Opinie o Softmaks.pl sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Softmaks.pl sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Softmaks.pl sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Softmaks.pl sp. z o.o. w Bydgoszcz

Tommm

Wszystko ok - płaca mi odpowiada - mam nadzieje, ze będzie tak dalej

Lubierzca

Bardzo się cieszę, że zamieniłem korporację obok. Zupełnie inny klimat pracy, inne pieniądze i inne podejście. Zwłaszcza dla takiej osoby życiowo ustabilizowanej z żoną i dziećmi to firma stwarza dobre warunki, są bardzo elastyczni dla pracowników z rodzinami.

Selena
@Lubierzca

Teraz sezon grypowy, dzieciaki chorują jedno po drugim, a mimo to pełna wyrozumiałość. Nie trzeba się obawiać co ktoś powie złego na ten temat. Jest dobrze :)

odnowienie tematu
@Lubierzca

No chyba ze dyrektorzy to owszem nikt sie ich nie czepia. Nie daj sie zwiesc. Wolaj co najmniej 4 tys bo pozniej juz nikt ci nic wiecej NIE DA !

Mało_Kto

Podoba mi się ta praca, można się wykazać kreatywnością, nie ma nudy. Poza tym sama atmosfera między ludźmi jest w porządku, bez spiny i nerwówki .

Zwierzak
@Mało_Kto

Tak powinno być wszędzie :) Też jestem zadowolony.

Zwierzak
@Mało_Kto

Tak powinno być wszędzie :) Też jestem zadowolony.

Proszę o odpowiedź ... choćby z Meksyku ... Czy jest w firmie Fundusz Socjalny? Co firma oferuje w pakiecie socjalnym?

@Zainteresowany

będziesz tak się ciągle pytał to w końcu wprowadzą :)

Halo Meksyk halo Meksyk
@Zainteresowany

co do wakacji w Meksyku na Maderze i innych tego typu kierunkach to znowu mozesz łatwo to zweryfikowac jest makietka z kartkami z wakacji poszukaj tam kartek od pracownikow a szybko okaze sie, ze kartki sa tylko od dyrekcji. Czekam na kolejne skecze majace na celu wabic potencjalnych pracownikow proponuje zaczac pisac cos w tym stylu: Złote bransolety u nas się nosi, zegarki tylko PATEK PHILIPPE albo ROLEX DATEJUST chodzimy w garniturach uszytych z platynowych i złotych nici. Całości dopełniają guziki z 18-karatowego złota, wysadzane brylantami za 800 tys $, ze o butach nie wspomnimy jak nie masz pozłacanych sznurowadeł to pracujemy zdalnie bo nikt w pracy sie z zwykłych sznurówkach nie pokaze aa i zapomniałabym dodać, ze notatki robimy wiecznymi piórami wysadzanymi diamentami i złotą stalówką próby tylko 999 z kolei w toalecie mamy papier toaletowy wykonany z banknotow "pińcet złotowych" jesli tylko przyjdziesz do nas to odziejemy cie w taki gajerek i pozwolimy skorzystać z toalety, gdzie woda do spłuczki jest przywożona z Antarktydy ze stopionych lodowców. P.S. Meksyk to masz na wdrozeniach jak jestes sam i 0 pomocy i musisz grac na zwłoke zeby klient sie nie zorientowal, ze cos poszlo nie tak.

@Halo Meksyk halo Meksyk

Masz małego czy zazdrościsz pracownikom? Może u ciebie dyrektorzy wyjeżdżają do Meksyku, u nas to standard :)

pyta czy mam malego
@Aska

ooo wyszło jak sie ladnie tam kierownictwo zwraca do pracownika - tak wlasnie bedziesz traktowany i taka uslyszysz odpowiedz od kierownictwa - potencjalny pracowniku przemysl nim podpiszesz cyrograf na stale czy tak wlasnie chcesz byc traktowany za marne minimum placowe. Na szczescie mialem wiecej kultury niz to całe towarzystwo razem wzięte. Dajcie namiar zalatwie wam prace za 2x tyle co oni Ci zaoferują + benefity karty sportowe i inne dodatki pozaplacowe. Poszukuje programistow do nowego projektu. Mozliwa praca zdalna bez pilnowania jak oni co robiles liczy sie efekt koncowy i systematycznosc.

pyta czy mam malego
@Aska

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Softmaks.pl sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Dociekliwy

Czy jest w firmie Fundusz Socjalny? Co firma oferuje w pakiecie socjalnym?

