Opinie o Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88 w Syców

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88 w Syców

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88?

Czar prysł Nowy wpis

Nie polecam firmy 6 miesięcy czekam na poprawienie ich błędów meble przyjechały w innym kolorze ,okucia policzyli drogie zamontowali tanie uszkodzone szafki brak słów nie polecam firmy właściciel nie jest słowny jak ktoś ma czas i stalowe nerwy polecam

ART Nowy wpis

Niestety nie polecam firmy. Bardzo słaby kontakt, nie uznająreklamacji, mimo że do błędu się przyznali. Meble ładne choć drogie. Dodatkowo zapłaciłem ze swojej kieszeni za niedoróbki, ale to dla nich żaden argument, żeby się porozumieć. 6 miesięcy mnie zwodzą. ODRADZAM ZAKUPY W TEJ FIRMIE.

Michał Nowy wpis

MEBLE 88 SYCÓW Chcialbym ostrzec przed firma Meble 88 z Sycowa okolice Wroclawia. Firma wykonuje meble z wykonanego projektu. Przekroczony znacznie termin wykonania, chamski kontakt, przeciaganie terminow. Kuchnia zamowiona i oplacona w okolicach 04.05 wjechala dopiero w polowie Wrzesnia pomimo okreslenia terminu na polowe lipca. Rozumiem przypadki losowe, ale oni robia z zamowionych komponentow BRW, nie wlasnej produkcji. Po dociekaniu okazalo sie, ze z biezacych oplaconych zamowien reguluja przeterminowane platnosci u dostawcow- w skrocie kasa na moja kuchnie poszla na skonczenie kuchni poprzedniego klienta, a za moje komponenty zaplacil nastepny klient, bo kasiorka poszla w calosci do kieszonki. Wlasciciel to cham i przekombinowany cwaniak, o ktorym sami montazysci mowia ze przydalby mu sie wpierdol. Nacisk na rozliczenie gotowkowe. Kuchnie skonczyli mi dopiero po 2 krotnej wizycie na komisariacie. Opinie na google+ pisza sobie sami w sposob: Jan Kowalski 5/5, ilosc opinii - 1. Szkoda zycia.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Mateusz

Słuchajcie, to forum pracownicze ! Komentarze klientów są tu zbędne.

Michal
@Mateusz

Mysle ze sa absolutnie niezbedne, montazysta pewnie wolalby nie dostac w morde na montazu bo szef to (usunięte przez administratora)

mmarek

Musze przyznać, że jestem w szoku czytając wasze opinie. przeczytałem je dopiero po wpłacie zaliczki i byliśmy z żoną przerażeni ale wszystko skończyło się bez zarzutów. Ja zamawiałem meble do kuchni i od wpłaty zaliczki już po 3 tygodniach miałem zamontowane meble. Możliwe, że właściciele wzięli sobie do serca wasze opinie:)

Niezadowolona

Znam z najgorszej strony. Nie wywiązują się z zamówień i nie oddaje klientom pieniędzy.

Stokrotka
@Niezadowolona

Stokrotka

Nie polecam firmy Meble 88. Zamówiłam meble dziecku i pomimo zapewnień telefonicznych, informacji na Państwa stronie i zapewnień w meilu iż meble będą po 3 tyg nie otrzymałam mebli po ponad 3 MIES. Firma nie informuje klienta o jakichkolwiek opóźnieniach. Wykonałam do Państwa około 158 telefonów i słyszałam ciągle od pracowników wymówki- nie ma obecnie szefa, nie mamy kierowcy, meble przyszły ale miały fronty zarysowane, kierowca jest chory itp. Firma nie udostępnia telefonu do właściciela. Pomimo iż zgodnie z rozmową telefoniczną wysłałam po ponad 3 mies pisemną rezygnację nadal nie otrzymałam od Państwa zwrotu pieniażku za brak towaru ( po wykonanym telefonie usłyszałam iż szef musi zatwierdzic zwroty a nie będzie go jeszcze 2 dni) NIE POLECAM MEBLI 88 Moje sugestie dla Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88: Pierwszy raz spotkałam się z tak niesłowną niekompetentną firmą jak MEBLE 88. Największemu wrogowi nie życzę jakichkolwiek kontaktów z ta firmą. Myślę ze z takim podejściem do klienta firma nie ma przyszłości Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Myślę że pracownicy kłamią za przyzwoleniem pracodawcy, a co więcej być może otrzymują za to nagrody.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88 - Syców

• Jak się pracuje w Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88?

Zobacz opinie na temat firmy Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88?

Bartłomiej Stasiaczyk Meble 88
  • Kolejowa 18