Opinie o Eksięgowy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eksięgowy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eksięgowy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eksięgowy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

@poszkodowany Nowy wpis

to biuro nie wywiązuje się z umowy, którą samo podsyła do podpisania klientowi: nie dotrzymuje terminów lub w ogóle nie wykonuje powierzonych obowiązków, czekam czy sprawa skończy się w sądzie czy wyślą rozliczenia (oczywiście po czasie)

Jacek

Sprawa trafiła do sądu nie polecam

Maciej
@Jacek

I co się dalej stało? Jak możesz daj znać jak się sprawa skończyła?

ZaCny
@Maciej

Też chcę wnieść sprawę , może pozew zbiorowy?

Jacek
@Maciej

Sprawa w sądzie się powiodła. Wygraliśmy. Kasa odzyskana. Także wszystko skończyło się dobrze :) ale wiem, że nadal robią chałę.

@Jacek

udało Ci sie wynegocjowac w sadzie jakies dodatkowe odszkodowanie czy tylko to co byli ci winni?

Karamba Nowy wpis
@Jacek

U nas też sprawa skończy się w sądzie. Jak ci się udało?

Halina Nowy wpis
@Karamba

A u Państwa to jak to konkretnie wygląda?

Kamczitex Nowy wpis

Masakra. Od pół roku próbuje otrzymać od nich dokumenty, za które otrzymali kasę!! Zero kontaktu tel i nie odpisują na maile. Sprawa trafił do sądu. Nie polecam nikomu tej (usunięte przez administratora)ianej firmy.

hg

dramat firma krzak i tyle jakies dzieciaki bawia sie w ksiegowych nie majac pojecia

Mirosław
@hg

Opowiesz dokładniej co się stało że masz o nich tak złe zdanie?

Firma Eksięgowy Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dominique

Po 2 latach współpracy jestem zawiedziony jak nigdy do tej pory, opóźnienia oraz zapomnienia w składaniu deklaracjach ZUS-DRA/VAT/VAT-EU/CIT-8, stały kontakt z US w sprawie braku dokumentów z ich strony, był nawet moment kiedy dostałem list od jakiegoś ich klienta komornika że przegrali jakaś tam sprawę w sądzie a komornik kazał abym już im nie płacił na ich konto... W końcu wypowiedziałem umowę w styczniu 2021 oraz dogadałem sie jakimś cudem aby przynajmniej dostać CIT-8 oraz sprawozdanie za 2020 co zostało zaakceptowane. No ale do dzisiaj niestety czekam a Pan Michal całkowicie urwał kontakt...

Dominique
@Dominique

Błagam Panie Michale czekam już od 2 miesięcy na zestawienie obrotów i sald za 2020 (kiedy jeszcze byłem klientem eKsiegowy), bez tego moje nowe biuro księgowe nie potrafi mi zrobić bilansu za 2021 a termin się zbliża... Obiecuję już nigdy się nie odezwę do was i będziemy mieli wspólnie spokój

Halina
@Dominique

O przecież to już ponad rok minął od tamtego komentarza. Ale jak to nie można się totalnie inaczej skontaktować? Bo forum to forum nie wiadomo czy on je w ogóle odwiedza. A co z osobistym przyjazdem nawet chociażby pod adres zamieszkania?

Witbin

Najgorsza firma jaka może być !!! Najgorsze traktowanie klientów! Najgorsza obsługa klientów! Nigdy nie robią nic na czas! Szef biura nigdy nie wychodzi na kontakt i się ukrywa! Próbuje kilka razy dziennie się skontaktować aby zwrócili papiery i totalna cisza . Kiedyś dorwą właściciela tego miejsca za takie podejście ! I dostanie nauczkę! Ocena poniżej zera UWAŻAJCIE!!!!

Radi

Niestety wszystko to prawda, szkoda, że wcześniej tu nie trafiłem, bo teraz tylko same kłopoty i dodatkowe ogromne koszty nie z mojej winy, tylko z ich zaniedbania, błędów i braku profesjonalizmu :( Przestrzegam wszystkich, zdecydowanie odradzam!

S.C

Jeżeli naprawdę chce ktoś nabawić się kłopotów to tylko z tym biurem. Telefon głuchy, maile bez odzewu. Zapewnienia, że wszytko jest okej, po czym wychodzą stare brudy i niezałatwione sprawy, które rzekomo miały już zostać ogarnięte. Telefon odbierają tylko jak chcą załapać klienta, później brak odzewu. Umawianie się na telefon przez kalendarz również bez odzewu. Naprawde nawet nie myślcie o tym że tanio, bo stracicie dwa razy tyle, plus nerwy i stres że US na głowie..

