Opinie o On-Zin Aldona Zitzman w Piotrkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie On-Zin Aldona Zitzman. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w On-Zin Aldona Zitzman na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o On-Zin Aldona Zitzman w Piotrkowice

XYZ

Odradzam wszystkim kierowcą zatrudniania się w firmie On-Zin. Bardzo trudne porozumienie się z jaśnie panującym kierownikiem transportu. Dotyczy skracania PAUZ, jazdy odbywają się na obcej karcie kierowcy. Lekceważenie kierowców. Musisz mu trzymać prosto palca w (usunięte przez administratora) po skrzywieniu to jesteś zwolniony. Cytuję "Musimy się rozstać" Moim zdaniem świetnie spełni się w roli obieracza cebuli a nie zajmując stanowisko kierownicze.

@XYZ

To jak wy w podwójnej robicie że trzeba na drugiej karcie jeździć

Xyz

Jak już się zatrudnisz to zobaczysz jak się jeździ na naprawy i przeglądy. Już o zaladunkach nie wspomnę. Szukam cały czas odpowiedniego kursu dla pseudo kierownika aby się doszkolił z układania roboty. Pozdrawiam twardzieli którym jeszcze gra na nosie.

Pati

Firma jak Firma jeżeli ktoś chce pracowac to pracuje a nie wymyśla co nie którzy by chcieli umowy pracować najlepiej do 11 godz. i zarabiac po 3 tys.A po drugie nikt na sile nie trzyma nie odpowiada to sie zwalniam .

Olga

@Mati, na forum niedozwolone jest opisywanie innych pracowników. Jest to naruszenie regulaminu strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli pracujesz w On-Zin Aldona Zitzman to dodaj proszę swoją opinię bez opisywania konkretnych osób.

Mati

Ciekawe czy nadal ten pan wózków co przywozi cebulę na hale często jest w pracy pijany. I czy nadal można mieć przy koszu ostrzytka swoje, a wiem żeaja bo sam pracowałem i miałem w korytka. Napeeno teraz jak Ogórek jest brygadzista to nadal są odpisywanie niektórym osobom kilogramy. Żal mi tej firmy bo szefostwo nie wie co się dzieje w tej firmie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie On-Zin Aldona Zitzman? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Olga

@Matrix, w swojej wypowiedzi nie napisałam, że złamałeś regulamin. Po prostu Twój komentarz był bardzo ogólny i mało pomocny dla innych użytkowników - również dla tych, którzy planują aplikować. Forum Gowork ma być zbiorem prawdziwych opinii, dzięki którym osoby szukające zatrudnienia będą mogły poznać firmę zanim zdecydują się do niej aplikować. Pozdrawiam również i jeśli masz jakieś informacje o pracy w On-Zin Aldona Zitzman to zachęcam Cię do dłuższej i bardziej rozwiniętej wypowiedzi.

@Olga

No ale wszyscy tutaj piszą sama prawdę i tylko prawdę. Jeśli piszesz ze ludzi powinni poznać firmę przed aplikacja to też muszą wiedzieć z jakimi ludźmi będą mieć tam styczność. I czego mogą się spodziewać. Widzę że bardzo Pani zależy na tym aby uciszać głos ludzi którzy mają dużo do powiedzenia odnośnie firmy i ludzi zarządzającymi pracownikami. Jeśli chodzi o pracę to to jest wyzys na każdym kroku umowa od najniższej krajowej praca za stała stawkę niezależnie czy to nadgodziny czy niedziela lub święta. Przełożeni do bani co można powiedzieć o nich dno totalne ludzie nie a dający się do pelnionych funkcji. Zakres obowiązków wszystko od a do z i jak jeszcze coś jest nie tak i brak winnych wśród kierownictwa to nagle to też był twój obowiązek. A więc Pani Olgo widać że próbuje Pani tutaj jakoś prostowac nasze wypowiedzi ale ma Pani delikatnie mówiąc związane rączki. Niestety ciężko jest Pani poszukać sensownej wypowiedzi i zastawa się pani regulaminem po raz kolejny bo ciężko sprostowac coś co jest 100% prawda. Bardzo mi przykro ale raczej misja ratowania dobrego imienia firmy skończy się niepowodzeniem i proszę się wkoncu z tym pogodzić.

