Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Ziomus

Halina dziala jak robot ktory chce byc inteligentnym mentorem. Dla tych co nie sa kolesiami szefow -zarobki: produkcja montaz magazyn 2400-3300. Konstrukcja 3000-5000. A reszta to wazeliniaze i kolesie. Firma ma 2 swiaty jeden u "gory" kolesie i wazelina, brak wyobrazni - swiat fikcji i tabele. Drugi na dole, pracownicy ktorym zalezy na wykonaniu swoich zadan (w miare mozliwosci manualnych i intelektualnych). Wiec nie ma co sie dziwic ze ciezko tu o fachowca z prawdziwego zdarzenia w takich ramach wynagrodzenia. Firma gdzie podstawa powinni byc "robole" a nie garniturki a tu piramida zamiast zwezac sie ku gorze to stoi do gory nogami. Chcesz roboty na szybko i nauczyć sie druciko myslenia aby zostac Januszem biznesu to wbijaj.

alek

chyba nie ma gorszej firmy o tym profilu działalności w polsce

Halina

@Wojtek, nawiązując do refleksji, którą przedstawiłeś w swoim komentarzu, uzasadnij, proszę dlaczego wyraziłeś taką opinię o tych pracownikach? Jakie konkretnie sytuacje wpłynęły na Twoje rozżalenie ze współpracy z firmą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Napisz coś więcej o Twoich doświadczeniach związanych z tą firmą.

Wojtek

Zero fachowców w tej firmie ,banda nieudaczników, sterydziarzy i pijaków. Nie polecam współpracy z tymi januszami biznesu.

Kudlacz
@Wojtek

Mariusz ty to masz pomysły

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Halina

@πsda, skąd takie stwierdzenie względem mnie, że "chodzę po hali"? Po czym wywnioskowałeś taką sytuację? Tak jak już wcześniej wspominałam, moim zadaniem jest moderacja tego wątku forum i aktywne uczestnictwo w dyskusji, tak, aby osoby zainteresowane pracą w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA mogły znaleźć w tym temacie, potrzebne dla siebie informacje.

Halina

@Tragedia, forum służy do wymiany swoich doświadczeń oraz spostrzeżeń odnośnie pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Nie mam możliwości udania się na halę i uzyskania odpowiedzi na pytania, które zadałam. Dlatego mam nadzieję, że ktoś z Was podzieli się na forum swoimi informacjami na ten temat. @Gąska Ciólik, dziękuję za Twoją wypowiedź. Czy mógłbyś napisać co było powodem Twojej rezygnacji z pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Były jakieś konkretne powody, Twojej rezygnacji?

πsda
@Halina

@Halina jeszcze parę postów niżej bylas administratorem, a teraz chodzisz po hali hmmm dalej tortów nie jadasz?

Halina

@Andrzej, rozumiem, że byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko operatora maszyn cnc? Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków jakie oferuje pracodawca? Zatrudnia na podstawie umowy o pracę? @Szanuj się- nie pracuj w SDA, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie SDA. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o wyrażenie zdania na temat szkoleń i podnoszenia kwalifikacji w tym miejscu pracy? Pracodawca dba pod tym względem o swoich pracowników i organizuje szkolenia podnoszące ich kwalifikacje? Napisz proszę coś na ten temat.

Psss
@Halina

@Halina lize! ja ja , a da mu ? Czy Adama?

Gąska Ciólik

jakiś czas temu pracowałem w tej firmie na dość istotnym stanowisku i rzuciło mi się w oczy, że ryba psuje się od głowy. Niestety wszystkiemu złemu w tej firmie winni są właściciele. Pomimo dobrych chęci nie zatrudnili w odpowiednim momencie większej ilości osób. Osób było pod dostatkiem, ale pod warunkiem, że nikt nie zachorował, nie wziął urlopu, nie zwolnił się itd. W takiej sytuacji każdy był dociążony na 100%. Gdy jednak kogoś nie było, pracy było na 115% i wtedy zaczynały się "pożary". wyglądało to np tak: 1. Marketingowcy przyjęli zamówienie 180/17 z ryzykownym terminem 2. Konstruktor poszedł na trzy dni na chorobowe. 3. Przez obsuwę w dziale konstrukcyjnym trzeba było w pośpiechu produkować detale. 4 Zepsuła się maszyna - kolejna obsuwa. 5. Maszyna naprawiona, ale jednak nie produkujemy tego tylko co innego bo klient z zamówienia 27/17 grozi. 6. Klient z zamówienia 180/17 krzyczy głośniej - trzeba robić w pośpiechu detale, montować i jechać na klienta z maszyną do uruchomienia. 7 K@#$%! montażysta zachorował i nie będzie go przez cały piątek! Zwolni się go w poniedziałek, ale kto to wszystko teraz zmontuje, kto pojedzie do klienta?! 8. Trzeba złapać jakiegokolwiek pracownika i oświadczyć mu: jutro jedziesz na montaż. 9 Pracownik jedzie pomimo prywatnych planów, ale postanawia poszukać nowej pracy wywołując przez to kolejne problemy. I tak wyglądało to ciągle Jedno co wyszło SDA to logo. Zawiera w sobie symbol SDA w takim czerwono - pomarańczowym zawijasem co wygląda jak płomień - symbol wszechobecnego pożaru. Pozdrawiam wszystkich strażaków!

