Apimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Apteka Przy Sokoła

Poznań

Opinie o Apimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Apteka Przy Sokoła

anna

mnie interesuje praca u nich w aptece, nie wiecie czy nie szukają techników farmacji?

Wiesz coś na temat podróży służbowych w firmie Apimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Apteka Przy Sokoła ? Napisz nam jak wygląda u nich praca, czekamy na opinię!

Zostaw opinię o Apimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Apteka Przy Sokoła - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Apteka Przy Sokoła