Team-Plast Sp. z o.o.

Opinie o Team-Plast Sp. z o.o.

Aktualność

Szanowni Państwo, bardzo nam miło powitać wszystkich Użytkowników platformy GoWork.pl poszukujących informacji o pracy w firmie TeamPlast. Serdecznie dziękujemy za pozostawione przez Państwa opinie. Korzystając z nowej płaszczyzny komunikacji, zadbamy o przedstawienie kompleksowego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Jako stabilne i godne zaufania przedsiębiorstwo, jesteśmy otwarci na każdą opinię, pragniemy również odpowiadać na merytoryczne pytania oraz rozwiewać wszelkie wątpliwości. Zawsze słuchamy cennych sugestii i uwag oraz wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu nieustanny rozwój i zapewnienie dobrej atmosfery pracy. Z tego powodu zapraszamy do dzielenia się opiniami oraz pytaniami, na które z chęcią odpowiemy. Prosimy pamiętać, że we wszystkich sprawach wymagających "głębszej" analizy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: kadry@teamplast.pl Serdecznie pozdrawiamy! Zespół Team Plast

Jestem jaki jestem

Jeśli o mnie chodzi uważam, że praca jest naprawdę ok. nie wiem dlaczego ktoś pisał, że nie ma szkoleń..są i to dość często, wchodzą nowe produkty, technologie, firma idzie do przodu, inwestuje w nowości, reklamy...tu na prawdę dużo się dzieje i pracownicy w tym aktywnie uczestniczą. Rotacja wg mnie tak jak wszędzie, pracowałem już w wielu firmach i nie uważam aby tutaj było inaczej. Pracownicy odchodzą i przychodzą, nikt nie wiąże się z firmą na całe życie, wynagrodzenie na początku zawsze niższe ale potem rozmawia się z Zarządem i z tego co wiem zawsze można się dogadać....ja nie narzekam.Pozytywne są na pewno relacje między pracownikami, atmosfera, sporo inicjatyw jak imprezy firmowe, spotkania. Ogólnie więc jeśli ktoś się zastanawia, szuka pracy to ja polecam...

Życie w błędzie
@Jestem jaki jestem

Patrząc na szefostwo jak traktuje pracowników to istny (usunięte przez administratora) chyba że jesteś lizodupem to ok .

Borys

Witam. Zostawię swoją opinię może komuś się przyda. Firma systematycznie się rozwija jednak jeśli chodzi o rotacja pracowników to jest na średnim poziomie. Co parę tygodni albo ktoś odchodzi albo zatrudniania jest nowy pracownik. Praca zazwyczaj na produkcji 6 - 14 w biurach 7-15 lub 8 - 16. Piszę zazwyczaj bo uzależnione jest to również od pory roku i ilości zleceń. Wyjazdy kierowców do klientów w Polsce a zagranicą w większość Niemcy, Francja, Szwajcaria, Holandia. Warunki i płace w dużej mierze zależne od stanowska. Generalnie dużo jest obiecywane ale później gorzej z realizacją. Raczej trzeba samemu o wszystko się starać.

Zaintetesowany
@radca prawny Wadim Waluda

Byłem zainteresowany złożeniem CV ale jezt oni uruchamiają kancelarie prawna na wpis o czyms co wszyscy wiedza i konkurencja też to strach bedzie w godzinach pracy poczte prywatna sprawdzić. Przerost formy nad treścią.

Jasiek

Dobrze się pracuje i dlatego nie piszecie zbyt często? Szkoda mam zamiar aplikować.

Chciałbym dowiedzieć się tego, czy skoro wymagają od kandydatów na posadę księgowej, znajomości programu ERP Optima. A czy jak kandydat zna bardzo dobrze inny program, to firma dopuszcza, aby pracować również na nim?? Czy wyłącznie ten jedne program jest używany? I nie ma info w ogłoszeniu, czy trzeba znać excela. Wiecie, czy jest tez wykorzystywany w firmie?

Jestem jaki jestem

Życie w błędzie Nowy wpis
@Jestem jaki jestem

Urszula Nowy wpis

Interesuje się ofertą na stanowisko biurowe. Możecie zdradzić cos na temat pracy w biurze? Ktoś już pisał, że biuro pracuje w innych godzinach niż produkcja, a wiecie może jaką mają tam atmosferę? Czy pracownicy biurowi przechodzą jakieś szkolenia poza tym pierwszym przed rozpoczęciem współpracy?

