Opinie o Dek meble w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dek meble. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dek meble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dek meble w Kielce

john 77

Nie wiem jak w deku, ale interesującą ofertą są meble używane. Po pierwsze w cenie 2, 3 a czasami 4 - krotnie niższej niż nowe, po drugie nietrudno trafić na prawdziwą okazję Mogę polecić giełdę mebli używanych www.otomebel.pl Wiele ogłoszeń ze wszystkich regionów, w tym również ze świętokrzyskiego

SeXy.KosA

Może się wypowiem coś na temat pracy w DEK, pracuję w tej firmie od pół roku w Ostrowcu na początku "szkolenie" w Kielcach przez półtora miesiąca a następnie praca u siebie na miejscu praca jako taka jak dla mnie ciekawa dużo się można dowiedzieć o tzw meblach itp praca w transporcie nie jest zła trochę się ponosi meble kanapy itp, pozna ludzi pozwiedza domy mieszkania jakiś napiwek się trafi :) czas szybciej zleci. Godziny pracy nie najgorsze za nadgodziny płacą jakieś dodatki są zawsze u nas ekipa pracująca jest młoda fajny klimat ogólnie ciekawie. Praca jak każda inna jak dla mnie na początek zawsze można szukać innej ale co kto lubi dużo można się nauczyć i jak na razie nie zrezygnuje z niej - póki co nie znajdę lepszej :)

nadi

dlaczego nie polecasz pracy na stanowisku grafika? bardzo proszę o odpowiedź [usunięte przez administratora]

oli

ja straciłam na szczęście tylko 3 tygodnie w tym buszu i apeluje!!! Ludzie daleko od tej firmy. Po za pracą handlowca pracujesz jako sprzątaczka pawilonów na kolanach zdrapując farbę z podłóg nawet w niedziele a pani ,,CH\". nie ma skrupułów i wyzwie od NIEDOROZWOJÓW, lub jeszcze gorszych. Brak kierownikom i dyrektorowi tego sklepu kultury i szacunku dla pracowników.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dek meble? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

najwieksza firma branzowa z wojewodztwa i jedna z najwiekszych w kraju, a do tego naj- mozna dopisac najwieksze dziadostwo, najnizsze zarobki i najmocniejszy wyzysk oraz najwieksza zenade; tam chyba nie sposob znalezc prestizowego etatu, jesli etaty w ogole istnieja poza smieciowymi umowa zlecenie i dzielo

byly pracownik

nie polecam pracy w tej firmie, zwlaszcza na stanowisku grafika

zzzzzzzzzzzzzz

A ten przygłup piszący o kanadzie to musi być zaprzyjaźniony z dekiem; ciekawe czy tam tez mu placa 4 zl za godzine; jak chce być kopany w [usunięte przez administratora] i lubi to to niech wraca do deka, a nie emigruje cwaniaczek bez charakteru,bo każdy uciekinier nie ma charakteru i meskosci

Ja pracę deku wspominam dobrze wiele się tam nauczyłem dzięki temu zarabiam teraz na swoim a cóż że [usunięte przez administratora] trzeba to dobrze to też czegoś uczy popracujcie dla siebie zatrudnijcie kilka osób i zobaczymy czy nie będziecie ich pilnować fajnie jest brać kase za przychodzenie do pracy i bimbać cały dzień zostańcie urzędnikami tam możecie sobie robić przerwy na herbatkę co pół godziny trochę charakteru a nie tylko marudzenie udowodnij sobie że jesteś mężczyzną co nas nie zabije to nas wzmocni

Czytam opinie bylych pracownikow o firmie Dek meble I jestem w szoku.Obecnie mieszkam za granicami kraju I poznalam zgnily kapitalizm.I powiem w paru zdaniach Ci wszyscy niezadowoleni I niedowartosciowani przyjezdzajcie do USA I do Canady tu dopiero Wam pokaza kto jest najwazniejszy.Ty Jako zwykly robal masz pracowac a nie podskakiwac a jezeli sie nie podoba to wynocha na Twoje miejsce znajdzie sie inny I za mniejsze pieniadze.To sa realia a nie sentymenty.A to ze pracodawca wymaga to dobrze Bo inaczej Weszlibyscie mu na glowe.Wiec nie gadaj jeden z drugim tylko do roboty a komentarze zostaw dla siebie. weszliscie by mu na glowe .Zycie to nie marzenia acz kolwiek trzeba do nich dazyc ale to brutalna rzeczywistosc.Wiec przestan jeden z drugim komentowac jaki to podly pracodawca tylko jak chcesz cos osiagnac to nie gadaj

