypada zastępcy kierownika tak atakować pracowników !!!!! Pani kierownik .I to nie tylko ten wpis nie wypada być na tym stanowisku i atakować :( cza mieć klasę jak Pan kierownik który nie wypisuje tutaj bzdur bo mu nie wypada . Żenada

Putin
@Oferty

Zazdrościsz???? bo zapieerdelash zaa grosze w mrozie, smrodzie i w warunkach uwłaczajacych godnosci czlowieka. Kierowniczka jest twoja pania czy tego chceszczy nie. Twoje miejsce jest za jej plecami????

Rodzynek
@Putin

Pewnie Ci zazdrości stanowiska kierowniczego w fruitfulu. Ludzie pogódźcie się z tym faktem. Poza tym ona jest bardzo miłą osobą i sobie zasłużyła. Wkrótce zakład się powiększy i będzie zarabiała kokosy które się jej należą :)

Oferty
@Putin

Nawet jak bym nie miał -miala na chleb to bym tam nie pracował - pracowała . A ten komentarz to świadczy o Pani nie o ludziach na produkcji . I życzę ci miłej współpracy z tą hołota tak jak ich nazwałas .(usunięte przez administratora)

Covid
@Oferty

Ludzie z produkcji to hołota?Odejdźmy ze stanowisk przcy i niech sama zapieyrdala, zobaczymy ile zrobi. Dajmy do zrozumienia, że albo my albo ona. Niech właściciel zakladu sie zdecyduje.Odchodzimy ze stanowisk pracy na kilka dni i bez nas produkcja leży a ona wylatuje na zbity pyysk?!

Kawaler

W sumie nie jest to taki straszny problem, zmiana skarpet załatwi sprawę ;)

Olga
@Skarpeciorz

Już wiem :D Ale chyba bez filców się w tej pracy nie obejdzie, taka jej specyfika. Na marginesie - macie od Fruitfula ubrania i te gumiaki, czy sami sobie kupujecie, a firma oddaje za to pieniądz? :)

Przyjemniaczek
@Olga

Podajesz swoje wymiary i firma daje ciepłe ubranka ;)

Rysio z 13 posterunku
@Derty

Pani Beata również byłaby fantastyczną zastępczynią kierownika moim zdaniem.

Ovid
@Rysio z 13 posterunku

Oj. Mimo całej sympatii do Beatki to na stanowisko kierowniczki się niestety nie nadaje.

Plaster
@Ovid

Niestety to prawda. Jest zbyt wymagająca i ma takie szybkie ruchy, robi robotę na produkcji idzie jak buża.

: O
@Plaster

Tylko kto nauczy Panią Beatkę obsługi komputera? Mam nadzieję, że nie będzie to ta sama osoba co uczyła ciebie ortografii.

Łucznik
@: O

Proponuje zakupić na prezent świąteczny oldschoolową maszynę do pisania, podwładnych oddelegować do pracy. Wtedy szefowa sobie na spokojnie wszystko zakonotuje.

Dodo
@: O

Pana P. K. już nie ma a kiedyś robił wszystko za Beatę. Zostali już tylko techniczni i okazyjnie inne liderki. Ale im też cierpliwości w końcu braknie.

Ostrze świtu
@Dodo

A pracuje tam pan M kierownik fajny?

Hanys goryl
@Koza

Tamten pierwszy chachor to był memlacem pieruńskim a Ci co zostali są o parę poziomów lepsi a reszta pracowników jest na pewno mądrzejsza i sprytniejsza i wie z kim trzymać sztame

Teresa
@Hanys goryl

A z kim Twoim zdaniem warto trzymać sztamę i dlaczego?

Caryca
@Teresa

Głupie pytanie!!! Z tym co rozdaje premie!!! Sposób premiowania zupełnie z innej epoki. Jedna osoba decyduje kto ile dostanie. Osoba, która nie ma pojęcia jak kto pracuje. (Przyklad: jest cały miesiąc na urlopie a potem nie wiadomo na jakiej podstawie ocenia i przyznaje premie.) Mam wrażenie że Pan Prezes za bardzo zawierzył jednej nie do końca chyba uczciwej osobie.