Starszy pracownik
@Dociekliwy

wszyscy pracownicy jednoglosnie zrzekli sie funduszu socjalnego i wszelkich dodatkow - zrzekli sie aby dalej moc pracowac - stosowny zapis znajdziesz kolo WC na makietce idac na rozmowe o prace zerknij tam.

@Starszy pracownik

Bzdury opowiadasz. Jak można być tak bezczelnym? Ile trzeba mieć w sobie jadu? Zdrowy człowiek tak się zachowuje?

do myszencji prezia
@Myszka

Bzdury to ty codziennie wypisujesz pod roznymi nickami. Upusc swojego jadu lepiej i zajmij sie klientami i okulary wez zmien bo te co masz za rozowo widzisz i rzeczywistosci nie odrozniasz, bieda taka u was, ze az piszczy - pracownikom podobno kazaliscie sciany malowac i sami farbe zakupiliscie zeby pare zlotych zaoszczedzic to napisz o tym przyszlym potencjalnym pracownikom a nie klamstwa wciskasz jak to cudownie u was i bogato.

@do myszencji prezia

Totalnie hejtujesz. Nie masz pojęcia o firmie. Piszesz jak typowy socjopata, klamco.

Lalencja

Firma się rozwija, są perspektywy, są zamówienia, są wdrożenia, nie narzekam. Fajne pieniądze, normalne warunki(usunięte przez administratora)

@Lalencja

Nic dodać nic ująć :) a hejterzy i tak będą trollować :)

Lalencja prezesa
@Aska

troluja to kierownicy bo szukaja ludzi za tania kase do roboty - nie wierz w obietnice pytaj na rozmowie o dodatkowe profity. Inni oferuja wiecej Atos daje wiecej np darmowe przedszkole, dofinansowania, szkolenia i kursy a softmaks nic. Cale zycie chcesz faktury klientom poprawiac ?

@Lalencja prezesa

Nie obrażaj mnie proszę, niewiele widać wiesz o naszej pracy. Taki hejt jak prowadzisz doprowadził do tego co wydarzyło się w Gdańsku.

Starszy pracownik
@Aska

take klamstwa aby zwerbowac ludzi do pracy spowodowaly to, ze pracownicy wasi pobrali kredyty by jakos zyc i to dopiero tragedia byla rodzinna !

@Starszy pracownik

Nie przypominam sobie takiej sytuacji! Firmy pomyliłeś? Zarobki są w porządku, pozwalają na wakacje choćby w Meksyku. Popytaj pracowników w firmie, a nie bzdury wypisujesz.

Uczciwy

Ciekawe kiedy "jednej i tej samej osobie " znudzi się pisać te wszystkie "pseudo" pozytywne komentarze ... jak to tam jest kolorowo

Władek Tadek czy jakoś tak
@Uczciwy

jak go zwolnia to dopiero przestanie hah ale makaron na uszy musi nawijac bo nie ma chetnych tam do pracy wszyscy uciekają

Gladiator

Pieniądze na czas. Poza samą pracą dbają o klimat między ludźmi, integracja jest na poziomie, zwłaszcza ostatnia impreza wyszła epicko :)

@Gladiator

Dokładnie :) Tańce do rana :)

Pokaźny

Dla chcących pracować firma daje spore możliwości żeby się rozwijać. Fajna przyjazna atmosfera, bez zadęcia i przemiału pracowników jak w pseudo-korporacjach.

papa smerf
@Pokaźny

Normalnie same zadowolone muminki, i to ile.

Guciu

ktos z tych c odeszli wie czy warto tam złożyć CV ? - chciałem do działu programistycznego projektowanie i programowanie aplikacji w języku C# lub Python tworzenie aplikacji Windows i WWW z tego co czytam to mordownia trochę... zastanawiam sie czy od razu do Atosa nie isc czy najpierw cos przejsciowego ?? pisz,a ze wyjazdy integracyjne - gdzie ostatnio był wyjazd ??

