Opinie o Dek meble w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dek meble. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dek meble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dek meble w Kielce

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Dek meble?

Marzena

Tak myślisz? Ciekawe w jakiej wysokości mogłaby być taka premia i jak często przyznawana. O ile w ogóle jest. Napiszesz od siebie jak oceniasz pracę i zarobki tutaj?

Sylwia

Dzień dobry. Czy ostatnio ktoś pracował w tej firmie? Zastanawiam się nad zatrudnieniem i szukam informacji.

Bożena
@Iza

Dlaczego? Jakies wymagania na stanowiska zaczęli mieć? Jeśli tak to jakie? Czy raczej chodzi o to że jest mała rotacja?

Widziałam tu starsze wpisy i no i wiele jest zastanawiających, szczególnie te w których mowa o szybkich odejściach pracowników. Ale może coś się zmieniło i obecnie szefostwo lepiej traktuje ludzi? Macie info? Co prawda w sieci nie ma ofert pracy, ale ja chętnie zatrudniłabym się tu do obsługi sklepu internetowego.

Dominika Nowy wpis

Profesjonalna obsługa, jak zawsze zadowoleni.

Daria

Jest ok. Praca spokojna i dobre zarobki.

Marzena Nowy wpis

Sylwia

Iza
@Sylwia

Jeżeli myślisz, że tam przyjmują każdego kto chce, to się mylisz.

@Iza

Kiedy ja tam pracowałam to przyjmowali absolutnie każdego. Razem ze mną przyjeto z 8 osób. Po tygodniu zostały 2 (w tym ja), a po półtora miesiąca nikt. I ten sam schemat powtarzal sie przy każdej rekrutacji. Starzy pracownicy już nawet nie próbowali zapamiętywać imion nowoprzyjętych bo ci zaraz rezygnowali. Może i czasy się zmieniły, ale na pewno nie mentalność i paskudny charakter dyrektora.

Iza
@Gość

Dużo się zmieniło. W każdym razie, trudno jest się tam dostać do pracy.

Bożena Nowy wpis
@Iza

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dek meble? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Angela

Jestem stałym klientem sklepu Dek Meble i nie zgadzam się z opinią Pana Pawła P. Duży wybór mebli ,ceny są przystępne i do tego bardzo miła obsługa, zawsze panie które tam pracują poświęcają swój czas by coś doradzić.

Katarzyna

Super sklep. Duży wybór. Polecam.

Angelika

Byłam klientka sklepu Dek jestem zadowolona z zakupu, powracam tam bardzo chętnie, obsługa bardzo miła ,dwa razy trafiłam na Panią Joannę T. Bardzo miła osoba umiejąca doradzić przy zakupach. Super, jestem bardzo zadowolona , napewno tam jeszcze wrócę.

@Angelika

Fajnie że obsługa klienta na tak wysokim poziomie. Na zmianie jest tylko jedna sprzedawczyni bo napisałaś że trafiałaś na tą samą? Zauważyłaś?

Renata
@Angelika

Z jakiego zakupu jesteś zadowlona konkretnie? Fajnie, że obsługa miła. Jak oceniasz ceny? Są Twoim zdaniem przystępne?

Nel

Akurat zobaczyłam ogłoszenie i...przypomniało mi się, ze nie zostawiłam tu opinii. NIE POLECAM. Byłam tam w wakacje, kilka lat temu, jeszcze licealistka. To, miało mnie przygotować do pracy, być sposobem na zarobek okazało się traumą na całą 3 klasę lo. :) -Traktowanie przez szefa(?) chyba tak - straszne. Gość nawet nie patrzy czy są ludzie na sklepie ;)) Koleżankę uczył układać poduszki na sofie, jak zobaczył efekt zaczął się drzeć i podawać takie przykłady..że nie chcę tego pisać tutaj, ale wulgarnie i to strasznie komentował....dramat Zwolniłam się w dniu, kiedy owy pan na zebraniu rano stwiedzil, że organizuje konkurs kto najwiecej zdechłych much zbierze XD ZE CO Każdej z nas dał po woreczku strunowym:)) Za to prace i to na fajnym stanowisku znalazłam zaraz po liceum, a teraz już kończę studia...i dalej, jak przejeżdżam obok deku mam odruch wymiotny (;

Beata
@Nel

Słabo, szczegolnie to z tymi muchami.. pamiętasz jaką stawke proponował mniej więcej za taką pracę?

