Opinie o Polomarket (Polomarket Sp. z o.o.) w Giebnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polomarket Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polomarket Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket Sp. z o.o. w Giebnia

Janusz O

Chciałbym bardzo wystawić pozytywną opinię ale jak to uczynić skoro mięso kupione wczoraj i zmielone w sklepie dzisiaj już cuchnie czyli śmierdzi. Jak można sprzedawać coś takiego. Wcześniej słyszałem o takich praktykach ale dopiero teraz przekonałem się. Następna sprawa. Mąka o nazwie luksusowa (ale luksus?!!!) użyta do zrobienia naleśników, pełno grudek z mąki, które nie dało się zgnieść. Porażka! Do tego promocje, żeby skorzystać z nich to trzeba być na otwarcie marketu ponieważ towar promocyjny dostarczany jest (market Wołczyn) w żenujących ilościach. Moja noga już nie stanie w tym sklepie. Pozdrawiam.

Polo Gościcino

Nie rozumiem dlaczego Panie z działu mięsnego mają bardzo dużo obowiązków i do tego dźwiganie non stop ciężkich skrzynek, pośpiech i jeszcze pieczywo i sery... A tymczasem Panie z Kas na spokojnie wykładają swój towar, śmieją się między sobą, żartują. Jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Pewnie stąd to ciągłe poszukiwanie pracowników na dział mięsny, bo każdy kto to zaobserwuje to ucieka. Tam nie szukają kasjerow, tylko na ten dział, to mówi samo za siebie.. Jak jest gdzie indziej to nie wiem. A starczyłoby sprawiedliwie rozłożyć obowiązki

O.n.e
@Polo Gościcino

Mięśniary tak mają w każdym polo -bez wyjątku

@Polo Gościcino

Bo mają 100zl więcej ????????????

Brrr

Smutne... Ale prawdziwe.

Ona
@O.n.e

Masz racje. Pospiech .wykorzystywanie.jak masz chwilke zaraz ci cos znajdą żebyś się nie nudziła.

Lalunia
@Lola

Już nie mają 100 zł. Więcej!!!!!

Bona
@Polo Gościcino

Zależy gdzie u mnie jest polo i zajmują się tylko działem mięsnym a na pieczywo chodzą pracownicy , którzy wykładają towar bądź kasjerzy z kas gdy nie ma ludzi .

@Lalunia

Serio?a dlaczego

Baba
@Lalunia

Dlaczego już nie mają 100zł więcej?

Tadzik

Ile tak naprawdę dostaje się wypłaty w polo tak średnio z premią?

Inteligentna
@Tadzik

2800 brutto 200zł za niechorowanie i ok 100zł premia...policz sobie.

@Inteligentna

Cześć, a ta premia 100 zł to za co konkretnie jest? 200 zł za niechorowanie dostaje się gdy nie bierze się żadnego l4? Czy może jest jakiś dopuszczalny limit? Czy 2800 zł obowiązuje cały czas czy można spodziewać się podwyżek w Polomarkecie?

@Tadzik

2800 brutti plus premia np. 100 zł szału ni ma

Tarpan
@Ewa

Premia jest za to jak się spodoba kierownik to da a dodatek stażowy jak cały miesiąc przepracujesz.

Kamil
@Tarpan

W wielu firmach premie są uznaniowe i to przełożony decyduje, czy się na nią zasługuje, więc to nic dziwnego. A jak masz nadgodziny to dostajesz za to ekstra pieniądze? Czy raczej możesz odebrać wolne?

