Safin

Katowice

Opinie o Safin

dospel

Hej. Moim zdaniem sporo zależy od tego jak pracodawcę podchodzi do swoich pracowników, jakie warunki i narzędzia im zapewnia. A tutaj podobno w tym temacie jest bardzo pozytywnie.

Milena

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, to profesjonaliści w każdym calu, szybko i solidnie wybudowali saunę w moim domu, znakomita firma

Asia

Zamontowali nowy piec do mojej sauny, teraz działa wszystko bez zarzutu, fachowcy bardzo dobrze się spisali, prace wykonali szybko i solidnie, polecam.

Zostaw opinię o Safin - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Safin