Opinie o Enersys w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Enersys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enersys o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enersys w Bielsko-Biała

anon

Bagno??? Co masz na mysli?

Pracowalem tam 1 rok, na cale szczescie skonczylem studia i nie musze pracowac w tym bagnie. jedyny plus to ludzie, ktorzy ze mna pracowali

blo

dzieje się coś w tej firmie czy jest tak różowo że nikt nic nie pisze

ZXC

kati - 2010-09-13 15:07:57 w jakim dziale jestescie? ja w tym który zarabia dla umysłowych duuuże pieniądze

Brałeś udział w rekrutacji do Enersys. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
kati

w jakim dziale jestescie?

hom

a kto tam jest teraz na stazu?

ZXC

ja też nie narzekam ale nienawidzę cwaniaków co przez różne koneksje mają lżejszą pracę lub inny mniej uciążliwy dział przeważnie dotyczy to wiejskich pierdół co myślą że będą w tym zakładzie pracować przez 30 lat to nie muszą się wysilać

toto

Czy pracownicy są malo zgrani hm to zalezy od działu. Z tego co daje się zauważyć ludzie są pozytywnie nastawieni. Oczywiście są jednostki, którym nic nie pasuje szukają tylko pretekstu aby pomarudzić, uważają że wszystko im się należy ale tacy ludzie są wszędzie, trzeba to przyjąc i się do tego przyzwyczaić. Ja nie narzekam.

as

czy warto tam pracowac? słyszałem od tych co tam pracują ze nie sa tam zbyt zgrani pracownicy.. moze ktos napisze cos wicej o tej firmie

tea

Czasami przyjmują, zależy czy jesteś ok i czy są miejsca. A jak czytam te niektóre negatywne opinie to mi się wydaje, że ludzie chcą chodzić do pracy i nic nie robić a zarabiać krocie. I to nie tylko na tym forum można zauważyć. Nie sugerujcie się głupotami, zawsze się znajdą frustraci, którym nic nie odpowiada :)

asa - 2010-08-23 13:50:05 żywieckim jeziorem.. ale to sie wstepnie płaci? tak

asa

żywieckim jeziorem.. ale to sie wstepnie płaci?

as - 2010-08-18 10:53:13 A warto tam pracować? słyszałam różne opnie. chodzi mi o opinie kogos z biura. dzieki jedni sobie chwalą inni narzekają,więcej narzekają

as

ZXC

dla zainteresowanych czy są jakieś imprezy a owszem 3-4 .09 biurowi "72" czy jak tam się zwą mają imprezę gdzieś nad żywieckim a 18.09 piknik rodzinny dla wszystkich . pierwszy płatny drugi darmowy , większość pracowników olewa takie imprezy bo płacąc to można coś lepszego wybrać a drugim przypadku użerać się z ludźmi cały tydzień a potem jeszcze z nimi stracić sobotę nie warto

kicia

jeszcze prosze napisac czy jezeli po stazu przyjmuja to trzeba umiec dwa jezyki?a jak wyglada sytuacja czy po stazu najczesciej przyjmuja czy zdarzało sie ze nie? prosze o info

tea

Staże są, musisz się sprawdzić, zeby Ci zaproponowali pracę. Rekrutacji mniej niż jakiś czas temu ale się zdarzają.Szkolenia w firmie, na miejscu raczej. Generalnie ok

tom - 2010-07-27 12:45:55 to tam wiekszosć bab pracuje?szkoda. jaka tam atmosfera panuje?jakie zarobki, czy sa wyjazdy na szkolenia.. prosze o informacje.. to wazne, zalezy mi na informacjach, dzieki jeśli atmosfera była by dobra to nie byłoby takiej rotacji.szkolenia? a w czym się szkolić

anonim - 2010-07-27 12:48:30 a kto to [usunięte przez moderatora]? dział techniczny

a kto to [usunięte przez moderatora]?

Zostaw merytoryczną opinię o Enersys - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Enersys?

Zobacz opinie na temat firmy Enersys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enersys?

Enersys