Tarpan
@Kamil

Wolne

Nieistotny

Kasjer-sprzedawca, w sklepie całorocznym Wady: -Najniższa pensja na rynku, jeśli chodzi o sieciówki (2200-2400 na rękę) -Duży market, a tylko 2 osoby na zmianie (nie licząc zmianowej i mięsnego) -Brak bilonu dla pracowników ( nie uzbierasz to nie masz, a klienci nie chętnie oddają swoje drobne (potrzebują na tace, myjnie, autobus, albo nie chce im się szukać), więc prosisz jak głupi co drugą osobę o jakiekolwiek drobne -Ilość pracowników, do ilości towaru jaki wjeżdża jest nieproporcjonalna ( często wjeżdża po 20-30 nośników, które jeden do dwóch pracowników musi wyłożyć w pół dnia, bo zraz kolejny towar wjeżdża, -Nadmiar standów i paletówek (zamawiają na centrum logistyczne ogromne ilości, które upychają na sklepy, bo potrzebują miejsce, na kolejne standy) -Okropny (usunięte przez administratora) na sklepach (nie ma czasu na pozbieranie śmieci, które się walają po sklepie, bierzesz tylko to co, akurat leży pode drogą, wracając na magazyn -Pojemniki na stare mięso stoją luzem na magazynie (zimą nic nie czuć, ale latem, śmierdzi niemiłosiernie, ciągną do tego mrówki i mady) -Zamawiane są ogromne ilości produktów świeżych, które szybko się psują, bo w chłodniach jest mało miejsca, a jak za dużo wyrzucisz, to Ci się obrywa -Na przerwę idziesz dopiero, jak się ruch zmniejszy (często po 5-6h pracy dopiero) -Otwarte w niedziele -Miejscowi widzą jak wygląda sklep, więc nikt normalny nie przychodzi, do pracy. Przychodzą raczej starsze kobiety, albo niedorozwoje po szkole, przez których masz dodatkowe obowiązki (kladą towar byle gdzie, robią (usunięte przez administratora) i go nie sprzątają, etc.) -Towar, który przyjeżdża na paletach, często jest uszkodzony, przez co musisz myć, to co się nadaję do sprzedaży -Wpychanie ludziom na siłę starego mięsa, bo kierowniczce się przez przypadek za dużo zamówiło, a przecież nie będzie ponosić konsekwencji, tylko Ty, bo nie sprzedałaś -Kończy Ci się umowa? W ostatni dzień Cię poinformujemy, czy przedłużamy czynie (a zdarzały się przypadki, że pracownik z umową na zlecenie nie był informowany. Przychodził do pracy, a kiero do niego, co Ty tu robisz?) -Premia to jeb... 50-80 zł miesięcznie -Zapomnij o 2tyg urlopie na wakacje -Sprzęt przedpotopowy, często się psuje( jeśli to nie kasa, lub drukarka do paragonów, to uwierz, że serwis np. do paleciaka przyjeżdża wieczność, a ręcznego brak na sklepach) -Nie licz na awans (tylko po znajomości, a nawet jeśli jesteś świetnym pracownikiem, który charuje jak porąbany, a nie ma nikogo po znajomości na stanowisko wyższe, to nie licz na awans. W końcu nie pozbędą się tak świetnego kasjera-sprzedawcy) -Socjal (bony na święta wahają się od 50-300zł, zależne od stażu, paczki dla dzieci, to często jakieś promocje, które nie zeszły na sklepie, typu, kartonowy kufer, który otrzymujesz przy zakupie 6-ciu kubusi. W zeszłym roku paczka dla dzieci miała wartość 20 zł, a było w niej m. in. mała butelkowa woda za 69gr, chrupki kukurydziane za 1,59zł, czekolada za 1.29zł itp.) -Dużo więcej mniejszych jak i większych niegodziwości, ale już mi się pisać, ani was zanudzać nie chce No to teraz zalety: -Praca pod dachem

BW09
@Nieistotny

Wkońcu ktoś kto wypowiedział sie o polo ze szczegółami :) tylko uważaj jak będą cię w komenatrzach zjadać bo to tutaj norma (masz to na moim przykładzie poniżej :3 )