Dorota
@Nel

Dziewczę co nazywasz pracą? Układanie poduszek? Faktycznie ciężka i męcząca praca. Że też ktoś płacił za coś takiego?

Renis
@Beata

To jest jakiś fejk, nic takiego nie miało miejsca, też pracowałam w tej firmie w wakacje i później dorabiałam w soboty. Byłam bardzo zadowolona .

Nel
@Renis

Stawka...powiem tak, było to ok. 6 lat temu, więc i kasa była inna, na tamtą porę chyba nie najgorsza ;) Okres o którym mówię, to nie rok temu czy dwa lata temu, znacznie dawniej. Więc może trafiłaś wtedy, kiedy po prostu się poprawiło (czego życzę pracownikom...).

Emilia
@Renis

A soboty miałaś jakoś lepiej płatne? :)

Była
@Nel

Też pracowałam. Ja wytrwałam ponad miesiąc, a to i tak rekordowo długo, bo w tym czasie kilkanaście osób się zatrudniło i zwolniło po 1/2/3/4/5 dniach. Mam ten sam odruch widząc ich szyld.

Jak szefostwo w Dek meble traktuje ludzi?

mm

byłam tam 4 lata temu - nie polecam

Danuta
@mm

A może opowiedziałabyś o tym nieco więcej? Bo musi być trochę tych powodów, skoro nie polecasz. ;)

Miki

Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Pracuję kilkanaście lat, lubie to co robię, dobrze zarabiam. Osoby, które oceniają miejsce pracy po jednym dniu ,,pracy,, nic nie wiedzą o tym miejscu.

Katarzyna

Jakie są etapy rekrutacji w tej firmie oraz wynagrodzenia? Interesuje mnie też atmosfera w pracy?

Never
@Katarzyna

Nie polecam,pierwszy dzień w pracy to stres począwszy od dziwnego spotkania z dyrektorem i wygłoszonym przez niego monologu w którym pelno przekleństw i glupich uwag.Do tego premie za kablowanie na współpracowników. Obrażanie pracowników,ogólnie język pogardy dla ludzi.Taki (usunięte przez administratora) prowadzony przez kulturalnie wychowwychowanego ch....ma.

Lshab
@Katarzyna

Powiem ze swojego doświadczenia. Jak dla mnie było wszystko w porządku pełne zaangażowanie z mojej strony chęć nauki szybkie przyswajanie wiedzy szkolenia na których uczestniczyłam duzo mnie nauczyły pracowałam jal najlepiej robilam projekty obsługiwałam ludzi szybko się we wszystko wdrożyłam. W połowie października pytalam czy umowa od listopada będzie przedłużona doatalam odp ze tak bo musialam wiedzieć czy szukac coś innego zeby nie zostać na lodzie z dziecmi bez środków do życia. Po czym w sobote 30 październik wszystko było ok w poniedziałek 1 listopada okropnie sie czulam zrwszta od niedzieli juz bylo zle i zadzwoniłam we wtorek przed praca że nie jestem w stanie wyjsc z domu po prostu nir dam rady tak mnie rozlozylo Pani powiedziała ok przyjmuje do wiadomości. Idąc 3 listopada do pracy wchodzę daje papiwry do umowy o pracę a Pani mowi nie przedłużamy Ci umowy pytam jak to ona nie możemy czyli zostalam z dziecmi bez pieniędzy bez pracy sama sobie. Wiec są właśnie tak słowni. Nie możesz mieć dzieci byc chorym bo inaczej Cie wywala. Nie interesuje nikogo ze nie będziesz miała za co z dziecmi żyć bo oni po prostu nie przedluzaja umowy bo sie zle czułaś i nir mogłaś wyjsc z łazienki i z domu. Bez wyjaśnienia zrozumienia gdzie pytalam co dalej tak traktują ludzi.

Rysiek

Firma ok.

Dawid

Praca bardzo ciekawa. Trzeba się dużo nauczyć jeżeli ktoś nie miał styczności z meblami.

