Polo Market

Andrespol

Opinie o Polo Market

Koszyk

Kupcie w końcu koszyki, bo jest tylko kilka na cały sklep. Patologia jakaś!

Malwa

W Polo zarobki są przyzwoite, a poza tym warto podkreslic ze pieniądze są zawsze na czas, jest dobra atmosfera, kierowniczka wyrozumiala

ARO

ogólnie jakość produktów jest ok. natomiast obsługa pozostawia dużo do życzenia , jest tylko kilka osób które naprawdę nadają się do pracy tam jest jedna Pani na stanowisku mięsnym ( z pięknymi oczami:) ) która jest zawsze uśmiechnięta i miła natomiast kasjerki są STRASZNE co prawda mówią miłego dnia ale minę mają taką ..... a jak człowiek czegoś nie wie to lepiej się nie PYTAĆ

mmm - 2010-09-27 13:13:54 Tragedia! (usunięte przez moderatora)jakich mało! Brak ludzi do pracy, a ci co pracuja tyraja za trzech za marne grosze! przez rok nic sie nie zmieniło. Nie wiem jaki sens jest zatrudniać co kilka tygodni na kilka tygodni nowe osoby. Zanim pracownik wdroży sie w prace i jej rytm jest zwalniany bez pardonu. Nic dziwnego, że robi dużo błedów na kasie i na sklepie, a odbija sie to tylko na klientach, bo kierwoniczki uciekają od odpowiedzialnosci. Tej placówce należałoby życzyć silnej konkurencji, która wreszcie poruszyłaby kierownictwo i tutejsze i regionalne do lepszego traktowania i klienta i pracownika. Generalnie jest to firma, która nie ma żadnej polityki w marketingowym tego sensie znaczenia.

mmm

Dr. Motte

Gdyby nie trenerki i regionalne super praca w naprawde w fajnej amoswerze. Niestety na dzien 2010.09.15 stanowczo odradzam!!!! Jako klient widze makstymalny(usunięte przez moderatora)ludzi do tego stopnia ze pracownik nie moze isc na przerwe czego bylem swiadkiem!!

Zostaw opinię o Polo Market - Andrespol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polo Market