Olga

@Matrix, nie do końca rozumiem czemu ma służyć Twój komentarz. Forum Gowork to miejsce, w którym można wyrażać swoje opinie. Powinny być one prawdziwe, lecz nie powinny łamać regulaminu strony: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli masz coś do powiedzenia na temat pracy w On-Zin Aldona Zitzman to zachęcam Cię do wypowiedzi.

Matrix
@Olga

Olga. Po pierwsze nie użyłem wulgaryzmu po drugie nie użyłem zadnego sformułowania obrażajacego kogoś bezpośrednio. Wyrażenie było ogólne i nie złamałem regulaminu. Radzę przeczytać dokładnie regulamin. Jeżeli moja opinia zainteresowała Ciebie to widocznie coś w tym jest. Pozdrawiam. Pani Olgo czy jak Ci tam na imię :-)

Olga

@Ooo!, muszę Ci przypomnieć, że na forum nie wolno opisywać i obrażać innych pracowników. Wypowiedzi, które zawierają wulgaryzmy mogą zostać usunięte, ponieważ łamią regulamin strony. Odsyłam Cię do niego: https://www.gowork.pl/regulamin

Matrix

Prawda boli

Ooo!

W tej firmie większość ludzi która miała pojęcie odeszła przez kierownictwo. Niestety taka prawda jest. Główny kierownik pierwsze gumowe ucho zakładu awans za podoierdalanie. Pewnie w domu miał tablice z punktami. Kierownik od maszyn hmm. Brat szefowej wcisniety na stanowisko po odejściu na emeryturę z policji. Brak zielonego pojęcia o czym kolwiek. Przez błędy pseudo kierowników zakład tracił renomę i zwalali to na pracowników i pieniądze na towar który gnil w skrzyniach. A co do przepisów sanitarnych i norm brak słów.

Oskar123321

On-zin( ośrodek niewolnictwa, zazdrości i nienawiści)

Ernest
@Oskar123321

Dokładnie nic dodać nic ująć najlepiej żeby 2 zmiany ciągnąć z braku ludzi żal.pl ???????????? chyba że przywileje przez flircik albo lizanie (usunięte przez administratora) kierownika sobie wypracujesz.

Wicek56
@Ernest

(usunięte przez administratora) bylo I jest tam I zawsze bedzie!!!!!--,,,

@Wicek56

Zgadzam się z tym ????

Olga

@Ooo!, wspominasz o zebraniach, to znaczy, że jest możliwość dyskusji i porozmawiania o problemach w firmie? To chyba dobry krok w stronę zmian na lepsze w firmie? Powiedzcie czy można liczyć na dodatki do podstawowego wynagrodzenia?

@Olga

Zebrania są tylko dla kierowników tak że raczej nie ma to żadnego wpływu poza tym że kierownicy czy brygadzisci kryją tam swoje błędy a potem obciążają tym pracowników przed szefostwem.

Operator

Jakie są warunki pracy dla wozkowego? Jaka jest atmosfera? Czy w ogóle warto?

@Operator

Wózkowy czy wogole takie stanowisko jest. ????????????Raczej robisz wszystko jeśli na pakowaniu to licz się z tym że nigdy nie wiesz kiedy będziesz pracował i o której skończysz ciężki temat. I jeden z najgorszych działów.

Olga

@Ooo!, czy nie znajdzie się nic pozytywnego, co mógłbyś napisać na temat pracy w On-Zin Aldona Zitzman? Może zechciałbyś powiedzieć co według Ciebie poprawiłoby sytuację w firmie? Zachęcam również pozostałych pracowników do wypowiedzi odnośnie pracy w On-Zin Aldona Zitzman.

@Olga

Ciężko będzie zmienić strukturę firmy przedewszystkim ludzie bez zielonego pojęcia odnośnie tego co robią. Ludzi maja za nic nawet zgłaszając istotne problemy śmieją się z szarego pracownika na zebraniach które odbywają się codziennie.

Ooo!

