Opinie o Dek meble w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dek meble. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dek meble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dek meble w Kielce

Gigi

Pan Andrzej elektryk zajmujący się konserwatorstwem fachowiec jakich mało spoko gość i staszko też atmosfera fajna pracownicy mili pomocni ludzie -dobre pieniądze płacą

Celem uzupełnienia: Jak już ktoś koniecznie chce się zaczepić w tej firmie to wazeliniarstwo jest tam wysoce pożądane. Bez tego ani rusz.

Lol

Rozmowa kwalifikacyjna,to monolog jednostronny Pana szefa,brak zachęty I empatii. Demotywacja na wstępie.Najlepiej być niezamężną,bezdzietną I dostosować się do ogółu.Praca jak praca,myślę że sama rozmowa zniechęca ale nie do pracy tylko do szefa I nasówa się pytanie.Czy człowiek chce mieć takiego pracodawce?Czy w pracy nie jest ważna atmosfera? ,co daje profity dla sprzedaży,rozwoju a przede wszystkim dobra klienta! Świadczy o tym ogromna rotacja personelu...taki (usunięte przez administratora)????????????

A firma zatrudnia studentów?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dek meble? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jarek999

Przemiła i fachowa obsługa. Szczególne podziękowania dla Pani Anety Dobrzańskiej za pomoc przy wyborze mebli. Spotkaliśmy się z serdecznością i uprzejmością z jej strony. Widać, że kocha swoją pracę. Warto skorzystać z pomocy Pani Anety przy zakupach ponieważ służy szczerą radą uwzględniając przy tym gusta kupujących. Dzięki Pani Anecie wyszliśmy zadowoleni z zakupów i pozbawieni wszelkich wątpliwości. Polecamy zakupy w DEK.

Scyzoryk

Praca naprawdę spoko niestety najgorszy jest właściciel (usunięte przez administratora)nie szanuje ludzi ich obraża !!! Pieniądze można fajne tam zarobić ale trzeba mieć stalowe nerwy(usunięte przez administratora)

Xxx

Byłam na stażu w tej firmie. Co mogę napisać... Jak każdy początkujący ma strach w oczach nowe wyzwania obowiązki... szczerze z początku chaos później człowiek z czasem zaczyna rozumieć system wymagania i zasady funkcjonowania firmy. Praca fajna zarobki spoko. Jedyny minus że po stażu dali mi 1 dzień w tyg pracy... szkoda ... Bo fajna firma która dużo mnie nauczyła... Co do szefa - to spoko człowiek opiekunczy dla stażystów. Wiadomo jak każdy szef ma swoje wizje i czasem może i coś powie nie podobajac się pracownikom Ale robi to dla dobra firmy i dla ludzi którzy tam pracują. ???? Finalnie zrezygnowałam że względu na wymiar godzin (1dzien w tygodniu). Reszta na plus. SERIO FAJNA PRACA

Trzeba podkreślić, że firma zdobyła opinię dobrego pracodawcy,a solidni pracownicy nie narzekają na zarobki.

Dociekliwy Kielczanin

W 2016 roku firma zatrudniala 70 pracownikow i jej zysk wyniosl 0,5 mln zl. Rok pózniej zatrudniala 71 pracowników i jej zysk wyniosl az 106 mln zl!......Dane pochodza od wlasciciela firmy ktore podal autorowi artykulu w Echu Dnia. Tutaj link do artykulu https://echodnia.eu/swietokrzyskie/zlota-setka-2018-oto-lista-100-najwiekszych-swietokrzyskich-firm/ar/c3-13571280 Skąd az tak skokowy wzrost zysku firmy? Czy pracownicy odczuli to w pensjach?

Filip

Firma z dobrymi opiniami do tego dobry pracodawca co potwierdza mnóstwo osób ale niestety nie uda się wszystkich zadowolić.

pracownica

Nie polecam tej firmy. Skandal, żenada, buractwo. Dyrektor nie ma szacunku do pracowników, ubliża im. Przyszłam tam na stanowisko sprzedawcy a kazali sprzątać od rana do wieczora i dźwigać (rozładowywać paletę z porcelaną, jeden karton ważył 17 kg a było ich mnóstwo). Dla kobiety zbyt ciężka praca. Pracownicy nie szanują się wzajemnie, młodych pracowników traktują jak śmieci, poniżają, karzą latać biegiem i co najgorsza kablują na siebie. Zero zgrania, zero empatii. W dodatku ma się 1 procent prowizji a w rzeczywistości ten jeden procent jest od wartości netto produktu czyli cena bez marży. Tego nie powiedzieli na rozmowie w sprawie pracy. Każdego pracownika traktują jak złodzieja. Nie polecam nikomu!!!!!!!!!

