SOSW w Busku Zdroju

Nić w czubowie od 1996r. Widzę się nie zmieniło tam jest i było źle

nn

Ala
użytkownik zarejestrowany

Witam, chciałabym aplikować do SOSW w Busku Zdroju na wychowawcę, jednak nie widzę aktualnie żadnych ofert pracy, może wiecie coś o aktualnej rekrutacji?

pot

Brak pomocy w czynnościach samoobsługowych- to tylko pozory, że pomagają. Odradzam wychowankom niesamodzielnym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pot

Brak pomocy w czynnościach samoobsługowych- to tylko pozory, że pomagają. Odradzam wychowankom niesamodzielnym.

ede

uczniom nie samodzielnym odradzam szczerze, bo nie chcą pomagac przy samobsoódze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o SOSW w Busku Zdroju - Busko-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOSW w Busku Zdroju