Żenada Nowy wpis

Po pierwsze, po rozmowie rekrutacyjnej odnoszę wrażenie, że firmie zależy tylko na tym, żeby zatrudnić osobę, która będzie chciała jak najmniej pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Team-Plast Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Graficzka/ Grafik w dziale marketingu - praca stacjonarna?
Szalona58

Ja pracuje 3 lata, wyplata na czas, nawet w covidzie firma nie stanela i nic nie potracala. Super atmosfera, swietne imprezy - zwlaszcza ostatnia wigilia firmowa :-)

Grażyna
@Szalona58

A opowiesz coś więcej o tej wigilii jak to u was właściwie wygląda i jakiej wysokości bony dostaliście? ;) Widzę też, że od 3 lat pracujesz, dasz znać jak w takiej sytuacji podwyżki się tutaj kształtują przy takim stażu pracy?

Szalona58
@Grażyna

Wigilia była dla wszystkich pracowników i prpdukcyjnych i biurowych, a podwyżki są co roku :-)

Gregor

Dzień dobry. Pracuję w tej firmie kilka lat i zawsze wynagrodzenie jest na czas a często i przed czasem.

Maja
@Gregor

To super. A ile ono wynosi? Dają jakieś premie?

Popart

Praca sama w sobie jest bardzo fajna zwlaszcza dzięki pracownikom z nizszego i średniego szczebla. Są pomocni, wspierający i tylko oni tworzą Team Plast. (usunięte przez administratora) Zarobki? Lepiej od razu miec potwierdzenie na pismie z rozmowy ile dostaniesz bo potem moze byc roznie. Zaraz pewnie dostane straszaka od radcy prawnego- na cale szczeście wolność slowa i opinii w PL jeszcze się ma znosnie;) Generalnie- Dobre miejsce na nauke, na rok . Potem polecam szukac większej perspektywy;)

Ziutek
@Popart

W pełni się zgadzam, jest to po prostu prawda. Dużo jest obiecywane na rozmowie a w rzeczywistości zawsze znajdzie się jakiś argument żeby zaoszczędzić na pracownikach. Stawki są naprawdę niezbyt wysokie nawet na odpowiedzialnych stanowiskach. W firmie nie istnieje nic takiego jak premie, podwyżki czy nawet dodatki na święta - o wszystko trzeba chodzić i się prosić. Co do całej reszty wypowiedzi też się zgadzam - Team-Plast to przede wszystkim zaangażowani (przynajmniej niektórzy) ludzie, którzy i tak często odchodzą po roku lub szybciej a szefostwo nawet nie próbuje zatrzymać dobrze przeszkolonych pracowników. "Góra" widzi przede wszystkim ile firma "inwestuje" w pracownika i na każdym kroku mu to wypomina. Szkoda, że nikt nie próbuje zatrzymać pracowników w firmie by ta inwestycja zaczęła się zwracać. Podsumowując tak jak przedmówca - fajna praca na rok i fajne doświadczenie, które można wpisać do CV. Nie widziałem tam przyszłości dla siebie

Halina
@Popart

Tzn co to znaczy ze może być różnie? Jeśli są jakieś problemy z wypłacalnością to ja bym bardzo chciała to od razu teraz wiedzieć zanim podejmę (usunięte przez administratora) decyzje i zmarnuje swój czas.

Malinowski

Dołączyłem do grona byłych pracowników, więc i ja coś napiszę. Jeśli chodzi o pracę chyba nie mogłem narzekać - bardzo ciekawa, fajny produkt i można się wiele nauczyć, myślę że praca przy oknach to całkiem co innego niz wszystkie inne typowe firmy typu meble. Niestety przez to wszystko łatwo jest się w firmie zakochać - przed pięknym przeszklonym nowym biurowcem stoją nowe auta, wszędzie się reklamują i współpracują z innymi dużymi firmami. Już po kilku miesiącach łatwo poznać drugą, szarą stronę teamplastu - traktowanie pracowników.(usunięte przez administratora)apiszę jedynie że na początku jest dużo obiecywane a w praktyce wychodzi "różnie". Na pewno prawdą obiektywną jest , że w firmie jest duża rotacja ludzi - ciągle ktoś odchodzi i na jego miejsce na szybko jest poszukiwana nowa osoba. Oczywiście nie mogę mówić za wszystkich ale idąc do teamplastu nie ma raczej co myśleć o podwyżkach, premiach, dodatkach czy jakichkolwiek okazjonalnych nagrodach. Jeśli już chce się cokolwiek dostać (nawet narzędzia niezbędne do pracy) to trzeba się nachodzić i wypraszać a każdy najmniejszy dodatek "góra" wypomina przy najbliższej okazji. Uważam, że w teamplaście można nabyć naprawdę fajne doświadczenie ale ze względu na zarobki i to co ma się na umowie nie jest to praca na dłużej

W211

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie firmy. Ile można wziasc na rękę wypłaty miesiecznie,jakie są stawki godzinowe? Są jakieś dodatki,premie? Myślę,żeby złożyć CV. Będę wdzięczny za odpowiedzi.