Przywitały mnie trzy Panie. KRSka, HRka, kierowniczka sklepu. Zadawały pytania dotyczące treści CV, przedstawiły warunki finansowe, ogólne oczekiwania, odpowiedziały na moje pytania i się pożegnałyśmy. Na następny dzień otrzymałam telefon, że zapraszają mnie po skierowanie do lekarza medycyny pracy. Po badaniach dostarczyłam orzeczenia o zdolności do pracy. Niestety gdy poprosiłam o udostępnienie mi regulaminu pracy zanim podpiszę oświadczenie, że się z nim zapoznałam, usłyszałam, że to wewnętrzne dokumenty firmy i będę miała możliwość zapoznać się z nimi w pierwszym dniu pracy, ale by sporządzić umowę teraz potrzeba oświadczenia, że już znam jego treść. Mimo iż pierwotnie miałam zacząć pracę na następny dzień, usłyszałam, że umowa jest nie gotowa i żebym ponownie przyszła jutro. (Wtedy to miałam zapoznać się z regulaminem pracy i podpisać umowę.) 40 minut później zadzwoniła do mnie Pani z HR z informacją, że bardzo jej przykro, ale jednak nie może mnie zatrudnić, ponieważ ich stara pracownica wraca z macierzyńskiego pod koniec miesiąca i mieliby za dużo pracowników. Przypadek? Nie sądzę.

O obowiązki w poprzedniej pracy, jaki był powód rozwiązania umowy, czy jestem dyspozycyjną osobą, czy mam aktualne badania dc sanitarno-epidemiologicznych i czy je powtórzę na własny koszt w razie potrzeby. Czy odpowiada mi najniższa krajowa + 200zł dodatku "motywacyjnego"

dorota

wreszcie trochę opuścili z cen

Nowicjusz

Pytanie. Ile ma na rękę z-ca kierownika na start. I czy jest jakiś system premiowy?

@Nowicjusz

3800brutto

Tola
@Lola

3100 brutto w 500 kach...i 3200 w setkach...co za bzdury z tym 3800..

Fack

Polo Żarów. Brak szacunku dla pracownika, kierowniczka Beata, która wyższe premię przyznaje dla wybranych tzw. "nie wiem czy to ważne, ale uprzejmie donoszę", praca kilka razy w miesiącu po 10 godzin również w niedzielę, urlop pracownika uważa, że jest do jej dyspozycji, również ustala sobie jak chce, a nie jak pracownikowi pasuje, to ona decyduje kiedy pracownik ma wziąć urlop no, chyba, że się jest "wybranym". Kodeks pracy łamany na każdym kroku, albo sama nie zna przepisów, albo ludzi uważa za inteligentnych inaczej. Stworzyła atmosferę pracy, gdzie normalnie nie da się pracować. Tzn. da się!, ale tylko tak jak ona chce. Nawet grafiku nie potrafi ułożyć, w ciągu tygodnia są zmiany rano, po południu i między zmiany (czyli o różnych godzinach i ilości godzin pracy), nic zaplanować sobie nie można. Żenada. W ofertach pracy oczywiście cały pakiet bonusów, które są tylko w ofertach pracy, bo w rzeczywistości ich nie ma. nowy pracownik na talony świąteczne może liczyć tylko po 2 latach pracy i to w najniższej wartości. Stażowe po 5 latach pracy w Polo, inne się nie liczą. Praca za najniższą stawkę. Promocje " by nie marnować" (żółte kartki) to zazwyczaj wtedy gdy termin ważności kończy się danego dnia lub następnego. Omijać szerokim łukiem Żarów.

Kaśka

Ile zarabia się na stoisku mięsnym?na rękę?

...
@Kaśka

Najniższa krajowa

Marlena

Byłam dziś 21go czerwca na zakupach w Polo w Aleksandrowie Kujawskim kilka minut po godzinie 21ej stoisko mięsne było już nieczynne ,to jakiś żart człowiek wracając z pracy nawet nie może kupić wędliny,zamykają jak chcą.

Moja wina
@Marlena

Żart? Kończy się o 22 i o tej wychodzi do domu ???? skoro też pracujesz to przyjdź przed pracą na zakupy i nie widziwiaj ???? trzeba też stoisko i maszyny umyć ???? ale co tam wie osoba która nie może sobie zorganizować czasu na zakupy ???? zresztą w dzisiejszym czasie można też zrobić zakupy online i wtedy jasnie Pani będzie mogła przyjść o 21 po odbiór???? wystarczy chcieć

Zawiedziony

Polo w Krynicy masakra Kadra kierownicza bardzo niemiła odzywki do kasjerów nie na miejscu Pani kierownik drze buzię na personel przy klientach ,czysty mobig cały czas zmienia się personel na sklepie i wszyscy w Krynicy wiedzą czemu .Ciekawe kiedy zainterweniuje ktoś z wyższego szczebla.Pani regionalna ewidentnie bagatelizuje problem.