Wioletta

Uczciwi, mili, szlachetni, wypłacalni. Dbają o pracownika i o klientów. Polecam

anna
@Wioletta

Odsyłam do Wikipedii sprawdzić znaczenie słowa szlachetny,dyrekcja nie ma ze szlachetnością nic wspólnego

Arcz

Raczej sami,bo uciekają!

Jagoda

Jeżeli ktoś szuka dobrze płatnej pracy, to śmiało mogę polecić. Wiadomo, że potrzebne jest zaangażowanie, ale to chyba w każdej pracy.

Mariola

Praca w handlu, dla osób lubiących kontakt z klientem. Dobre wynagrodzenie. Fajni ludzie.

Paulina

Witam, ostatnio wraz z mężem kupowaliśmy narożnik i byłam świadkiem ze pracownice zwracaly uwagę panu żeby założył maseczkę, ten je ignorował rozmawiając przez tel, mówiły po 5 razy a pan je zignorowal...tyle jest zachorowań a Pan się nie stosuje?! Masakra. Jak najbardziej plus dla obsługi i szybką reakcję!:)

szkolenie - kandydat

Sama praca może nie byłaby zła, ale zgodzę się w wieloma komentatorami na tej stronie, że właściciel to już poniżej dna. To, że na dzień dobry chce zniechęcić ludzi do pracy to już pal sześć, chociaż należałoby uświadamiać pracowników w nieco mniej wulgarny i obcesowy sposób. Generalnie już pierwszego dnia pytając o formę zatrudnienia (tu dotyczyło umowy zlecenia) Pan właściciel wysnuł wniosek, że mam złe doświadczenia w pracy na zlecenie, co jest bzdurą i nie wiem skąd takie bredzenie, bo ponad 2 lata pracowałam ostatnio na umowę zlecenie i praca była w porządku. Drugiego dnia natomiast przy szkoleniu a właściwie faktycznie długim monologu często odchodzącym w luźne dywagacje zdarzyło mi się raz ziewnąć, co nie umknęło Panu właścicielowi. I co zaraz nie omieszkał mi wytknąć. Przy czym o to ziewnięcie to patrzył na mnie spode łba, w dodatku próbując mi wmówić, że jest na odwrót - że to ja patrzę na Niego jakbym chciała go zabić. Ludzie, to już jest jakaś paranoja. Przytoczę trochę wiedzy fachowej o ziewaniu, żeby uświadomić Wam paranoję właściciela: "Ziewanie: nie nuda, a brak tlenu Dziś dominuje przekonanie, że to organizm dopomina się większej dawki tlenu. Głęboki wdech działa jak pompa ssąca. Krew zostaje lepiej nasycona tlenem i krąży szybciej, rośnie ciśnienie i liczba skurczów serca, a mózg jest lepiej dotleniony. To tłumaczy też, dlaczego ziewamy w sytuacjach, które nie mają z nudą nic wspólnego." Także tym samym przez ziewnięcie nie dostałam pracy, ale nic straconego bo dostałam dzisiaj telefon z innej firmy gdzie przechodziłam proces rekrutacji i zostałam przyjęta. Poza tym ich strata, bo mam duże doświadczenie w obsłudze klienta. Na plus zasługują jedynie Pani projektantka mebli kuchennych oraz dziewczyna z pawilonu 17 tego z sofami, kanapami itp - bardzo konkretna, rzeczowa i te 15 minut z nią dało większą wiedzę, niż kilka godzin biadolenia właściciela.

Była pracownica
@szkolenie - kandydat

Jeśli masz szacunki troszkę do swojej osoby to bardzo dobrze że odeszłaś. Właściciel powinien udać się na długi urlop do Zakładu Psychiatrycznego :-) Życzę powodzenia w nowej pracy ;-) Najważniejsza jest atmosfera w pracy później zarobki ;-)

Zniesmaczony klient

Niestety jestem zniesmaczony zakupiona w ostatnim czasie sofa lisera. Sofa rozleciała się po półtora miesiąca normalnego użytkowania. Została zareklamowana, niestety sklep uznał, ze uszkodzenie jest mechaniczne lub w skutek upadku mebla. Poprostu kpina.

Zostaw merytoryczną opinię o Dek meble - Kielce

• Jak się pracuje w Dek meble?

Zobacz opinie na temat firmy Dek meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dek meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dek meble
1.8/5 Na podstawie 189 ocen.
  • Olszewskiego 9
    25-663 Kielce