J. K.
@S.C

Dokładnie. U nas taka sama sytuacja

DD
@J. K.

U nas to samo, sprawda w sądzie.

Maciej
@DD

Jak potoczyły się dalej Wasze sprawy? Udało się dojść do porozumienia z tym pracodawcą i ominąć drogę sądową, czy niestety bez tego się nie obeszło? Jestem bardzo ciekawy tego faktu, więc proszę o rzetelne sprecyzowanie. Mam nadzieję, że w wątku tym uda mi się ustalić wiele ciekawych rzeczy.

@Maciej

Nie ma czegos takiego jak polubowne dogadanie. Wszystkie znane mi sprawy byłych klientów jak i moja skończyła się albo wydaniem przez są wezwania do oddania kasy za usługi albo komornikami albo dalszymi bojami w sadzie. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Jeszcze się głupio śmieją z byłych klientów. W Google pełno dobry opini pisanych sztucznie. Zakładają wiele firm i okradają ludzi w innych branżach. Proszę sprawdzić w Google ile maja nowych spółkę pozakladanych. Chyba z siedem.

Nie odbierają telefonów, trudno się skontaktować, nie składają w terminie dokumentów, narazili mnie na straty wielotysięczne straty w ZUS, narobili mi problemów i oznajmili, że rozwiązują ze mną umowę... sprawa trafi do sądu...

Andy

Nie polecam wręcz odradzam jeżeli nie chcecie się dostać do kłopotów skarbowych. Biuro rachunkowe oprócz wystawiania faktur za usługi księgowe (których nie wypełnia) nic nie robi. tj- brak deklaracji, rozliczeń, wyliczeń. Brak kontaktu z nimi.

Ex klient
@Andy

Do sądu sprawa, proszę nie czekać. Dostaną wezwanie do zwrotu kasy za usługi i innych kosztów. Nie zapłacą to komornik wjedzie na spółkę, jak będą kombinować z kasa, bo mają wiele spółek pozakładanych to albo prezesa i jego majątek zawiną(tutaj będzie spawa już w prokuraturze), albo będą ściągać kasę z innych spółek. Goście się nie wywiną. Jestem też pokrzywdzony.

Poznań

Dzień dobry, zgadza się firma (usunięte przez administratora) nie odbierają telefonów, deklaracji nie złożyli, masakra, bronią się że do 12 stego miałem złożyć dokumenty, złożyłem 18 stego, było ich aż 10 sztuk a i tak nie dali rady złożyć. Brak kontaktu nie odpisują na maile telefon milczy.

Czym Eksięgowy Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

były klient

będą Cię zachęcali wszystkimi dostępnymi środkami, ale nie daj się skusić, bo możesz pożałować. Moja sprawa z nimi skończyła się w sądzie.

były klient

To co piszą to prawda. Telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują, błędy robią, deklaracji nie składają. Na szczęście nie współpracuję już z nimi, ale jak nowa księgowość się pojawiła u mnie w firmie, to dużo dokumentów, a szczególnie deklaracji do zusu musieli poprawiać. Mało tego, gubią dokumenty oraz dają innym dokumenty innych firm - sam takie otrzymałem. Hitem jest to, że cit został źle wyliczony, trzeba było go korygować, nie dostaliśmy sprawozdania finansowego - nie zostało złożone - i rejestru księgowań. Księgowość, która nas przejęła musiała cały poprzedni rok księgować od nowa. Jest to spółka więc mamy pełną księgowość. Proszę sobie wyobrazić ile to roboty.

pracowałem chwile, odbierałem telefony i jak przekazywałem jakies info do ksiegowych to sie śmiali, co chwila ktos dzwoni z pretensjami, ni epolecam pracy w tej firmie jaki odradzam klientom współprace z tym pseudo biurem.

oszusci

nie polecam nigdy nie odbieraja telefonow, pracuje u nich tylko 1 ksiegowy ! omijac szerokim łukiem !! dzownie po setki razy i nic ! kontaktu brak! najgorsze biuro !!! jestem wsciekly

OSZUSTWO
@oszusci

OMIJAC SZEROKIM LUKIEM TAK JAK PISZĄ STRASZNIE TRUDNO SIE DODZWONIC!! TYLKO PROBLEMY Z NIMI SĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Eksięgowy Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Eksięgowy Sp. z o.o.
  • Bydgoskich Przemysłowców 6
    85-862 Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042