Ktoś
@Zawiedziony

Ta sama sytuacja w polo wałbrzych, kierowniczka K.B. mobinguje wszystkich pracowników drze się na wszystkich wydaje rozkazy nie polecenia sama siedzi 8 godzin przy komputerze a od nas wymagała żebyśmy byli w 5 miejscach naraz. W ciągu miesiąca zwolniłyśmy się 4 dziewczyny bo nie wytrzymałysmy

efka

Jestem stałą klientką Polo Marketu w Nowym Dworze Gdańskim i ze smutkiem stwierdzam, że od pewnego czasu dostawa towaru do działu wendliniarsko-mięsnego w godzinach popołudniowych zupełnie nie odpowiada większości klientów robiących zakupy w tym markecie. Ekspedientki ze smutkiem i z wielką dozą cierpliwości odpowiadają na pytania zadawane przez klientów, kiedy będzie towar. W odpowiedzi słyszą, że około godziny 13:00. Większość osób rezygnuje i odchodzi niezadowolonych z usług świadczonych przez tut. Polo market. Myślę, że tak prężna Firma ma zatrudnionych marketingowców, menadżerów i innych wykwalifikowanych pracowników którzy na poważnie potraktują swoich klientów w tej miejscowości. Z poważaniem, mieszkanka Nowego Dworu Gdańskiego.

Józefa

Witam wszystkich. Czy zauważyliście, że sklepy Polomarket na dzisiaj zaczynają przypominać wcześniejsze lata w Biedronkach! Prezesi kładą nacisk na obroty do maxa, jakieś durnowate audyty, które nic nie wnoszą poza stresem dla pracowników, jakaś produktywność, czyli najlepiej jedna kasjerka na zmianie do zaorania i wymiany w dniu następnym, bo dwie to brak efektywności!! Jednym słowem wciągnąć calyy towar na magazyn, bo kierowcy już nie pomagają, rozłożyć na półkach świeże i sypkie, uzupełnić warzywniak co 60min, bo towar znika, no i najważniejsze to obsłużyć klienta na kasie!! Produktywność, produktywność itp itd! Pytam kiedy to wszystko maja zrobić dwie kasjerki na zmianie? Czy Ci wszyscy prezesi, dyrektorzy mają pojęcie o pracy na dole!! Nie mają zielonego pojęcia!! Może by któryś odważył by się wystąpić w kryptonim szef, zszedł na dół i popracował z dziewczynami za najniższą krajoway plus 200zł za obecność i 100zł premii miesięcznie!!! Tak 100zł, bo sklep dostaje 1000zł do podziału na wszystkie kasjerki. Idiotyzm, czy drwina z ludzi? Do tego doszły pracujące niedzielę! Wszystkie! A zatrudnienia w sklepach nie ma!! Do tego rejonowa, stara rejonowa od pługa odciągnięta lansuje się na Facebooku nad wodą i rolkach! O ludzi zadbała by a nie robi z siebie pośmiewisko!!

Wielkopolskie

Kierownictwo sklepu traktuje kobiety powracające do pracy jak intruza nie zachowują poufności dokumentów dostarczając ważne dokumenty cytuje słowa pan tam zostawi dziewczyna zaś wszystkie pracownice czytają te dokumenty kadra kierownicza na poziomie zero aż żal patrzeć kogo zatrudniają na te stanowiska

Lili12

Witam chciałabym wysłać CV do Polomarket u aczkolwiek zastanawia mnie fakt czy każdy musi być na dzielne mięsnym ? Czy jak to wygląda

Zniesmaczony

W swarozynie Polo kierowców można nazwać (usunięte przez administratora) szkoda że doba jest taka krótka a na tym drugim centrum masz znajomości u planującego trasy jestes ustawiony toc to szok i nikt tego nie widzi podobno