Firma on zin hmm obraz nędzy i rozpaczy. Pensje marne, nierówne traktowanie pracowników, brak płatności za nadgodziny jak i za soboty, wszystko z gówna lepione bo oszczędność na pierwszym miejscu, pracujące święta bez żadnego dodadku, odpierdalanie premii za blachostki bądź błędy innych w tym samego kierownictwa które to właśnie Tobą oczyszcza samych siebie. Tak właśnie można skomentować zakład on zin. Kierownictwo niema pojęcia co robi relacje z pracownikiem to praktycznie nie relacje tylko hitlerowskie rozkazy. A najlepsze w tym wszystkim jest to że kierownicy wogole nie mają za grosz szacunku dla pracownika przy czym bardzo często gubią się w tym co mówią i próbują z pracownika zrobić glupca. A więc moja rada jeśli masz możliwość wyboru omijaj firmę on - zin szerokim łukiem. Myślę że moja wypowiedź obrazuje to tak jak wszystko wygląda. Większość pracowników bez umów o pracę albo jakieś śmieszne umowy. A więc masz coś jeszcze na oku bądź nie musisz szukać pracy na już odpuść sobie tego pracodawcę i nie wierz w żadne słowo które mówią Ci na początku.

oki

pracowałam kilka lat w firmie.Bywało i dobrze i żle.Chłopacy potrafią uprzykrzyć życie jak z nimi zadrzesz ale to fajna ekipa.Patryk był super-Jarek też. zapewniam Was że w innych podobnych firmach gdzie przetwarza się cebule jest gożej.rygor i nakaz wypracowania 8 godzin obowiązkowo mimo umowy-zlecenia.Nie ma tak że panie zwijają się do domu już o 11.30

Jak wygląda zarobek dla nowo przyjętych?

Oskar123321

Oj komuś żal tego że układy się skończyły i teraz trzeba będzie samemu sobie premię wypracować.

CZESIU95
@Oskar123321

REASUMUJAC SAMA PRAWDA

guci2222

chcac przestrzec przed lojalnoscia kolego w on zin.Igor awansowal na brygadziste i w glowie mu sie pomieszalo,kiedy kierownik robil kontrole w szafkach,gdzie cytuje zgazylismy ogarnac to co mielismy,gdzie niby kierownik trzepia sie o papierek na podlodze,Igor obrabia tylek kierownikowi ze temu ladnie ujmujac odjebalo ,ze jest taki i owaki,nie bede wdawac sie w szczegoly.Chodzi codziennie do gory,patrzy w twarz kierownikowi poczym jasnie mowiac obgaduje go.kierownik to wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu ,i brawo dla niego ze wkoncu ktos zabral sie za porzadki w on zin.A postawa kolegi w sklali do !0 to jest zero.masz cos do kierownika powiedz mu w twarz,nie stac cie na odrobine odwagi,a taki wyszczekany jestes.przestrzegam przed kolega .

Matixxx86
@guci2222

(usunięte przez administratora) się w łeb Ilona. Jak nie masz co robic to lepiej chłopu obiad zrób ????

Ktoś Coś
@Matixxx86

No przecież oprócz oczerniania innych ona nie ma nic innego do roboty. Powinna zostać bajko pisarką :D Wszystko o wszystkich, ale nic o sobie wielka dama wytapetowana ! Ciekawe co pod tą tapetą się ukrywa oprócz głupizny? hahhhah

Moze Tak
@guci2222

Guci brawo Ty!!szacun.wkoncu ktos cos napisal.

Guci2222
@Moze Tak

Hahaha ktos (usunięte przez administratora) trzesie.prawda boli a jak

Sprawiedliwy102

Chapeau bas!!!Guci2222

Gucio 22.

W tym zakładzie nic się nie zmieniło jak było podlizywanie się do kierownika i do chłopców co ważą tak jest do dziś, A poza tym niech kierownik i prezes spojrzałem w kamery kto ma ostrzytka niby zakaz a co druga osoba ma w korytkach pochowany. Monika niech sprawdzi.

matrix543
@Gucio 22.

moze kg dopisuja hihi tak jak igor hihi napewno ktos sprawdzi.a komentarz gucci jest adekwatny do osoby.sama prawda

Ciekawski

"Luidzi" (nick adekwatny do osoby)chyba nie bardzo się orientujesz w sytuacji. Jeżeli to jest tak "dobra firma" to dlaczego robisz za najniższą krajową? A może z twoim wykształceniem nie stworzono jeszcze takiego stanowiska? Pozdrawiam wszystkich którzy oczerniają innych.

Luidzi

Jak stracili pracę z własnej winy to teraz nie mogą się pogodzić z faktem, że w dobrej firmie nie ma dla nich miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o On-Zin Aldona Zitzman - Piotrkowice

• Jak się pracuje w On-Zin Aldona Zitzman?

Zobacz opinie na temat firmy On-Zin Aldona Zitzman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w On-Zin Aldona Zitzman?

On-Zin Aldona Zitzman
2.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • 10
    88-100 Piotrkowice