Dek meble

Kielce

Opinie o Dek meble

Lidia

Osoby poszukujące pracy w Kielcach maja teraz możliwość wzięcia udziału w rekrutacji prowadzonej przez Dek meble. Firma poszukuje pracownika do pracy fizycznej. Praca głównie ma polegać na rozładunku towarów i obsłudze wydań mebli klientom. Jakich warunków zatrudnienia można oczekiwać na takim stanowisku?

Lidia

@r a zapytałeś o oficjalny powód zwolnienia? Bo o nim nie piszesz a pracodawca musiał go podać

r

Moja przygoda z firmą dek zakończyła się po 6dniach pracy, a dokładniej oni zakończyli współpracę ze mną. Powód zwolnienia? pracowałem przy "pracach porządkowych". W pierwszy dzień (pierwsze minuty pracy), na głównej hali przenosiłem z jednym pracownikiem jakąś komodę, a że była ona brudna, to moja koszulka przejęła cały brud, otrzepałem szybko kurz z koszulki, żeby jakoś wyglądać przed klientami, na co od kierowniczki usłyszałem "a co Ty baba jesteś, że się tak otrzepujesz?"...Kilka dni później dostałem "zadanie" od głównego szefa, na odgarnięcie z chwastów i krzaków betonowych filarów, które miały zostać przeniesione dźwigiem w inne miejsce (był to piąty dzień pracy) na koniec dnia przyszedł szef, wszystko było ok, nie miał żadnych zastrzeżeń, ale na koniec kolejnego dnia(czyli mojego ostatniego) przyszedł, zaczął poniżać, wyzywać i stwierdził, że zacząłem odgarniać od złej strony...potem przyszła jakaś kierowniczka i powiedziała żebym się do niej zgłosił na koniec dnia, tak też uczyniłem, a ona podziękowała mi za "współpracę"...

Piotr

mobbing mobbing mobbing

Tomek

hej czy orientuje się ktoś z was czy są możliwe jakieś rabaty gdyż wybiera się meble do sypialni salonu czy kuchni u nich? Jestem zainteresowany wiekszością nie wiem czy coś takiego przejdzie?

kanadyjczyk

Co to za bzdura, ze w Kanadzie kaza ci zap..alac. Chyba nigdy tam nie pracowalas. Kanada ma model skandynawski, jeden incydent uragajacy pracownikowi to: -zwiazki zawodowe robia strajk, -reszta pracownikow sie buntuje, -sprawa przedostaje sie do mediow (ludzie przestaja korzystac z uslug firmy), -media nachodza firme (tam nie ma tak, ze zamazana twarz prezesika), -inne firmy nie chca z nia wspolpracowac... Nie to co w Polsce.

Katia

Czy firma jest wypłacalna ??? Pomimo niepochlebnych opinii planuje "zaczepić się tam" do pracy wakacyjnej i raczej nie uśmiecha mi się pracować w wolny czas a potem nie obejrzeć wypłaty. Proszę o odpowiedź ;)

świerzak

Nie polecam pracy w tej firmie i nie chodzi mi bynajmniej o to że 9 godzin jesteś na nogach(20 min.przerwy,przed pracą i po tzw.zebrania-pomińmy to),cóż praca fizyczna...to akurat można znieść.Nawet nie brak organizacji pracy,zarządzania przez osoby funkcyjne,jest najgorszy tylko to jak pracownicy traktują siebie nawzajem, zwłaszcza nowych pracowników,być może pracują tam nieszczęśliwi ludzie i to dlatego.Ogólnie:brak organizacji,dobrego zarządzania,wyszkolonego personelu-jeden wielki bałagan-żeby nie powiedzieć inaczej.Stawka:7 zeta/godz.netto+1%lub 0,5% od sprzedaży,a że klientów coraz mniej...cóż należy się bardzo dobrze zastanowić nad pracą w tym miejscu

ja

tu nie o jedzenie chodzi tylko o traktowanie ludzi jak zera, a nawet jak ścierki.... robienie ludziom wody z mózgu....

gosc

Pewnie, kazdy wytrzyma bez jedzenia 9 godz roboty plus po pol godziny zebrania przed i po pracy plus dojazd i powrot np. po pol godz. W sumie 11 godz. Niby w imie czego takie poswiecenie? Ktos wyzej napisal przykladowe zarobki. I myslicie ze warto? Szanujmy sie sami bo w tej firmie trudno o szacunek.

