Opinie o On-Zin Aldona Zitzman w Piotrkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie On-Zin Aldona Zitzman. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w On-Zin Aldona Zitzman na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o On-Zin Aldona Zitzman w Piotrkowice

Jaki jest wkład kierownictwa On-Zin Aldona Zitzman w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wkład jest ogromny! Napuszczają jednych na drugich, lubią jak pracownicy patrzą sobie nawzajem na ręce i uprzejmie donoszą w razie czego. Nie polecam pracy w on-zin, stres gwarantowany!

Barbara

Odpowiedziałeś na pytanie o atmosferę w On-Zinie i o stosunek pracodawcy do pracowników. Może namówię Ciebie, żebyś podał jakieś konkrety w innych sprawach. Ktoś szukający pracy przy warzywach na pewno chce poznać zarobki i godziny pracy na zmianach.

Czy pracodawca On-Zin Aldona Zitzman organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ktoś.

Jakie szkolenia??? Chyba, że BHP.

Hej, czy w firmie On-Zin Aldona Zitzman płacą za nadgodziny?

Xxx

W systemie godzinowym zapłacą ci za każdą przepracowaną godzinę. Ale trzeba pilnowac godzin bo zdarza się że uciekają. W akordzie to wiadomo ile zrobisz tyle zarobisz.

Mini majk

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak nadgodziny nie ważne czy pracujesz 8 czy 20 godz. Stawka jest ta sama.. firmy na to nie stać

Mariusz

A są jakieś przyjęcia w firmie na kierowcę? Mam 4 lata doświadczenia na miedzynarodowce? Szukam firmy aby nie jeździć po 3/4 tygodnie w trasie

Barbara
@Mariusz

Z tego co widziałam, to teraz w On-Zin szukają tylko pracowników produkcji. Nic nie wiem, żeby szukali kierowców. Ale może ktoś inny to potwierdzi.

Danonek
@Mariusz

Chłopie zastanów się dwa razy czy chcesz pracować w tej firmie jako kierowca. Owszem jak zmieni się główny dowodzący transportem to i ja z chęcia wrócił bym ale nie z takim zarządzaniem przez Pana M. Jak masz możliwość szukaj lepszej firmy bo tu zostaniesz murzynem którego rodzina i tak prawie nie widzi.

Mariusz
@Danonek

Danonek dzięki za informacje.A ten pan M to taki straszny czy jak?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie On-Zin Aldona Zitzman? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno

Mam pytanie. Bo zastanawiam sie czy nie pojsc tam do pracy. Proszę powiedzcie mi,czy praca na produkcji dla kobiet polega przede wszystkim na obieraniu cebuli,czy jeszcze inne czynnosci się wykonuje? I czy obiera sie ręcznie? Dziekuje za pomoc.

Www

Panowie a macie kontakt do nich żeby w sprawie pracy się dowiedzieć czy potrzebują?

Czy można w On-Zin Aldona Zitzman liczyć na jakieś dodatki?

Odpowiedź

Jak będziesz strzelać z ucha to na pewno ????

Dodatek na jaki możesz liczyć to tylko dodatkową praca ????

Xyz

Firma on -zin bez komentarza .wspolczuje wszystkim pracownika Wszelkie informacje kontaktować z panem loczkiem z człowiekiem dwujezycznym który potrafi wszystko i wszędzie załatwić i sie dogadac gdyby nie jego pomocnik ,,Kubuś puchatek ,, to zostałby z ręką w nocniku nie odpowiedni pseudo menager na danym stanowisku :D nie ma bladego pojęcia o wykonywanej pracy to tak jak porównując nauczyciela tańca do mechanika :P

@Xyz

A Ty kim tam jesteś, że rozdzielasz stanowiska i znasz kompetencje? Otwórz swoją firmę i pokaż jaki jesteś zaradny.(usunięte przez administratora)