Kamil

Moja druga praca w życiu - nie polecam. "Pan prezes" - straszny (usunięte przez administratora) zarobki tragiczne, organizacja tragiczna. Wytrzymałem dwa dni, gdzie nawet w pracy, gdzie był większy wysiłek wytrzymywałem bez problemu. Do tej pory pamiętam, jak była dostawa i było ok. 5 minut prawie że wolnego czasu - tylko jak usiadłem, to dostałem info, że nie mogę siedzieć, bo kierownik zobaczy na kamerze i przyjdzie ze zjebą :D Generalnie już lepsze cokolwiek innego niż praca w tej patologii. Nawet na wakacje opłaca się iść nawet do call center.

Przemysław
@Kamil

Ciekawi mnie co ma wpływ na złą organizację w firmie. Masz wiedzę czy podobne sytuacje są też na innych działach?

biathlon

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Co mogę o niej napisać. Sprawa do skierowania do stosownych organów. Praca po 12-14 godzin dzienie. Praca ponad ludzkie siły. (usunięte przez administratora) Mam nadzieje że takie firmy znikną z rynku. Za sposób traktowania pracowników nie polecam zakupów i pracy w tej firmie. Zwolniłem się po tym jak właściciel kazał nam wnosić ręcznie cegły na trzecie piętro. Niedaleko olszewskiego jest zakład na zagdańskiej tam jest miejsce dla właściciela.

Antek

Firma jak wiele innych. Może słaba atmosfera to również wina pracowników?

W życiu nie spotkałem większego (usunięte przez administratora) i prostaka niż szef tej firmy, którego wszystkie wypowiedzi w 85% składają się z soczystych wulgaryzmów i licznych obleśnych i obraźliwych epitetów. Praca tam z grubsza była do przeżycia, chociaż chwilami zapierdziel jest nieludzki, ale mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę miał styczności z człowiekiem zarządzającym tym miejscem i życzę mu, żeby kiedyś się na tym swoim buractwie i chamstwie przejechał i nauczył się szanować ludzi, którzy na niego pracują

Gbur

Nie polecam firmy DEK MEBLE. Pracownicę ,,znudzone" szkoleniem co chwila nowych rekrutów przez co atmosfera w pracy staje się nie zbyt miła. Szef który w kulturalny sposób Cię wyzwie i upokorzy a na dodatek będzie chciał wykorzystać Cię nawet na 1 dzień w 200% bo może już jutro nie przyjdziesz (nie dziwne w firmie ogólnie panuje (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie godne zastanowienia chyba na bazarach więcej zarabiają sprzedając jajka.

Yyyy

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: W jego przypadku udać się na księżyc

Olgierd

Niezbyt dobrze piszecie o pracy w firmie. Myślałem żeby podjąć tu pracę ale teraz zupełnie nie wiem co sądzić.

Miska

Zbynio nie pytaj tylko idz tam na jeden dzien sam sie przekonasz cos o tym wiem pracowalam tam

r

Moja przygoda z firmą dek zakończyła się po 6dniach pracy, a dokładniej oni zakończyli współpracę ze mną. Powód zwolnienia? pracowałem przy "pracach porządkowych". W pierwszy dzień (pierwsze minuty pracy), na głównej hali przenosiłem z jednym pracownikiem jakąś komodę, a że była ona brudna, to moja koszulka przejęła cały brud, otrzepałem szybko kurz z koszulki, żeby jakoś wyglądać przed klientami, na co od kierowniczki usłyszałem "a co Ty baba jesteś, że się tak otrzepujesz?"...Kilka dni później dostałem "zadanie" od głównego szefa, na odgarnięcie z chwastów i krzaków betonowych filarów, które miały zostać przeniesione dźwigiem w inne miejsce (był to piąty dzień pracy) na koniec dnia przyszedł szef, wszystko było ok, nie miał żadnych zastrzeżeń, ale na koniec kolejnego dnia(czyli mojego ostatniego) przyszedł, zaczął poniżać, wyzywać i stwierdził, że zacząłem odgarniać od złej strony...potem przyszła jakaś kierowniczka i powiedziała żebym się do niej zgłosił na koniec dnia, tak też uczyniłem, a ona podziękowała mi za "współpracę"...

Miska
@r

Sprobowac mozna ale nie polecam i odrazam. (usunięte przez administratora) i ponizanie

Zostaw merytoryczną opinię o Dek meble - Kielce

• Jak się pracuje w Dek meble?

Zobacz opinie na temat firmy Dek meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dek meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dek meble
1.8/5 Na podstawie 189 ocen.
  • Olszewskiego 9
    25-663 Kielce