Lucky Luck
@Guciu

integrowac mozesz sie na wdrozeniach o ile będą...., programiści natomiast integrują sie codziennie w podsieci biurowej. A jak bedziesz grzeczny i bedziesz mial szczescie to moze i "szeryf" zagai do ciebie w kuchni "jak leci" tylko nie rozwijaj sie jak papier z odpowiedzia bo niewiele to go interesuje. Zastępca szeryfa juz czesciej do ciebie zagai np. jakis zarcik z familiady podsłyszany, jakas anegdotka z marketu czy przygoda na trasie oczywiscie z morałem a na koniec tej miłej konwersacji z zastępca dowiesz sie ile masz zgłoszen nie zamknietych i co jeszcze masz do zrobienia... Rodeo-Girl - oo tutaj juz mozesz liczyc na mniej szczery usmiech i mocny zart na temat bylych pracownikow jak i obecnych klientow a jak dodasz od siebie, ze byli frajerami to juz moze zyskasz o oczach przywileje takie jak wyjscie na fajke czy inne fanty pomidorka ze sniadania czy listek sałaty a najlepiej zebys za wiele nie pytal, zajal sie swoja robota i nie przylazil z zalami klientow a w ogole to czesto odsyla do zastepcy, zastepca poszudra sie po glowie zmarczy brwi i cos ci tam odpowie - bo musi. Rantanplan(bzik)- to tez ciekawa postac komiksowa na uslugach w/w za kosc sprzeda kazdego i wszystko. O braciach daltonach to juz innym razem opowiem bo późno a projekt trzeba "dopiąć" jeszcze.

mega
@Lucky Luck

mega opowiesc dawaj jeszcze

uwazaj nie da sie nabrac
@Lucky Luck

nie wierzyc w te pozytywne wpisy tu. Ostrzegam nie dac sie nabrac

sqlove

Praca dla programistów, którzy chcą pracować jak ludzie, a nie roboty. Duża swoboda w działaniu i zaufaniu do człowieka. Jak zachoruje dziecko, albo pęknie rura nikt się nie ciska. Praca dla ludzi, a nie maszyn. Zarobki normalne i adekwatne do obowiązków. Spotkania firmowe też w porządku, ludzie przyjaźni, jest bekowo, szczególnie w kuchni. Bekowa atmosfera w kuchni :)

Marketing
@sqlove

To prezes się zmienił?

obecny pracownik
@Marketing

nie zmienił, zmieniono tylko recenzenta na necie - konsultanci z braku roboty musieli zaczac pisac dobre opinie i jak to jest wesoło i jak to nam dobrze i ze to najlepsze miejsce na Ziemi jak nie w Universe - zrobmy tak niech moze firma pokaze statystyki ludzi ile ich odeszlo i wtedy bedzie uczciwie. A szkolenia są jak najbardziej zostala zakupiona książka Office 2016 i prenunerata Infor podatkow wiec zainwestowano grube siano w dokształcanie czekac tylko Efektow !

@obecny pracownik

Dzień dobry, Zainteresowanych "obecnych pracowników" zapraszam po statystyki zatrudnienia bezpośrednio do mnie :) Wiecie gdzie mnie szukać prawda? W biblioteczce pozycji Office 2016 i prenumeraty Infor nie posiadam, ale polecam inne publikacje. Chętnie porozmawiam bezpośrednio przy kawie :)

obecny pracownik
@Kierownik Kluczowych Klientów

Poprawka Office 2016 faktycznie nie ma ale z tą prenumerata to nie ładnie tak kłamać :)

@obecny pracownik

Dzień dobry, Zapraszam na kawę i ciastko, przy okazji przedstawię "obecny pracowniku" wykaz szkoleń, w których udział był fakultatywny tzn. dla chętnych i zainteresowanych. Kolejne szkolenie ma dotyczyć wzorców projektowych i ich implementacji. Jeśli nie znajdujesz się na liście zainteresowanych, zawsze możesz się zgłosić, wiesz, gdzie mnie znaleźć. Zapraszam.

Całe szczęście były pracownik

Nie pierwszy raz pracownicy Softmaksu malują ściany. Ja robiłem to charytatywnie w sobotę, to taka impreza integracyjna ;) (według kierownictwa).

Kierownik Kluczowych Klientów

Dzień dobry, Na mieście mówi się, że w okolicy Focus Mall widać duchy zwierząt. Zapraszam na świeże ciacho z dobrej cukierni :)

Sławek H.
@Kierownik Kluczowych Klientów

to w końcu jak to z tymi ścianami jest - najpierw na ciastko a potem malowanie ? czy jak ? Pytanie - czy jesli przyjde na rekrutacje to firma moze pokazac faktury za malowanie scian za zeszle lata ? Bez tego nie dam sie zwabic na byle ciastko to w koncu szukacie malarza czy kogos do Pythona ? Dzis to pracownik dyktuje warunki i to firma musi sie starac go przyciagnac a nie podstepem nęcic na ciastko z biedry.