@Xyz

Po pierwsze kolego jeżeli byłoby mnie stać na założenie firmy to bym zatrudnil osoby wykwalifikowane do odpowiedniego stanowiska które mają o tym pojęcie A nie idąc po kosztach zatrudniając Pana xxx od transportu A wiemy wszyscy o kogo chodzi A co do Ciebie Kubusia Puchatka bez obrazy bo większość pracowników ma do niego szacunek za ciężka wykonywana pracę A nie zajmując się plotami co do niektórych pozdrowienia dla Kubusia

@Xyz

Gdybyś miał... Ale nie masz... chyba z jakiegoś powodu xD

Xyz

No to nie wymyślaj sobie problemów, które Cię nie dotyczą i nie będą dotyczyły

Czy pracownicy w On-Zin Aldona Zitzman dogadują się między sobą?

Mini majk

Niektórzy tak ale większość to się tylko sprzedaje nawzajem...

Grrrrrr

Jeden zgania na drugiego... jak przychodzi co do czego to każdy się wybiela żeby nie podpaść górze... Boją się tylko tego żeby się dyrku nie dowiedział jak ktoś nawali... co to będzie co to będzie...... Najlepiej zwalić winę na kogoś innego... ot i cała firma

Kocur

Fakt gdyby nie ten tak zwany Kubuś puchatek to nazwany pan krecacego loka poszedłby piętro niżej drukować dalej naklejki na produkcję w zakładzie naprawdę zadziwiające jest to jakim cudem on pracuje na danym stanowisku :/

Smerfetka
@Kocur

Raczej odwrotnie- gdyby nie Pan loczek to Kubuś puchatek nie dałby rady w tej pracy ???? język to nie wszystko, ciekawe ilu kierowców wyjeżdżających za granicę potrafi się tam dogadać i cokolwiek załatwić.... żodyn!

on

miał miał miał miał

on

prawda

Maciek

Są może przyjęcia kierowców do firmy,wiecie coś ?

Oooo
@Maciek

Podjedź do firmy i poproś o Pana Michała

Jacek

Taka dobra praca w firmie, że zapomnieliście zupełnie o tym forum?

Pracus

Witam. Czy przyjmują do pracy w charakterze operatora wózka widłowego? I jakie są zarobki

Kermit

Szukam kierowcy na kraj-plandeka,od poniedz.do piatku.Dobre zarobki.Janikowo

Wrona

Jako były pracownik stwierdzam fakt że Majkel - pseudo planista (usunięte przez administratora) pracując w prawdziwej spedycji wyleciałby w podskokach po dwóch dnia planując takie trasy jakie wykonuje się w onzinie robiąc bezsensowne przeloty kilometrów gdzie można układać trasy po drodze przy okazji zaoszczedzajac paliwo..i czas kierowcy. Brak czasu na posiłek w ciągu 21 godz czasu pracy w podwójnej obsadzie. Michał weź sobie kanapki i butelkę 1,5l wody i 21 godz pracy w biurze bez wychodzenia do kantyny po kawunie. Bo na to nie ma czasu. Odradzam pracę kierowcy w firmie onzin a kierowcy z biegiem czasu się wykrusza póki się nie zmieni planista.

@Wrona

Masz racje kolego do dzisiaj bym pracował gdyby nie pseudo kierownik transportu,który wie jak komu d..e obrobic.wyobraź sobie że kiedyś kazał nam jechać po puste dolafy 300km zajezdzamy a tam dosłownie ani jednego,ciekawe czy szefostwo o takim czymś wie.O posiłku tak jak mówisz w biegu,nieraz na rozladunki samochody jeżdżą jeden za drugim gdzie tu on myśli,powinni mu się przypatrzec co on robi,ale myślę że nie długo wyleci na zbity ryj

