Opinie o Softmaks.pl sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Softmaks.pl sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Softmaks.pl sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Softmaks.pl sp. z o.o. w Bydgoszcz

Robek

Spotkania integracyjne, premie i dobra atmosfera są na 4ke. Zawsze znajdą się malkontenci. Perspektywy rozwoju też są, trzeba wykazać inicjatywę szkoleniową a nie czekać na manne z nieba. Dobra praca za normalne pieniądze.

obecny pracownik
@Robek

pracuje i jakos nie widzę tego - coraz czesciej mysle o zmianie firmy na inną to moze tak sie dzieje na szczeblach kierowniczych bo reszta pracownikow jakos tego nie doswiadczyla. Polecam kierownictwu wziac sie do pracy i do wdrożen zamiast pisac opinie na goWorku moze wtedy rzeczywiście będzie lepiej i nie bedzie trzeba wypisywac bzdur...

Kierownik Kluczowych Klientów
@obecny pracownik

Dzień dobry, W jakim dziale pracujesz "obecny pracowniku", chętnie wyjaśnię sytuację na bezpośrednim spotkaniu. W skrócie: przyznawanie premii jest transparentne i jasno określone. Wyjścia na bowling, dart itd. planowane są zawsze z miesięcznym wyprzedzeniem, tak, aby każdy mógł wpisać je w swój kalendarz. W razie pytań proszę o kontakt bezpośredni, wiesz gdzie mnie szukać?

Paulina

@vegain, skąd taka opinia? Mógłbyś ją rozwinąć i napisać czemu masz takie zdanie? Dodaj kilka słów o dodatkach do wynagrodzenia takich jak premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje lub pakiet socjalny. Jak według Ciebie wygląda atmosfera w pracy i relacje z współpracownikami? Jesteś z nich zadowolony? Podziel się swoim doświadczeniem z osobami , które poszukują pracy.

Paulina

@Filip, interesuje Cię praca w tej firmie? Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej napisz na forum czy zostałeś zatrudniony, jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwał? @Lol, wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji? Dlaczego uważasz, że to praca na chwilę, a nie na dłużej? Twoja opinia będzie pomocne dla innych osób poszukujących pracy.

złożyłem CV tam

czesc czy ktos wie czy tam sie poprawilo troche ? jakis aktualny komentarz z sytuacja? warto tam sie pchać?

ISO Master
@złożyłem CV tam

poprawiło się jest certyfikat 3D nawet ! -Dziadowska rekrutacja -Dziadowska płaca -Dziadowskie projekty

Lol
@złożyłem CV tam

Na chwilę - tak, na dłużej - nie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Softmaks.pl sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Remik

Jaki macie powód, że nikt od dawna nie pisze?

Paulina

@terefere czy sam miałeś okazję zdobywać doświadczenie zawodowe w tej firmie? Jestem ciekaw od jakiego stanowiska zaczynałeś. Podzieliłbyś się wiedzą jak wyglądała kwestia benefitów pozapłacowych?

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Softmaks.pl sp. z o.o.. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

terefere

Bez zmian. Od początku istnienia tej firmy zarząd nie ma wizji na jej rozwój. Dryfuje tam gdzie akurat wiatr zawieje

Oceniacz

Trzeba być dobrym fachowcem a z pewnością nie będziecie musieli narzekać.

Taczkowy z budowy
@Oceniacz

a to fachowcy ktorzy tam pracowali byli zli ? bo jakos kazdy z nich zarabia z tego co wiem duzo wiecej niz u was i profity dodatkowe mają pozapłacowe. Napiszcie moze, ze szukacie ludzi do roboty za place z Biedronki ? zeby czasem na taczce ten mistrz obłudy nie wyjechał....

Fotograf

"Sprzataczka nawet papierami rzucila bo listki recznikow papierowych jej liczyli a plyn do szyb musiala wodą z Brdy rozcienczac " ????

zdjęciograf
@Fotograf

Kto takie pierdoły pisze?

poligraf
@zdjęciograf

a kto pyta?

klient

no szkoda ze w takim to kierunku idzie.