tutsi

zgadzam się z @miecio , że akurat kwestie jedzeniowe nie są w tym przypadku najważniejsze. Oczywiście jest to sprawa , którą można byłoby inaczej rozwiązać. W lepszy sposób. Ale mimo wszystko nie sądzę, aby był to wielki problem. Bardziej skupiłbym się na samych pensjach i ich wysokości jeśli można ;)

tamagotchi

"Pracownik' ma rację. o przerwie mozna było zapomniec. Niby się nalezy 20-25 minut ale i tak tzreba było jeść "pod biurkiem" albo po kryjomu. Także, wszytsko co napisała PRACOWNIK jest prawda w 1000 %.

były

Gowork to miejsce do wyrażania opinii o pracodawcach, a nie do komentowania opinii innych. Niech się wypowiadają pracownicy-oni wiedzą jak jest. Ja wam powiem ile tam zarabia 'świeży' sprzedawca - 6zł brutto. Serio. Ale nie zapomnijmy o 1% prowizji od sprzedaży z ekspozycji, bo jak na zamówienie to pół procenta.

rumpel

niepochlebne to niepochlebne, ale nie ma chyba co przesadzać. Po za tym, może banalne pytanie, ale ktoś zmusza tu do pracy?

wołek

nie wiem czy tak do końca przesadzona, bo w wielu miejscach da się przeczytać niepochlebne decyzje o DEKu

ja

20 minut przerwy przysługuje-ale biegnąc z pawilonu np. 24 do pawilonu 1A gdzie zostawiasz kanapki to zanim coś zjesz(tj. zdążysz 2 razy ugryźć kanapkę) musisz biegnąc z powrotem, bo co do sekundy masz wrócić do pawilonu 24 po 20 minutach.

Pracownicy tej firmy są zastraszeni, pod nieustanna obserwacją wielkiego dyrektora. Pracując na tzw. głównej hali jesteś całe 9 godzin na nogach, a do tego dochodzi pół godziny zebrania przed pracą i pół godziny po. Na zebraniach dyrektor wygłasza swoje kwieciste mowy okraszone wulgaryzmami i żałosnymi dowcipami. Najgorsza jest kierowniczka od utrzymania porządku - np. każe nieść przez całą hale odkurzacz bo zobaczyła jeden paproch. Mało jest współpracowników, którzy coś pomogą, podpowiedzą nowym, więc ogólna atmosfera bardzo niefajna. Ciągle przyjmowani nowi pracownicy, którzy pracuję 2-3 dni i odchodzą. Na innych pawilonach nieco spokojniej, ale za to pod obserwacją kamer. W firmie panuje bałagan, nie wiadomo co jest na stanie i w którym pawilonie, a jest ich kilka, więc trzeba biegać i szukać tych mebli. A i tak zawsze zabraknie jakiegoś krzesła, kolor mebla jest nie odpowiedni, albo jeszcze coś innego... i trzeba się tłumaczyć klientom, którzy na meble czekają nieraz miesiącami. Niby prosta praca, to tylko sprzedawanie mebli, a naprawdę nie chce się tam rano iść. Najgorsza praca jaką miałam.

Wystraszona

Jezu a już miałam tam CV wysyłać bo jest ogłoszenie.

X pracownik

Dek meble największe dziadostwo w Kielcach>Ludzie pracują tam jak murzyny za marne pieniądze.Najlepsza jest kierowniczka na magazynie!!!totalne dno jak można dać kobiecie dać pod opieke cały magazyn???Kobieta i kierowniczka co nie zna wogóle zasad magazynu!!!...Jednym słowem babo chłop:)Chyba tylko w porządku jest Pan J[usunięte przez administratora]...Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.I oczywiście kierownik[usunięte przez administratora] wporządku gość

robol

ja też tam pracowałem i jest tam straszne chamstwo szczególnie ten kierownik ze skorpionem na szyji wielki kozak co ma metr piędziesiąt i jebie od niego a chojraczy do wszystkich .jedynie wpożądku był tam kierownik [usunięte przez administratora]dało się z nim pogadać i jeszcze kierownik [usunięte przez administratora] też bardzo fajny kierownik fajnie się z nim pracowało a reszta to buraki

pawlo

To najgorsza firma woj.świętokrzyskim. Wyzysk ludzi za marne pieniądze. Kierowniczka w kielcach pani [usunięte przez administratora]. traktuje pracowników jak śmieci , a w Ostrowcu jeszcze gorzej .Pracownice tego salonu w ostrowcu większosc czasu spedzaja na kawie . I jeszcze główny brygadzista Pan [usunięte przez administratora] nie traktuje ludzi z szacunkiem ogląda za panienkami kawał drania

john 77

Nie wiem jak w deku, ale interesującą ofertą są meble używane. Po pierwsze w cenie 2, 3 a czasami 4 - krotnie niższej niż nowe, po drugie nietrudno trafić na prawdziwą okazję Mogę polecić giełdę mebli używanych www.otomebel.pl Wiele ogłoszeń ze wszystkich regionów, w tym również ze świętokrzyskiego

