Konex sp.z.o.o.

Opinie o Konex sp.z.o.o.

jaa

Kocham Konex

ex_pracownik

firma KONEX Sp. z o.o to jeden wielki przekret, zwykli pracownicy sa zyczliwi i atmosfera jest calkiem niezla ( poza smierdzielem- facet sie nie myje i nie pierze ubrania slzbowego)n natomiast szefostwo z kadrowa zydza na czym sie da i najlpeiej jakbys pracowal na umowe zlecenie za pensje glodowa i mozesz zapomniec ze zarobisz w tej firmie ( nawet z 9 letnim stazem pracy) pozadnie i godziwie----NIE POLECAM ( chyba ze jako ustawiacz maszyn to wtedy przynajmniej nie ma full roboty)

L23

siema firma ta jest nie najgorsza chodz duzo powinni w niej zmienic zwłaszcza kierownikow ktorzy znecaja sie nad pracownikami na magazynie w zime jest poprostu [usunięte przez moderatora] poniewaz nie ma tam w ogole ogrzewania nie ma zadnego ciepłego posiłku ani stołówki i syf na kazdym kroku powinen tam wpasc sanepid to moze cos wkoncu by sie tam zmieniło zgadzam sie z komentazem wyzej

T26

Witam pracuje w koneksie od 2 lat na magazynie nie jest najgozej chodź strasznie tam zimno oszczedzaja na czym tylko popadnie i dobro pracownika nie jest raczej na pierwszym planie ale najgorsze jest to ze na stanowiska kierownicze zatrudniają bezmózgich debili co nie mają pojęcia o pracy jak na przykład mój ukochany kierownik [usunięte przez moderatora]:P który stosuje [usunięte przez moderatora] i znęca sie nad swoimi podwładnymi psychicznie gdyby nie tacy ludzie moze ta firma by do czegoś doszła:)pozdro dla pracowników mw:)

Zostaw opinię o Konex sp.z.o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konex sp.z.o.o.