Opinie o Softmaks.pl sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Softmaks.pl sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Softmaks.pl sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Softmaks.pl sp. z o.o. w Bydgoszcz

lewa ręka

Pamiętacie ostatnią wigilię? Dla tych co zapomnieli - mieliśmy spotkanie w firmie (nie mam nic przeciwko). Pracownicy (niektórzy) przynieśli ciasta. Niestety o napojach nikt nie pomyślał. Podobno jak zostało kilka ostatnich osób to padła propozycja podania pierogów (widocznie dla wszystkich by nie starczyło). 'Karpiowego' nie było, nawet symbolicznej kwoty, mimo że co roku coś tam udało się na święta dla pracowników wygospodarować. A wiecie co jest w tym najlepszego i najbardziej istotnego? Że w zeszłym roku firma wypracowała 900 000 zł zysku. Mam nadzieję, że to moja ostatnia wigilia.

JJJJJ

No nie ma co ukrywać, to trochę taki januszex. Pensje słabe, a benefitów w ogóle nie ma. Prezes chyba nie ogarnia, bo nic z tym nie robi (albo udaje). Ale ogólnie, praca jest ok, żeby nabyć trochę doświadczenia i potem iść w lepsze rejony zawodowe.

JJJJJ Nowy wpis

lewa ręka Nowy wpis

Jaka jest stawka początkowa w Softmaks.pl sp. z o.o.? 21 maja na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko konsultant ubezpieczeniowy.

prof. Baltazar Gąbka Nowy wpis

Święta święta i po Świętach a ze Znachor leciał to tym razem bajka o Znachorze. -Tytułowy Znachor zna sie na wszystkim, w ogole Swiątynia mądrości a najlepszy pomysl był taki zeby wspolnie poprzesuwac szafy, pomalować biuro po godzinach rzecz jasna bo prawdziwy "dyrygent" organizuje tak czas, zeby firma stratna nie byla a jak ktos jest naprawdę szczwany to zrobi tak zeby jeszcze i zysk z tego byl, czyli prace po godzinach i cyk firmie zewnętrznej płacić nie trzeba a i zlew mozna tez umocować i cieknącą spłuczke naprawic, że o podklejaniu wykładzin nie wspomnę ale nie moze byc tak pieknie bo tytuowy profesor Wilczur ma jedna wadę, jak idziesz pytac o podwyżke to dostaje amezji całkowitej nie wie czy moze dac ci kilka stówek, szudra sie po lewej kieszeni potem po prawje kieszeni, mowi ze nie ma i ze trzeba do Stolicy jechac i tam rozpytać przy najblizszej okazji a jak pytasz kiedy ta sposobność się nadaży to następuje zmiana tematu na bardziej wygodny. -Koło profesora kręci sie Sonia (grała ją Bożena Dykiel) taka co to szuka zamożnego chłopa bo przecież Znachor z tych swoich pomysłów ma całkiem niezłą sumkę i ostatnio nawet bryczke mu dali 6 konną tylko duze troche te konie jedza i drugo w utrzymaniu. -Onegdaj profesor pomógł jednemu chłopcu stać się mężczyzną niejaki Wasylko (grał go A. Barciś) człowiek niezaradny życiowo, majacy problemy wyszedł na ludzi tak, ze nawet został kimś wyjątkowym (zupełnie jak w reklamie słynnych cukierków Werther's Original) -Hrabia Stanisław Czyński - zasiada w swoim pałacu w Warszawie do ktorego trzeba jeździć i pytać o zgode na podwyżke o kilka stówek wszak samemu takiej decyzji podjać nie wolno, chrabia jest chory na serce czesto choruje i decyzje sie przeciągaja o rok - Zenek to taki wiejski typ który chodzi tylko po firmie i knuje jak tu by wyszarpnąć Znachorowi kilka stówek, ale tak zeby nie odbylo sie to decyzją Hrabiego Czyńskiego - hrabia przywykł do sytuacji ze chłopi musza odrabiać pańszczyznę i powinni być zadowoleni ze maja w ogóle swoje poletko do kodowania i mogą zarabiac pieniążki, tylko licencje trzeba sobie skombionowac w darknecie albo reinstalowac środowisko. cdn... jeszcze trzeba cherry picka zrobić i pomergować zmiany bo wersja na jutro musi być wydana.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Softmaks.pl sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Czy Softmaks.pl sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Nie.

