Opinie o Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie w Pińczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie w Pińczów

Administrator Nowy wpis

Czy pracując w firmie Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

BasssIa

Dyrektor okropny! Wystarczy na niego spojrzeć i zamienić ze dwa słowa i samo do głowy przyjdzie co to za miejsce. Szantażuje, mobbinguje co chwila się ktoś zwalnia i jakaś afera wybucha co do tego człowieka, zdarza się , że nie pamięta co gada! Rozmawia o ludziach w obrażający sposób za ich plecami, liczą się tylko imprezy i chwalenie króla - Inaczej król się obraża !Ciągle kogoś szukają. Jeżeli chodzi o Ośrodek i opiekę na dziećmi to jest Ok, dzieciom krzywda się nie dzieje !

Życzliwa o soda
@BasssIa

To co poszło to jest nie prawda o dyrektorze

Życzliwa osoda
@Życzliwa o soda

To co piszemy o dyrektorze to jest wcale nie prawda

Stefan
@BasssIa

Zgadzam sie w 100% Chlanie, imprezy, wybijanie zębów i klepanie po (usunięte przez administratora) Jacek kocha dobrze sie bawic w gronie zaufanych poklaskiwaczy :)

Elżbieta
@Stefan

No ale w sumie to co z tego? to co robi po pracy to chyba jego sprawa? Chce imprezować niech to robi, jego życie jego zdrowie. ;) Chyba najważniejsze jest to, że faktycznie dzieciom nic złego się tu nie dzieje, skoro tak to podkreśla?

Życzliwa pododa
@Stefan

Odczepcie sie od dyrektora A co wam pszeszkadza w tym Ja ludie dardzo dyrektora to jest złoty człowiek nie wyobrażam se zedy ktos inny mógł kierować tymi szkołami jak nie dyrektor Jacek kapalka

życzliwa osoba Nowy wpis
@Stefan

proszę nie pisać tak o dyrektorze Panu jacku on jest najlepszym dyrektorem ja nie wyodrazam se żeby ktoś inny muk kierować tymi szkołami

Zainteresowany Nowy wpis

Obserwuje od dłuższego czasu artykuły i opinie o fundacji i zauważyłem że na nowych zdjęciach z relacji ze szkoły w unianowicach nie ma pani A.G. czyżby pani zakończyła karierę w fundacji?nie dało się pani obronić?pani G nie użyła swoich wdzięków i umiejętności żeby obronić się przed niby pomówieniami. Może ktoś z obecnej kadry ktora uczy w umianowicach napisze tutaj jaka jest prawda i dlaczego ta pani już nie pracuje.

Ewelina Nowy wpis

Bardzo dobrze wyszkolona kadra nauczycieli o wysokich kompetencjach. Pan Dyrektor z powołania ma ogromne serducho dla dzieciaczków. Dobro dzieci jest dla niego najważniejsze, i to się ceni!!! Serdecznie polecam placówkę.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku TERAPEUTA ZAJĘCIOWY?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

Czy rotacja pracowników w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie na Logopeda jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 30 sierpnia na Praca.gov.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Świadoma

Coraz wiecej młodych Pań decyduje się na dziecko i dlatego taka rotacja.

Teresa
@Świadoma

Skąd to wiesz? Jesteś pracownikiem firmy?

Ula la

Słabe zarobki, wymagania duże dyrektora : kursy! Podnoszenie kwalifikacji.. Ale pieniądze fajek marne..... Dyrektor ma opinię "psa na baby"..

@Ula la

Wymagania duże bo i praca bardzo odpowiedzialna. MOŻE TRZEBA BYŁO SIE PRZEKWALIFIKOWAC jak praca nie odpowiada. Nie zauwazyłam aby Pan Dyrektor był jakims uwodzicielem, a ze zartuje to czy to coś złego. Sama jestem pozytywnie usposobiona po mimo choroby córki

Zyczliwa osoda
@Ula la

To co piszemy ludzie to jest wcale nie prawda

rodzic

Dyrektor musi być okropny tylu pracowników , a przecież nie wie kogo przyjmuje . Dyrektor powtarza to ciągle że szkoła jest dla uczniów , a nie dla pracowników , nauczycieli jak publicznych jednostkach . Ja jestem bardzo zadowolona ze szkoły i internatu szczególnie . Opieka na najwyższym poziomie . A wracając do dyrektora piszą o nim ci którzy go nie znają albo konkurencja . Jakbyście widzieli jak radośnie nasze dzieci reagują na jego widok , nawet z autyzmem - widziałam na własne oczy . Było trochę spokoju z komentarzami negatywnymi to znowu się zaczyna .

@rodzic

Kochani wszyscy zainteresowani szkoła funkcjonuje bardzo dobrze i ja nie powiem złego słowa. Ja jako rodzic podziwiam osoby pracujace z takimi dziecmi i doceniam wszystko co zrobili, robia i zrobią dla mojej córki i innych dzieci.

Ewelina

Szkoła funkcjonuje bardzo dobrze. Opieka zapewniona. Nauczyciele bardzo przyjemni. To jest druga szkola do jakiej chodzi moja córka ale nie żałuję że ją przenioslam właśnie do tej placówki. Córka jest zadowolona a to najważniejsze dla mnie jako rodzica.

Urszula
@Ewelina

Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona z wyboru placówki. Czy może Pani napisać co spowodowało, że wybrała Pani akurat Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie? Zastanawiam się jakie są różnice między obecną a poprzednią szkołą.

@Urszula

Każdy kto zna sytuacje moją i mojej córki wie że nad zmianą szkoły zastanawiałam się około 2 lata. Stany agresji mojej corki jakie miały miejsce w poprzedniej placówce skłoniły mnie jako rodzica do zmiany placówki i był to strzał w dziesiatkę. Czasami trzeba schować dume do kieszeni i zrobic wszystko aby naszym dzieciom było dobrze nie tylko nam bo ktos nas uraził czy wynikła jakaś nie miła sytuacja u kogoś. W obecnym czasie czasami wyolbrzymiamy problem my jako rodzice.

Basssla

Sory pomyliłem firmy to nie to województwo i nie to serce .

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie - Pińczów

• Jak się pracuje w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie?

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Złote Serce w Pińczowie
  • Batalionów Chłopskich 5