Esperanza Sp.Jawna

Ożarów Mazowiecki

Opinie o Esperanza Sp.Jawna

Beata

Kupiłam młynek do kawy po miesiącu oddałam do reklamacji 2 razy mięliłam kawę.Reklamację przyjęto.Stwierdzono że popsuł się przełącznik.Po odebraniu 1 raz zmięliłam kawę pokazał się płomień i przestał działać.Złożyłam reklamację i zarządałam zwrotu pieniędzy.Reklamacji nie uwzględniono,napisano ,że żle użytkowanoJest to firma krzak ,oszuści bo młynek miał zwarcie a nie popsuty przełącznik Młynka nie odebrałam niech zachowają sobie na pamiątkę.

Beata

Wiki

Moim zdaniem ta firma to porażka zakupiony u nich tablet po 3 miesiącach się popsuł a na naprawę czekałam 7 miesięcy i tak nie naprawili tłumacząc sie tym ze czekaja na czesc z Ameryki to jakis żart nie polecam

os
użytkownik zarejestrowany

presigo, a czy to w jakiś sposób jest w stanie nam zmienić zarobki?

hłeh

Mała
@hłeh 07.07.2015, 08:29
w łazienkach zamiast ręczników papierowych wisi zwykły ręcznik, dla kilkunastu osób, prany raz w miesiącu...biznes......

musiałeś krótko pracować, skoro nie zauważyłeś suszarek do rąk A firma ma plusy i minusy jak każda - polecam

Nick

Esperanza bardzo dobra, mam z niej sprzęty i działają jak perełka :)

Nick

Esperanza bardzo dobra, mam z niej sprzęty i działają jak perełka :)

Kazik z Kazimierza

Rozmowa kwalifikacyjna jak w korporacji a chodzi o to aby obdzwaniać sklepy i biura i wciskać myszki, pendrajwy i inne tego typu duperele w niskich cenach, słabej jakości i w dużych ilościach ot cała filozofia. Nie myśl za dużo, handluj tzn. wciskaj towar i tyle, pensja nie za wysoka 1,5 tys na rękę praca za biurkiem w Ożarowie. Osoba ambitna z doświadczeniem, wykształcona i ambitna chcąca zarabiać minimum średnią krajową nie ma tam czego szukać. Jak jest słabszy okres to właściciel zwalnia a potem znów zatrudnia...

aga

Ja miałam umowe o prace bez problemu i kasa zawsze na czas, musiałeś chyba na magazynie pracowac, bo tam nowi mieli zlecenia

kocur

nawet umowę zlecenie rozwiązują kierownik to [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!!!

Allf

Firma to oszuści obiecują umowę o prace a dają z miesiąca na miesiąc umowę zlecenie szok

Zostaw opinię o Esperanza Sp.Jawna - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esperanza Sp.Jawna