figo fago
@Gąska Ciólik

Pracowałem w innej firmie - wyglądało wypisz wymaluj - ale do tego wszystkiego dochodził jeszcze problem z kasa i zakupami do projektów - a więc gdy już wszystkie elementy układanki udało się poskładać - to towarzystwo i tak stało bo nie było zrobionych zakupów. W sumie więc mieliście łatwiej ..... :-)

Halina

@TRagedia, mógłbyś przybliżyć kwestię rotacji pracowników w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA? Wiesz może czym spowodowane są te rotacje na stanowiskach pracowniczych? Pracownicy sami decydują się na odejście z firmy, czy może pracodawca stawia przed pracownikami tak duże wymagania przez co często zmieniają się na danych stanowiskach? Napisz, proszę, coś więcej na ten temat.

Tragedia
@Halina

idź na halę i się zapytaj albo zadzwoń do osób które odeszły i rzeczoczowo się ich zapytaj dlaczego postanowiły zmienić pracę a nie dopytuj się bezosobowo na forum.

nowy

witam a jak długo tam pracowałeś

@nowy

sa w tej firmie problemy z wypłatą wynagrodzenia dziekuje z gory za odpowiedz

rodo
@nowy

Są oszukują na każdym kroku.

Szanuj się- nie pracuj w SDA
@nowy

Ponad rok. I ciężko było to wytrzymać.

nowy
@Szanuj się- nie pracuj w SDA

a duży przemiał ludzi czy raczej lajtowo, duzo osób odeszło w ciągu tego roku który przepracowałeś

TRagedia
@nowy

Bardzo dużo. Rotacja jak na dworcu.

Klops

W sobotę zapraszam na grilla z tyłu hali. Będziemy świętować zwolnienie grubasa sylwestra. Wielka feta się szykuje. Teraz wam pokaże jak się rządzi.

TRagedia
@Klops

Ale sam się zwolnił, czy jego zwolnili. Szok!! gzie będzie teraz kradł??

Feliks

Jeśli ktoś czuje się na siłach pracować tam gdzie płaca dobrze to zawsze może pokazać!!

Obserwator

Dlaczego szanowni pracownicy którzy odeszli na własne życzenie nie mogą pogodzić sie z faktem iż nie pracują już w SDA ? Widzę, że ciagle sa związani emocjonalnie z ta firmą. Może żałujecie decyzji która podjęliście ?

Tor
@Obserwator

Nie są związani emocjonalnie chcą innym odoradzić pracę w tym (usunięte przez administratora). Nic gorszego zawodowo mnie nie spotkało jak praca w sda

@Obserwator

Bo pracowali dla dobra firmy po 16-18 godzin a zostali potraktowani jak zużyta prezerwatywa ?

R.T
@Obserwator

hahahaha nie wiem w jaki sposób można sie emocjonalnie zwiazac z tą firmą no chyba że ma sie syndrom sztokcholmski a żałować bym zaczął gdybyscie proponowali wiecej niz 5500 netto pzdr robert, jeżeli ktoś ze znanych mi osób w tej firmie szuka pracy jako operator, programista maszyn to zapraszam do kontaktu

boskicoprzenosikioski
@R.T

Robercie nie mogę już czytać Twoich żali. Błaznujesz tutaj, popisujesz się, a jesteś zwykły " miętki siusiak ". Prawda jest taka, że jedyne dobre co wniosłeś do firmy to kabanosy i szynka ;D

R. T
@boskicoprzenosikioski

Przynajmniej coś wniosłem, a wyniosłem wkurw bo niemożna normalnie się dogadać zwlekanie z głupia odpowiedzia, grożenie nasraniem w refeferencjach na jak dla ciebie to norma to gratuluję

Obserwator
@boskicoprzenosikioski

A co wy oczekujęcie że przyjdzie do was Superman i op-doli robotę oczami "zwykli" pracownicy już wam nie wystarczają

Cbc

Youri to łajdak

Habababa
@Cbc

Też go nie lubię!