SeXy.KosA

Może się wypowiem coś na temat pracy w DEK, pracuję w tej firmie od pół roku w Ostrowcu na początku "szkolenie" w Kielcach przez półtora miesiąca a następnie praca u siebie na miejscu praca jako taka jak dla mnie ciekawa dużo się można dowiedzieć o tzw meblach itp praca w transporcie nie jest zła trochę się ponosi meble kanapy itp, pozna ludzi pozwiedza domy mieszkania jakiś napiwek się trafi :) czas szybciej zleci. Godziny pracy nie najgorsze za nadgodziny płacą jakieś dodatki są zawsze u nas ekipa pracująca jest młoda fajny klimat ogólnie ciekawie. Praca jak każda inna jak dla mnie na początek zawsze można szukać innej ale co kto lubi dużo można się nauczyć i jak na razie nie zrezygnuje z niej - póki co nie znajdę lepszej :)

nadi

dlaczego nie polecasz pracy na stanowisku grafika? bardzo proszę o odpowiedź [usunięte przez administratora]

oli

ja straciłam na szczęście tylko 3 tygodnie w tym buszu i apeluje!!! Ludzie daleko od tej firmy. Po za pracą handlowca pracujesz jako sprzątaczka pawilonów na kolanach zdrapując farbę z podłóg nawet w niedziele a pani ,,CH\". nie ma skrupułów i wyzwie od NIEDOROZWOJÓW, lub jeszcze gorszych. Brak kierownikom i dyrektorowi tego sklepu kultury i szacunku dla pracowników.

ja

najwieksza firma branzowa z wojewodztwa i jedna z najwiekszych w kraju, a do tego naj- mozna dopisac najwieksze dziadostwo, najnizsze zarobki i najmocniejszy wyzysk oraz najwieksza zenade; tam chyba nie sposob znalezc prestizowego etatu, jesli etaty w ogole istnieja poza smieciowymi umowa zlecenie i dzielo

byly pracownik

nie polecam pracy w tej firmie, zwlaszcza na stanowisku grafika

zzzzzzzzzzzzzz

A ten przygłup piszący o kanadzie to musi być zaprzyjaźniony z dekiem; ciekawe czy tam tez mu placa 4 zl za godzine; jak chce być kopany w [usunięte przez administratora] i lubi to to niech wraca do deka, a nie emigruje cwaniaczek bez charakteru,bo każdy uciekinier nie ma charakteru i meskosci

były pracownik

Ja pracę deku wspominam dobrze wiele się tam nauczyłem dzięki temu zarabiam teraz na swoim a cóż że [usunięte przez administratora] trzeba to dobrze to też czegoś uczy popracujcie dla siebie zatrudnijcie kilka osób i zobaczymy czy nie będziecie ich pilnować fajnie jest brać kase za przychodzenie do pracy i bimbać cały dzień zostańcie urzędnikami tam możecie sobie robić przerwy na herbatkę co pół godziny trochę charakteru a nie tylko marudzenie udowodnij sobie że jesteś mężczyzną co nas nie zabije to nas wzmocni

Czytam opinie bylych pracownikow o firmie Dek meble I jestem w szoku.Obecnie mieszkam za granicami kraju I poznalam zgnily kapitalizm.I powiem w paru zdaniach Ci wszyscy niezadowoleni I niedowartosciowani przyjezdzajcie do USA I do Canady tu dopiero Wam pokaza kto jest najwazniejszy.Ty Jako zwykly robal masz pracowac a nie podskakiwac a jezeli sie nie podoba to wynocha na Twoje miejsce znajdzie sie inny I za mniejsze pieniadze.To sa realia a nie sentymenty.A to ze pracodawca wymaga to dobrze Bo inaczej Weszlibyscie mu na glowe.Wiec nie gadaj jeden z drugim tylko do roboty a komentarze zostaw dla siebie. weszliscie by mu na glowe .Zycie to nie marzenia acz kolwiek trzeba do nich dazyc ale to brutalna rzeczywistosc.Wiec przestan jeden z drugim komentowac jaki to podly pracodawca tylko jak chcesz cos osiagnac to nie gadaj

