Opinie o Softmaks.pl sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Softmaks.pl sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Softmaks.pl sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Softmaks.pl sp. z o.o. w Bydgoszcz

Miodzio

Warunki okej, mam tutaj na myśli zarówno wynagrodzenie jak i atmosferę pracy. Pracuje się normalnym tempem a nie, byle szybciej, byle jak. Koleżanki z pracy atrakcyjne, ale nie jakieś tipsiary.

Rustykalny

Pracuję tutaj 4 lata i nie narzekam. Jeśli ktoś chce i lubi pracować to będzie to miejsce dla niego. Tu pracują pasjonaci. Ogólnie polecam, dobre pieniądze na czas, firma nie stoi w miejscu, czego dowodem są nowe wdrożenia.

tadek
@Rustykalny

to wymien te wdrozenienia skoro sie ich nie wstydzicie pochwalcie sie jak macie czym bo jakos nikt tu nie wymienil gdzie wdrazaliscie

@tadek

Dzień dobry Tadku, Dziękuję za troskę. Zapraszam do czerpania wiadomości na temat działalności firmy u źródła czyli bezpośrednio u mnie oraz na oficjalnej stronie internetowej. Dysponuję gotową prezentacją przygotowaną specjalnie na Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Pozdrawiam,

tadek
@Kierownik Kluczowych Klientów

ale bezposrednio u mnie to u kogo ? na forum sie nie odpowie bo wdrozen nie ma ? No sukcesami sie chwalic trzeba bo jak inaczej chcecie nagarnac ludzi do roboty? opowiadajac im bajki na rozmowie kwalifikacyjnej ?

@tadek

Dzień dobry tadku, Kierownik Kluczowych Klientów, telefon 52 584 12 40. Wdrożenia aktualizowane są także na stronie internetowej - "chwalimy się" wdrożeniami np. na Europejskim Kongresie MSP oraz na spotkaniach handlowych. Nie "nagarniamy ludzi do roboty" :) Serdeczności.

Kierownik Działu Wdrożeń

Faktycznie było u nas kilka osób, które nie były w porządku i zwolnilismy te osoby na ich miejsce zatrudnilismy jeszcze lepszych pracowników, którzy merytorycznie są przygotowani na każde wdrożenie co też klienci potwierdzają. Za byłych pracowników których zwolniono nie odpowiadamy, ze im żal 4 litery sciska moze trafili gorzej a moze i lepiej chociaż raczej ten pierwszy wariant. Zapraszamy na dobrą kawę i ciasto a byłych pracowników pozdrawiamy zwłaszcza tych na stanowiskach kierowniczych.

Miras
@Kierownik Działu Wdrożeń

Jest mi po prostu żal obecnych pracowników, którzy wiedza jaka była sytuacja z poprzednimi pracownikami. Nie zostali zwolnieni tylko odeszli. A jeśli te pojęcia są dla Was mylne, polecam zaopatrzyć się w SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO.

Dawid
@Kierownik Działu Wdrożeń

@Kierownik Działu Wdrożeń Jeśli faktycznie jest Pan kierownikiem działu wdrożeń to zakładam że tych wdrożeń wcale nie ma. Jeśli osoba reprezentująca zespół w taki sposób wypowiada się na forum to już wystarczająco obrazuje poziom samej firmy. Żenująca i żałosna wypowiedź a fakt, iż taka osoba jest na stanowisku kierownika podkreśla tylko panujące tam układy i układziki. Nie pozdrawiam.

@Dawid

Dzień dobry Dawidzie, Struktura organizacyjna spółki jest transparentna i nie ma w niej wymienionego stanowiska. W razie pytań służę pomocą. Kontakt do mnie na stronie internetowej. Serdeczności.

Kwintencja

Polecam jako miejsce do pracy. Nie ma takiego dociskania człowieka jak to często ma miejsce w korporacjach. Tutaj atmosfera jest dużo bardziej przyjazna, pomimo gorących okresów wdrożeniowych. Lokalizacja w Biznes Parku, ale to nie KORPO!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Softmaks.pl sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Pracownica

To co mogę powiedzieć to na pewno jest bardzo pro podejście do rodzin. Tego się w wielu firmach niestety nie zobaczy. Tutaj jak potrzebuje się awaryjnie zająć dzieckiem, bo choruje to nikt mi nie robi wyrzutów i problemów.

TerminatorDominator

Dla mnie miejsce OK, nie przychodzę tutaj za karę, tylko po prostu chce się tutaj być i pracować. Trafił się na ten moment naprawdę dobry zespół, dużo śmiechu w przerwach. Myślę, że warto tutaj startować ze swoim CV. Praca rozwojowa i nieogłupiająca.

