Opinie o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ASGARD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ASGARD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Wiktor

Niestety niektórzy uważają, że lata pracy przekładają się na lepszą pracę a to nie do końca jest prawdą!!

Lekki
@Wiktor

Niektórzy uważają że coś zmienią pisząc na Gowork zamiast iść do odpowiednich osób...

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

Mateusz

Bardzo przyjazna atmosfera, ludzie mili i pomocni. Z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę. Pracowałem w dziale exportu.

Pracuś

Pracuję już kilka lat w tej firmie, płacą śmieszne pieniądze, kierownicy- produkcja tragedia,jak dobrze się podlizujesz to masz przyszłość inaczej mają Cię w du...e, nie doceniają i nie szanują pracowników,dobrzy odchodzą z tej firmy.

Zuma
@Pracuś

Jeżeli dobrzy odchodzą a Ty już kilka lat pracujesz w tej firmie to chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego Ci kiepsko płacą;) A tak na poważnie firma jest spoko. Wielu lubi tu pracować i się angażują. A wielu tez jest takich co nie dogodzisz i wypisują tu różne rzeczy.

Firma ASGARD Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kupiec Strategiczny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Luidzi

Firma płaci tyle na ile zasługuje pracownik!!!

Agnieszka

@Karolina Może podzielisz się na forum swoimi wrażeniami z pracy w firmie ASGARD? Widzę, że pracujesz tam już pewien czas, więc zapewne masz już pewne doświadczenie. Możesz napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w firmie?

@Agnieszka

Witam; Faktycznie minął mi już ponad rok jak pracuję w Asgard. Jak dla mnie jest super, forma zatrudnienia umowa o pracę, zarobki zadowalające a ludzie, z którymi pracuję są naprawdę fajni i można na ich pomoc liczyć :-). Firma oferuje możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji jak i również potrafią docenić za wykonywaną pracę - premia ;-). Jest to tylko i wyłącznie moja opinia.

Ciekawy

Witam, dzial transportu i logistyki ktos moze udzielic info na temat zarobkow pracy itp?

Witam serdecznie; Jestem nowym pracownikiem firmy Asgard i chciałabym podzielić się swoją opinią na temat mojego nowego pracodawcy. Po pierwszej rozmowie w sprawie pracy w myślach pomyślałam - tu chciałabym pracować. Podczas drugiego spotkania/ etapu rekrutacyjnego jeszcze bardziej upewniłam się w swoich przekonaniach, że to jest firma, z którą chciałabym się związać zawodowo na długie lata. No i udało się ;-))) zostałam zatrudniona. Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że samego początku firma/ludzie w niej pracujący zrobiła/ zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie . Teraz kiedy mam już za sobą kilkanaście dni pracy.....zdania nie zmieniłam. Upewniłam się, że moja decyzja o zmiana pracy była strzałem w 10 ! ;-)

Ela
@Karolina

Hahaha dobre ciekawe czy karolina to bartek czy michal . (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

@Ela

Ja pracuję w sekretariacie. A Pani?

Fuck asgard

Firma śmieszna, szukają za jak najniższe pieniądze ludzi. zaproponowali 2150netto z wózkami, wieloletnim doświadczeniem, co za żenada. socjal żaden,

Agnieszka

@Gośka daj znać jeśli zdecydujesz się na aplikacje do firmy. Informacje o procesie rekrutacyjnym też będą pomocne. A może już skontaktowałaś się z ASGARD? Jeśli tak, to jakie są Twoje pierwsze wrażenia o pracodawcy?@Karter piszesz "okres próbny dwie zmiany". Czy oznacza to, że po okresie próbnym to się zmienia, czy po prostu na tym stanowisku jest tylko praca w tym systemie?

Gośka

witam, widziałam ofertę pracy na dział znakowania, napiszcie jakie są zarobki, czy warto startować ?

Karter
@Gośka

Witam co do pracy na znakowaniu, Sa fajni ludzie potrafia przekazac Odpowiednie informacje dotyczace obowiazkow .Jest kilka swietnych osob.Co do placy podstawa i premia .za wyniki w pracy .Okres probny dwie zmiany.Zycze powodzenia zapytaj gdy dostaniesz sie o kompetentne osoby wytlumacza sensowne warunki w pracy :).Jest pewnie ktos kto rekrituje i ma pojecie o czym mowi i co obiecuje powodzenia .

