TEAM-PLAST SP. Z O.O. SYCÓW

Stradomia Wierzchnia

Opinie o TEAM-PLAST SP. Z O.O. SYCÓW

Jola

Mam pytanie odnośnie pracownika na linii produkcyjnej. Pracują tam też kobiety, jaką pracę tam wykonują?

zygzak mcqueen

Firma stawia konkretne wymagania zatrudniającym się i je po prostu egzekwuje. Jako producent okien staje w szranki z potentatami na rynkach w Polsce i na zachodzie Europy i... daje radę. Przede wszystkim dzięki niespotykanej ofercie. W związku z tym w dziale handlowym zakładu jest mocno angażująca, ciekawa i rozwijająca praca dla osób, które z jednej strony radzą sobie ze stresem [faktycznie na poczcie lub na składzie węgla nie ma takich klimatów] a z drugiej strony potrafią efektywnie pracować. Firma nie żałuje na szkoleniach [języki, obowiązkowe podnoszenie kwalifikacji]. Owszem, bezwzględnie tępi niechlujstwo, lenistwo, głupotę. Piszę to z perspektywy 6 letniej współpracy z firmą.

Nick Nick

Pewnie pewna Pani. Tylko ona ma takie zdanie o firmie ;)

Dział kadr

Trudno zgodzić się z tą opinią, bo fakty są zupełnie inne. Rotacja pracowników w firmie od kilku lat utrzymuje się na bardzo niskim, wręcz znikomym poziomie. Zatrudnienie stale rośnie. Jeśli ktoś stawia na solidną i rzetelną prace zwykle wiąże się z tą firmą na lata.

Kaziu
@Dział kadr 06.06.2017 10:30

Na lata wiążą się tylko Ci, którzy mają kredyt do spłacenia! A rotacja jaka była taka jest, nic się nie zmieniło.

Alekx

Dlaczego tak wiele ofert pracy jest w internecie - cały czas szukaja ludzi do pracy chyba na wszystkie mozliwe stanowiska??? Czy nikt tam nie chce pracowac? Dlaczego ludzie odchodza? Jak placa? Zakładam ze płacą samymi obietnicami a nie realną kasa.... Od ludzi co tam pracowali slyszalem tylko aby uciekac jak najdalej i mijac szerokim lukiem....

Dział kadr
@Alekx 23.09.2017 10:19

W związku z dużym rozwojem firmy, poszukujemy osoby chętne do pracy. Zapraszamy.

@Dział kadr 25.09.2017 14:29

Ha ha ha. Tam się poprostu nie da wytrzymać! Dział kadr dostał polecenie z góry do wydania takiej odpowiedzi!

Ona

Wystarczy spojrzeć na rotację pracowników i wszystko jasne. Nie polecam ,uciekać jak najdalej od tego miejsca.

ward

Witam serdecznie. To co urzekło mnie w firmie i zrobiło największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie każdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie ;) Co do tego czy praca tu jest wdzięczna sam sobie odpowiedz patrząc na kasę

mmmmmm

Nie polecam!!!

spartanin

Praca ciekawa i wciągająca, sporo ciekawych ludzi (zarówno klientów (Ci zagraniczni przede wszystkim) jak i innych pracowników). Warunki pracy w porządku - ładne i wygodne biura (biurka), parking dla wszystkich. Na rozmowie fakt, dużo jest obiecywane... Jednak samemu trzeba przypilnować, żeby obiecanki znalazły się na umowie - tak jak wszędzie. A tak, to klasyczny przykład prywatnej firmy (usunięte przez administratora)brak systemu nagradzania i motywacji (to przede wszystkim), przez co ja szybko straciłem energię do pracy. Moim zdaniem, gdyby firma bardziej postawiła na motywacje i rozwój pracowników i nie zapominała o tym, że ludzie to najcenniejsze co mają (bo Ci ludzie nie lubią miejsca pracy, ale pracą żyją) dużo szybciej i sprawniej by się rozwijała.. Wszystko rozbija się o traktowanie ludzi.

Zostaw opinię o TEAM-PLAST SP. Z O.O. SYCÓW - Stradomia Wierzchnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEAM-PLAST SP. Z O.O. SYCÓW