Malinka

Podoba mi się ta praca, dobre warunki, dobre pieniądze, nie jest to typowa korporacja, gdzie siedzi człowiek na człowieku i dyrektor patrzy ci w monitor. Polecam. Super lokalizacja.

Życzliwy
@Malinka

Sugeruję Kierownikowi ds Kluczowych Klientów żeby zmieniał lekko charakter pisma gdy co rano zamieszcza opinię w imieniu zadowolonego pracownika bo jak do tej pory wygląda to mało wiarygodnie.

potwierdzam wyglądało to mniej więcej tak: youtube.com/watch?v=XmxGN2aRlqI kto to pisze te pozytywne komentarze bo chyba nie my pracownicy ??

Kierownik Kluczowych Klientów

Dzień dobry Radku, Serdecznie dziękuję za "dowcipne" komentarze . Casus "talerza w kuchni" - rozbawił wszystkich do łez. Dobro wraca :)

kkk2
@Paweł

A kto pisze negatywne komentarze często ze zmyślonymi rzeczami? Jak można dostać wypłatę i narzekać, że mało? Dostaje się tyle na ile się zgodziło. Prawda jest taka, że jest paru ludzi którzy dostali kopa w 4 litery i teraz wylewają swoje żale tutaj.

Ofensywiec

Nie myślę o zmianie pracodawcy. Wcześniej zmieniałem firmy dość regularnie, bo wszędzie byli nastawieni na rotację pracowników – nie podoba się to won. Tutaj dbają o ludzi, zależy szefostwu na tym żeby team był zgrany, a nie rotacja za rotacją konsultantów.

Zakręcony_Szczęśliwiec

Mi też pasuje. To pierwsze miejsce stacjonarne w którym pracuję, wcześniej zarabiałem zdalnie i jest okej. Nie mam poczucia że jestem jakoś kontrolowany, sprawdzany i pod ciągłą obserwacją, a słyszałem, że tak jest w innych firmach IT.

Kierownik Kluczowych Klientów

Dzień dobry, Gratuluję Panu kreatywności :) Tacy pracownicy jak Pan to SKARB :) Serdeczności.

Witek L.

dobre dobre a juz chcialem tam slac CV nie jak taka mordownia tam to odpuszczam. Widze ze ktos chce pozytywnych opinie popisac i tym samym odciagnac uwage od negatywow - pachnie mi to słabym marketingiem

Janusz

Za chwilę będzie więcej pozytywnych wpisów niż pracowników w Softmaksie. Nie dajcie się na nie nabrać. Ludzie zarządzający tą firmą mają naprawdę kiepskie charaktery, gubi ich poczucie władzy.

Patryk
@Janusz

Praca jest naprawde super ja jestem zadowolony pozwalają zjesc sniadanie w kuchni dyrekcja przemila co chwile pytaja czy nie chce isc na urlop czy dobrze mi sie pracuje w zadnej innej firmie nikt mnei tak nie pytal. Pan prezes codziennie z usmiechem wita pracownikow, jestem pod dużym wrazeniem ! zapraszam na rozmowe kfalifikacyjną i kawę i ciastko ! raz w miesiacu jest pizza !

Terminator

Dobra praca. Mam wszystko czego mi potrzeba. Niezłe pieniądze, komfort pracy, dobry klimat na miejscu. Nie ma wyścigu szczurów, który pamiętam choćby z pracy w Warszawie. Warto było wrócić do Bydgoszczy.

Żabiniec

Kiedy jest czas pracy to jest czas pracy, a kiedy jest przerwa albo spotkanie integracyjne to jest czas relaksu. Świetne miejsce do życia i zarabiania. Nie jestem po całym dniu tak zmęczony psychicznie i fizycznie jak w poprzedniej pracy.

Wianeczek

Ludzie na górze mają dobre nastawienie do pracowników, którzy mają rodziny. To jest dla mnie nowość. W poprzedniej pracy tak nie było. Teraz jak mi dzieciak zachoruje to nikt nie robi pod górkę.

Kuleczek

Przyznam się, że praca tutaj miło mnie zaskoczyła. Nikt nade mną nie stał z kijem, nie poganiał, nie pokazywał mi co chwila kolejnych przeliczników i wskaźników wydajności. Takie miałem doświadczenia w poprzedniej firmie. Polecam firmę, normalne podejście bez sztucznej presji i ciśnienia. Kiedy trzeba przysiąść to trzeba. Organizacja pracy na plus.