BIK

Drodzy czytelnicy można zaznajomić się z raportem w BIK dotyczącym zobowiązań płatniczych i zadłużeń tej firmy warto wiedzieć z kim się wspópracuje.

KIB
@BIK

Już lecimy wszyscy zapłacić 24 PLN :D

D.

Najbardziej miarodajne są liczby pod danymi opiniami tam gdzie jest ich dużo to znaczy że tak jest w sda. Ogólnie nie ma tam wykwalifikowanej kadry,zbieranina ludzi z ulicy, od piekarza po sterydziarza.Pensje na bardzo niskim poziomie, brak szkoleń, beneficjentów itp. Sam odpad pracuje w sda. Pracowałem tam miesiąc dłużej nie wytrzymałem, warunki jak w (usunięte przez administratora). Samo to że majstrem montażu jest gość po liceum bez żadnej wiedzy technicznej ani umiejętności. Polecam prace w MDS System.

@D.

We wrocławiu zarobki na maszynach cnc 3800zł to już normalność a oni proponują ok 2500, niepoważna firma odradzam

Witam jak wygląda praca operatora w sda ile można zarobić będę wdzięczny za odpowiedź

Buldog
@Nowy

2300 zł netto na rękę, zero opieki medycznej, bonów na święta, multi-sporta, premii . Goła wypłata nic więcej. Do tego obsrany jeden kibel na 50 osób i obsrany pokoik gdzie możesz zjeść śniadanie w 15 minut razem z dojściem i powrotem. Nie pytaj co sda da Tobie tylko co Ty możesz dac sda.

Były Pracownik
@Buldog

największe złomowisko maszyn na opolskiej ludzie teraz w garażach mają lepsze obrabiarki byłem świadkiem 200m dalej od przytułku sda, zwykła przerzutownia , składowisko coś tam robią ale nikt do końca nie wie co. Jedna maszyna do seryjnej produkcji ta najlepsza wiec na nauke w tej firmie nie ma co liczyć. Ale pozamiatane jest zawsze na hali bo pracownicy nie mają co robić ale z pasją firma tworzy nowoczesne rozwiązanie

Zazdrosnik
@Nowy

Szczerze pisząc to radzę szukać dalej. Ta praca nic nie wniesie do twojego doświadczenia. No może że szukasz spokoju i nudy to ok :)

boskicoprzenosikioski
@Nowy

Hej, generalnie olej to co jest poniżej ponieważ grupa byłych pracowników ze zbyt dużym mniemaniem o sobie pajacuje i robi (usunięte przez administratora) O zarobki nie masz co się pytać bo prawdy się nie dowiesz, a jak już zdążyłeś pewnie wyczytać część osób poniżej zatrudniła się za daną stawkę, a potem jak dowiedzieli się jak zarabiają koledzy z wielkim bólem (usunięte przez administratora) się zwolniła wrzeszcząc w Internetach, że ich szefowie okradali, oszukali, wykorzystali .itp

R.T

dodam jeszcze że firma dostała zapewne kilka tysiecy dofinansowania za moją zasługą na szkolenie pracowników dzieki temu że w pore poinformowałem Wojtka o dotacjach ponieważ nikt z szefostwa sie tym nie zainteresował a był bardzo krótki termin na złożenie wniosku w styczniu, jest szczytem s******stwa jak mnie po tym potraktowali. A to co oczekują od pracowników w stosunku do tego co dawają to są poprostu himalaje hipokryzjii.

k.m

dziwne, że stara szkoła sda zawsze zarabia więcej... to pewnie spisek by ośmieszać sda..

k.m

albo tak płacą łukasz z pozdrowieniami dla Twojego kuzyna

Arnold
@k.m

Gdyby to był spisek ludzie nie odchodziliby po paru miesiącach, to są zwykli wyzyskiwacze w ciągu roku odeszło 6 osób a są raptem 2 sprawne maszyny

Elektroda

Spawacz Rafał dalej robi czy zwolnił się jak mówił?

Zainteresowana

Czyżby jakieś dobre zmiany w firmie??

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Oriona 4 lok. 2
    67-200 Wrocław