Stefan

Witam jak TAM LUDZISKA sprytnej firemce poprawila sie cos , brygada i kieras stara wyga zadzi jeszcze co ma dwie wyplaty i zyzoli podpierdalcz pospolity i samowolka w firemce , bo mysli ze ma uklady z wyzsza swera to jest BOGIEM JAK W PIOSENCE . opiszcie jak tam jest i czy ludzie spoko jakie dzialy polecacie bo bez kariery drogi rozwoju sluchy chodzily ze madrym sie nie staniesz . Zarobki pewnie tylko vipy pako i dzial znakowania z tamtad sie wybic to dopiero moze jak przejdzie sie na emeryture . to sa wnioski wielu opini jak ktos ma wazeline z poslizgiem to moze byc spoko to firma rodzinna wiec nieliczni moga tak to zezra cie co do kosci jak kanibale pozdrawiam serdecznie

Agnieszka

@Garydziękuję za odpowiedź. Wymieniasz dużo konkretnych informacji, które na pewno mogą być bardzo pomocne w decyzji o podjęciu pracy w firmie. Wspominasz o tym, że jest możliwość awansu. Myślę, że to również ważna informacja.

Gary

W dziale pracuje ok 50 osób. Umowa o pracę, przerwy śniadaniowe, wyremontowana hala, ciepło - pełna kultura. Pracują zazwyczaj na 2 zmiany. Jak jest możliwość a ma się ochotę to można awansować. Firma się cały czas rozwija. Pracować trzeba, kokosów nie ma - to nie praca dla osób po studiach, ale można nie najgorzej zarobić. Wypłata zawsze na czas. Czasami premie. Acha, po okresie próbnym nawet pakiet na prywatną opiekę medyczną. Najlepiej przekonać się samemu.

Agnieszka

Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik produkcyjny działu znakowania. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad odpowiedzią na tę ofertę pracy? Jak wygląda praca w tym dziale firmy?

szukajaca

Witam, powiedzcie czy warto startować na dział produkcji , chodzi przede wszystkim o zarobki i rodzaj pracy

Ossi

Byłem na rekrutacji i niestety nie wybrali mnie do działu sprzedaży. Firma wygląda spoko, mili ludzie!

Red

Bzdura co piszą o tej firmie. Chcesz pracować? Zapewniam że zauważą i docenią. Pracowałem w kilku firmach, i może kokosów nie ma, ale są uczciwi w zapłacie, wypłata terminowo, zdarzają się ludzie przez agencję zatrudniani, którzy naprawdę chcieli pracować, i teraz mają normalne umowy o pracę. Są też i tacy, co wiele płaczą i narzekają. Znam i wiem kto. Jak pracy do ręki nie włożysz, to się nie pokwapią sami, bo nikt nie każe... Kierownicy w porządku, w porównaniu z kołchozami w których wcześniej pracowałem. Szefostwo bardzo w porządku. Doświadczyłem od nich ludzkiego traktowania i życzliwości. Przyjdź, zobacz, i nie czytaj tych bzdur. Szybko można się nauczyć wielu rzeczy, i uwierz, nie taki diabeł straszny jak go malują, lub opisują... Odnośnie Pani Manager jak ją szumnie opisywali... Wielu jej nie lubi, bo wymaga, ale uwierz, nie więcej niż sama by udźwignęła. Z innych rzeczy... zawiść, złość i psiupsianie nie mówiąc o obmowach wśród niektórych to norma...

aham

Atmosfera raczej dopisuje, bo dbają o swoich pracowników.

Zaba

Witam! Pracuję w branży reklamowej od 10 lat, zajmowałem się sprzedaza gadzetow masowego rozdawnictwa, tworzylem wizualizacje produktow, bylem odpowiedzialny za kontakt z klientem, zajmowalem sie rowniez znakowaniem, tampodruk, termotransfer, caly dzial mialem na glowie. Wspolpracowalem rowniez z firma Asgard jako klient. Czy wogole i ewentualnie w jakim dziale mam szanse na zatrudnienie? Planuje sprowadzic sie w okolice Poznania.

Zostaw merytoryczną opinię o ASGARD Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w ASGARD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASGARD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASGARD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASGARD Sp. z o.o.