Opinie o BDP Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BDP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BDP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BDP Sp. z o.o. w Kielce

Marcin Nowy wpis

Czy każdemu w firmie przysługuje jakaś premia ?

NIE POLECAM!!!!!!! Nowy wpis

Wynagrodzenie najniższa krajowa. Nie chcą dawać umów na czas nieokreślony. Nie polecam tej firmy. Umowy na czas nieokreślony ma tylko rodzina szefa. Dobrze ze juz tam nie pracuje. To co oni robią z pracownikiem to kpina.

Agata Nowy wpis

@Andrzej widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie BDP Sp. z o.o. Czy poczyniłeś jakieś kroki w kierunku zatrudnienia tam? Widzę na stronie firmy, że ogłoszeń o pracę nie ma, ale proszą o wysyłanie swoich CV na adres: praca@bdp.com.pl. Wyślesz?

Andrzej Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje? Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują pracowników?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie BDP Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

a propo nowego/starego cadillaca współwłaściela https://mistrzowie.org/722039/Wierzchowiec

Firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy i ciszą na forum to już jest dobrze!!!

Wioletta

Atmosfera napięta, człowiek pracuję jak robot. Poza tym rotacja rajd że szok. Na 3 mc na zlecenie i najniższa krajowa i następny pracownik. Szkoda zdrowia i nerwów chyba że jesteś robolem i dajesz po sobie jeździć to śmiało.

AG
@Wioletta

Chyba pomyliłaś firmy. Sami proponują umowe o prace a nie zlecenie. I nie najniższa krajowa. Dostałam dużo wyższa propozycję.

Gosc
@AG

AG - ile to jest dużo wyższa propozycja? Podaj konkretną kwotę.

Gosc

Ile firm przypada na jednego pracownika? Czy mozna sie wyrobic z praca? Chce tam aplikowac ale jesli to praca na akord za najnizsza krajowa to sie zastanowie.

Ona

W ciągu ostatniego roku co chwile odchodzi stamtąd jakiś doświadczony pracownik a ciągle chcą, a nawet muszą przyjmować kogoś nowego... co może być powodem, to się można domyślać.

Cv
@Ona

To forum jest po to żeby się dzielić informacjami jak wiesz czemu to napisz a nie pozostawiaj domysłów

Księgowa

Składałam tam kilka razy podanie ale uznali ze mam za małe doświadczenie a szukają pracowników doświadczonych a nie takich do nauki ale będę za jakiś czas znów próbować bo mam tam koleżankę i nie narzeka. Czas pracy elastyczny, pracujesz w godzinach które ci pasują byle zrobić wszystko na czas, firma rozwojowa można się dużo nauczyć, duzo swobody i mili współpracownicy.

Księgowy

A długo tam pracowałaś ?

Praca fatalna, zarobki ciut powyżej minimalnej, atmosfera jaka tam panuje nie do wytrzymania, na każdym kroku są dobre duszyczki, które informują szefostwo o Twoich postępach w pracy, przekroczeniu czasu przerwy itp. traktują ludzi jak robotów -już tam nie pracuję , nie polecam !

ksiegowy

Jakiej wysokości zarobki są w tym biurze?

MT

Nie pracuję, bo wyprowadziłem się z Kielc. Jak już pisałem wcześniej zarobki to kwestia indywidualna. Ja byłem zadowolony. Jestem przekonany, ze jeśli się wyróżnisz, to zostaniesz doceniona ;)

Ksiegowa

Mam pytanie do przedmowcow. Dlaczego już tam nie pracujecie skoro jest tam super fajna, przyjazna atmosfera? Firma ta rekrutuje na okrągło. Domyślam się ze na wysokie zarobki tam nie można liczyć. Jaka jest prawda?

MT

Pierwszą styczność z księgowością miałem właśnie w tej firmie. Jedyne co mogę odpowiedzieć na mało przychylną opinię powyżej jest to, że gdyby faktycznie tak było, to już dawno zmieniłbym branżę. Atmosfera pracy jest naprawdę fantastyczna. Każdy jest gotowy każdemu pomóc. Nie spotkałem się z wrogością. Nie widziałem też nigdy, żeby ktokolwiek "podlizywał się" przełożonym. Pierwsze słyszę, żeby wszyscy "ogarnięci" odeszli. Z niektórymi utrzymuję kontakt do dziś i bez zmian chwalą sobie pracę w tej firmie. Jednym zdaniem: nie polecam warunkować decyzji o aplikacji na jakieś stanowisko na podstawie jednej negatywnej i do tego nie do końca wiarygodnej opinii. A do szanownego przedmówcy: sprawdź sobie przeciętne płace w Kielcach na podobnych stanowiskach przez pierwsze 2-3 lata. Żeby dostać konkretne pieniądze, trzeba wykonywać konkretną pracę.

zmarnowałem 1,5 roku

Jeśli jesteście ambitni i chcecie się rozwijać to nie w tej firmie. Poprostu poziom jest tak fatalnie niski, że praktycznie nie będziecie mieli się od kogo uczyć. Wszyscy bardziej ogarnięci już odeszli, albo niedługo odchodzą. Nawet jeśli "rozbłyśniecie" sami ucząc się na własną rękę to i tak dostaniecie maksymalnie ciut ponad minimalną krajową. Ale jeśli jesteście poniżej przeciętnej i zero ambicji, to miejsce idealne dla Was. Wystarczy tylko podlizywać się przełożonym ...

Ksiegowy

Czy może ktoś napisać jak pracuje się w tej firmie? Warto aplikować? Na jakie wynagrodzenie można tam liczyć?

admin

Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie BDP Sp. z o.o.. Od Twojego komentarza wiele zależy.

Zostaw merytoryczną opinię o BDP Sp. z o.o. - Kielce

BDP Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Pocieszka 3
    25-519 Kielce