AUTO PODLASIE SP. Z O.O. ODDZIAŁ TOYOTA ŁÓDŹ W ŁODZI

Toruń

Opinie o AUTO PODLASIE SP. Z O.O. ODDZIAŁ TOYOTA ŁÓDŹ W ŁODZI

syf

Syf jakich malo , na poczatku wiele obiecuja ,mowia jak tu jest wspaniale.Pozniej byle tylko komus z premii odciągnąć ,na,sile . Siedzenie po godzinach to norma za ktore notabene nie placa . Tlumaczac ze i tak macie za przerob za to . Nadgodziny niby do odbioru ale nie na kiedy odebrac , wieczne pretensje o nic . Balagan jakich malo. Nie polecam nikomu kto ma rodzine dzieci i chce z nimi czas spedzac od kad przekroczy sie prog firmy jest sie ich wlasnoscia . Za dni otwarte nie placa siedzi sie w niedziele sobote ,przyjezdza i nic z tego sie ma

Nowych informacji brak, ale firma AUTO PODLASIE SP. Z O.O. ODDZIAŁ TOYOTA ŁÓDŹ W ŁODZI nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o AUTO PODLASIE SP. Z O.O. ODDZIAŁ TOYOTA ŁÓDŹ W ŁODZI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO PODLASIE SP. Z O.O. ODDZIAŁ TOYOTA ŁÓDŹ W ŁODZI