Witam pracowalem w tej firmie kilka ładnych lat i powiem że to najgorsza firma w Kielcach, wyzysk wyzysk wykorzystywanie pracownika w 100% zarobki 800 zl, zapiernicz jak na farmie i terror JEDNO WIELKIE SZAMBO SYF a co najwazniejsze to prezes tej firmy Z.D to SCIERWO JAKICH MALO CHAM CHAM pozdrawiam równierz kierownika N. z montarzu mebli wal sie na ryji stary psie.To cała prawda jesli tam sie wybierasz to życze powodzenia.

Nie polecam pracy w tej firmie. Ogólny (usunięte przez administratora) i chamstwo niektórych współpracowników i kierownictwa.

naSzczęścieBYŁApracownica

KOSZMAR!!!!! Dołączam się do fatalnych opinii o DEKu - też niestety miałam do czynienia z tą firmą przez ponad pół roku (jak pewnie większość populacji woj. Świętokrzyskiego - przemiał okrutny). Żenujące i chamskie zachowanie Głównodowodzącego, tyrania i nieustanne wulgaryzmy rzucane na oślep do pracowników są baardzo upokarzające. Nawet silne jednostki nie dają rady na dłuższą metę - ja po pracy tam miałam uraz psychiczny i bałam się iść do nowej pracy:/ Kierowniczki zaślepione wątpliwym "urokiem" pracodawcy warują przy nim jak psy 24 h, zero życia prywatnego i spełniają każdą bzdurną zachciankę (nie wnikam ale różne rzeczy dochodziły do moich uszu:P). Każdego podp...dolą żeby zyskać na wartości w jego oczach.... Bleeee paskudna atmosfera - brzydzę się tym WSPANIAŁYM centrum handlowym i omijam z daleka. Syf i Patologia - ogólnie - NIE POLECAM !

Straciłem tam 1.5 roku i przyznaję ze jak na pierwszą pracę nauczyłem się dużo, ale motywacja terrorem to już za wiele. Radzę wam dobrze omijać tego pracodawcę z daleka.

Witam, złożyłam dok do salonu DEK w odpowiedzi otrzymałam, ze mam przyjść na spotkanie informacyjne. czy ktoś wie może na czym ma polegać to spotkanie, czy to już rozmowa kwalifikacyjna czy nie?

Były_robol

[usunięte przez administratora] pracy + ginące pieniądze z wypłaty. Usiąść nie możesz na chwilę. Ogólnie syf.

anonim45

pracowalem tam 2 miesiace jako pracownik sezonowy,szef tej firmy powinien udac sie na leczenie albo codziennie aplikowac sobie nerwosol dozylnie.Ludzi traktuje jak bydlo bo wie ze przyjda nastepni, zasób słownictwa rowny zulowi z pod sklepu,wyzywa pracowników, wymysla rozne zajecia.chodzi po hali i szuka dziury w całym.raz widziałem jak złamał łopate od sniegu przy 2 pracownikach i brodził po kostki w wodzie przy ulicy Olszewskiego, szkoda że nie nagrałem:)Głowna kierowniczka handlowa CH..ys podbierdala ludzi, zeby pzrypodobac sie szefowi, wieczniej jej cos niepasuje i wiecznie chodzi niezadowolona, ma rózne kaprysy.zona zenona jest tam dekoratorem ekspozycji, jak cos robi najczesciej popoludniu po obiedzie przychodzi zwołuje pół w firmy tzw świte by jej słuzyła.wsolczuje ludziom którzy musza tam pracowac.wspołpracownicy sa w porzątku

zenuś

Podziwiam kolegę za dobre wspomnienia z tej firmy. Podziwiam kolege za dobre wspomnienia z tej firmy. Ale uwagi słuszne. Ja przewiduje ,że niedługo zenuś się spakuje z olszewskiego.

Realista
@zenuś

A niby dokad przeciez to jego firma

mamy go
@Realista

na szkolenia stup up'u ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dek meble - Kielce

• Jak się pracuje w Dek meble?

Zobacz opinie na temat firmy Dek meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dek meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dek meble
1.8/5 Na podstawie 189 ocen.
  • Olszewskiego 9
    25-663 Kielce