łysy z ostatniego pokoju

Januszex w czystej postaci. Podwyżka? Nawet 200 zł brutto nie dostaniesz bo trzeba jechać do warszawy tymczasem prezes wypłaca sobie publicznie dywidendę prawie 2 miliony zł i opija nowe auto w pracy. Biuro obskurne, jak zasugerujesz to dostaniesz informacje, że możesz odmalować po pracy no i też była akcja dygania mebli po godzinach za żywca w puszcze. Czasy pandemii - musieliśmy sobie wymienić zepsuty zlew w pracy na własną rękę. Święta - zapomnij o premii lub siedzeniu przy stole wigilijnym, no i uprzywilejowana połowa pracuje do 12, reszta do 16. Programistą dają minimalną krajową a czasami trzeba siedzieć do 4 rano, żeby nie dzwonili do ciebie z warszawy z pretensjami, praca zdalna lub hybrydowa? - zapomnij prezes stawia na prace zespołową, pomijając fakt, ze cały zespól chce prace zdalną xD, Prezes po 10 latach dowiedział się, ze jego pracownicy widzą faktury wystawiane przez warszawę i to jak bardzo ich (usunięte przez administratora) na swoją wypłatę pracujesz 1,5 dnia, resztę zagarnia prezes a na koniec mówi Ci prosto w oczy, że zaczniesz się zwracać po 7 latach bo trzeba utrzymać pasożyty z działu ERP bo ostatnią licencję sprzedali 5 lat temu xD. Koleś też w ogóle nie ma pojęcia czym się zajmuje jego najbardziej dochodowy dział, raz na 3 miesiące zjawi się z kwitkiem a tak to bajlando muza na full głośność, że się pracować nie da bo szmitek zagłusza myśli. Poziom jest taki, ze junior w pythonowym quizie dominuje dwukrotnie 10 letniego stażem kierownika :D Praca dobra dla juniorów bez przyszłości lub na "doszkolenie" się od niemającego czasu kierownika. Jedyny plus to gołe baby na kalendarzach i to ps. kupcie sobie w końcu licencje do pycharma zamiast co miesiąc resetować darmowego triala do wytwarzania oprogramowania bankowego

Rudy z pierwszego pokoju
@łysy z ostatniego pokoju

Coś dużo wiesz jak na łysego z ostatniego pokoju.

Zmatowieniec
@łysy z ostatniego pokoju

Biuro, zlew, meble furę prezesa. Jazda do Warszawy też jak najbardziej. Zabrakło chodzenia z kubkiem po wodę z dystrybutora do drugiego "wybranego" działu firmy przez podwórko. Braku teamsa i tudzież pożądnych słuchawek z mikrofonem do rozmów, brak wykupionych miejsc parkingowych dla pracowników. Psychopatycznej menadżerce z Warszawy której nikt nie wyjaśnił co to jest mobbing i której nie można podobno zwolnić bo ma taką wiedzę.

Ela
@łysy z ostatniego pokoju

gupku nie wiesz ze terz jest wojna i ze telefony nie działajom ? Zobacz sobie nawet na Ukrainie prezydentowi Elon Musk zalozył StarLinka zeby mogł dzwonic i miec dostep do internetów ! a Polska sąsiaduje z Ukraina, wiec przerwana linia nie muszę muwic co oznacza. a do Warszawy sie jedzie nie tylko w sprawach podwyżek ale równiez innych

prawnik
@łysy z ostatniego pokoju

zapłata "w aloholu" jest niedopuszczalna, tak samo nie można płacić za wykonywaną pracę w innych środkach odurzających np narkotyki. Jesli otrzymałeś zapłatęza swoja pracę w alkoholu to prosimy o kontakt.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Oczywiście. Do tego w ramach pakietu socjalnego zapewnienie, że firma jest wyjątkowa bo wypłaca wynagrodzenie zawsze w terminie.

Joanna

Czy słusznie wyczuwam w Twoim wpisie sarkazm? Jestem ciekawa, czym on jest podyktowany. Nie chwalisz sobie benefitów, czy wysokości zarobków, a może atmosfery w Softmaksie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Kuba

otrzymuja: - uscisk prezesa z tekstem witaj na pokładzie - dlugopis zeby podpisac umowe o prace nim sie rozmyslisz - mydlo jak zabraknie juz wazeliny - zapewnienie o szybkim awansie w przyszłości (niestety dalszej niz tez bliższej) - tani komputer używany marki Acer - i miejsce w lodówce (tylko nie radze trzymać tam kabanosów bo ktos podjada stale - ewentualnie od razu opluć lub polizac)

Paulina
@Kuba

To niewiele tych plusów wyliczyłeś. A jaka jest wypłata bo nic nie dodałeś? Można spodziewać się przynajmniej 3 tysi na rękę czy mniej?

wujek zenek
@Paulina

Możesz dostać. W zależności tego jak głęboko wejdziesz komu trzeba możesz zarabiać 3k albo 6k. Takie są rozbieżności na identycznych stanowiskach. Dobrze, że opuściłem januszex. Ps. Biura już odmalowane? Po godzinach, oczywiście.. ;)

Janusz
@Kuba

Dobrze ześ dostal Acera a nie MSI z 2005roku dual Core, takze dziwie sie ze wybrzydzasz chlopie !

Tańczący z meblami

To jest po prostu definicja januszexu. Najlepiej tej firmie zrobiłoby wywalenie prezesa. Jak pójdziesz po podwyżkę czy cokolwiek to uslyszysz że musi jechać do Warszawy rozmawiać z firmą matką. Prezes firmy informatycznej nie wie, że wynaleziono telefon.

Wiktoria
@Tańczący z meblami

No a te wpływy finansowe faktycznie od niej idą tak? Teraz to od nowego roku chyba mieliście i tak jakieś grupowe podwyżki, tak? ile mogły wynieść?

