Opinie o Mariola Safin w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mariola Safin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mariola Safin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariola Safin w Katowice

Werk SH Nowy wpis

Przecież ta firma od samego początku jest lewa. Klasyka Janusza biznesu. Za moich czasów szukali wykształconych studentów i bajki opowiadali. Koniec końców miałeś być wszystkim za minimalną. Już nie mówiąc o magicznym podziale prawo - realność wynagrodzenia. Do dzis mam ich S.P. w ramce. Jak (usunięte przez administratora) się pracownika. He he.

Hubert Nowy wpis

Przepracowałem pół roku, pieniądze na dzisiejsze czasy bardzo dobre, zawsze na czas. Pan Tomasz jako pracodawca dba o pracowników, dodatki na wyjazdach w postaci porządnego hotelu ze śniadaniem. Co do samej pracy to godziny wygodne,narzędzia profesjonalne m.in. Milwaukee, Festool. Jakość wykonania prac jest najważniejsza i tylko to się liczy. Polecam i dla przyszłych pracowników oraz klientów.

Aleksandra Nowy wpis

Ktoś ma jakieś aktualne informacje jak się tam pracuje? Dalej wynagrodzenie takie niskie, dalej nadgodziny są obowiązkowe? Opinie klientów zadowolone i mąż z tego powodu chciał tu się ubiegać o pracę więc ciekawa jestem jak aktualnie te wynagrodzenia wyglądają.

Agata Nowy wpis

Witam. Chciałam podziękować za tak wspaniałą realizację projektu . Jestem zachwycona wykonaniem pracy . Inna firma nie podjęła się jej wykonania, ponieważ uznała,że się NIE DA !!!! Pan Przemek-wspaniały specjalista i koordynator prac. Wykonawcy- profesjonalisci !! Świetne,precyzyjne wykonanie, w trudnym umiejscowieniu. Polecam. REWELACJA!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Mariola Safin? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bartłomiej Derewski

Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Wykonali kawał dobrej roboty.

Wojciech
@Bartłomiej Derewski

Rozumiem, że korzystałeś z ich usług? Co zaliczyłbyś do największych plusów tej firmy?

Bardzo słabe wynagrodzenie. Praca świątek piątek i niedzielę. Nadgodziny to fikcja w tej firmie a często jest 5 lub 8 godzin ponad stan. Wynagrodzenie to oczywiście minimalne plus reszta na lewo. Jesteś wszystkim. Sprzedawcą, robisz pomiary, robisz projekty, robisz wizualizacje, sprzątasz salon, nosisz paczki z tym gównem, robisz za kierowcę, myjesz baseny, serwisu jest klientów, wysłuchujesz skarg, przyjmujesz reklamacje, robisz księgowość......

dospel

Hej. Moim zdaniem sporo zależy od tego jak pracodawcę podchodzi do swoich pracowników, jakie warunki i narzędzia im zapewnia. A tutaj podobno w tym temacie jest bardzo pozytywnie.

Milena

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, to profesjonaliści w każdym calu, szybko i solidnie wybudowali saunę w moim domu, znakomita firma

Asia

Zamontowali nowy piec do mojej sauny, teraz działa wszystko bez zarzutu, fachowcy bardzo dobrze się spisali, prace wykonali szybko i solidnie, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariola Safin - Katowice

• Jak się pracuje w Mariola Safin?

Zobacz opinie na temat firmy Mariola Safin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariola Safin?

Mariola Safin
2.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Ślusarska 7 lok. 6
    40-860 Katowice