Smerf66

Dobrze jest. Nie mam się do czego przyczepić. Dbają o człowieka, nie ma tutaj podejścia w stylu jak nie ty to na twoje miejsce są inni. A mogłoby tak być. Na stanowisku konsultanta gdzie w innych firmach są duże rotacje tutaj jest wzrost zatrudnienia a nie zwolnienia.

smerfetka
@Smerf66

a ile nowych wdrozen było w 2018 r z podziałem na systemy ?? takie pytanie powinien zadac kazdy idac tam na rozmowe i żadac potwierdzenia w papierach bo pewnie powiedza ze 10 czy 20 :) jak spytasz o cos na rozmowie a po przyjeciu do pracy okaze sie inaczej to oznacza ze cie kłamali a każda firma ktora klamie nie zasluguje by tam dalej pracowac.

@smerfetka

Dzień dobry Smerfetko, Słuszna uwaga :) Chętnie udzielamy odpowiedzi na pytania podczas rekrutacji, to jedno z częściej zadawanych pytań :) Pozdrawiam.

Filip

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

vegain
@Filip

Raczej WEGETUJE !

@Filip

Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie. Zapraszam do odwiedzenia strony www https://softmaks.pl/praca/ gdzie zawsze są aktualne ogłoszenia rekrutacyjne :) Na szybko: Szukamy teraz Konsultanta ERP BI oraz Programistę Python.

Piotr W.
@Kierownik Kluczowych Klientów

Witam, czy mogłbym sie dowiedziec ile osob obecnie pracuje w dziale, gdzie wdraża sie BI? - da mi to pogląd na ilosc wdrożen i rozwój tudzież możliwość awansu jakiegoś. Czy nietaktem będzie jeśli zapytam co się stało z poprzednia osobą o ile odeszla, czy tez poszukiwana jest nowa osoba do zespołu by go rozszerzyć ? interesuje mnie odpowiedź pracownikow jak i byłych pracowników. Znalazłem ogłoszenie na pracuj i szukam informacji nim wysle CV. Pozdrawiam.

@Piotr W.

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie. Ogłoszenie na pracuj.pl wygasło ostatniego dnia października. Zwiększamy zatrudnienie ze względu na wzrost ilości wdrożeń. Na nurtujące Pana pytania odpowiemy podczas bezpośredniej rozmowy, proszę podesłać CV na adres rekrutacja@. Pozdrawiam serdecznie.

obecny pracownik
@Piotr W.

@Piotr W. Odpowiedzą Ci w rozmowie w cztery oczy bo wtedy można skłamać a tu nie bardzo bo zaraz wyjdzie prawda ile osób pracuje w dziale BI.

@obecny pracownik

Dzień dobry "obecny pracowniku", Niezależnie od ilości, to w Pana mniemaniu zawsze będzie źle i niedobrze. Szkoda, że nie jest Pan naszym obecnym pracownikiem. Na poziomie rekrutacji malkontenci są wprawdzie wykluczani, ale może udałoby się zmienić Pana nastawienie do życia. Nasz Team nadaje na zbliżonych falach, dlatego mówimy o grze zespołowej :) Serdeczności.

@Piotr W.

Z doświadczenia mogę założyć, że w dziale BI pracuje maksymalnie 2 progamistów i 2 konsultantów. Na stronie firmy jest skład zespołu firmy, z krótkim opisem czym się zajmują.

Kierownik Kluczowych Klientów

Dzień dobry "Wtyczko Zakładowa", Wiedzę na temat struktury organizacyjnej oraz zadowolenia Klientów ma Pan mizerną, czasu do hejtowania, aż nadto :) Po referencje od Klientów zapraszam do siebie :) Serdeczności.

kukułka

a kuku :) jak tam nowe wdrożenia ?

jenot
@kukułka

Robią duże wdrożenie w elektrowni w Koninie, przegraliśmy z nimi. Byle firma takich wdrożeń nie realizuje. Szacunek za walkę do końca o klienta, którego mieliśmy na widelcu. Konkurencja jest na rynku spora, każdy musi się nagimnastykować, żeby pozyskać dobrego klienta. Wygrali z nami funkcjonalnością systemu i nie dało się tego przeskoczyć nawet niższą ceną.

Kierownik Kluczowych Klientów

Dzień dobry, Zainteresowanych zapraszam spotkanie, chętnie przytoczę case study naszych ostatnich wdrożeń. Prezentacja jest aktualna, bo przygotowana specjalnie na Europejski Kongres MSP. Kontakt do mnie na stronie www :) Pozdrawiam!

klient
@jenot

najpierw to wy instrukcje do tego systemu zróbcie bo te ktore sa to chyba juz troche nieaktualne i telefony zacznijcie odbierac.

@klient

Dzień dobry, Drogi Kliencie - nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 16/17 lub dłużej, w zależności od treści zawartej umowy. Instrukcje są aktualizowane na bieżąco. W razie pytań służę pomocą.