@Sławek H.

Dzień dobry, Rekrutujemy Programistę Python oraz Konsultanta BI/ERP. Zapraszam do wysłania CV na adres widoczny na stronie. Od Pana Sławomira H. CV nie otrzymaliśmy, a szkoda. Poczucie humoru jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z Panem, o którego warto się bić :) Nasz Zespół potrzebuje wybitnych programistów z charakterem :) Mam nadzieję, że podczas bezpośredniego spotkania, będzie możliwość przedstawienia Panu nie tylko faktur, ale również rachunków za ciasto z pobliskiej cukierni, a Pan w zamian będzie mógł się pochwalić swoimi osiągnięciami :)

Sławek H.
@Kierownik Kluczowych Klientów

Faktycznie nie wysyłałem CV do państwa, ponieważ zwykle czytam opinie na temat danej firmy. Wiem, ze nie zawsze są obiektywne, ale jak to mawiają jakieś ziarnko prawdy jest. Zwykle pracowalem zdalnie z domu, swoje kwalifikacje byc moze bede mógł przedstawić, brałem takze udział w konwencjach programistycznych jako prowadzący (byly to darmowe prelekcje) poza tym pracowalem dla niemieckich banków bo oni najwięcej dziś płacą. Moze wysle CV najpierw musze rozpytać jakie projekty robicie i ile ich jest.

@Sławek H.

Dzień dobry, Będzie Pan mile zaskoczony, wśród naszych Klientów są również liderzy bankowości. Pozdrawiam serdecznie.

@Całe szczęście były pracownik

odnowienie tematu

Rusznikarski

Pensja na czas, dobra atmosfera, warunki socjalne na miejscu bardzo w porządku. Można sobie zrobić spokojnie jedzenie, wypić kawę, pójść do baru na obiad. Fajni ludzie, idzie zagadać, pośmiać się, nie ma spiętego klimatu. Nikt na ciebie nie warczy, że za długo siedzisz w WC.

kafka
@Rusznikarski

a kawę trzeba swoją kupić?

@kafka

Tak, a wodę nosimy z Brdy dziurawymi wiadrami ;) Serdeczności.

inkwizytor
@Rusznikarski

a ktora firma nie placi pensji na czas ? z takiej firmy to od razu sie odchodzi a nie oczekuje na dluższe zadluzenie spółki. Nie no jak w WC mozna dluzej posiedziec to nie ma co sie spinac ze rozwolnienei jakies czy cos. Widze, ze Kierownik Pięciu Kluczowych Klientow opowiada takie historie co to pracownikowi wolno no to napiszcie do mnie zalatwie wam robote za 2-3 razy wiecej płatną i karty sportowe, darmowe ubezpieczenia i do tego pakiet opieki medycznej ! Automat z kawa i Colą bez limitu. Mleko juz we wlasnym zakresie no, ale to i tak wiecej niz Ci tam proponuja. Nie dajcie sie robic na kase to, ze ktos wam pozoli isc na dluzsze posiedzenie do klopa a zaplaci 2x lub 3x mniej niz inne firmy to zaden wyczyn ! Ja 3x chodze do sklepu w pracy i raz na lunch do restauracji przy-firmowej i tez mnie nikt nie goni - juz niech kierownik Pieciu kluczowych klientow nie opowiada bajek - ZACZNIJCIE PŁACIC LUDZIOM, pracownikowi pozwola w nagrode dluzej w klopie posiedziec ! kolejny raz widac poziom inteligencji tego kluczowego studia masz jakies skonczone w ogole ? MBA ? to poczytaj co oferujesz ludziom - kogo ty chcesz do tej roboty naraic chlopw z ogolniaka czy ekipe z bramy z Okola ? Klienci to czytaja i sami sie smiac zaczynaja z tych twoich wypocin.

klient
@inkwizytor

to prawda jesteśmy zaniepokojeni tym co dzieje sie w tej firmie ludzie odchodzą a nowi pracownicy nie mają zielonego pojęcia o systemie. Jeżeli w takim kierunku będzie to szło to rozważymy przetarg i wdrożenie innego systemu zintegrowanego. Zacznijcie odbierać w koncu te telefony i odpisywac na mejle !