Zosia

Dzień dobry, opinia dotyczy Kościerzyny, Pani Gosia ta mała czarna chłopczyca.. to bardzo nie zadowolona kobieta, drze się tylko, jest nie miła i jak twierdzi wiecznie zapracowana, szkoda wchodzić na zakupy a pytam gdzie jest Region i dlaczego ona jeszcze pracuje ten wredny babsztyl bo na kobietę to nie wygląda.. Zresztą to musi być nie szczęśliwa kobieta.. Szkoda że grzeczności tu brak, nie polecam tego dklepu

czyścioch

Zróbcie coś z tym gościem który ma mopa na głowie, tam jest brak higieny, gdzie jest sanepid? Odstrasza klientów, czuć od niego wiecznie alkohol i wygląda jak wiecznie zaropiały. Przy takich ludziach brzydzę się cokolwiek kupować, bo to naprawdę robi się niesmaczne.

czyścioch

Oczywiście dotyczy to Polomarketu w Nidzicy. Mam na myśli mopa.

Polomarket Nidzica

Zróbcie coś z tym facetem który wygląda jak wytarty mop. To jest naprawdę mało apetyczne jak się patrzy na tak niechlujnego człowieka , który pracuje przy artykułach spożywczych i wiecznie czuć od niego alkohol, a on sam wygląda jak zaropiały, sklep traci apetyt, robi się patologiczny.

Zuzanna4

Moi drodzy, każdemu nalezy się szacunek, zwłaszcza że teraz są ciężkie czasy. To kiedys przeminie. A Polomarket dobrze chroni swoich pracowników.

Darek

Szczerze w to wątpię.

Sylwia
@Zuzanna4

Ta co dzień po pół godziny dłużej zostajemy i nie można nadgodzin wpisać za cały miesiąc to uzbiera się z 8 godzin.

Machu
@Sylwia

Gdzie tak jest? Myślę, powinnaś to komuś zgłosić. Za darmo się nie pracuje

Żaneta
@Sylwia

Też tak miałam. Jak wpisałam realne godziny pracy, to kazali mi poprawić, "żeby było jak w grafiku". To jest nagminne, i widzę że w innych sklepach tej sieci również. Ludzie, zglaszajcie to do inspekcji pracy!! To jest fałszowanie dokumentów i łamanie prawa!! Jeśli nie zaczniecie się buntowac przeciwko traktowaniu was jak śmiecia, to takie firmy będą sobie dobrze "żyły". Szkoda waszego zdrowia!

Jestem
@Sylwia

Zgłaszanie do do inspekcji pracy tak nie może być że pracujecie za darmo.Zero szacunku dla pracownika

giirska
@Zuzanna4

Dokładnie mam takie samo zdanie. Zwykle jak się czyta opinie o innych pracodawcach to też sa złe i dobre. Kazdy ocenia po sobie. Ale ja nie mogę powiedzieć ze zle mi się tam pracuje. Wręcz przeciwnie.

Lol
@Zuzanna4

Jak chroni!! .brednie ...taka pandemia ludzie zestresowani..a tu w kółeczko..audyty dyrektor...kto to psychiczne wytrzyma!!..roboty za pięciu ale oczywiście nikogo nie zatrudnić bo produktywność...lidl wypada znacznie lepiej..i biedra też..tam bynajmniej konkretne premie a tu 70zł...porażka..

Kobra
@Darek

W którym polo dbają o pracowników ? Dostawy gigantyczne ręce opadają im więcej robisz tym mniej jesteś doceniany pójdziesz na L4 sugerowanie że sobie zaplanowałeś grafik taki że nie można nic sobie zaplanować ...dalej wymieniać tak dbają o pracownika

Molo
@Zuzanna4

A w jaki sosob chroni skoro pracownicy maja obowiązek obsługiwać klientów bez maseczek żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket Sp. z o.o. - Giebnia

• Jak się pracuje w Polomarket Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polomarket Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polomarket Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polomarket Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polomarket Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polomarket Sp. z o.o.

Polomarket Sp. z o.o.