Grzywka Misi Pysi
@Wrona

Potwierdzam słowa kolegi wyżej. Jego planowanie tras po puste skrzynki jest loteria. Albo będą albo nie. Zawsze można wysłać auto do Holandii nie patrząc na czas kierowcy. Byłoby płacone dodatkowo za to że ładujesz się w Kruningen albo Stellendam to wtedy może użyłby mózgu i myślał a przede wszystkim wiedział gdzie i ile jest pustych skrzynek. Wiesz ze jedziesz na Holandię to nie ładujesz skrzynek w UK i zostawiasz kolejnej ekipie na następny dzień. Zaoszczedzasz wtedy swój czas aby nie przerzucac towaru w UK, paliwo itd. Czy wszystko musimy robić za Ciebie "dyspozytorze"? Weź przemyśl to co ludzie tu piszą jakie podsuwaja Ci rady a i tak na koncu wyjdzie na to że to wszystko dzięki Tobie.

Polewik

@Gonzo Czyżby konkurencja zainspirowała do pisania tych bzdur?

Bylemibede
@Polewik

Michał robotą sie zajmij a nie na forum siedzisz

Gonzo

Ponoć duza rotacja na stanowisku kierowcy. Widac nie płaca jak trzeba.

Grzywka Misi Pysi
@Gonzo

Z tego co słyszałem to kierowcy mają teraz premie za paliwo i na tym koniec dobrych wiadomości. Zarobki takie same jak kilka lat temu czyli tylko dziwić się chłopakom czemu jeszcze tam jeżdżą. Firma dokupuje kolejne auta a ciężko podnieść "za kółko". Trasa na 4,5 dnia nadal płacona tak samo jak za 3,5 dnia kołchozu?

@Gonzo

Płacą jak płacą,ale po pierwsze trza by wy........c jaśnie panującego kręci loczka czyli pana kierownika,który nadaje się tylko żeby psu suke przytrzymać.

@Grzywka Misi Pysi

I premie się skończą,wyobraź sobie kolego że mają przyjść dwie scanie których jeszcze nie ma a pan (usunięte przez administratora)już zrobił norme że zostanie pół litra paliwa oszczędności na 100kilometrów trasa 3000km to jest 15litrów z czego polowe idzie dla firmy a polowe dla dwóch kierowców,tak loczek umie liczyć.Premie są,jego bajer chłopaki zróbcie tam coś,a nie będziecie żałować no i patrzysz a tu jest premia 55złotych.Jaka podwyżka on się boi pierdnac,a co dopiero powiedzieć szefowi o podwyżce dla kierowców.(usunięte przez administratora)

Encepence

Pracowałem w tej firmie jakiś czas ale "szefowi" logistyki nie trzymałem prosto palca w... tak jak kolega wcześniej napisal i musieliśmy się rozstać. Praca byłaby ok gdyby kierownik logistyki wykonywał swoje obowiązki chociaż w 75 % a nie zajmował się plotkami i obgadywaniem innych osób. Szkoda że szefostwo nie wie ile traci pieniędzy przez źle zarządzanie transportem. Gdyby na tym miejscu byłby zatrudniony logistyk z prawdziwego zdarzenia praca w On-Zinie byłaby spokojna i poukladana.

@Encepence

Masz racje kolego inny kierownik troche myślący i by było dobrze,na każdego wie co powiedzieć,z każdego się pośmiać tylko nie z siebie.Jeden jeździ rowerem z ina do pracy aż mu gluty wiszą itd,a sam z nirobstwa siedzi i loka kręci.Jakby śp brat szefowej Piotr zylby i jeździł to by go wyszkolil i nauczył roboty

@Encepence

No wtajemniczeni słyszeli TAKA JEST SPECYFIKA PRACY MUSISZ JECHAĆ

Zostaw merytoryczną opinię o On-Zin Aldona Zitzman - Piotrkowice

• Jak się pracuje w On-Zin Aldona Zitzman?

Zobacz opinie na temat firmy On-Zin Aldona Zitzman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w On-Zin Aldona Zitzman?

On-Zin Aldona Zitzman
2.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • 10
    88-100 Piotrkowice