TEAM-PLAST SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o TEAM-PLAST SP. Z O.O.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@radek a wiesz, jaka atmosfera panuje w firmie aktualnie? Atmosfera wpływa na jakość pracy na co dzień i w dłuższej perspektywie czasu, jest dla wielu pracowników ważniejsza, niż same zarobki.

radek
użytkownik zarejestrowany

Skoro atmosfera w firmie dopisuje @pkia, to wcale się nie dziwię, ze zatrudnienie u nich jest tak opłacalne. Pewnie i tak dorzucają jakieś socjale do podstawy zarobków, czyż nie?

realista

jak uja płacicie to co się dziwicie, że długo szukacie haha

Kuźnia

Socjalu tam nie zobaczysz ;)

robmen

witam moze ktos powiedziec jak tam jest jako pracownik fizyczny ,jaka praca atmosfera ,i jak tam zarobkowo ,jedni mowia ze isc ,drudzy ze nie bo slabe zarobki ,pracował tam ktos kto moglby cos doradzic,bo sie waham tam z praca

ciekawy ph

dominiś u ciebie chłopie w domu wszyscy zdrowi na umyśle aa?

ciekawy ph

witam, jak traktują przedstawicieli handlowych? dadzą uczciwie zarobić czy gnoją do oporu i stąd ta ciągła rotacja ph u nich i nowe ogłoszenia na www.oknonet.pl? Dzięki za wszelkie sugestie!

spartanina

Praca ciekawa i wciągająca, sporo ciekawych ludzi (zarówno klientów (Ci zagraniczni przede wszystkim) jak i innych pracowników). Warunki pracy w porządku - ładne i wygodne biura (biurka), parking dla wszystkich. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o TEAM-PLAST SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEAM-PLAST SP. Z O.O.