Witam pracowalem w tej firmie kilka ładnych lat i powiem że to najgorsza firma w Kielcach, wyzysk wyzysk wykorzystywanie pracownika w 100% zarobki 800 zl, zapiernicz jak na farmie i terror JEDNO WIELKIE SZAMBO SYF a co najwazniejsze to prezes tej firmy Z.D to SCIERWO JAKICH MALO CHAM CHAM pozdrawiam równierz kierownika N. z montarzu mebli wal sie na ryji stary psie.To cała prawda jesli tam sie wybierasz to życze powodzenia.

Nie polecam pracy w tej firmie. Ogólny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i chamstwo niektórych współpracowników i kierownictwa.

naSzczęścieBYŁApracownica

KOSZMAR!!!!! Dołączam się do fatalnych opinii o DEKu - też niestety miałam do czynienia z tą firmą przez ponad pół roku (jak pewnie większość populacji woj. Świętokrzyskiego - przemiał okrutny). Żenujące i chamskie zachowanie Głównodowodzącego, tyrania i nieustanne wulgaryzmy rzucane na oślep do pracowników są baardzo upokarzające. Nawet silne jednostki nie dają rady na dłuższą metę - ja po pracy tam miałam uraz psychiczny i bałam się iść do nowej pracy:/ Kierowniczki zaślepione wątpliwym "urokiem" pracodawcy warują przy nim jak psy 24 h, zero życia prywatnego i spełniają każdą bzdurną zachciankę (nie wnikam ale różne rzeczy dochodziły do moich uszu:P). Każdego podp...dolą żeby zyskać na wartości w jego oczach.... Bleeee paskudna atmosfera - brzydzę się tym WSPANIAŁYM centrum handlowym i omijam z daleka. Syf i Patologia - ogólnie - NIE POLECAM !

Straciłem tam 1.5 roku i przyznaję ze jak na pierwszą pracę nauczyłem się dużo, ale motywacja terrorem to już za wiele. Radzę wam dobrze omijać tego pracodawcę z daleka.

Witam, złożyłam dok do salonu DEK w odpowiedzi otrzymałam, ze mam przyjść na spotkanie informacyjne. czy ktoś wie może na czym ma polegać to spotkanie, czy to już rozmowa kwalifikacyjna czy nie?

Były_robol

[usunięte przez administratora] pracy + ginące pieniądze z wypłaty. Usiąść nie możesz na chwilę. Ogólnie syf.

anonim45

pracowalem tam 2 miesiace jako pracownik sezonowy,szef tej firmy powinien udac sie na leczenie albo codziennie aplikowac sobie nerwosol dozylnie.Ludzi traktuje jak bydlo bo wie ze przyjda nastepni, zasób słownictwa rowny zulowi z pod sklepu,wyzywa pracowników, wymysla rozne zajecia.chodzi po hali i szuka dziury w całym.raz widziałem jak złamał łopate od sniegu przy 2 pracownikach i brodził po kostki w wodzie przy ulicy Olszewskiego, szkoda że nie nagrałem:)Głowna kierowniczka handlowa CH..ys podbierdala ludzi, zeby pzrypodobac sie szefowi, wieczniej jej cos niepasuje i wiecznie chodzi niezadowolona, ma rózne kaprysy.zona zenona jest tam dekoratorem ekspozycji, jak cos robi najczesciej popoludniu po obiedzie przychodzi zwołuje pół w firmy tzw świte by jej słuzyła.wsolczuje ludziom którzy musza tam pracowac.wspołpracownicy sa w porzątku

zenuś

Podziwiam kolegę za dobre wspomnienia z tej firmy. Podziwiam kolege za dobre wspomnienia z tej firmy. Ale uwagi słuszne. Ja przewiduje ,że niedługo zenuś się spakuje z olszewskiego.

Realista
@zenuś 14.10.2009 21:29

A niby dokad przeciez to jego firma

mamy go
@Realista 14.11.2016 04:19
A niby dokad przeciez to jego firma

na szkolenia stup up'u ?

Zostaw opinię o Dek meble - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dek meble