Kierownik Kluczowych Klientów

Dzień dobry Panie Tonej, Przemawia przez Pana brak wiary w ludzi, musi Pan czuć się bardzo dotknięty, tym, że mówi się o nas dobrze. Nie każdy użytkownik gowork musi hejtować, wylewać swoje frustracje online jak Pan to robi. A propos Pana rad dotyczących zarobków i podwyżek - mógłby Pan zostać ekspertem w telewizji śniadaniowej w programie pt. Jak nie rozmawiać o zarobkach i podwyżkach. Serdeczności

Życzliwy

Jak na razie nie mam uwag do warunków. Dobrze płacą, sama atmosfera w firmie jest życzliwa nikt nikomu świń pod nogi nie podkłada. Oby tak dalej to wyglądało.

Kierownik Kluczowych Klientów

Dzień dobry, Wynagrodzenie reguluje umowa o pracę, która podpisywana jest zarówno przez pracownika jak i pracodawcę. Pojęcie dobrych czy złych zarobków jest względne i zależy od wielu sytuacji. Być może Pan uważa, że dobrze zarabia, a współpracownik obok śmieje się z Pana, bo za taką pensje nie wstałby z łóżka. Zapraszam na rogala i kawę z mlekiem sojowym :)

Python
@Kierownik Kluczowych Klientów

Co by tu nie gadać Panie Kierowniku, nie samymi rogalami człowiek żyje. Czytam te wpisy pewnie byłych już pracowników i tak sobie myślę, że skądś ta frustracja wynika. Proponuję zaopiekować się pracownikami a nie tyko klientami. W każdym razie CV nie składam.

Python2
@Python

... tak widze i sie przyglądam od dłuższego czasu tym konwersacjom kierowniczym, ze ani z klientem ani z pracownikiem ta opieka niezbyt wychodzi. Nic tylko rogalami i kawą byś pan pracownika futrował a daj pan mu pieniądze to sam sobie kupi jakie będzie chciał. Pan książkę kulinarną napisz o wypiekach...na twarzy bo wstyd wstyd i raz jeszcze wstyd a nie wpisy na forum, ja sie juz nie dam nabrać wiecej na te ładną gadkę i pączka bez nadzienia teraz herbatkę z szafranem zażywam 11 dolarów za gram. Za rogala to dobrego programisty pan nie znajdziesz i kto później Developerke będzie panu robił konsultanci ? chyba nie bo i oni uciekaja a jeden to tak sie szybko zawinal słyszalem, ze nawet urlopu nie wykorzystal tak mu sie spieszylo, moze po tych rogalach tak go wzielo panskich ?

@Python2

Dzień dobry, Nie wiem skąd w Panu Pythonie tyle zainteresowania życiem firmy, o której nie ma Pan bladego pojęcia lub wydaje się, że ma. Radzę zająć się pracą w swoim miejscu pracy, o ile ma Pan co robić, przy niewątpliwie smaczniejszej herbacie Yellow Gold Tea Buds. Serdeczności.

Python
@Kierownik Kluczowych Klientów

Prosze wyjasnic tu na forum wszystkim dlaczego u was taka rotacja pracownikow skoro tak fajnie tam jest co ? Ludzie nie dajcie sie nabrac, wymagajcie kasy i walczcie o swoje, zyc trzeba GODNIE I ZA KONKRETNY PINIADZ bo inaczej malowac sciany bedziecie jak ktos tu wspominal.

@Python

Dzień dobry Panie Pythonie, Proszę nie mylić wzrostu zatrudnienia z rotacją, to częsty błąd. Wzrost zatrudnienia jest i wynika on z przyjętej strategii spółki. Dziękuję Panu za wyssane z palca komentarze, zapewne to dzięki nim ilość i jakość osób chcących z nami pracować jest tak duża. Pozdrawiam serdecznie

Daktylka

Zupełnie inny standard pracy niż w korpo. Zdecydowanie polecam. Uczciwa pensja, przelewy na czas, dużo swobody i zaufanie ze strony przełożonych.

Los Desperados

Brawo mistrzu!!! Sama esencja w poetyckim wydaniu

Kierownik Kluczowych Klientów

Dzień dobry, Piękna bajka. W Muminkach pojawia się również postać BUKI, samotnej i nieszczęśliwej postaci, która chce siać postrach w Dolinie Muminków, ale nikt się jej nie boi, oprócz jej samej. Aspiruje Pan do roli BUKI. Powodzenia i szczęścia w życiu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Softmaks.pl sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Softmaks.pl sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Softmaks.pl sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Softmaks.pl sp. z o.o.?

Softmaks.pl sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Kraszewskiego 1
    85-240 Bydgoszcz