@klient

Szanowny Inkwizytorze i Kliencie, Najwyraźniej hejt sprawia Panu wiele radości. Tak na marginesie - jestem w stałym, regularnym kontakcie z Klientami i żaden nie ma zastrzeżeń do współpracy, wręcz przeciwnie, za wsparcie jesteśmy najczęściej doceniani. Jeśli chodzi o pensje na czas, u nas są zawsze, skoro ktoś to sobie chwali, bo spotkał się z inną praktyką, ma prawo to docenić. Serdeczności.

Anka
@Kierownik Kluczowych Klientów

Inkwizytor ma racje. Skoncz juz bajki pisac kirrowniku. Sami juz sie gubicie w swoich wypowiedziach. To juz zalosne sie robi w praktyce nic pani do zaoferowania nie ma to pisze pani o toalecie bez limitu. WSTYD.

Kawosz
@kafka

Tak

Dramat

Atmosfera ok, jak w większości firm IT nie jest to wyjątkiem, ale krzywy uśmiech prezesa i postawienie piwka nie zmieni tego że ZAROBKI TO DRAMAT. Jakby firma nie widziała ile się teraz w IT płaci. Dobra wypłata to podstawa nie po to się uczysz rzeczy o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia, żeby zarabiać tyle ile się tam zarabia. Na szczęście coraz więcej nowych firm w Bydgoszczy może się znajdzie coś lepszego. Nie ma sensu zostawać tam gdzie nie potrafią docenić pracownika.

@Dramat

Dzień dobry, Gwoli ścisłości zarobki są na rynkowym poziomie. Gdyby było tak jak Pan mówi, nikt by nie kontynuował pracy w tej firmie, a jest dokładnie odwrotnie. Nasi Klienci doceniają stabilność naszego zespołu, zarówno programistycznego jak i konsultantów, czego przykładem są referencje Klientów. Jeśli jest Pan "obecnym pracownikiem" (a nic na to nie wskazuje) nie powinien Pan narzekać, pensję reguluje umowa o pracę, którą Pan zaakceptował po wcześniejszej propozycji wysokości zarobków.

Komandor

Praca bardzo mi pasuje, w końcu mogę rzeczywiście robić soft czyli robić to co lubię najbardziej. W poprzedniej firmie byłem wyrobnikiem i numerem w statystyce. Tutaj jestem człowiekiem.

Kubuś Puchatek

Najlepsze miejsce w jakim do tej pory pracowałem jeśli chodzi o pieniądze i o klimat razem wzięte. Normalni ludzie, normalni dyrektorzy, wszyscy traktują się z szacunkiem a nie patrzą jak ci doje.

incognito

Remigiusz to prawda co mowiles ze niecale 4 k. ci dali per month?

Zarobas

Mi się tutaj dobrze pracuje a już podobne firmy w karierze widziałem. Dużym plusem jest atmosfera, ale wiadomo, że bardziej człowiek patrzy na kasę a nie na to żeby się miło rozmawiało. Jest OK.

Gawron

żal po prostu jak to czytam a im więcej czytam to nie żałuję, ze odszedłem...

Truskaweczka

Zgadzam się, szanują pracowników. Jak miałam sytuację że musiałam wyjechać na nagły pogrzeb, to nie było żadnego problemu. Jak nam się córka rozchorowała i musiałam się wcześniej zerwać z pracy tak samo, żadnego robienia problemów.

ZapracowanaMatka

Polecam jeśli ktoś ma rodzinę i szuka stabilnego miejsca pracy. W innych firmach gdzie pracowałam to preferowali osoby bez rodzin, dzieci i zobowiązań. Tutaj jest tak jak być powinno.

Toiowo
@ZapracowanaMatka

Też słyszałem o tych firmach co to nienawidzą rodzin a dzieci palą na stosie. One działają w ramach holdingu i w każdej z nich szefem jest niejaki Grinch, zielony paskudny stworek. Jednego roku nawet powiedział, że "świąt nie będzie".

Zostaw merytoryczną opinię o Softmaks.pl sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Softmaks.pl sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Softmaks.pl sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Softmaks.pl sp. z o.o.?

Softmaks.pl sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Kraszewskiego 1
    85-240 Bydgoszcz