Softmaks.pl sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Softmaks.pl sp. z o.o.

Guciu

ktos z tych c odeszli wie czy warto tam złożyć CV ? - chciałem do działu programistycznego projektowanie i programowanie aplikacji w języku C# lub Python tworzenie aplikacji Windows i WWW z tego co czytam to mordownia trochę... zastanawiam sie czy od razu do Atosa nie isc czy najpierw cos przejsciowego ?? pisz,a ze wyjazdy integracyjne - gdzie ostatnio był wyjazd ??

Lucky Luck
@Guciu 02.10.2017 18:56

integrowac mozesz sie na wdrozeniach o ile będą...., programiści natomiast integrują sie codziennie w podsieci biurowej. A jak bedziesz grzeczny i bedziesz mial szczescie to moze i "szeryf" zagai do ciebie w kuchni "jak leci" tylko nie rozwijaj sie jak papier z odpowiedzia bo niewiele to go interesuje. Zastępca szeryfa juz czesciej do ciebie zagai np. jakis zarcik z familiady podsłyszany, jakas anegdotka z marketu czy przygoda na trasie oczywiscie z morałem a na koniec tej miłej konwersacji z zastępca dowiesz sie ile masz zgłoszen nie zamknietych i co jeszcze masz do zrobienia... Rodeo-Girl - oo tutaj juz mozesz liczyc na mniej szczery usmiech i mocny zart na temat bylych pracownikow jak i obecnych klientow a jak dodasz od siebie, ze byli frajerami to juz moze zyskasz o oczach przywileje takie jak wyjscie na fajke czy inne fanty pomidorka ze sniadania czy listek sałaty a najlepiej zebys za wiele nie pytal, zajal sie swoja robota i nie przylazil z zalami klientow a w ogole to czesto odsyla do zastepcy, zastepca poszudra sie po glowie zmarczy brwi i cos ci tam odpowie - bo musi. Rantanplan(bzik)- to tez ciekawa postac komiksowa na uslugach w/w za kosc sprzeda kazdego i wszystko. O braciach daltonach to juz innym razem opowiem bo późno a projekt trzeba "dopiąć" jeszcze.

klient

no szkoda ze w takim to kierunku idzie.

Fotograf

"Sprzataczka nawet papierami rzucila bo listki recznikow papierowych jej liczyli a plyn do szyb musiala wodą z Brdy rozcienczac " ????

zdjęciograf
@Fotograf 27.06.2017 07:15

Kto takie pierdoły pisze?

Qraś

sezon na chodzenie do pok. nr 1 uważam za otwarty - poszlo ynfo, ze jak sie podejdzie do 'jedynki' i powie ze jest new job na horyzoncie to daja wiecej :) co bystrzejsi juz skorzystali :) a nie mieli zamiaru sie zwalniac :) wykiwali samego pelle :)

V V U TEGT

komentarze poprzedników ciekawe... dodam od siebie: długo tam nie pracowałem, ale atmosfera była gęsta na tyle gęsta, ze kodu na ekranie monitora nie bylo widać czasami ! konsultanci siedza w kuchni a robote sie zleca programistom. a jeden kolega kierownik mozna powiedziec, że puszczalo sie czasami "podpuche" jak przychodzil do pokoju programistów a za chwile "na górze" juz wiedzieli o tym. Teraz go docenili bo siedzi z nimi... spora rotacja pracowników zarówno u programistow jak i u konsultantow. Co do socjala i innych dodatkow to zero, za to cisneli dosyc z terminami, wiec czasami sie kodowalo na szybko bez zadnej logiki a pozniej sie dziury łatało, wiec i za "krawca" czlowiek robił. Płacą tyle ze czlowiek moze rzucic te robote z dnia na dzien bo kazdy inny zatrudni cie za tyle samo lub wiecej, wiec obawy ze stracisz cos wspanialego nie ma. Kierownictwo dopiero jak chcesz odejsc cos proponuje, ale to juz troche pozno jest a ty masz frajde, ze mogą cie cmoknąc teraz i nawet gdyby proponowali "tauzena" albo dwa to powiesz nie dziekuje - odchodzę.

kukułka

a kuku :) jak tam nowe wdrożenia ?

mm

Pracowałem przez 2 lata, moja pierwsza praca, nie mam dobrych wspomnień. Odszedłem w 2013, czytam aktualne wpisy widzę że nic się nie zmieniło, jest chyba jeszcze gorzej.

@mm 03.03.2017 16:48

jest jeszcze gorzej, z roku na rok bieda dac pracownikowi minimum i niech pracuje od rana do wieczora a jak bedzie sie chcial zwolnic to sie mu juz wtedy dorzuci 200-300 zl poklepie po plecach i naopowiada jaki to on jest cenny dla firmy :) zamydli sie oczy i gitara :) na nowe Felgi do Volvo jest :) Wycisnac z programistow co sie da nawtykac mu obowiązkow jeszcze z administracją windows :)

Rebelliant

Na wigilie w prezencie kalendarz za 10 zl z podpisem-grawerem lub wizytownik z logo firmy dla osob, ktore nie otrzymaly wizytówek nigdy :) "Dyrektor Sharepointa" co chwile ściga, ze czegos nie uzupelnileś w zadaniu na platformie. Swoją drogą tyle osób co odeszło w ciągu roku to czy dyrekcja po węgiel do apteki nie musiała jechać??

magic

Opinia powyżej jeszcze bardziej aktualna. Szkoda że świetni współpracownicy już odeszli.

ECF Magic
@magic 15.09.2016 23:19

-w zaufaniu podpowiem, że to nie koniec łańcucha zwolnień. Jest cos takiego jak 'marketing szeptany" i poźniej ciężko wygrywac przetargi bo cos ktos tam powiedzial lub zasłyszano, Za tych co odeszli robić będą ci co pozostali za 0 zl wiecej :) az nie pójda do pokoju nr 1 z pisemkiem o rezygnacje a dopiero moze wtedy łaskawie cos wiecej sie uda dostac :) Ciekawe jak długo własciciel spółki będzie sie przyglądal takiemu procesowi i kiedy powie dość a nie wie o wszystkim bo gdyby wiedział to zleciłby AUDYT ZEWNETRZNY. Poza tym pisanie czasu pracy to tez ściema pół dnia sie siedzi i gapi w okno na parking a godziny sie rozpisuje na bzdury bo zestawienie TRZEBA zrobic do Warszawy.

Nudna monotonna praca bez żadnych perspektyw na rozwój. Brak możliwości awansu ze względu na uboga strukturę organizacyjną. Zero szkoleń i benefitów pozapłacowych. Niskie zarobki!!!! Ludzie zarządzający firmą nie mają o tym zielonego pojęcia. Są plusy!!! Świetni współpracownicy

Zostaw opinię o Softmaks.pl sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Softmaks.pl sp. z o.o.