Kto
@Caryca

Caryca chyba nie zadowolona z premii.

Hahaha
@Caryca

Na podstawie tego która brygada ile zrobiła głupku( po to lider wypełnia ankietę i wprowadza do systemu)

Lol
@Kto

Słownik sobie kup chyba…niezadowolona-piszemy łącznie.Mieszkam w sąsiedztwie i nie podoba mi się, że wylewacie amoniak i ścieki do gruntów, to wszystko przedostało się na moją działkę i niestety spotkamy się w Sądzie.

:@
@Hahaha

To dlaczego w jednej brygadzie są różne premie. I wcale najlepsi nie mają najwyższe. Tylko ci którzy odpowiednio potrafią wylizać tylna cześć ciała pewnego osobnika?

Milimoi
@:@

A kto z brygadą jest 8 h? Brygadzista czy ten co przyznaje premie?

@Milimoi

To brygadzista nie ma żadnego wpływu na to, kto jaką premię zostaje?

Lubię stopy

Wyjaśniła się kwestia maseczKi?

Dno i wodorosty
@Lubię stopy

Znaleziono sprawcę? Często mi to chodzi po głowie ;/ zniesławienie mnie przytłacza

@Dno i wodorosty

A temat nie poszedł pod dywan już? Chyba innymi rzeczami wolą się zajmować?

