Opinie o RUREXPOL SP. Z O.O. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RUREXPOL SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w RUREXPOL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUREXPOL SP. Z O.O. w Częstochowa

rxp

A jak nastroje u kolegów po wypłacie. Ja szukam już nowej pracy.

walcownik

Ciekawe co zrobi wielka alchemia jak przegra sprawę w sądzie i będzie musiała wypłacić pracownikom zaległe pieniądze. Może historia zatoczy koło jeden dyrektor Tomasz zabrał chyba czwarty z rzędu też Tomasz będzie musiał wypłacić. Jak zdążysz.

eryk
@walcownik

Nie zdąży!

@walcownik

Wyrok już jest korzystny dla pracowników. Ale pewnie teraz zostanie zatrudniona cała kancelaria prawna i odwołanie od wyroku i tak do zmęczenia materiału.

hehe

Języka chińskiego można się nauczyć od dyrektora handlowego, może się przydać przy zdobywaniu rynków. Nowy dyrektor - stara miotła. Może dobiega końca era tego szkolonego u Pietrzaka.

rxp
@hehe

Teraz to w modzie będzie łacina i gwizdy bo ten co powrócił tak tylko potrafi prowadzić konwersacje

@rxp

O ile będzie miał z kim. Taki poziom zarządzających w Alchemii.

pracownik walcowni

A ją się zgadzam bo widzę to wszystko bezpośrednio na produkcji. Zastanawiam się tylko co tu robi ten link. Czy szykuje się zmiana właściciela?

Firma RUREXPOL SP. Z O.O. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
gość

Praca to ruszy od 10 marca jak ludzie dostaną wypłatę wg nowych zasad ale nie na rurowni tylko w Amikusie bo będzie panować tz ,,alchemika"

Zakład Alchemii w Częstochowie dawny PWR Rurexpol to teraz jeden wielki chaos. Mam nadzieję że obecna dyrekcja też niedługo będzie szukać pracy tak jak 1/3 załogi którą zwolniono od 1 lutego. Niektórzy koledzy nawet są wdzięczni bo podjęto za nich decyzję i już pracują w innych zakładach w cieple i nic nie leje im się z dachu na głowę a uposażenie nawet troszkę lepsze.

zenek

Teraz to już będą mogli wszystko bo nie mamy żadnych praw.Przedtem kagańcem na zarząd był pakiet teraz ogranicza ich tylko własna pomysłowości. To jest najgorsze bo z myśleniem w Alchemii jest słabo. Ciekawe tylko czemu wrócił poprzedni dyrektor przecież już raz prawie położył firmę mieli go dosyć w Chorzowie czy dokończy dzieło i zgasi światło Rz

Teraz to będą jaja jeden dyrektor wyszkolony u Pietrzaka a drugi po powrocie i szkoleniu przez samego M.M.mający ludzi za nic

mimir

Właściciel Alchemii już dawno powinien zamknąć Oddział w Częstochowie jeśli przynosi takie straty. Zwolnienie grupowe ludzi nic tu nie pomoże bo koszty stałe tego przedsiębiorstwa są wysokie. Stara energochłonna technologia teraz prawdopodobnie brak fachowców z praktyką część pewnie się zwolniła a pozostali w niedalekiej przyszłości też to zrobią. To że zakład jeszcze istnieje pewnie zasługa miernego zarządu który jeszcze urobił właściciela aby spróbować coś jeszcze naprawić. Co mogą naprawić ci sami ludzie którzy nie mają pomysłu na ten zakład od lat. Pewnie jedyny pomysł to taki że jeszcze przez miesiąc lub dwa będą na stołkach i odbiorą gratyfikacje, bo jeśli padnie ten ,,koń na glinianych nogach’’ to po pięknych etatach. Najgorsze jest to że pójdą w Polskę naprawiać kolejne firmy z takim samym skutkiem i bez żadnych konsekwencji

@mimir

Mają czas trzy miesiące, tylko robią ludziom nadzieję.

rurownik
@pracownik

Dokładnie tak tylko ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że jak to padnie to dostaną odprawy w/g nowych warunków finansowych

realista

Obawiam się że po wypłaceniu odpraw dla zwolnionych pracowników zawali się struktura finansowa firmy co doprowadzi do jej zamknięcia lub ponownego sięgięcia po pieniądze pozostałych jeszcze pracowników. Tak czy inaczej optymizmem nie wieje ale praca za marne grosze to też żadna motywacja.Tak czy inaczej trzeba już szukać alternatywy

gość

W Rurexpolu zwolniono właśnie z pracy ponad sto osób a na stronie Solidarność Rurexpol wiadomość na pierwszym miejscu wycieczka rowerowa. To są sprawy pracownicze w tym momencie majważniejsze.Nie los ludzi. Opamiętajmy się i oddajmy wszystkie legitymacje bez względu gdzie kto należy,bo oni się czują bezpiecznie jako działacze a mas i tak mają w czterech literach. Jeśli stracą elektorat to może się opamiętają. Zdecydowanie odradzam pracę w jakimkolwiek zakładzie Alchemi

zen

1-02-2016 roku pracę w tym zakładzie straciło ok 120 osób. Jedynym sposobem na cięcie kosztów stałych w tym zakładzie to portwel pracowników.Jeśli ktoś ma możliwość to proszę piszcie o tej ,,Wytapiającej zyski'' Alchemi bo szkoda ludzi aby podejmowali tam pracę. Zero przyszłości prawdopodobnie jescze kilka miesięcy i po zakładzie. A w międzyczasie jeszcze pewnie zmieni się dyrekcja.

Ex
@zen

Firma jest zarządzana przez nieudaczników. To prawdziwa amatorszczyzna. Wytapianie zysków kosztem wynagrodzenia pracowników. Od 01,02,2016r stan załogi niższy o ok 130 osób w wyniku zwolnienia grupowego.

TAKI TAM
@zen

Produkcja idzie,pomimo spadku cen na rury.Pracodawca to ewidentny wytapiacz kasy z pracowników(ich portfeli).Pracownik jest niczym,związków zawodowych BRAK(festyny i itp.),zarobki to najniższa krajowa. Jest to przykład polskiego pseudo-biznesu,który nastawiony jest TYLKO na zyski właściciela(nie liczą się pracownicy) a zarząd firmy zrobi wszystko co postanowi PANI prezes- NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE

A gdzie mój komentarz

mac

Czy ktoś wie dlaczego stracił pracę poprzedni prezes nieudacznik.

tomek
@mac

Nie tylko za kretyński wygląd, był ignorantem i pozorantem. Razem z tym drugim.

jan

Jak chcecie pracowac jako murzyn albo jak chińczyk za miske ryżu, to jedżcie do Chin. W RUREXPOLU zarabiałem do pięci lat 2.000zł po pięciu latach 1500 zł.STANOWCZO ODRADZAM. Lepiej iść do supermarketu

wacek

(usuniete przez moderatora) pięc lat byliśmy zwodzeni ze dostaniemy umowy na stałe a tu się okazało ze przejeła nas firma WORK SERWIS za mniejsze stawki

Dodawajcie opinie o tym bezprawiu w tym zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o RUREXPOL SP. Z O.O. - Częstochowa

• Jak się pracuje w RUREXPOL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RUREXPOL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

RUREXPOL SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 38 ocen.

RUREXPOL SP. Z O.O.