Qraś

sezon na chodzenie do pok. nr 1 uważam za otwarty - poszlo ynfo, ze jak sie podejdzie do 'jedynki' i powie ze jest new job na horyzoncie to daja wiecej :) co bystrzejsi juz skorzystali :) a nie mieli zamiaru sie zwalniac :) wykiwali samego pelle :)

V V U TEGT

komentarze poprzedników ciekawe... dodam od siebie: długo tam nie pracowałem, ale atmosfera była gęsta na tyle gęsta, ze kodu na ekranie monitora nie bylo widać czasami ! konsultanci siedza w kuchni a robote sie zleca programistom. a jeden kolega kierownik mozna powiedziec, że puszczalo sie czasami "podpuche" jak przychodzil do pokoju programistów a za chwile "na górze" juz wiedzieli o tym. Teraz go docenili bo siedzi z nimi... spora rotacja pracowników zarówno u programistow jak i u konsultantow. Co do socjala i innych dodatkow to zero, za to cisneli dosyc z terminami, wiec czasami sie kodowalo na szybko bez zadnej logiki a pozniej sie dziury łatało, wiec i za "krawca" czlowiek robił. Płacą tyle ze czlowiek moze rzucic te robote z dnia na dzien bo kazdy inny zatrudni cie za tyle samo lub wiecej, wiec obawy ze stracisz cos wspanialego nie ma. Kierownictwo dopiero jak chcesz odejsc cos proponuje, ale to juz troche pozno jest a ty masz frajde, ze mogą cie cmoknąc teraz i nawet gdyby proponowali "tauzena" albo dwa to powiesz nie dziekuje - odchodzę.

mm

Pracowałem przez 2 lata, moja pierwsza praca, nie mam dobrych wspomnień. Odszedłem w 2013, czytam aktualne wpisy widzę że nic się nie zmieniło, jest chyba jeszcze gorzej.

@mm

jest jeszcze gorzej, z roku na rok bieda dac pracownikowi minimum i niech pracuje od rana do wieczora a jak bedzie sie chcial zwolnic to sie mu juz wtedy dorzuci 200-300 zl poklepie po plecach i naopowiada jaki to on jest cenny dla firmy :) zamydli sie oczy i gitara :) na nowe Felgi do Volvo jest :) Wycisnac z programistow co sie da nawtykac mu obowiązkow jeszcze z administracją windows :)

Rebelliant

Na wigilie w prezencie kalendarz za 10 zl z podpisem-grawerem lub wizytownik z logo firmy dla osob, ktore nie otrzymaly wizytówek nigdy :) "Dyrektor Sharepointa" co chwile ściga, ze czegos nie uzupelnileś w zadaniu na platformie. Swoją drogą tyle osób co odeszło w ciągu roku to czy dyrekcja po węgiel do apteki nie musiała jechać??

magic

Opinia powyżej jeszcze bardziej aktualna. Szkoda że świetni współpracownicy już odeszli.

ECF Magic
@magic

-w zaufaniu podpowiem, że to nie koniec łańcucha zwolnień. Jest cos takiego jak 'marketing szeptany" i poźniej ciężko wygrywac przetargi bo cos ktos tam powiedzial lub zasłyszano, Za tych co odeszli robić będą ci co pozostali za 0 zl wiecej :) az nie pójda do pokoju nr 1 z pisemkiem o rezygnacje a dopiero moze wtedy łaskawie cos wiecej sie uda dostac :) Ciekawe jak długo własciciel spółki będzie sie przyglądal takiemu procesowi i kiedy powie dość a nie wie o wszystkim bo gdyby wiedział to zleciłby AUDYT ZEWNETRZNY. Poza tym pisanie czasu pracy to tez ściema pół dnia sie siedzi i gapi w okno na parking a godziny sie rozpisuje na bzdury bo zestawienie TRZEBA zrobic do Warszawy.

Nudna monotonna praca bez żadnych perspektyw na rozwój. Brak możliwości awansu ze względu na uboga strukturę organizacyjną. Zero szkoleń i benefitów pozapłacowych. Niskie zarobki!!!! Ludzie zarządzający firmą nie mają o tym zielonego pojęcia. Są plusy!!! Świetni współpracownicy

Zostaw merytoryczną opinię o Softmaks.pl sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Softmaks.pl sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Softmaks.pl sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Softmaks.pl sp. z o.o.?

Softmaks.pl sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Kraszewskiego 1
    85-240 Bydgoszcz