Ginu

Następstwa związane z użytkowaniem nieszczelnego szamba są wielopoziomowe: bakteriologiczne, toksykologiczne i prawne. Wypływające z szamba ścieki są przyczyną skażenia gleby i wody, które zagrożone jest karami administracyjnymi. Konsekwencje są tym groźniejsze, im bliżej uszkodzonego zbiornika znajdują się cieki wodne czy studnie. Na wstępie należy podkreślić, że problem przeciekających szamb dotyczy niemal wyłącznie zbiorników betonowych i metalowych. Od tego typu problemów wolne są poprawnie posadowione zbiorniki z tworzyw sztucznych. Wybierz (usunięte przez administratora) ekologiczne z tworzyw sztucznych Większość zbiorników betonowych narażonych jest na przecieki. Dochodzi do nich na skutek niewłaściwej aplikacji warstwy uszczelniającej lub uszkodzeń mechanicznych. O ile zapewnienie profesjonalnej powłoki wodoszczelnej nie jest skomplikowane (choć bywa kosztowne), to w przypadku zbrojonego betonu nie da się całkowicie wykluczyć ryzyka uszkodzeń mechanicznych. Pracujące masy ziemi mogą napierać na zbiornik z wystarczającą siłą, aby doprowadzić do powstawania pęknięć w betonie, w które wnikają ścieki. Na przestrzeni lat następuje erozja i stopniowe powiększanie szczelin. Na stopniowe zniszczenie i na ryzyko rozszczelnienia narażone są też zbiorniki metalowe. Wykonane ze stali szamba, to często wtórnie wykorzystywane zbiorniki na wodę czy paliwo, które można kupić w atrakcyjnej cenie. Przed posadowieniem takiego zbiornika koniecznie należy przeprowadzić test szczelności. Poważną wadą szamb stalowych jest to, że trudno ocenić precyzyjnie postęp korozji i przewidzieć czas, po którego upływie może dojść do perforacji i uwalniania nieczystości do gleby. Najbezpieczniejszym typem zbiorników są szamba ekologiczne wykonane z tworzyw sztucznych. Trwałość plastikowych szamb liczona jest w dekadach. W tym czasie nie zmieniają swoich parametrów fizycznych i nie ulegają erozji: nie dochodzi do kruszenia materiału ani tym bardziej pękania ścian zbiornika. Trucie dalekiego zasięgu, czyli podziemne wędrówki ścieków Patogenne składniki ścieków są dwojakiego rodzaju: to materiał zakaźny (wirusy, bakterie, pasożyty) oraz toksyczne związki chemiczne (azotyny, pochodne siarki i chloru, detergenty, metale ciężkie, kwasy). O ile materiał zakaźny i pasożyty w większości przypadków potrafią przetrwać w glebie kilka tygodni czy miesięcy, to zatrucie agresywną chemią może okazać się trwałe i będzie utrzymywało się latami. Nieszczelne (usunięte przez administratora) zbudowane na płaskim terenie truje najbliższą okolicę. Pojawiają się nieprzyjemne zapachy, woda w oczku wodnym może zmienić kolor, a woda z płytkiej studni kręgowej w krótkim czasie nabiera przykrego zapachu i smaku. Możliwa jest jednak i taka sytuacja, że cieknące (usunięte przez administratora) nie będzie powodowało negatywnych zmian w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. Wręcz przeciwnie: w przypadku gleb przepuszczalnych i delikatnego spadku terenu ścieki mogą wędrować pod powierzchnią nawet na odległość kilku kilometrów. Dlatego należy kontrolować szczelność zbiorników w trakcie eksploatacji, w tym szczególnie tych wykonanych ze stali lub żelbetonu. Kiedy możemy spodziewać się kary za nieszczelne (usunięte przez administratora) Mówiąc najprościej: wtedy, gdy zostanie stwierdzone, że użytkujemy nieszczelne (usunięte przez administratora) Wbrew pozorom jest to dość proste: wystarczy porównać ilość pobieranej wody z ilością produkowanych ścieków. Jeżeli objętość ścieków jest zbliżona do objętości pobieranej wody, to znak, że nasze (usunięte przez administratora) jest szczelne. Wyniki są najbardziej miarodajne w okresie zimowym, gdy nie zużywamy wody np. do podlewania ogródka czy napełniania basenu kąpielowego. Odpowiednie opomiarowanie instalacji (założenie liczników przepływu) pozwala precyzyjnie kontrolować relację objętości wprowadzanej do systemu wody do objętości produkowanych ścieków, które odprowadzane są do publicznej kanalizacji lub wybierane z szamba. Każdy właściciel nieruchomości, która korzysta z szamba, jest obowiązany podpisać umowę z firmą asenizacyjną. Wymagane jest też przechowywanie faktur, które potwierdzają ilość faktycznie wywiezionych ścieków. Kary administracyjne dotyczą nie tylko używania nieszczelnych zbiorników bezodpływowych. Zagrożone wysokimi grzywnami jest też wypompowywanie ścieków do rowów melioracyjnych czy naturalnych cieków wodnych. Zabronione jest też wylewanie nieczystości na pola czy na posesje – nie możemy tego zrobić nawet wtedy, gdy jesteśmy właścicielami działki czy gruntu uprawnego. Rozszczelnienie szamba z premedytacją? Przez całe dziesięciolecia większość szamb przydomowych była budowana własnymi siłami użytkowników. W związku z brakiem dostatecznej kontroli wiele zbiorników miało instalowane w ścianach dreny. Wystarczyło zabetonować kawałek stalowej rurki czy pozostawić drewnianą rozpórkę szalunków, aby umożliwić powolne przesączanie się ścieków poza zbiornik. W ten sposób właściciele starali się zredukować koszty usług asenizacyjnych.

Kocia
@Ginu

Dziwne poczucie humoru. Jak z cyrku Monty Python-a.

Mala Mi

Dobra praca jak i płacą...Pan Wojciech byl super super Dyrektorem szkoda że to z nami nie ma ...Pani Grażyna M ...Najlepsza Liderka wśród Liderów bardzo wyrozumiala...polecam współpracę z ta firma...co do pana Michala Wisniewskiego....rece opadają śmiech na sali....

Fleshlight Drying
@Mala Mi

Ja tak szczerze wolałam Beatke od Grażyny, może nie jest tak radykalna i skrupulatna ale na pewno jest milsza. Dobrze się z nimi pracuje jak się ma ruchy i trzeba się słuchać bo znają się na pracy.

Harpagan do roboty
@Mala Mi

Poprzedni dyrektor był ekspertem w zakresie Liofilizacji ale pan Michał też coś kuma. Szkoda że odeszła stara ekipa bo to byli fajni ludzie. Tylko pan K się ostał. Pan Michał ma fajne auto.

OOOO
@Mala Mi

Ciekawe kiedy podziękują panu Michałowi, pracownicy rozruchowi w pewnym momencie przestają być potrzebni i są zbyt drodzy w utrzymaniu. Bez sensu. Najbardziej pracowitą liderkę trzeba zostawić choćby z litości.

