Opinie o On-Zin Aldona Zitzman w Piotrkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie On-Zin Aldona Zitzman. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w On-Zin Aldona Zitzman na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o On-Zin Aldona Zitzman w Piotrkowice

Ciekawski

Jeszcze trochę to będziecie się oskarżać,ze ktoś ukradł cebule. Paranoja. Ci panowie nie robią juz X czasu a ktoś próbuje afere wykręcić. Ogarnijcie sie ludzie. Pomówienie to poważna sprawa.

Renia 2122

Chłopcy dopisują kilogramy A.B.z Janikowa i matce jednego z pracowników J. M.Wybieraja sobie cebulę bo chcą tylko ładna i czysta robić,. A biuro o tym nic nie wie o to jedna (usunięte przez administratora).

Ticzja90

Przy wejsciu do pracy panowie powinni dmuchac w alkomaty wtedy co drugi wrocil by spowrotem do domu!!!!tego kierownictwo nie widzi!a A.M.jezdzi wozkiem widlowym podchmielony!do tego w szafkach maja pochowane piwo!

Gruby67

Pracuja tu sami alkoholicy!!!!skacowani pracuja jezdza wozkami widlowymi!gdzie alkomaty!gdzie inspekcja pracy!pytam ja

Gruby67
@Gruby67

Dzis piatek.niech dzis dmuchaja w alkomaty.to dopiero by byly jazdy .niktore osoby maja procenty jeszcze w sobie.a laski puste leca na takich ochlajusow.i tworza sie w on zin.ciagle to nowe smieszne zwiazki.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie On-Zin Aldona Zitzman? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Oskar 123321

Kilku "wesałych" dzisiaj w pracy było.kota niema myszy"wesołe" ciekawe czy w poniedziałek też im tak wesoło będzie.

she

Najlepiej współpracuje się tam z Ukraińcami, bo nie są jeszcze przesiąknięci chciwością i zazdroscią.... oby tak było jak najdłużej.

Neo

Haha nie ja pierwszy i nie ostatni.ta kobita nie patrzy na wyglad!byle byl.sorry i to prawda .jak nie wisz to nie godej babo.

Gruby

Chyba jestes naprawdę brzydki skoro ta pani na Ciebie nie zwróciła uwagi. No chyba ze jesteś kobieta wiadomych uroków i dlatego takie komentarze :-) :-)

Gruby

Kto z kim przystaje takim się staje. W tym zakładzie trzeba się dostosować do otoczenia. A że pracują tam w większości panie to niestety ale trzeba się do nich dostosować. Chcesz pracować,pracuj. Nie chcesz to się zwolnij. Proste

Zorro 89

Bo to plotkary, pierdusnice i śliniace się na nas śmierdziuchy! Kolego

Niewidzialny20

Moze wypowiem sie i ja. Jedynym kierownikiem ktory nie ignoruje pracownikow jest Kierownik Patryk. Nie dziwie sie ze Adrian K. byly brygadzista nie wytrzymywal nerwowo z Paniami na krazkach. Najwieksze plotkary i ktore zamet wprowadzaja to sa panie z krazkow . Pani Halina ktora niby wszystko zalatwia na reke grupy pracownikow z krazkow a to gowno prawda . Pani Agnieszka i Ania .. nastepne plotkary ktore leca ze wszystkim do kierownika chociaz same potrafily miec po 3 skrzynki ladnej cebuli . O obieraniu nie chce mi sie gadac ... Pozdro

Jaro69

Tymon

sprawiedliwy

jesli piszesz o kims to tak jak bys pisala o sobie jesli tak dobrze znasz zaklad to tez tam pracujesz i twoja opinia jest tez o tobie

Ktoś coś

Droga gobi22 Po pierwsze zanim napiszesz kolejny bzdurny komentarz radzę przestudiować słownik języka polskiego i poćwiczyć ortografię :-) Po drugie.. Nie wiem czy wiesz, ale używanie czyjegoś nazwiska bez zgody podlega pod zniesławienie za co możesz mieć problemy. Po trzecie.. Zanim wypowiesz się jeszcze na czyjś temat upewnij się, że sama jesteś idealna bo nie bez powodu zostawił Cię kiedyś facet :-) Nie pozdrawiam!!

Zyga48

Alkomaty powinny być w on zin!!!!!!! Albo inspekcja rosły!

dżina

Żenada.................

gobi22

Ja się zgadzam z powyższymi kom. Nie mowie to o wszystkich. Ale widzę nie tylko ja mam takue zdanie na temat on zin lasek. Do udowodnienia zucone jest jedno nazwisko. A mozna by żucac UJ wieloma. Jak widać nie tylko jak mam negatywne zdanie na temat lasek z on zin. Większości ludzi. jest nazwisko.

nick1234

To poszła na całego . Ale nie porównuj każdej do niej . Ok

nick1234

Masz się czym szczycić naprawdę ... Ciekawe czy twoja partnerka też nie doprawia ci rogów . I ciekawe co by powiedziała na to gdyby widziała że tak robisz ... Żałosny jesteś

Zorro 89

To jesteś ok gratulować. Popytaj koleżanki co się robi w szatni tak żeby nikt nie widział. Jasne ze tak robię jak dają sama piszesz, że dużo się dzieje w on zin wiec wiesz o co biega śmieje się z mężów tych lasek i chłopaków rogacze

Zostaw merytoryczną opinię o On-Zin Aldona Zitzman - Piotrkowice

• Jak się pracuje w On-Zin Aldona Zitzman?

Zobacz opinie na temat firmy On-Zin Aldona Zitzman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w On-Zin Aldona Zitzman?

On-Zin Aldona Zitzman
2.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • 10
    88-100 Piotrkowice