Tańczący z pisuarem
@Wiktoria

Mieliśmy do wyboru: - pokaźna premia świąteczna - grupowa podwyżka od stycznia Decyzją zarządu pracownicy wybrali wypłatę sutej dywidendy dla udziałowców, o czym robaczki dowiedzą się za kilka miesięcy.

Wiktoria

czyli stawka od 3 do 6 tys tak jak podali? a obecne warunki samej w sobie pracy jak? adekwatne co do wynagrodzenia czy raczej można byłoby się o coś przyczepić? Dostanę info o tym jak praca dziś jest tu zorganizowana?

Vandam

Widziałem ofertę pracy na stanowisko programisty python. Jakie są widełki płacowe?

Mariusz
@Vandam

Witaj. Prosimy o zostawienie CV. Nie określiliśmy widełek - wszystko zależy od doświadczenia i umiejętności.

Jarek

co tam słychac sie chcialem zapytac bo cos cicho sie zrobilo

DEV

co tam na starych śmieciach słychac ? prezio fure zmienił ?

DEV
@DEV

Jest takie porzekadło: "Każdy system jest tak mądry jak jego twórca".

Kochaniutka

Nie ma nudy, ale swoje trzeba zrobić. Od 5 lat jak pracuję wypłata zawsze jest na czas, bez opóźnień, czy złego naliczania.

Ciocia Wandzia
@Kochaniutka

powinnas dodac ze od 5 lat zarobki te same tyle co na rozmowie o prace zaproponowal D...k tyle juz do emerytury doczolgasz.... oj przepraszam moze o 100 zlmax 200 zl ci podniesie po 5 latach wiec wszystko przed toba.

Czy w firmie Softmaks.pl sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Regulator

Nie.

Wasyl
@Regulator

Jak nie jak tak. A kto byl teraz na Prince? Duch swiety?

Lolek

Wiecie czy firma prowadzi rekrutacje? Na co trzeba zwrócić uwagę chcąc się dostać do pracy?

sasa

polecam

Bożena
@sasa

Świetnie! Jednak muszę Ci powiedzieć, że to trochę ogólnikowa wypowiedź, nad czym trochę ubolewam, ponieważ chętnie poznałabym jakieś szczegóły o tym pracodawcy. Powiedz mi, jeśli oczywiście możesz, czy dba on o indywidualny rozwój zawodowy swoich pracowników?

Henio
@Bożena

nie zadawaj niewygodnych pytań !

Bożena
@Henio

@Henio Widzę niektórzy chwalą sobie pracę w Softmaks.pl sp. z o.o.. A jaka jest Twoja opinia? Co powiesz na temat warunków zatrudnienia u tego pracodawcy? Jakie jest minimalne wynagrodzenie w tej firmie?

Obserwator

No i kolejna osoba odchodzi ... skoro jest tak dobrze, to dlaczego? Pewnie było za dobrze i idzie na gorzej.

Emilia
@Obserwator

Podaj mi choć jedną firmę IT, w której pracownicy pracują od początku, aż do emerytury? Nie ma takiej. Z pracą jest jak ze zmianą auta albo remontem. Kiedyś trzeba to zrobić dla wewnętrznej higieny i nie jest to nic złego.

Emalia
@Emilia

a kto sie znowu zwalnia ?

Rocky
@Emilia

to Darek nie ma zamiaru tam pracowac do Emerytury i Iwanka ? to niedobrze ...kto pozniej wysteruje tak firmą zeby tak dobrze pracownikom bylo jak tu pisane jest ?

Polecam pracodawcę

KokaTyniec

Jako miejsce do pracy zdecydowanie polecam. Pierwszy raz jak żyję spotkałem się z tak sympatycznym podejściem ze strony prezesa i ogólnie ludzi. Od pierwszego dnia nie było większego stresu, każdy chciał pomóc, wyjaśnić co i jak.

Sensei
@KokaTyniec

W normalnych firmach to standard, a tych coraz mniej. Mi też pomagali od początku. Szczególnie Tadziu.

Aska
@Sensei

Koleżanka pracuje w biurowcu obok i zazdrości mi zgranej ekipy w firmie. U niej jest nie do pomyślenia, żeby ktoś ci pomógł, bo wszyscy pracują ponad normę. U nas jest inaczej, kiedy trzeba to można liczyć na Iwcię i Gołębia.

Wienio
@Aska

Gołąb nawet jak jest zarobiony to znajdzie chwilę, żeby omówić niejasności. Nie wywyższa się w żaden sposób.

JOANNA
@Aska

gdyby tak zazdroscila to by sie nie zwalniala od was i nie poszlaby do Atosa za 2x wieksza kase pracowac - ot taka to zazdrosc tak jej bylo dobrze ze poszla do Atosa :)

Kaloooo

Wszystko ok jak najbardziej jestem zadowolony z pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Softmaks.pl sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Softmaks.pl sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Softmaks.pl sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Softmaks.pl sp. z o.o.?

Softmaks.pl sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Kraszewskiego 1
    85-240 Bydgoszcz