I delfin

Uważajcie na te robaczki

Lubię stopy

Wyjaśniła się kwestia maseczKi?

Qpa

(usunięte przez administratora) jaka jest, każdy widzi, ale czy na pewno? Większość osób po wypróżnieniu się szybko spuszcza wodę i odwraca wzrok. Tymczasem lekarze przekonują, że warto regularnie oglądać swoje stolce, bo konsystencja, barwa, a nawet zapach kału mówią wiele o stanie zdrowia. Każdy powinien mieć świadomość, jak powinien wyglądać prawidłowy kał i móc rozpoznać ewentualne odchylenia. Dowiedz się, o czym może świadczyć zmieniona barwa i kształt stolca. Większość osób na hasło (usunięte przez administratora) czerwieni się i brzydzi. Tymczasem stolec jest niezwykle ważną częścią naszego cyklu życia. Człowiek musi się wypróżniać, by oczyszczać organizm z toksyn, bakterii i resztek. Dlatego eksperci przekonują, że choć stolec brzydko wygląda i jeszcze gorzej pachnie, to warto regularnie kontrolować jego wygląd. Dlaczego? Bo stan „kupy” – jej wygląd, zapach, kolor i charakter wypróżnień mówią niezwykle dużo o stanie zdrowia. Defekacja, czyli wypróżnianie, jest u człowieka niezwykle ważnym, choć skomplikowanym procesem. Choć rytm wypróżnień jest kwestią indywidualną, to powinien przebiegać regularnie. Na skład i liczbę wypróżnień wpływa wiele czynników: stan zdrowia, skład posiłków, ich objętość, tempo spożywania pokarmów, a nawet stan emocjonalny (stres, ekscytacja)?

Kto chętny ten pracuję

Belmondo

A kto piękny liderkuje

@Belmondo
@Belmondo

Zarzuty do reszty pracowników ????

Perospero
@@Belmondo

Żadnych zarzutów perorin

Mintka

Śmiech na sali. Nie polecam. Wykorzystuje ludzi. Pan W. który jest Dyrektorem zamiata wszystko pod dywan, ma swoje układy z pewnymi pracownikami. Tak ze Panie Prezesie proszę się bardziej przyglądnąć swoim pracownikom.

Marshall D. Teach
@Mintka

1. A co ma robić, za co dostajesz pieniądze. 2. Niby co, jak tego nie rozumiesz to otwórz oczy. 3. Na dole są nieoszlifowane diamenty. 4. Pan Prezes powinien być zadowolony bo wszystko idzie naprzód, błędy się zdarzają cóż jesteśmy ludźmi. 5. Czas zweryfikuje które decyzję szefa były słuszne. 6. Najsilniejsi przetrwają, najsłabsi się przerzucają.

Wdowiec
@Mintka

powinien zajac sie dzieckiem nie sprawami o ktorych nie ma pojencia

Wojtuś
@Mintka

Pewnie się martwi o nasz zakład czy wszystko dobrze idzie :)

Dobry praciwnik
@Mintka

Witam czy szukacie jeszcze kandydatów do pracy ??Techniczny lub Magazynier tylko za grosze nie będę pracował oczywiście .Bo nie jestem desperat .proszę o info .pozdro dobry pracownik

Ggf
@Mintka

Przeczytajcie całą umowę zanim podpiszecie.

Maska
@Ggf

Chciałabym usunąć z pamięci cała karierę w tym zakładzie, cofnąć czas i zostać w poprzedniej pracy gdzie pracowałabym do teraz. Tamten dyrektor i kierownik ehhh. Do dziś mam okrutnie pokryta głowę i mam siebie dość. Palce od mrozu mam powykrzywiane i w głowie od dziwnych ludzi poprzestawiane. Nie chcę o tym nic wiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Fruitful Investment Sp. z o.o. - Zielonki

• Jak się pracuje w Fruitful Investment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fruitful Investment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fruitful Investment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fruitful Investment Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fruitful Investment Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fruitful Investment Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Na Piaski 9
    32-087 Zielonki

Fruitful Investment Sp. z o.o.