@W211

I co, ostatecznie aplikowałeś, zatrudnili Cię? Jak możesz to napisz, na jakie stanowisko i jak to wygląda w kwestii finansowej, bo nie widzę żadnych konkretów tutaj. Ludzie są spoko?

Madzia 221

Czy są może przyjęcia do pracy w firmie????? I czy ktoś może jeździ z dziadowej kłody lub. Okolic

NicK

To jest najlepsza firma produkcyjna w okolicy, praca w normalnych godzinach, kasa zawsze na czas, przełożony w porządku. Jak się chce pracować, a nie obijać, to jest to bardzo dobre miejsce. Ja polecam.

Łucja
@NicK

A jak dokładnie wyglądają godziny pracy w Team-Plascie? Jak generalnie wygląda grafik i zmiany? Czy można czasami się z kimś zamieniać lub brać dzień wolny gdy zajdzie taka potrzeba? :)

NicK
@Łucja

To zależy o który dział pytasz? Produkcja standardowo 6-14, biura 8-16, ale zawsze można się dogadać. Niektórzy pracują 7-15. Jak tylko zacznie Ci przysługiwać urlop, to zawsze można go wziąć w razie potrzeby. Nie ma z tym żadnego problemu.

Honorata
@NicK

Włączę się do dyskusji. No mnie akurat interesuje praca na produkcji w dziale PVC. Ponoć wymagają tam doświadczenia w pracy przy produkcji okien i drzwi PVC. @NicK, a jak podchodzą tam do zatrudniania kobiet na to stanowisko?

@Daniel a co najbardziej ci się tu podoba jako pracownikowi ?

Daniel

Firma jest dobrym pracodawcą więc myślę, że konkurencja inspiruje do zamieszczania takich złośliwych wpisów.

Borys

radca prawny Wadim Waluda
@Borys

Szanowny Panie, w imieniu kancelarii prawnej Adsumus z siedzibą w Oławie, reprezentującej interesy spółki Team-Plast sp. z o.o., informuję że dokonany przez Pana wpis, ujawniający informacje o zagranicznych kierunkach zbytu przedsiębiorstwa, a także szczegóły dot. zasad harmonogramu pracy, uznać należy za naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa, do przestrzegania której jest Pan zobowiązany zarówno przez przepisy prawa pracy, jak i zapisy indywidualnej umowy o pracę. Stąd też wzywam Pana do usunięcia zamieszczonego wpisu w nieprzekraczalnym terminie 5 dni licząc od dnia dzisiejszego. Wobec braku usunięcia wpisu będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Panu na drogę sądową cywilną. W razie potrzeby uzyskania dalszych informacji, proszę pisać na adres e-mail: waluda@kancelaria-lw.pl

@radca prawny Wadim Waluda

Po to są takie portale żeby pisać. Nikt nikogo nie obraził. Te informacje to nie tajemnica

Zaintetesowany

Remek

Dobry pracodawca może być ale dla dobrego pracownika!!!

Jan

Nie radzę tam iść. Zarząd słabo płaci, nie do końca określony zakres obowiązków, dużo chaosu w fire

Danuta

http://www.teamplast.pl/kontakt-praca.php Pod tym linkiem możecie znaleźć oferty pracy w Team-Plast. Czy ktoś z Was pracował jako asystent zarządu bądź doradca handlowy i mógłby opowiedzieć, jak wygląda zatrudnienie na tych stanowiskach? Czy oferowane są dobre warunki? Jakie umiejętności są najbardziej cenione przez pracodawcę?

@Danuta

Nie warto. Niech sobie Pani da spokój.

@Zawiedziony

Dlaczego według Ciebie nie warto starać się o pracę w firmie? Masz negatywne doświadczenia związane z którymś z działów? Zależy nam na rzetelności komentarzy, dlatego też proszę Cię o przedstawienie konkretnych argumentów. Może jest również coś, co Ci odpowiada, jak na przykład stabilność zatrudnienia, czy też jakieś szkolenia?

@Danuta

Pensja i traktowanie ludzi są poniżej wszelkiej krytyki (najbardziej traktowanie), ciężko tam z umowa o prace raczej zlecenia w większości. Ci którzy tam pracują powyżej 2 lat ciagle stoją w miejscu. Poza tym zakazy i inwigilacja. Trzeba być naprawdę odpornym i umieć się wykłócać o swoje.

Zostaw merytoryczną opinię o Team-Plast Sp. z o.o. - Stradomia Wierzchnia

• Jak się pracuje w Team-Plast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Team-Plast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Team-Plast Sp. z o.o.?

Team-Plast Sp. z o.o.